Skocz do zawartości
ONE

MAG

Rekomendowane odpowiedzi

Oj wciąga wciąga. Dzisiaj miałem trochę kłopotów przez tą grę :P Jutro juz chyba sobie za długo nie pogram...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie planowałem kupno GoW III, Heavy Rain i FFXIII, wygląda na to, że doszedł kolejny wydatek. Gra znacznie lepsza od MW2, ale to co najbardziej zaskakuję, to fakt, że przy takiej ilości graczy brak większego chaosu a o lagach nikt nic nie słyszał.

PS. W przeciwnika trzeba wpakować znacznie więcej amunicji niż w MW2, co mi się bardzo podoba. Położono znacznie większy naciska na skill.

PS2. Podobno w tych 256 osobowych rozgrywkach w ruch idą pojazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAG... Gra nie dla mnie mimo, że lubię FPSy online. MW2 nie przebija i niczym się nie wyróżnia ten MAG. Najsłabszy exclusive jaki widziałem na PS3 (w Haze nie grałem, słyszałem, że dziadostwo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem. W MW2 grałem tylko w kampanię dla jednego gracza. Jak dla mnie był to średniak.

Tutaj natomiast mechanika rozgrywki bardzo przypadła mi do gustu. Jest po prostu idealna. Strzela się bardzo przyjemnie , jeśli dokupimy "wspomagacze" do naszej broni to jest jeszcze lepiej. Na początku było dosyć trudno , teraz mam 9 poziom :D no i zaczynam czuć power tej gry :D Wiem już mniej więcej co , jak i gdzie. Mapy są przeogromne i to jest chyba największa przewaga tej gry nad innymi. Zdecydowanie polecam pograć dłużej , początek moze zniechęcać , bo jak każdy początek jest po prostu trudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem w takiej sytuacji , że ofiar miałem tyle samo co najwyższa ilość w drużynie , ale expa dostałem z 5 razy mniej >_>

dużo expa można zarobić za wykonywanie celów mapy, jak atakujesz wystarczy, że włączysz przejmowanie i już masz trochę expa, a jak przejmie cel to już w ogóle dużo xp, tak samo w drugą stronę, za samo anulowanie przejmowania jest xp, a jak przeciwnik przejmie a ty odzyskasz masz jeszcze więcej xp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahaa , dzięki za odpowiedź , do tej pory myślałem , że to nie ma większego znaczenia i trzeba po prostu bronić , albo zdobywać. A tu się okazuje , że xp dostaje się jeszcze za własnoręczne wykonanie zadania :D No to jutro próbujemy zdobyc trochę xp.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo grałem CoD4: MW (są dużo lepsze mapy), to był przełom. MW2 nieciekawe mapy i klimaty , straszne lagi to skandal (na przykład - Killzone@2 nie ma lagów, Bad Company nie ma lagów, Resistance nie ma lagów...bardzo miło sie gra niema lagów 256 graczy :)). MW2 - wqrwia mnie chaos, multi za niedorobiony, a motyw z helikopterem i samolotem to po prostu bzdura. Zdecydowane lepszy CoD4: Morden Warfare 1.

Najlepszy MAG! :rolleyes:

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja...ci delikwenci co strzelają do swoich są straszliwie wkurzający!!!Rozumiem przypadkowo granatem albo niechcący w ferworze walki ale dzisiaj to jeden pobił wszytskich...na dachu miał za mało miejsca to puścił mi seryjkę w plecy i stanął tam gdzie ja!jak wróciłem na to miejsce i stanąłem obok to od razu poszedł:P...

Dzisiaj 10 poziom wskoczył...kurde 256 graczy,na początku się gubiłem i nie wiedziałem co robić ale po chwilki walka tak wciąga, znajduje się swoje miejsce w drużynie i wszystko gra;)

...naprawdę świetny klimat,ale chyba czas headseta kupić;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za zabicie swojego ubywa chyba 5 XP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tody ma rację, jaki w tym sens? Wczoraj jakiś chojrak ubijał wszystkich w miejscu respawnu :fool:. Takie historie odbierają przyjemność z gry. Ech szkoda gadać :dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się spotkałem z taką osobą podczas gry. O ile wiem to możliwe jest głosowanie i wyrzucenie takiego "gracza". Tylko zagłosować musi conajmniej 5 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zagrałem po raz pierwszy i hm... Muszę powiedzieć, że jestem jak narazie trochę rozczarowany. Życzę jak najlepiej tej produkcji i też wiele w sumie po niej oczekiwałem. Po zagraniu jednak jak narazie, jeśli chodzi o grafikę a jeszcze bardziej o ANIMACJĘ to przychodzi mi tylko jedno słowo - kupa...

Grałem w betę Bad Company 2 i tam też grafika nie powalała ale różnica polega na tym, że tam pomimo uboższych tekstur to animacja została odwzorowana dość dobrze. Po prostu czuje się autentyczność i coś w rodzaju symulacji. Po drugie zniszczenia, interakcja z otoczeniem to powoduje, że łatwiej się wnika w ten wirtualny świat (jakby się tam było).

W MAG duża ilość graczy robi wrażenie ale postacie jakby pływały albo jeździły na wrotkach. No i ta grafa... światła i kolory są jakieś plastikowe. Otoczenie jest jak makieta... Biorę snajperkę a w celowniku optycznym prawie nie widać przeciwnika... Strzelam i nie wiem czy trafię czy nie.. No trudno to określić ale jakoś nie czuć tego..

Chciałem się podzielić spostrzeżeniami. Jeszcze będę testował ale jestem ciekawy Waszych opinii.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

W końcu pograłem trochę 19lvl RAVEN.

Mam wrażenie że REVEN to najgorsza frakcja w grze.

Rozegrałem wiele gier w DOMINACJI i tylko jedną wygraną.

W poprzednią bete grałem VALOR i było lepiej (lepiej się strzelało celowało itp. może bronie lepsze)

Przy ataku na VALOR (obszar gdzie trzeba przejść przez wąwóz ) to jest po prostu rzeż. Bunkry tak

porozstawiane że wieżyczki mają zasięg do samych wierz które trzeba zdobyć. Wygląda to tak że drużyna

która ma akurat te cele to próbuje go zdobyć przez 30 min. i dupa. A o zniszczeniu bunkrów to można zapomnieć (bardzo rzadko się to udaje)

, są tam 3 - 4 bunkry obok siebie na odsłoniętym obszarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zagrałem w MAG pierwszy raz.

Trochę się zawiodłem pod względem grafiki, postacie zlewają się z otoczeniem. Przy dokładnym celowaniu trudno zauważyć przeciwnika, który znajduje się jakieś 25metrów od nas.

Mapa wygląda jak z plastiku, kolory mozaika, woda naprawdę bez szału.

Zaleta 256osób na planszy, w końcu porządna regularna strzelanina. Cały czas trzeba być czujnym i pomagać kolegom z drużyny.

Jeszcze jutro pogram i podzielę się resztą uwag.

Ale nie zapominajmy, że to Beta.

Edytowane przez konej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez zagralem pierwszy raz, gra na pierwsszy rzut oka moze byc. nawet wciaga :) najbardziej zdziwilo mnie ze na mojej neostradzie 1 mb wszystko dziala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piot

To jest właśnie cała ta DOMINACJA. Jest bardzo ciężko cokolwiek zdobyć. Najważniejsza jest współpraca między graCZami , ale z reguły wszyscy dbają tylko i wyłącznie o własny licznik fragów.

Sabotaż moim zdaniem jest zdecydowanie przyjemniejszy niż dominacja. Przynajmniej można powalczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna gierka. Multi duzo lepsze od MW2 :)

rozumiem, ze w pelnej wersji zaczynamy od zera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem bardzo zaskoczony kiedy pogralem w ta gierka. Takie gierki wogole mnie nie kreca i szczerze mowiac podchodzilem do tej gry z lekkim dystansem. Padalem bardzo szybko ale cos w tej grze jest co sprawia ze gra sie bardzo przyjemnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie np. bardzo latwo zabija przeciwnikow :) jakos tak mam, ze krotka seria i gosc juz lezy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy w co sie celuje... jak leze i wybiega mu przeciwnik i po nogach wale to strasznie dlugo trzeba strzelac... ale jak gorna czesc korpusu i/lub glowa to bardzo szybko pada.

Co do tego ze postaci zlewaja sie z otoczeniem... wlasnie to jest TO! To sa komandosi , oni maja stroje aby wtopic sie w to otoczenie i moim zdaniem ta kolorystyka wlasnie dlatego taka jest...

Ja nie lubie fps'ow na konsole i maga z nudow zassalem... ale totalnie mnie zaskoczyl! Jeszcze nie gralem na mapie 256 garczy ale mam nadzieje ze uda mi sie dzis...

btw kiedy koniec bety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krążą pogłoski że koniec już nastąpił. Ale gra faktycznie ma coś w sobie , bo ja np z reguły nie interesuję się FPS'ami.

Kiedy dokładnie jest premiera? Chyba wydam pieniążki przeznaczone na GoWIII i GT5 właśnie na tą grę... nieprzewidywany wydatek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta miała być do 10 a tu nie można połączyć się z serverem.

Czy to już koniec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie beta będzie do 10, wcześniej pojawił się komunikat o server maintenance, 

kurcze nigdy nie interesowałem się fps-ami bo zawsze w nich lamiłem ale w maga kurde nieźle mi się gra i nawet nie ginę co chwile (nie gram snajperem:) coś jest w tym Mag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zagrałem po raz pierwszy i hm... Muszę powiedzieć, że jestem jak narazie trochę rozczarowany. Życzę jak najlepiej tej produkcji i też wiele w sumie po niej oczekiwałem. Po zagraniu jednak jak narazie, jeśli chodzi o grafikę a jeszcze bardziej o ANIMACJĘ to przychodzi mi tylko jedno słowo - kupa...

Grałem w betę Bad Company 2 i tam też grafika nie powalała ale różnica polega na tym, że tam pomimo uboższych tekstur to animacja została odwzorowana dość dobrze. Po prostu czuje się autentyczność i coś w rodzaju symulacji. Po drugie zniszczenia, interakcja z otoczeniem to powoduje, że łatwiej się wnika w ten wirtualny świat (jakby się tam było).

W MAG duża ilość graczy robi wrażenie ale postacie jakby pływały albo jeździły na wrotkach. No i ta grafa... światła i kolory są jakieś plastikowe. Otoczenie jest jak makieta... Biorę snajperkę a w celowniku optycznym prawie nie widać przeciwnika... Strzelam i nie wiem czy trafię czy nie.. No trudno to określić ale jakoś nie czuć tego..

Chciałem się podzielić spostrzeżeniami. Jeszcze będę testował ale jestem ciekawy Waszych opinii.

Pozdrawiam.

Graficznie gra prezentuje się dobrze, a nawet bardzo dobrze (ale dla mnie nie ma nic wspólnego o grafiką). Gra jest dość imponująca wizualnie ( pod względem wyglądu; wzrokowo),

wygląda lepiej i bardziej rzeczy się dzieje na ekranie - zdecydowanie. Są one bardzo różne w skali, szczegół...

MAG jest bardzo przyjemny. Pistolety są chłodne i niwelacji, do zdobywać punkty umiejętności, aby spędzić w sprawie zmian jest dobrym pomysłem. Sporo broni i różnych przedmiotów do zdobycia.

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up - nic nie rozumiem xP

BTW wlasnie przed chwila zagralem 2 gry w Dominacji i sie rozczarowalem... totalny chaos... nie wiadomo o co kaman!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×