Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

JA AB przestałem oglądać bodajże po 5 odcinku. Nie podeszło mi :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja na początku Angel Beats też nie wiedziałem w ogóle o co chodzi i co się dzieje i co ja oglądam tak naprawdę.

Ale im dalej w las tym lepiej, początek jest trochę niemrawy, ale później akcja się zagęszcza i jest naprawdę ciekawie.

Wczoraj skończyłem na odcinku 8 i po prostu, gdyby nie późna pora, to oglądałbym dalej, bo aż mnie skręcało, żeby zobaczyć co się dzieje dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem Redline.... :o

Anime mnie zmiażdżyło po prostu! Jest to chyba najgenialniejsze pełnometrażowe anime jakie miałem okazje oglądać.

Wykonanie, fabuła, postacie a przy tym ta ścieżka dźwiękowa...po prostu genialne!

Na początku nie ogarniałem tych postaci, po prostu totalny misz-masz! Gość, który to robił na pewno nie był trzeźwy, ale właśnie idealnie to tutaj pasuje!

Oczywiście oglądałem w FullHD, tylko wtedy warto oglądać to anime, w mniejszych rozdzielczościach to po prostu grzech :P

Film ledwo się zaczął i już wgniótł mnie w fotel. Japa normalnie jak u małego dziecka... Dawno nie miałem czegoś takiego.

Bardzo mało filmów/anime wywołuje u mnie taki efekt, ale Redline się udało i trafia u mnie na specjalne miejsce jednych z najlepszych jakie kiedykolwiek widziałem.

Aż myślę, czy by sobie Blu-Raya nie sprawić :D

Aaa...oczywiście....POLECAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem Redline.... :o

Anime mnie zmiażdżyło po prostu! Jest to chyba najgenialniejsze pełnometrażowe anime jakie miałem okazje oglądać.

Wykonanie, fabuła, postacie a przy tym ta ścieżka dźwiękowa...po prostu genialne!

Na początku nie ogarniałem tych postaci, po prostu totalny misz-masz! Gość, który to robił na pewno nie był trzeźwy, ale właśnie idealnie to tutaj pasuje!

Oczywiście oglądałem w FullHD, tylko wtedy warto oglądać to anime, w mniejszych rozdzielczościach to po prostu grzech :P

Film ledwo się zaczął i już wgniótł mnie w fotel. Japa normalnie jak u małego dziecka... Dawno nie miałem czegoś takiego.

Bardzo mało filmów/anime wywołuje u mnie taki efekt, ale Redline się udało i trafia u mnie na specjalne miejsce jednych z najlepszych jakie kiedykolwiek widziałem.

Aż myślę, czy by sobie Blu-Raya nie sprawić :D

Aaa...oczywiście....POLECAM!

A mówiłem, że miażdży suty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie oglądam Bleacha - 275 odcinek, ale od siebie mogę polecić: Death Note (miazga), One Piece(geniusz) no i oczywiście Naruto ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natsu

Przymierzam się do anime Trava, to się dzieje w tych samych klimatach co Redline i jest tam duet ten czerwony kurczak (czy co to tam było) ten gość.

Ci dwa z tej knajpki co tam byli.

Całe anime składa się z 4 odcinków i jest bardziej pod kątem humorystycznym zrobione. Mimo wszystko zaciągnę i obejrzę, bo Redline mnie zmiażdżył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natsu

Przymierzam się do anime Trava, to się dzieje w tych samych klimatach co Redline i jest tam duet ten czerwony kurczak (czy co to tam było) ten gość.

Ci dwa z tej knajpki co tam byli.

Całe anime składa się z 4 odcinków i jest bardziej pod kątem humorystycznym zrobione. Mimo wszystko zaciągnę i obejrzę, bo Redline mnie zmiażdżył :)

Ohohoho pamiętam jeden z nich na..... się w knajpie z tym gościem z roboworldu i miał na imię Trava :P hmm trzeba będzie zaciągnąć

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów o anime, które obejrzałem albo jestem w trakcie oglądania (głównie za sprawą bzyczka :))

Angel Beats - na początku w ogóle nie ogarniałem, nie wiedziałem co się dzieje, po co walczą z tą biedną małą dziewczynką, po co te koncerty w szkole, itd.

Ale w miarę upływu odcinków wszystko się klarowało i było jasne. Myślę, że trzeba się przemóc i gdzieś tak do tego 5 - 7 odcinka można mieć dylemat, czy warto oglądać.

Jednak potem....potem to już z odcinka na odcinek jest istna bajka! Sytuacja rozwija się szybko, są zwroty akcji, a każdy odcinek oglądamy z zaciekawieniem.

Na samym końcu trzeba przygotować chusteczki, bo niektórym może polecieć łezka z oka, albo dwie. Sam przyznam, że u mnie było blisko.

Naprawdę polecam anime, bo jest warte obejrzenia. W mojej ocenie bardzo mocne 8/10.

Beelzebub - dość dziwne anime o małym brzdącu, który jest synem króla demonów (dosłownie!). Do tego jest "ojciec" w świecie żywych również posiada sporą siłę.

Taka mieszanka daje czasami naprawdę sporą dawkę śmiechu, a wczoraj przy odcinku około 15 śmiałem się jak głupi dosłownie.

Na początku jest trochę nudno, powiem szczerze, że tak te 10 pierwszych odcinków trzeba obejrzeć, żeby wiedzieć co się dzieje, itd., ale potem już to rusza i są fajne akcje.

Podobają mi się również bohaterowie, każdy inny i posiadający zupełnie odmienny charakter, aż chce się ich oglądać.

Nie oceniam jeszcze bo jestem w trakcie oglądania, ale tak jak mówię, z odcinka na odcinek teraz jest coraz lepiej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o mnie chodzi to anime oglądam stosunkowo od niedawna, aczkolwiek preferuję raczej lekkie, czysto humorystyczne tytuły w stylu Lucky Star, Azumanga Daioh, Baka To Test To Shokanju, Haruhi Suzamiya czy ostatnio Nichijou.

Z kolei wczoraj miała miejsce premiera pierwszego odcinka Persona 4 Anime. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów serii gier Atlusa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pt. "Black Lagoon"

Ponura, ale fascynująca wycieczka w rzadko odwiedzane przez turystów mroczne zakątki Azji Południowo­‑Wschodniej, powiązana z tylko trochę podkolorowanym obrazem najciemniejszych stron ludzkiej natury.

Odcinki, polskie napisy... Polecam

http://www.youtube.com/user/Grem1in86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz zacząłem oglądać Fullmetal Alchemist, dla mnie po prostu miazga, fajne przyjemne anime, Jestem na 3 sezonie teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam po raz kolejny Code Geass z tym, że teraz w wersji FullHD od OZC. Muszę powiedzieć, że jest miazga!

Już nie mówię o samej jakości anime, ale jednak CG to anime wyjątkowe i genialne. Uważam, że jest to już coś w rodzaju ikony anime.

Każdy kto chociaż trochę się interesuje tym tematem po prostu nie może przejść obojętnie obok tego tytułu!

Tak genialnie poprowadzonej fabuły oraz tak świetnych postaci na próżno szukać w wielu innych seriach.

Te rozmyślenia o tym co się będzie działo, co się stanie z tą postacią, albo jak pokona tą postać...po prostu mistrzostwo!

Mimo, że anime już znam dość dobrze, to przy powtórnym oglądaniu nadal czuje się jakbym oglądał je pierwszy raz.

To się nazywa magia!

Jak ktoś jeszcze nie oglądał CG, to czym prędzej to nadrobić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w czwartek przed zakupem dark soula obejrzałem 2 raz

miazga

a teraz jestem po pierwszym odcinku FATE ZERO (pre quel) i muszę powiedzieć, że będzie lepszy od głównej historii głównie dzięki dorosłym postaciom, zawodowi zabójcy, magowie itd. Jak ktoś lubi klimaty to aru majutsu index ale z doroślejszymi postaciami polecam. Poczekam aż skończą i obejrzę całość bo nie można przegapić. Istny must have

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbliższy sezon zapowiada się średnio, 2-3 nowe serie jak na razie są na tyle interesujące, że warto je śledzić. Jednak ja nie o tym, bardzo spodobał mi się ending UN-GO, znacie wykonawce, jakiś namiary na podobne utwory, czy na konkretny rodzaj muzyki czy wykonawców. Za wszelkie info. będę bardzo wdzięczny, a najbardziej za namiary na podobne utwory ;).

http://www.youtube.com/watch?v=ouj3pL7hRbg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi raz oglądam Cowboya Bebopa ( ostatni raz oglądałem około 7 lat temu). Zremasterowana seria to coś naprawdę pięknego ;) Gry pierwszy raz oglądałem tę serię to specjalnie nie zwracałem uwagi na soundtrack ( był po prostu bardzo dobry), ale teraz w pełni rozumiejąc kunszt Yoko Kanno w ogóle inaczej odbieram te anime - ciarki mam niemal przy każdym utworze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w trakcie oglądanie Eureka Seven, które bardzo mnie urzekło. Posiada bardzo ciekawą fabułę ze zwrotami akcji, GENIALNĄ ścieżkę dźwiękową i to co lubię w anime najbardziej, czyli bardzo charakterystyczne postacie. Każda jest inna, ma swoje problemy i w ogóle swój świat. Uwielbiam coś takiego i w sumie tylko za to też polubiłem Bleacha, ale mniejsza o to.

Jak już wspominałem, ścieżka dźwiękowa jest dobrana po prostu świetnie do sytuacji. W przypadku akcji na ekranie towarzyszą nam genialne elektroniczne miksy, zaś w przypadku bardziej dramatycznych sytuacji muzyka poważniejsza, wzruszająca, itd.

Zaś co do openingów i endingów, to są to jedne z lepszych jakie słyszałem...mówię to całkiem poważnie, a słyszałem już sporo. W większości anime po prostu przewijam openingi, ale tutaj od czasu do czasu zostawiam go i słucham, bo są świetne. Zresztą zainteresowani mogą sobie wpisać na YT i sprawdzić o czym mowa, dla mnie są bombowe!

Anime ma 50 odcinków, a na początku może wydawać się trochę nudnawe...ale wierzcie mi...już po samym początku akcja tak się zagęszcza, że nie chcemy przestawać oglądać.

Obecnie jestem na 26 odcinku i aż mnie korci, żeby znów włączyć i oglądać dalej, ale nie chce też sobie za szybko go obejrzeć, jakoś tak lubię delektować się świetnymi anime, którym Eureka Seven zdecydowanie jest. Zresztą nie bez powodu jest bardzo wysoko w ogólnym rankingu anime.

POLECAM! Na pewno warte obejrzenia anime!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zdecydowałem się obejrzeć serię Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai i nie żałuję. Tak jak napisał @Myron - bardzo dobre, wzruszające anime. Co prawda pierwsze odcinki jakoś specjalnie mnie nie porwały, ale ostatecznie warto było zobaczyć ten tytuł. Ot taki dramat, z niezbyt skomplikowaną fabułą, na którym można uronić kilka łez.

Dodam jeszcze że zarówno opening jak i ending z tego anime, bardzo przypadły mi do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai

:o Dłuższego tytułu nie było? hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Still Don't Know the Name of the Flower We Saw That Day - tak można tłumaczyć tytuł.

Zabrałem się za oglądanie Hellsing Ultimate. Na razie jestem na trzecim odcinku. Spodziewałem się trochę lepszego anime - wkurzające są te dziwnie animowane niby śmiesznie sytuacje.

Potem zabieram się za Kenshina - czytałem jedynie część mangi lata temu. Była to moja druga manga czytana w formie papierowej ( Pierwszą była manga o tytule X ;) )

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie tego! Nie mogę przestać słuchać :D

http://www.youtube.com/watch?v=kABTZSzFiF4

http://www.youtube.com/watch?v=E5xlR-f6vqo

http://www.youtube.com/watch?v=xnJly5nzJ8Q

Genialne genialne genialne! Szczególnie podoba mi się 3 Ending oraz 2 Opening :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dodałem E7 do listy "do obejrzenia" :)

A co do aktualnego sezonu zaciekawiły mnie

Hunter x Hunter

Persona 4

Guilty crown

Jest jeszcze kilka innych ale na razie odpuszczam brak czasu

Za to Fate Zero już jest świetne ale zobaczę jak serial potoczy się dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×