Skocz do zawartości
ONE

Co ostatnio czytałeś(aś), co czytasz? Czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Czytał ktoś Metro 2034. Czy jest równie dobra jak Metro 2033 bo się zastanawiam nad kupnem :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się na metro 2034 , ale może tylko dlatego że miałem zbyt wielkie nadzieje po pierwszej części

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam "Sny o ter­ro­rze i śmierci" H.P Lovecrafta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam "Sny o ter­ro­rze i śmierci" H.P Lovecrafta...

To dobry zbiór, ale neofitom i osobom które dopiero chcą zacząć przygodę z prozą samotnika z Providence zdecydowanie bardziej polecam "W Górach Szaleństwa".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam "Sny o ter­ro­rze i śmierci" H.P Lovecrafta...

To dobry zbiór, ale neofitom i osobom które dopiero chcą zacząć przygodę z prozą samotnika z Providence zdecydowanie bardziej polecam "W Górach Szaleństwa".

Albo "Widmo nad Innsmouth" - moje ulubione...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos "Widma nad Innsmouth", graliście, Panowie, w "Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nawet egzemplarz tej gry na półce...

Grałem kilkukrotnie - gra ma świetnie oddany klimat opowiadania (ucieczka z hotelu wymiata), szkoda tylko, że po otrzymaniu broni, robi się z tego zwykła nawalanka i wspomniany klimat gdzieś ulatuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie grałem :( ale wiem o co kaman...ahhh teraz już takich gier nie robią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to saga o wiedzminie A.Sapkowskiego, ksiazki Star wars (troche ich jest ponad 40 jak nie więcej) i Dragon age: Rozłam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie czytam '' W Ciemnościach Strachu'' Chattam Maxime, jak na razie bardzo przyzwoita,polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio przeczytałem Metro 2033 ...teraz mam zamiar "dorwać" kontynuację czyli Metro 2034 :) do lektury przekonała mnie gra o tym samym tytule ;)

polecam każdemu kto lubi takie klimaty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czytałem 2033 i bardzo zacna książka...ale słyszałem że 2034 już jest słabsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czytałem 2033 i bardzo zacna książka...ale słyszałem że 2034 już jest słabsze...

Jest słabsze i to dużo. Ja przeczytałem Metro 2033 i bardzo mnie wciągnęło, później sięgnąłem po M34 i nie skończyłem jej czytać do dnia dzisiejszego :(

Za to ostatnio zabrałem się za literaturę przygodową, i już mam za sobą trzy książki Clive'a Cusslera. Bardzo długo szukałem porządnych książek przydowo-sensacyjnych, czytałem różne opinie na temat pisarzy, czytałem różne fragmenty książek różnych autorów i znalazłem w końcu tego najlepszego - Clive'a Cusslera. Gorąco polecam książki tego autora, czytając niektóre fragmenty powieści miałem przed oczami obrazy prosto z Uncharted :) Miejscami myślałem, że pracownicy Naughty Dog musieli na bank czytać jego książki przed stworzeniem lub w trakcie pracy nad serią Uncharted, na myśl przychodzi mi np. stary U-boot z czasów II WŚ po środku puszczy. Taka miejscówka jest znajoma z jednej z części gry i w jednej z książek również występuje :biggrin: A główni bohaterowie, poszukiwacze skarbów - Dirk Pitt, czy małżeństwo Sam i Remi Fargo w swoich akcjach i przygodach do bólu przypominają Nathana Drake i jego kompanów z gry.

Polecam te, które na razie osobiście przeczytałem: Złoto Inków, Złoto Spartan i Zaginione Imperium. Aktualnie czytam Atlantyda Odnaleziona i powiem, że też jest super.

Ogólnie Clive Cussler piszę swoje powieści, w których występują cztery różne postaci bohaterów. Ja aktualnie czytam na razie tylko te przygody, w których głównymi bohaterami są Dirk Pitt oraz małżeństwo Fargo.

Złoto Inków, Atlantyda Odnaleziona - Dirk Pitt

Złoto Spartan i Zaginione Imperium - małżeństwo Fargo

Idę zaraz czytać Atlantydę, a wieczorkiem pyknę w U3 :biggrin:

Edytowane przez _Tommy13_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyka fantasy - Drużyna Pierścienia. W końcu się zebrałem by przeczytać i nie żałuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Książek w ogóle nie czytam. Jedynie czasopisma o konsolach, komputerach i motoryzacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NielatPL czym tu się chwalić...

Właśnie kończę 1 tom 4 książki R.R. Martina - "Uczta dla wron - Cienie śmierci" i jest lekko mówiąc dość nudna. Może w drugim tomie akcja się trochę rozkręci.

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myron tutaj nie ma się co dziwić...jak już nawet w TV mówili że kiedyś mały odsetek ludzie nie czytał książek a teraz mały odsetek ludzi czyta książki...ale w końcu to znowu zatoczy koło i znowu mały odsetek będzie nieczytających...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czytałem 2033 i bardzo zacna książka...ale słyszałem że 2034 już jest słabsze...

Może nie tyle słabe ale w trochę innym klimacie. Kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zabieram się za Igrzyska Śmierci, ale jak na razie mi niezbyt to podchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz czytam Mroczną Połowę a po tym chyba się skusze na Metro 2033.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metro 2033 jest swietne. 2034 tylko, jezeli sie czyta krotko po 'jedynce' bo kilka watkow kontynuuje. Ale rzeczywiscie malo pierwotnego klimatu jest. Plot tez jakby slabszy.... ale bez spoilerow :)

Wlasnie skonczylem Drapieżców Mastertona i 12xŚmierć Michała Pauli. Obie dają niesamowitego kopa adrealiny. Obie to horrory pierwszej klasy :)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×