Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że wszystkie seriale jakie śledziłem mają przerwę (TWD, Gra o Tron, Strain, Banshee) zabrałem się za The Knick. Akcja toczy się w Nowym Jorku w 1900 roku. Serial opowiada o początkach chirurgii. Dobra gra aktorska ale to u HBO już norma, świetna elektroniczna muzyka i niezły klimat. Póki co jestem po 4 odcinku ale zapowiada się dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Knick niezły, dobrze się ogląda. Jak Twoje seriale mają przerwę to obejrzyj sobie Peaky Blinders - tylko 2 sezony po 6 odcinków, ale jest petarda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać, ale dopiero co rozpocząłem przygodę z Breaking Bad. 1 sezon miałem sobie dawkować, a skończyło się tym, że łyknąłem za jednym zamachem :D Właśnie zabieram się za 3 sezon.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać, ale dopiero co rozpocząłem przygodę z Breaking Bad. 1 sezon miałem sobie dawkować, a skończyło się tym, że łyknąłem za jednym zamachem :biggrin: Właśnie zabieram się za 3 sezon.

Każdy ma takie swoje wstydliwe zaległości :D np. ja nigdy nie widziałem żadnego Mad Maxa ale na dysku dekodera leży nagrana cała trylogia z TCMu więc nadrobię.

Co do BB to klasa. Jedyny serial jaki oceniłem na 10 bo uważam że poza jednym odcinkiem (chyba każdy wie którym) trzymał bardzo wysoki, równy poziom. Zakończenie też w 100% mnie usatysfakcjonowało.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma takie swoje wstydliwe zaległości :biggrin: np. ja nigdy nie widziałem żadnego Mad Maxa ale na dysku dekodera leży nagrana cała trylogia z TCMu więc nadrobię.

Co do BB to klasa. Jedyny serial jaki oceniłem na 10 bo uważam że poza jednym odcinkiem (chyba każdy wie którym) trzymał bardzo wysoki, równy poziom. Zakończenie też w 100% mnie usatysfakcjonowało.

Jeżeli masz na myśli odcinek Mucha to należę do tej mniejszości której on cholernie się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki serial HBO polecacie ? Obecnie oglądam Rzym i jest bardzo dobrze. zastanwiam się nad Zakazane Imperium, Rodzina Borgiów, Rodzina Soprano, The Knick. Takie seriale jak True Detective, Gra o Tron ogladam na bieżąco :) Słyszałem że mini serial the Jinx warto obejrzec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych co wymieniłeś to polecam Zakazane Imperium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze starego HBO to Kompania Braci, Rzym, Deadwood i Carnivale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze starego HBO to Kompania Braci, Rzym, Deadwood i Carnivale.

Rzym oglądam a Kompanie Braci obejrzałem. Pacyfik równie dobry co KB ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne sezony trzymają poziom ?

 

Tak, ale ostatni sezon już jest słabszy niż poprzednie. Sezony 1-4 są dla mnie na równym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z trzeciego sezonu House of Cards najlepsza jest czołówka. Pierwszy sezon był genialny, drugi słaby i pełen nonsensów, trzeci jest po prostu nudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeci sezon HoC byl fest nudny, w porownaniu do genialnego pierwszego to niebo a ziemia. Idealny przyklad spadku formy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wykorzystując przerwę letnią postanowiłem obejrzeć kilka seriali na które nie mam normalnie czasu ;)  

Serial na potrzeby PS+   "Powers"  mimo wielu ułomności technicznych łyknąłem w 3 dni i wyszło nawet nieźle .

 

Za to po 2 odcinkach nowego tworu bra.... wróć rodzeństwa Wachowskich czyli nowy serial Netflixa "Sense8"  i o ile główny wątek mnie zaintrygował o tyle nie wiem czy serialu nie porzucić przez ... dwójkę z ośmiu głównych bochaterów ... gej i trans... serio?! Aż mnie zemdliło przy kilku scenach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

homo i gender sa na propsie ;) niedługo będzie to w mediach na porządku dziennym, a od dawna jest wielkim trendem. Możemy się do tego przyzwyczaić albo przestać oglądać filmy/seriale

 

Wyszedl kolejny odcinek Hannibala, tak jak w poprzednich sezonach twórcy zachowywali jakies granice, tak teraz ten serial zyskał jakąś męczącą senna postać, gdzie człowiek marzy, by nastapila jakas akcja majaca miejsce w rzeczywistosci a nie kolejne bajania ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to nie do konca trans jest, po prostu debil mial operacje zmiany plci xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to nie do konca trans jest, po prostu debil mial operacje zmiany plci xd

To jest jak najbardziej transseksualizm :) obejrzałem cały sezon i jest to serial wyjątkowy, na swój sposób. Akcji nie było tak dużo, a jednak wkrecony siedziałem do samego końca. Fajnie, że poznaliśmy losy każdego bohatera a im bliżej końca tym.większa współpraca wszystkich. Serial nie jest idealny, nie jest też słaby. Jest sporo bezsensownych scen. Po zwiastunie spodziewałem się innej narracji, szybszego tempa. Może lekko się zdziwiłem, ale oglądało się nieźle. Ciekawe czy będzie kolejny sezon, jest jakieś info?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, ja to blednie zrozumialem jako transwestyta :)

 

Sam serial tez mi sie podoba, 1 sezon obejrzalem praktycznie caly w 1 dzien i chetnie zobacze co tam w 2gim wymodza, jedynie ta cpunka z londynu mi nie podpasowala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i drugi odcinek TD za nami , końcówka taka że znowu szczęka opada... no i nasze drewno narodowe "zagrało" epizod  :laugh:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Końcówka tego odcinka to mindfuck godny GoT. Ja się akurat cieszę że Rosati się pokazała, jest bardzo ładna a za występ w Pitbullu będę już ją zawsze dobrze wspominał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@polo508 Drewno narodowe :D poprawiles mi humor

 

odcinek przedni, nowy sezon mnie bardzo mile zaskakuje jak na ten moment, byle tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam The 100, dla niektórych 1 sezon może zdać się nudnawy - ale uwierzcie mi warto przebrnąć i obczaić 2 sezon !

 

Połączenie Lostów z Igrzyskami Śmierci

 

i Cycki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam The 100, dla niektórych 1 sezon może zdać się nudnawy - ale uwierzcie mi warto przebrnąć i obczaić 2 sezon !

 

Połączenie Lostów z Igrzyskami Śmierci

 

i Cycki :P

Jak chcesz cycków to Banshee :D Co do The 100 serial niezły ale trochę dla mnie drętwa fabuła. :D Ja się teraz zabieram za Daredevila. Jestem po 2 odc i nawet nawet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz cycków to Banshee :biggrin:

Jeśli dla cycków to albo Spartakus albo dowolny serial HBO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×