Skocz do zawartości
Wandal1000

Wypożyczalnie gier PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Podczepię się pod dyskusje i swoje pytanie kieruje do osób które orientują się czy są jakieś wypożyczalnie gier na terenie Łodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,może ktoś wie,gdzie jest wypożyczalnia gier na ps3 w trójmieście.Szukałem już trochę w googlach,ale nic nie znalazłem oprócz tego http://www.nintus.pl/

ale tam nie wypożyczają gier na ps3.Z góry dzięki

Edytowane przez kubux1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:whistling: a ja zagram takowo ,

Katowice ,wypozyczalnia koło Rossmana i Empiku ale co za ile i jak to nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam sklepu prowadzącego również wysyłkową wypożyczalnie - interesują mnie gry na PS3

Pozdrawiam

Marcin Małecki

Edytowane przez Tomo
Korzystaj z wyszukiwarki przed założeniem nowego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktos chce namiary a jest z Wadowic i okolic to polecam sklep Gamesoft na ul Sienkiewicza 18 lub w Krakowie jest ten sam sklep osiedlu Kalinowe 12 c :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy we Wrocławiu jest jakaś wypożyczalnia gier na PS3?

Dołączam się do pytania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo polecam Świat Gier w Warszawie ulica Chmielna - osobiście nigdy tam nie byłem ale za pośrednictwem znajomej która raz w tygodniu jeździ do wa-wy kupuję tam gry. Bardzo mili, elastyczni. Jak gra jest za droga to często mają w ofercie tytuł z rynku wtórnego za 30-40zł taniej. KArta stałego klienta, zniżki etc

Ja osobiście mam mieszane uczucia co do tego sklepu. Allegro działa u nich fatalnie, kupiłem jakieś 2lata temu kartę do PS2, odebrałem ją na giełdzie po czym 2tyg później przychodzi paczka z następną kartą... potem jeszcze żądali ode mnie żebym zwrócił koszty przesyłki... parodia. Od tamtej pory jeżeli mam u nich kupować to sprawdzam tylko ceny na allegro, wsiadam w metro i jadę osobiście na Chmielną, żeby było jeszcze śmieszniej ceny różnią się w sklepie od tych z allegro. Porozmawiałem z właścicielem sklepu na ten temat i teraz za każdym razem sprawdzają aktualne ceny na allegro, no bo w imię jakiej racji mają robić ludzi w ch**a.

Sklep jest tak zakamuflowany, że trzeba mieć niezłego nosa żeby tam trafić :P - sytuacja wygląda tak, sklep mieści się na 1 piętrze ale przed wejściem nie ma żadnej wskazówki, że sklep właśnie tu się znajduje. W rok zmieniła się chyba 3x ekipa tego sklepu nie mam pojęcia dlaczego ponieważ moim zdaniem ta pierwsza ekipa siedziała najbardziej w temacie i zawsze coś doradziła konkretnego, a teraz to taka lekka amatorka ze strony obsługi. Jeżeli miałbym oceniać sklep w skali 1-6 u mnie ma takie słabe 3+ co nie zmienia faktu, że pewnie jeszcze wielokrotnie ich odwiedzę ponieważ mam tam najłatwiejszy dojazd :). Ale żeby nie zrażać nikogo do tego sklepu dodam, że w sprawie wymian gier można się dogadać, są bardzo elastyczni w tej kwestii.

Jeżeli miałbym coś polecać to zdecydowanie robson.pl na Powstańców Śląskich ponieważ wszystko b. sprawnie działa, także allegro. Sklep łatwy do lokalizacji, obsługa niezmienna od 2-3lat (nie wiem jak było wcześniej ponieważ nie kupowałem u nich). Wszystko legalnie działa, na każdą gierkę czy sprzęt dostajemy paragon. Atrakcyjne ceny nowych, używanych gier. Co do wymiany nie wypowiadam się bo nigdy u nich nic nie wymieniałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam śledzę ten wątek od pewnego czasu i chciałem w ramach nawiązywania dobrych relacji ze społecznością forum ps3site.pl zaproponować fajną ofertę dla przełamania lodów.

0 zł za pełne 7 dni zabawy za każdy tytuł dostępny w serwisie www.wypozyczalnia-gier.pl dla pierwszych 12 zamówień.

Kody promocyjne to ps3site1, ps3site2, ps3site3, ps3site4, ps3site5, ps3site6, ps3site7, ps3site8, ps3site9, ps3site10, ps3site11, ps3site12

Jeżeli kod został już wykorzystany należy spróbować z kolejnym

czyli Klient płaci za grę razem z kosztami przesyłki np 110 zł po 7 dniach wkłada ją w otrzymaną razem z grą zaadresowaną kopertę zwrotną i odsyła do Nas - a na jego konto wraca dokładnie tyle ile zapłacił J

Ograniczenia:

· Każdy użytkownik może wziąć tylko jedną grę.

· Dotyczy jedynie gier na PS3 i XBOX 360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 dnia Wkładasz grę do otrzymanej zaadresowanej koperty zwrotnej z naklejonym znaczkiem i Zanosisz na pocztę

@wypozyczalnia-gier - mam pytanie do tej części: grę wysyłam jako zwykły, nierejestrowany list?

Nie ma później możliwości reklamowania przesyłki na poczcie, gdyby jakiś pracownik poczty postanowił dodać wysłaną przeze mnie grę do swojej kolekcji ;) ?

A jeżeli będę chciał wysłać np. listem poleconym, to muszę to zrobić we własnym zakresie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wypozyczalnia-gier - mam pytanie do tej części: grę wysyłam jako zwykły, nierejestrowany list?

Nie ma później możliwości reklamowania przesyłki na poczcie, gdyby jakiś pracownik poczty postanowił dodać wysłaną przeze mnie grę do swojej kolekcji ;) ?

A jeżeli będę chciał wysłać np. listem poleconym, to muszę to zrobić we własnym zakresie?

W otrzymanej grze jest druga pusta zaadresowana koperta zwrotna (bąbelkowa) z naklejonym znaczkiem i wypełnionym druczkiem listu poleconego. Czyli w jedną i drugą stronę gra leci listem poleconym właśnie po to żeby unikną przykrych niespodzianek. Po zakończonej zabawie trzeba tylko wrzucic gre do koperty i zanieść na poczte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z art. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny ( Dz. U. Nr 22, poz. 271 ze zm.) mamy możliwość w ciągu 10 dni żądać całkowitego zwrotu kasy którą zapłaciliśmy za grę. Więc zamawiamy grę, zwracamy ją po 10 dniach i dostajemy całą kasę z powrotem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z art. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny ( Dz. U. Nr 22, poz. 271 ze zm.) mamy możliwość w ciągu 10 dni żądać całkowitego zwrotu kasy którą zapłaciliśmy za grę. Więc zamawiamy grę, zwracamy ją po 10 dniach i dostajemy całą kasę z powrotem :)

Oczywiście że tak o ile oryginalne opakowania nie zostanie usunięte przez konsumenta Art 10. 3 - Takie prawo przysługuje podczas zakupów w każdym sklepie internetowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, czyli nie mogę wyrzucić pudełka w którym grę otrzymałem... proste... przecież nie otrzymam gry nowej tylko używaną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, calkiem ciekawa usluga, poczekam na jakies pierwsze opinie i moze zaczne korzystac z tej wypozyczalni regularnie.

btw. wypozyczalnia-gier, jak dokladnie przebiega transakcja ? Zamawiam gre, i ze swojego konta bankowego przelewam jej rownowartosc, po wplynieciu pieniedzy na wasze konto gra zostaje mi wyslania, po 7 dniach i odeslaniu gry przeze mnie, zostaje mi zwracana kasa a wy potracacie jedynie koszt wypozyczenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygoglowałem narazie same przyzwoite opinie, trzeba będzie zaryzykować za jakiś czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej yo... Bo tutaj bylo juz pytanie na temat wypozyczalni w Rzeszowie. Czy moze ktos powiedziec gdzie dokladnie znajduje sie taka wypozyczalnia gierek do PS3?? Bylbym wdzieczny za taka informacje :):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma zapas używanych gier w które juz nie gra polecam serwis zamieniak.pl - do wymiany gier.

Strona lipna, nie ma nawet wszystkich exclusivow z X360/PS3 mozliwych do przyjecia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktos chce namiary a jest z Wadowic i okolic to polecam sklep Gamesoft na ul Sienkiewicza 18 lub w Krakowie jest ten sam sklep osiedlu Kalinowe 12 c :D

Także polecam GAMESOFT!!! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×