Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

w The 100 rzeczywiście fabuła w pierwszym sezonie jest dosyć drętwa, jednak w drugim jest dość logiczna i widać zaangażowanie w projekt. Z Tego serialu może powstać coś na prawdę godnego uwagi.

 

Polecam również Suits, wszystkie sezony obejrzałem w kilka dni - broniłem się przed nim jak przed ogniem, ale byłem bardzo miło zaskoczony. Dziś wyszedł 2 odcinek 5 sezonu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam The 100, dla niektórych 1 sezon może zdać się nudnawy - ale uwierzcie mi warto przebrnąć i obczaić 2 sezon !

Połączenie Lostów z Igrzyskami Śmierci

i Cycki

Obejrzałem pierwszy sezon "setki". Nie będę ukrywał, że skusiły mnie wspomniane "cycki", których niestety brak :-P ale fajnie się ogląda. Lekki i przyjemny w odbiorze ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do 100 nie umiałem się przekonać, troche to wszystko za "naiwne" i za bardzo pachnie kiczem. Z drugiej strony do Banshee tez nie umialem sie przekonac ale pare odcinkow pozniej bylem juz wkrecony. Tak samo było z Penny Dreadful, ale tutaj przewazyla rola Evy Green ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem pierwszy sezon "setki". Nie będę ukrywał, że skusiły mnie wspomniane "cycki", których niestety brak :-P ale fajnie się ogląda. Lekki i przyjemny w odbiorze ;-)

Jak to nie, one tam tyle biegają, a podmioty skaczą jak szalone :P

 

wiem, że to jak lizać lizaka przez opakowanie, ale jakoś w tym serialu fajnie się toi prezentuje :P

 

Oglądaj drugi sezon !

 

Haha z drugiej strony wystarczy napisać ''Cycki'' pod aukcją ze zdjęciami, a wy wyślecie mi miliony ! Buhahaha

Edytowane przez Even

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie, one tam tyle biegają, a podmioty skaczą jak szalone

wiem, że to jak lizać lizaka przez opakowanie, ale jakoś w tym serialu fajnie się toi prezentuje

Oglądaj drugi sezon !

1,5 odcinka za mną :) pisałeś cycki to myślałem, że przynajmniej tak jak w True Blood :-P hehe oj słońce grzeje
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy odcinek Hannibala ( o dziwo) bardzo dobry. Po 4 bezsensownych, bajanych i dennych odcinkach nie liczylem juz na wiele, nawet nie chcialo czekac mi sie na dobra wersje wiec wrzucilem jakiekolwiek online a tu takie zaskoczenie, polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy miesiące zajęło mi obejrzenie The Sopranos. Nie chcę porównywać z The Wire, ale jeśli miałbym powiedzieć, przy którym serialu bawiłem się lepiej, to będzie jednak produkcja o policjantach z Baltimore. Na zasadzie - The Wire 10/10 i najlepszy tv show ever dla mnie, a The Sopranos 9,9/10. Rewelacyjny, ciężki i super inteligentny show. Mam wrażenie, że to właśnie ten serial zdefiniował sposób prezentowania postaci i rozkładania ciężaru pomiędzy wątkami we współczesnych amerykańskich serialach. Wartości produkcyjne w kosmos, huśtawka nastrojów gwarantowana. Myślę, że mniej lub bardziej, ale po części każdy dorosły człowiek dostrzegłby w Tonym Soprano swoje alter ego. Wszystkie Emmy dla tego serialu jak najbardziej zasłużone. Pod koniec kilka odcinków, które nie pchały mafijnej historii do przodu, tylko same w sobie stanowiły osobny zamknięty wątek - malutki zgrzyt, ale nadal wspaniałe.

 

Ponieważ do drugiego sezonu Fargo jeszcze trochę, to zabieram się za True Detective, które poleca mi kolega, dzięki któremu w ogóle zainteresowałem się Breaking Bad, House of Cards i Fargo. Boardwalk Empire musi jeszcze trochę poczekać, chociaż obecność Steve'a Buscemi w The Sopranos jedynie bardziej mnie na ten serial nakręciła.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi sezon True Detective to jakieś nieporozumienie jak do tej pory. Przegadany a przede wszystkim nudny jak flaki z olejem. Ilość ziewnięć na minutę znacznie przekracza dopuszczalne normy. Łażą albo jeżdżą i smęcą kocopoły. Do tego wszystkiego nawalone postaci i kompletnie nie wiadomo o co chodzi. Daje mu szansę do 4 odcinka włącznie a jak nie to szkoda czas marnować na to kompletnie bez klimatyczne dzieło.

 

A no i oczywiście w końcówce drugiego odcinka musiał nastąpić kryzys orientacji seksualnej u jednego z głównych bohaterów. Zgonie z obowiązującą modą jak nie ma murzyna albo kitajca w obsadzie to musi być przynajmniej ciotka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi sezon True Detective to jakieś nieporozumienie jak do tej pory. Przegadany a przede wszystkim nudny jak flaki z olejem. Ilość ziewnięć na minutę znacznie przekracza dopuszczalne normy. Łażą albo jeżdżą i smęcą kocopoły. Do tego wszystkiego nawalone postaci i kompletnie nie wiadomo o co chodzi. Daje mu szansę do 4 odcinka włącznie a jak nie to szkoda czas marnować na to kompletnie bez klimatyczne dzieło.

 

A no i oczywiście w końcówce drugiego odcinka musiał nastąpić kryzys orientacji seksualnej u jednego z głównych bohaterów. Zgonie z obowiązującą modą jak nie ma murzyna albo kitajca w obsadzie to musi być przynajmniej ciotka.

Póki co, to chyba tylko piosenka tytułowa daje radę. Cała reszta jest strasznie nijaka. Zobaczę jeszcze jeden odcinek i jak dalej będzie się tak wlec, to olewam - mam sporo innych, ciekawszych seriali: chociażby "Humans", albo "Wayward Pines"...

A przy okazji - trzeci sezon "Pod kopułą" się zaczął...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod Kopułą jest swietna ksiazka, niestety serial wyszedl bardzo słabo. Złe jest wszystko, od obsady bo wydarzenia. No nic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten serial jest inspirowany książką Kinga czy to tylko przypadkowa zbieżność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sezon nie był jeszcze taki zły. Ale drugi to już faktycznie słabizna. Trzeci niestety też na taki się zapowiada :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę 6sezon Mad Men. Rewelacja dla tych co jeszcze nie widzieli.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, polecam 2 seriale ktore zaczalem ogladac: Justified i True Detective. Bomba , z True Detective jestem juz na biezaco, a Justified poczatek 3 sezonu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi sezon tak jak pisalem jest calkiem inny od jedynki, to juz nie to samo, ale moim zdaniem trzyma poziom i jest calkiem ciekawie, jak dla mnie mile zaskoczenie. 

Zreszta teraz do wczesnia zostal mi tylko Hannibal ze sporym spadkiem (oprocz ostatniego odcinka ktory byl imo bardzo fajny) no i TD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaram się :yes:

Nie wiem czym. Ten serial to dno i kilometr mułu. Pierwszy i drugi sezon było bardzo dobre ale kolejne to szkoda gadać.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym. Ten serial to dno i kilometr mułu. Pierwszy i drugi sezon było bardzo dobre ale kolejne to szkoda gadać.

 

Tak, wiemy, że ten show nie jest w Twoim guście naczelny hejterze Homeland :) Przypominasz się za każdym razem jak tylko pojawi się ten tytuł w temacie.

 

Jednak to nie zmienia faktu, że serial jest obsypany nagrodami, ma bardzo wysokie oceny i po prostu się ludziom podoba. Sporej większości ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym. Ten serial to dno i kilometr mułu. Pierwszy i drugi sezon było bardzo dobre ale kolejne to szkoda gadać.

Nie przesadzaj. Trzeci sezon może trochę słabszy, ale czwarty znów świetny o ile nie lepszy nawet od dwóch pierwszych.

Czekam na kolejny i tez się jaram, chociaż wysoko sobie zawiesili poprzeczkę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh też zauważyłem, że Homeland działa na użytkownika malpka jak płachta na byka  :biggrin: . W sumie dziwne, bo to całkiem przyzwoity serial jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh też zauważyłem, że Homeland działa na użytkownika malpka jak płachta na byka  :biggrin: . W sumie dziwne, bo to całkiem przyzwoity serial jest.

Jego zwolnili z CIA dlatego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 i 2 sezon świetne,3 słaby natomiast 4 dobry.Czekam na kolejny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, gdyby nie jej wiecznie wykrzywiona gęba i zachowanie ala 13 latka z problemami emocjonalnymi. Przez nią przestałem to oglądać, nie zniosłem po prostu tej baby, pomimo że fabuła spoko. Jak ją zabiją i będzie jakaś rzeczywiście fajna dupeczka, to wtedy się obejrzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ona ma problemy emocjonalne, to się krzywi :P

Ale co prawda to prawda - dupeczka mogłaby być fajniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×