Skocz do zawartości
ONE

Co ostatnio czytałeś(aś), co czytasz? Czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem ostatnio sagę Millenium:

-Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet 9,5/10

-Dziewczyna, która igrała z ogniem 7/10

-Zamek z piasku, który runął 4/10

Teraz czytam Sherlocka Holmsa i muszę przyznać, że wciągająca jest ta seria. Polecam czytać od początku ( pierwsza część Studium w szkarłacie)

Do tego czytałem biografię Giggsa i Sir Alexa Fergusona, dla wszystkich kibiców piłki nożnej (dla kibiców United w szczególności), pozycje obowiązkowe !

Edytowane przez pakasiedlce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metro 2033 i 2034 Skończone! :banana:

To teraz zaczynam resztę książek z uniwersum Metro 2033

Daj znać jakie te Uniwersa, olałem jak jak się dowiedziałem że nie pisał ich Glukhovsky :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć też są spoko. Wiadomo, że to już nie to samo co ręka Glukhovskyego ale niby dają radę. W którejś części podajże "Do Światła" jest dodatek pt. Ewangelia według Artema, którą przeczytałem kiedyś w Empiku. Ma tylko kilka stron. Fajne uzupełnieni zakończenia Metra 2033 :)

Ja dostałem od narzeczonej Assassin's Creed Renesans :) Dawno nie grałem w II część ale wydaje mi się to być taką solucją gry :) Co nie zmienia faktu, że fajnie się mi to czyta.

Edytowane przez _Tommy13_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kowal - Prawdziwa historia. Dla wszystkich fanów piłki nożnej a szczególnie Legii Warszawa pozycja obowiązkowa. Wchłonąłem praktycznie w jeden dzień. Może lekko ubarwione ale bardzo prawdziwe życie piłkarza z ciekawymi historiami o piłce i nie tylko :) gorąco polecam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polowanie na czerwony październik czytam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ronaldo. Obsesja doskonałości" - biografia Cristiano. Szybko się czyta i ciekawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Richard Dawkins "Bóg urojony"- biblia ateizmu. Bardzo subiektywne, mające niewiele wspólnego z typową pracą naukową, dzieło. Autor pisze ciekawie, dobitnie i z humorem. Całość przystępna i chwytliwa. Polecam serdecznie, jeśli nie jesteście typem katoli-hipokrytów, posyłających do piekieł wszystkich, którzy myślą inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Polowanie na czerwony październik czytam.

Przeczytaj również "Czerwony Sztorm" T. Clancy.

Śmiem twierdzić, że jest lepszy :) a tematyka bliźniacza.

Szczerze polecam.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wróciłem z biblitoeki z: S. King: Uciekinier, 4 po północy, Worek Kości. Jonathan Kellerman: Impuls, oraz Cormac McCarthy: Droga. Obecnie czytam właśnie Drogę, i jest genialna. Polecam wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lennox - dzięki za polecenie.

Wczoraj skończyłem Drogę - jedna z moich ulubionych książek. Koncówka bardzo wzruszająca i dołująca. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ukończyłem Dallas 63 S. Kinga. I muszę ocenić ją bardzo pozytywnie, jak stary dobry King przed wypadkiem. Teraz zabrałem się za Lodołamacz Suworowa,który w innym świetle przedstawia obraz II Wojny Światowej, więc dla pasjonatów historii pozycja obowiązkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że lubię historię szukam czegoś o hiszpańskich konkwistadorach, czegoś o hiszpańskim podboju Ameryki, jakieś książki warte uwagi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem sobie w Empiku "Komórkę" Kinga, czytał ktoś? Złapałem sporo recenzji i zajarałem się tą książką, pytanie czy nie wtopiłem? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo - własnie wbilem tu zeby napisac o tej ksiazce xD Zaczalem ja przedwczoraj i po 1 rozdziale (jest chyba 7) wrazenia pozytywne. Ale jesli chodzi o styl pisania wypada slabo. W ciagu 50 stron 4 razy uzyto „jakby na potwierdzenie jego slow cos tam grzmotlo”...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Książke odebrałem dzisiaj, okazało się że jest od ręki dostępna. Zaraz się kładę do wyrka i zaczynam czytać, oby tylko klimat trzymał poziom, ewentualnych braków w stylu pisowni pewnie wówczas nie zauważę :) Dzięki za info, pozdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, ja czytam Reke Mistrza, Komorke, Worek kosci, 4 po polnoc, zamowilem Miasteczko Salem a czasu nie ma :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainwestuj w naukę szybkiego czytania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh :D Wlasnie teraz czytam Komorke gdzies do polnocy mi zejdzie. Po co tyle ksiazek naraz zaczalem :D Worek kosci, w polowie mnie znudzil a w Rece jestem na 90 stronie (na razie bardziej powiesc obyczajowa :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czytam więcej niż jedną książkę naraz. Aktualnie męczę; "Czas Zmierzchu" Glukhovsky'ego, "Pij, graj, używaj" Gottlieb'a i zacząłem "Komórkę" Kinga :) Niestety ale pierwszego z trzech wymienionych pewnie nie dam rady skonsumować :( zbyt monotonne.

Wysłane z Nokia 3310 za pomocą Tapatalk ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu przeczytałem "Pakt Ribbentrop-Beck" Piotra Zychowicza i strasznie mi się podobała. Słyszałem o książce "Obłęd '44" tego samego autora i wiedziałem, że muszę ją przeczytać.  :biggrin: Powiedziałem sobie, że spokojnie poczekam na jakieś obniżki lub coś takiego, ale szczerze to chciałem ją jak najszybciej dostać w swoje ręce.  :P A dziś proszę, dziewczyna do mnie, że kupiła mi prezent, ja patrzę a to akurat ta książka i normalnie jak jej tu nie kochać.  :biggrin: Zabieram się za nią od razu jak tylko skończę "Głód" Grahama Mastertona bo już jestem przy końcówce.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natchneła mnie chwila i dzisiaj zakończyłem/dokończyłem czwarty tom Pan Lodowego Ogrodu Jarosława Grzędowicza. Jestem strasznie zadowolony z faktu, że cała historia już za mną, a towarzyszyła ona mi w najprzeróżniejszych momentach. Z wielką przyjemnością odstawiłem książkę i całą serię na półkę. Teraz czas przyjdzie na zakończenie serii Samozwańca Jacka Komudy - już za dziesięć dni.

 

Edytowane 13/09/2013.

Dorwałem się dzisiaj do jednego z egzemplarzy Samozwańca, ale nie byle jakiego, z osobistym autografem J. Komudy. Tylko 600 takich sztuk na cały kraj.

Za mną przeczytany pierwszy rozdział i jestem ciekaw czy powieść zakończy się na czwartym tomie czy powstaną jeszcze jakieś powieści z cyklu Samozwańca.

Edytowane przez Velans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żonka przytargała 3 dni temu z zakupów "Igrzyska śmierci" Suzanne Collins, widziałem film wcześniej i trochę żałuje kolejności,. Jeśli ktoś jednak nie oglądał ekranizacji to warto złapać się za ten tytuł, czyta się leciutko i wciąga od pierwszych stron, bohaterowie ciekawi i sama historia też nie pozostawia wiele do życzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×