Skocz do zawartości
ONE

R.U.S.E

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jakiś czas temu czytałem, że ktoś tam pobierał demo gry R.U.S.E. z PS Store. (oglądałem nawet gameplay na YT z tego demka).

Szukam teraz i ni ch... nie mogę znaleźć czy R.U.S.E. już po prostu nie ma w sklepie czy to wyszukiwanie znowu kuleje?? :P

Dzięki za pomoc...

Miałem ten sam problem gdy chciałem zobaczyć jak zadziała R.U.S.E. przy użyciu Move. Uratowało mnie to, że kiedyś ściągałem demko od razu jak wyszło, przez co widnieje do dziś na mojej liście downloadu. Niestety nie znam sposobu na znalezienie jej tradycyjną szukajką w PSS. Jeśli więc nie ściągałeś dawniej tego demka, to pozostaje Ci obadać demo pecetowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dema juz nie ma w sklepie, bylo ale juz nie ma i gre tez dosc ciezko dostac trzeba szukac allegro/ebuy. Gdzies napewno sie da znalesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłam cała grę przez allegro w tamtym tygodniu za 50 zł razem z przesyłką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersji PL kupiłaś?? Czy Angielskiej. Bo mi na wersji PL zależy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzaj na Muve, moją co jakiś czas po kilka sztuk w wersji PL za 69 PLN. Czyli niewiele więcej jak za używaną na allegro z przesyłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam

No zapoluję na muve.pl bo na allegro wersja PL to w granicach 70 zł o ile w ogóle jest :P

PS: Ale od kilku dni na muve.pl brak dostępnego na PS3 (nie wiem od jak długo bo dopiero od niedawna sprawdzam stan) oj chyba lipa będzie :( z tym muvem...

Edytowane przez Lambert PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

move dla mnie lipa a dlaczego? kamera nie dajcie sobie z domu Big Bradera robic bo zaniedlugo znowu bedzie kolejny wysyp ludzi poszkodowanych poprzez nalot na ich prywatnosc, wlamania hakerow, agentow itp jeszcze troche to jak do wychodka pojdziesz to bedziesz mial kamere w tubce od pasty.Z normalnym padem mozna grac az huczy i naprawde pad jest dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekawe jak masz mieć "big bradera" w domu jak move nawet nie wymaga netu podłączonego lol. Tak Btw. od wczoraj jestem posiadaczem RUSE, przeszedłem kilka poziomów w kampanii i bardzo mi się podoba, wcześniej grałem w Company of Heroes na PC. I chciałem odpalić multi. Powiedziecie mi czy ktoś w to jeszcze gra, bo gdy odpaliłem listę gier albo quick match to nic nie znalazło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jaką wersję kupiłeś?? ANG czy PL i gdzie?? i za ile?? Bo też chce kupić... Ostatnio gościu na allegro kupił wersję ANG za 13,50!! Skurkowaniec ubiegł mnie, a ja miałem zamęt w domu i o aukcji zapomniałem (a tak to by była moja :P)... Choć koniec końców wolę PL... Juz wypatrzyłem nawet na allegro używkę za 70 zł (choć moim zdaniem to drogo bo za 70 dych można nowsze gry kupić, ale to pewnie przez to, że wersji PL jest jak na lekarstwo)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 60 zł, polską, ale gram po angielsku, w komisie używaną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie multi panuje posucha. Po premierze trochę osób grało ale teraz pustki. Raz udało mi się z kimś pograć. Było bez sensu. Koleś wymiatał. Nie miałem szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam jeszcze pytanie :P Namierzyłem w końcu wersję PL :) W normalnej cenie a nie po prawie 100 zł :P

Czy wersja Pl to napisy, czy napisy/dubbing ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam jeszcze pytanie :P Namierzyłem w końcu wersję PL :) W normalnej cenie a nie po prawie 100 zł :P

Czy wersja Pl to napisy, czy napisy/dubbing ?

Dubbing, ale niestety cienki jak przysłowiowa dupa węża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×