Skocz do zawartości
Gość Masta88

Zestaw głośników Logitech Z-5500

Rekomendowane odpowiedzi

juz zamowilem logitechy, jutro powinny dojsc wiec napisze po podlaczeniu jakie wrazenia.

A i mam pytanie o podlaczenie, w TV mam wyjscie optyczne i oczywiscie w ps3, kazdy pisze zeby glosniki podlaczyc pod ps3, czyli jesli podlacze pod tv optical nie bedzie pelnego efektu 5.1 w grach czy filmach?

Edytowane przez luk26mie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
juz zamowilem logitechy, jutro powinny dojsc wiec napisze po podlaczeniu jakie wrazenia.

A i mam pytanie o podlaczenie, w TV mam wyjscie optyczne i oczywiscie w ps3, kazdy pisze zeby glosniki podlaczyc pod ps3, czyli jesli podlacze pod tv optical nie bedzie pelnego efektu 5.1 w grach czy filmach?

Jakby nie można było uzyskać dźwięku 5.1 to nie miałbyś wyjścia optycznego w TV. Na samsungu z serii 8 działa dźwięk 5.1. Nie sprawdzałem TV Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na forum pisał, że jego TV nie przesyła poprawnie do wyjścia optycznego, że dźwięk jest wybrakowany, że tak to ujmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie chodzi mi przez co bedzie lepsza jakosc( tv czy ps3), Tv obsluguje virtual dolby digital czy cos takiego, zreszta narazie mniejsza o to jak wszystko podlacze to przetestuje obydwie opcje, generalnie glosniki doszly, po pracy objezdzilem pol miasta w poszukiwaniu kabla optical (4 sklepy) i fakt w 2 byly z tym ze jeden 38 funtow a drugi prawie 50 i to lekkie przegiecie wiec pozostaje amazon, po tych poszukiwaniach nawet nie mialem mozliwosci zamontowac glosnikow (tylko 3 satelitki juz wisza ale bez kabli). glosniki sprawdzilem na szybko przez laptopa (subwoofer i 2 satelitki) ale byla to jedynie jakas muzyka na mp3 i nie zachwycilo mnie, wiec na pelna recenzje a raczej opis wrazen o tych glosnikach napisze jak juz wszystko bedzie prawidlowo podlaczone czyli nastepny tydzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja pisalem, ze mi nie dziala, a moj tv to Bravia 40v3000. Oczywiscie zawsze mozesz sprobowac czy z twoim szklanym okienkiem to zadziala.

PS. Dzis subwoofer z mojego zestawu przezyl inwazje szynszyla. Jak bylem w robocie brat wypuscil go na pokoj a tez gdzies wsiakl. Szukal go chyba z 1,5h i nie namierzyl, mimo ze sprawdzal takze pudlo suba. Naszczescie udalo sie wydostac psotnika bez szkod z "ludziach" i sprzecie.

Edytowane przez qgar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam zestawik Z-5500 v2 i jestem z niego w 100% zadowolony. Sprzęcik działa wyśmienicie zarówno w filmach blu / dvd jak i w gierkach. Z bassu to się cieszą nawet moi sąsiedzi (albo i nie :rofl: ).

Mam tylko mały problem. Po roku uzytkowania wysiadła mi niebieska dioda podświetlająca ekranik lcd. Niechce mi się wysyłac ich na gwarancji, podmieniał ktoś może samemu diode w panelu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam zestawik Z-5500 v2 i jestem z niego w 100% zadowolony. Sprzęcik działa wyśmienicie zarówno w filmach blu / dvd jak i w gierkach. Z bassu to się cieszą nawet moi sąsiedzi (albo i nie   :rofl: ).

Mam tylko mały problem. Po roku uzytkowania wysiadła mi niebieska dioda podświetlająca ekranik lcd. Niechce mi się wysyłac ich na gwarancji, podmieniał ktoś może samemu diode w panelu ?

Mi tez padła po roku:D

Hehe, nie wiem czy wiesz jak wygląda serwis Logitecha w wypadku tych głośników. Dzwonisz, dostajesz numer i masz wszystko rozwalić młotkiem a potem zrobić zdjęcie i wysyłają Ci nowy zestaw:D

Tak było jeszcze miech temu, bo nie mieli samych paneli. A niszczyć trzeba bo nasi rodacy robią wałki i udają awarie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie chcę zakładać nowego tematu więc pozwólcie że się przypnę:P

Chcę mieć dobry zestaw głośników żeby podłączyć do nich kilka urządzeń lecz potrzebne mi jest również zwykłe radio.

I tu jest moje pytanie czy istnieje coś takiego jak tuner fm żeby można było go podłączyć pod ten zestaw i słuchać audycji radiowych?

aaa zapomniałem wspomnąć ze nie chcę żadnych tunerów pod usb itp. tylko taki normalny z antenką i kabelkiem żeby można było do niego te głośniki podłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup se amplituner :tongue: tam masz wszystko!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki bardzo mi pomogłeś....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy Z5500, jakiej średnicy jest kabel do Satelitka-sub ? 2x ??

Ponieważ, zamówiłem głośniczki ale z moich wyliczeń wychodzi, że kable mi nie wystarczą.

Wdzięczny bym był za linki do konkretnych kabli (10-15m)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Przymierzam się do zakupu Logitechów Z 5500 i chcę je podłączyć do kompa na razie. Czy można je podłączyć kablem coaxialnym do karty dźwiękowej? Mam Audigy 2 ZS Gold i z tego co się orientuję to ma cyfrowe wyjście dźwiękowe. PS3 też planuję zakupić, ale pierw głosniczki i chcę je pierw podłącyzć do kompa i uzyskać najlepszą jakość dźwięku. I jaki kabel kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One mają 3 wejścia , na jacki , na optyczny , i koncentracyjny ( coaxical ) , ja bym proponował optycznym jak masz takie wyjście , i tu w sumie nie ma różnicy między kablami ( po za długością ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam coaxial, a to to samo co optyczne, w każdym razie również przesyła cyfrowy sygnał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy do tego zestawu można podłączyć Dekoder telewizji N i Ps3 jednocześnie?

Ok.... Już znalazłem jedynym sposobem bedzie zakup konwertera Optical--> Coaxial .

Edytowane przez Kafar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. testuję ten sprzęt od tygodnia i na prawdę nie mam nawet pół szczegółu, żeby się do czegoś doczepić!! na prawdę zestaw jest świetny, głos z gier poezja, efekty świetne, bass to jest rzeczna nowy temat:) ŚWIETNY GŁĘBOKI NISKI DŹWIĘK. jak dla mnie zestaw sprawdza się w 100%, nie jestem MEGA TURBO AUDIOFILEM i ten zestaw jest po prostu świetny i oczywiście o plastikowym dźwięku nawet nie powinienem wspominać bo tego zestawu nie dotyczy;). Gorąco polecam!

jak ktoś ma jakieś pytania proszę pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety przez te cholerne zawirowania z cenami walut,obecnie te głośniki są bardzo drogie.Ciężko dostać za mniej niż 1300 pln(często stara,magazynowa wersja 1 z nieodpinanymi kablami).A w większości sklepów ponad 1600.

Zmusiło mnie to do zakupu namiastki 5.1 i nabyłem zestaw Logitech X-540 , ale jeszcze Z-5500 bedą moje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w październiku 2009 roku za 950 zł nowe, nawet nie wiedziałem że te głośniki mogą aż tyle podrożeć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Ja własnie sprzedałem amplituner onkyo tx-sr502, do tego można dokupić zestaw taga 305. Cena za całość to ok 1000zl. Wiec trzeba być khmmmm zeby kupowac pierdziawki za taka kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem ludzi którzy oceniają innych po tym co oni kupują... jak ci sie podoba ampli + taga to spoko... mi możę się nie podobać a nie mówię żę jesteś taki i owaki... dorośnij:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli jesteś wyznawca pólsrodkow i marnotrawienia pieniędzy. Można i tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli jesteś wyznawca pólsrodkow i marnotrawienia pieniędzy. Można i tak.

nie... jestem wyznawcą wolnego rynku i co za tym idzie wolnego wyboru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×