Skocz do zawartości
Wandal1000

Wypożyczalnie gier PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam pytanie gdzie w Poznaniu jest taka wypożyczalnia lub sklep z grami używanymi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta wypozyczalnia patmor w wieliczce to'dno i metr mulu. Chore ceny i kiepski sprzet i super serwis konsol, w ktorym nie potrafia wymienic napedu w xboxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w Bydgoszczy jest wypożyczalnia gier ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w Bydgoszczy jest wypożyczalnia gier ?

pod rondem Jagiellonów można wymieniać i kupować gry i na przeciwko fokusa i na PKS-esie to jest jedna tylko ma dwa odziały a druga jest na Śniadeckich ale tam akurat nie byłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos jest z Gliwic badz okolic to zapraszam do sklepu z grami "GAMEX", znajdujacego sie w budynku GCH (Gliwickie centrum handlowe) na ulicy Zwyciestwa 52A w podziemiu, Lokal (BOX) numer 65 (najlepiej wejsc od strony parkingu na ulicy dworcowej, poniewaz sklep znajduje sie tuz obok tego wejscia).

Strona sklepu

www.gamexgliwice.pl

Edytowane przez Yuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

http://www.videoworl...0&id_strony=611

wie ktos na jakich zasadach wypozyczaja gry w videoworldzie? czy sa to nowsze gry czy starsze? mniejwiecej jakie ceny? i na jaki okres czasu?

pozdrawiam

Tytuły mają różne - zarówno starocie, jak i nowsze pozycje. Niestety spisu gier, jak i cennika, nie udostępniają klientom (przynajmniej w video w Chorzowie, w którym byłem, ale podejrzewam, że tak działa cała sieć). Ogólnie działa to tak, że grę odkupujesz od nich po wskazanej cenie a następnie po ograniu odsprzedajesz - tydzień grałeś, to skupują ją od Ciebie o 10 zł taniej, niż im pierwotnie zapłaciłeś - 10zł/tydzień. Skupują również tytuły niezakupione u nich, ale tak jak wspominałem cennika nie udostępniają, i należy pytań za każdym razem na miejscu. Aha, no i działa to na takiej samej zasadzie, jak w Empiku. Kasę, którą Ci płacą za skup możesz wydać wyłącznie u nich, nie dają gotówki do ręki. Ceny są zdecydowanie wyższe, niż te na allegro, ale jeżeli uwiniesz się w tydzień, to za 10 zł sobie pograsz (z tym, że kasy nie dostaniesz już do ręki, a będziesz mógł ją wydać na inne gry lub wypożyczenie filmów).

Edytowane przez yuppie94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz slysze o czyms takim jak wypozyczalnia gier. Powiedzcie cos na ten temat jesli chodzi o Warszawe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , ostatnio zauważyłem ze sieć sklepów empik oferuje skup i sprzedaż gier używanych, myśle że to dobra sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up rychło w czas zauważyłeś :D

nie takie dobre bo kasę za grę trzeba u nich wydać- dostaje się tzw kartę empiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up rychło w czas zauważyłeś :biggrin:

nie takie dobre bo kasę za grę trzeba u nich wydać- dostaje się tzw kartę empiku

No za darmo nic nie dostaniesz :biggrin: , no chyba że ( bez urazy) w morde, np. ode mnie :laugh: , ale tak na powaznie to ceny gier uzywanych w empiku są atrakcyjne, kupujesz , zagrasz, sprzedajesz i koło sie kreci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No za darmo nic nie dostaniesz :biggrin: , no chyba że ( bez urazy) w morde, np. ode mnie :laugh: , ale tak na powaznie to ceny gier uzywanych w empiku są atrakcyjne, kupujesz , zagrasz, sprzedajesz i koło sie kreci.

To jest kompletnie nieopłacalne, nie wiem czy ktoś tam sprzedaje gry, za gry premierowe nie dadzą więcej niż 110zł gdzie na allegro opchniesz dużo drożej, a starszych tytułów jak dla mnie też nie opłaca się u nich sprzedawać bo dostaniesz 25zł. W dodatku jak już sprzedasz to dadzą ci kupon który możesz tylko u nich wykorzystać, a ceny gier u nich pięciokrotnie pozawyżane, paranoja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest kompletnie nieopłacalne, nie wiem czy ktoś tam sprzedaje gry, za gry premierowe nie dadzą więcej niż 110zł gdzie na allegro opchniesz dużo drożej, a starszych tytułów jak dla mnie też nie opłaca się u nich sprzedawać bo dostaniesz 25zł. W dodatku jak już sprzedasz to dadzą ci kupon który możesz tylko u nich wykorzystać, a ceny gier u nich pięciokrotnie pozawyżane, paranoja :)

Moze sprzedawać nie , ale kupić mozna, ostatnio kupiłem MOH-Airborne za 55 złotych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu sprzedałem empikowi kilka gier z zyskiem +30 zł w stosunku ile za każdą zapłaciłem więc niektóre ceny skupu mają całkiem ok. Chociaż teraz już niektóre gry zaktualizowali i mniej za nie dają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy jest gdzieś wypożyczalnia gier w okolicach Zakopanego?

Jak byłem w Ameryce to było coś takiego jak block busters chyba i tam płacisz 5-7$ i bierzesz na ile chcesz, ale jak trzymasz zavdlugo to dzwonią lub piszą list. Przed wypożyczeniem zostawiamy im skan dowodu osobistego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego tu nie hameryka i w polsce nie popykasz sobie na wypożyczonej grze, bo nie ma licencji na wypożyczanie gier, a co za tym idzie, to nie jest legalne. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się też zdawało, bo jakby było to by nikt nie wypożyczał, góra kilka osób. Takie to jest właśnie w Polsce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

farmer23 - co ty bredzisz ?nie popyka bo niby czemu? jak znajdzie jakis osiedlowy sklepik/komis/serwis z grami który mu ją wyporzyczy to co stoi na przeszkodzie ....  ( a takie sklepiki zdarzają się )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

farmer23 - co ty bredzisz ?nie popyka bo niby czemu? jak znajdzie jakis osiedlowy sklepik/komis/serwis z grami który mu ją wyporzyczy to co stoi na przeszkodzie ....  ( a takie sklepiki zdarzają się )

Bo temu, że nie ma w polsce licencji na wypożyczanie gier, ale za to może wymienić lub sprzedać.  Wiem, wiem dziwny paradoks, ale tak jest. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tłumaczę Ci że są w Polsce takie małe sklepiki z grami który wypożyczają gry. Więc jeżeli takowy znajdzie nic nie stoi na przeszkodzie żeby sobie pograł w wypożyczoną grę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci tłumacze, że wg polskiego prawa wypożyczanie gier jest nielegalne i za takowe praktyki można mieć kuku od poslkiego państwa. Dlaczego tak się dzieje? Bo dystrybutor nie przewidział licencji na tzw publiczne odwarzanie, czyli jak ma to miejsce z filmami. Twoje owe sklepiki, to jakiś szfindel pewnie na zasadzie wymiana z doplatą i oddanie dopłaty za zwrócenie np za kilka dni albo jakiś inny badziew. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Empiku rozmawiałem ostatnio ze sprzedawcą. Konstrukcja banalnie prosta. Sprzedajemy im grę Y za 50 zł, które dostajemy na specjalną kartę podarunkową w Empiku a oni grę wystawiają za 70/80zł :D

 

Co do tematu, czy gdzieś na terenie Krakowa można w miarę tanio zamienić gry? Jestem z Myślenic i niestety znam tylko sklep, w którym trzeba dopłacać +30zł za gry niezależnie od ich wartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Orientujecie się czy w Olsztynie jest jakaś wypożyczalnia gier na ps3???

Z wypożyczalnią to może być krucho ale odwiedź tablica pl i tam poszukaj jest kilka sklepów z używanymi grami może znajdziesz coś ciekawego dla siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×