Skocz do zawartości
ONE

Co ostatnio czytałeś(aś), co czytasz? Czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio "Cztery dni do Veracruz" - Owen West, książka mega! Mogliby zrobić film na jego podstawie, fabuła idealnie się do tego nadaje. Naprawdę polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trakcie czytania "Bear Grylls - Kurz,pot i lzy"

Edytowane przez chwedo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lektury szkolne, na nic innego nie mam czasu... ostatnio w wakacje "Ojciec chrzestny" - jak dla mnie film nie dorasta książce do pięt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio skończyłem "Drwala" Witkowskiego, teraz czytam "Podróże małe i duże" Manna i Materny (przezabawna książka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostania moja przeczytana książka to Kroniki Jakuba Wędrowycza, autorstwa Andrzeja Pilipiuka.

Szczerze powiem że książka bardzo przyjemnie mnie zaskoczyła.

Fantastyka z nutką horroru i sensacji, w wiejskich realiach sprawiło że warto było siedzieć do późna w nocy. Pierwsza ksiażka już skończona, drugi tom w drodze.

Polecam każdemu miłośnikowi fantastyki polskiej.

P.S

Jako nowy user, mówię wszytskim SIEMKA !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Od początku stycznia skończyłem czytać:

"Cień Wiatru" Carlos Ruiz Zafon - przereklamowana książka. Mało opisów pięknej Barcelony, ale za to dużo kręcenia się w kółko.

"Podróżnik WC" Wojciech Cejrowski - lekka i przyjemna książka bardziej z anegdotami niż opisami podróżniczymi

"1Q84" 3 tom Haruki Murakami - niestety najgorsza przeczytana przeze mnie książka tego autora ( w zasadzie to cała trylogia, bo poprzednie 2 tomy oceniam równie średnio). Czyta się świetnie, autor wspaniale opisuje różne rzeczy. Jednak fabuła jest na tyle płytka, że trylogia z poprzednimi książkami nie może się równać.

W tej chwili czytam książkę "Pielgrzym' Paulo Coelho. Oprócz tego, że autor jest znany i był w zeszłym tygodniu promowany na thepiratebay to nic o nim nie wiem. Brat polecił mi przeczytać to czytam, bo sama książka jest malutka i cieniutka :P

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mogę polecić Glukhovskyego :D metro 2033 i 2034 i książkę z jego projektu metro 2033 uniwersum Piter :]

Moge ci polecić Metro 2033 2034 i Uniwersum:Metro 2033 Piter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wam polecam trylogię Suzanne Collins. Pierwsza część nazywa się Igrzyska śmierci i jest to naprawdę świetna książka strasznie wciągająca, następne części trylogii są na poziomie części 1 więc naprawdę warto:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przeczytałem "Czerwoną Piramidę" Ricka Riordana naprawdę fajna książka i zabieram się za część następną czyli "ognisty tron" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na litość! A cóż w "samotności w sieci" jest do polecenia???? Pseudo-psychologia w pseudo-literaturze.....

Każdy czyta,ogląda,robi to co lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem wszystkie części HP, została mi 1 część Eragona i Tom Clancy's Endwar. W Endwar jest fajna fabuła i rozwój wydarzeń. Nie czytam wszystkiego co mi wpadnie w ręce, tylko jakieś polecone tytuły, jak jakieś macie to śmiało :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja czytam sobie pierwszą część Harrego Pottera ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czytam "Kroniki Czarnej kompanii" - właśnie jestem na 7 tomie :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio przeczytałem hasło na każdy dzień na rolce papieru toaletowego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio przeczytałem hasło na każdy dzień na rolce papieru toaletowego ;)

Wyjdź...

Ja w końcu wziąłem się za "Sokoła maltańskiego" bo obiecałem sobie przeczytać, ale jakoś nie mogłem, czego żałuje, bo książka naprawdę swietna, choć główny bohater mi troszkę do gustu nie przypadł.

I jeszcze "Grę o Tron" przed 2 sezonem. Dla mnie Martin to drugi Tolkien, tylko taki Tolkien bardziej poważny, brutalniejszy i z jajami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno przeczytałem świetną książkę, która przypadłaby do gustu większości tego forum ;) Nazywa się Erebos, autorką jest Ursula Poznanski. Książka opowiada o tajemniczej grze MMORPG, którą nastolatkowie przekazują sobie po kryjomu w szkole i natychmiastowo się od niej uzależniają. Okazuje się szybko, że to nie jest zwykła gra... Akcja rozwija się niesamowicie i od książki nie można się oderwać ;) Szczerze polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chłonę piąty tom serii Goodkind'a pod tytułem "Dusza Ognia". Polecam gorąco czytelnikom lubiących fantasty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem czytać Metro 2033 i niedługo biorę się za 2034, jak tylko kupię. Na półce czeka jeszcze Assassin's Creed Bractwo i Enter Night (Metallica Biografia).

Metro świetne. Podpasował mi ten klimat i już nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się co działo się dalej! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem ostatnio trylogię Millenium Stiega Larssona i teraz nie wiem co dalej. Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem czytać Assassin's creed bractwo i zaczynam Metro 2033. Assassin's creed ciekawy lepszy od pierwszej cżesći (renesans)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio skończyłem "Piknik na skraju drogi". Gra z niesamowitym, mrocznym klimatem i super fabułą. Na jej podstawie nakręcony został film STALKER oraz stworzono grę o tej samej nazwie (fabuła gry się różni). Niestety książka krótka, co jest największym minusem :( Mimo to, bardzo polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wziąłem się za zaległości i właśnie dziś skończyłem: "Kroniki ptaka nakręcacza" Murakamiego, świetna książka psychologiczno - obyczajowa. POLECAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×