Skocz do zawartości
ONE

MAG

Rekomendowane odpowiedzi

Według serwisów o grach dzisiaj miały się rozpocząć beta testy gry MAG dla europy, ale nie mogę znaleźć żadnej instalki na PSN . Czy ktoś już to ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według serwisów o grach dzisiaj miały się rozpocząć beta testy gry MAG dla europy, ale nie mogę znaleźć żadnej instalki na PSN . Czy ktoś już to ma ?

na naszym psn tez nie widze za to na usa psn jest.i tak beta zaczyna sie dzisiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem już wcześniej klucz do bety, ale gra nie przypadła mi do gustu. Dam jej jednak chyba drugą szansę, pogram dłużej. Dzisiaj w nocy próbowałem uruchomić, ale wyskoczyła mi prawie 2 gigowa aktualizacja do ściągnięcia, więc sobie darowałem. Dzisiaj to sciągnę :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc, Europa znów olana. Trzeba założyć konto na USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak nie wiadomo czemu beta jeszcze nie ruszyla( mam sciagniete z us)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal serwery nieruchome ,wie ktoś co sie dzieje? Jak chcą zrazić graczy to na razie się to im udaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal serwery nieruchome ,wie ktoś co sie dzieje? Jak chcą zrazić graczy to na razie się to im udaje.

Do północy jeszcze mają dużo czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś szuka otwartej bety MAGa na PSS US, to na szczęście ma bliżej. Beta MAGa jest już dostępna na europejskim PSStore ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś szuka otwartej bety MAGa na PSS US, to na szczęście ma bliżej. Beta MAGa jest już dostępna na europejskim PSStore ;)

Dokładnie, serwery podobno ruszają o 16:00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, serwery podobno ruszają o 16:00.

chwile po 16 mam autobus trzeba wracać na studia niestety, za dwa tygodnie będe to sprawdzę MAG'a bo jestem bardzo ciekaw jak sie gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwile po 16 mam autobus trzeba wracać na studia niestety, za dwa tygodnie będe to sprawdzę MAG'a bo jestem bardzo ciekaw jak sie gra

Jednak start od 14:00

http://www.ps3site.pl/ciekawi-256-osobowego-trybu-multiplayer/30074/

Beta potrwa do 10 stycznia

http://www.ps3site.pl/zaproszenia-nie-beda-juz-potrzebne/28704/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, już jest. Dużo osób to pobiera ponieważ strasznie wolno się ściąga. Przynajmniej będzie z kim grać:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, już jest. Dużo osób to pobiera ponieważ strasznie wolno się ściąga. Przynajmniej będzie z kim grać:biggrin:

Czy do tej beaty też potrzeba mieć klucz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm na razie sobie daruje sciaganie 10 mb w 13 minut :// poracha na nocke zostawie

a jestem bardzo ciekaw jak mag wypadnie przy becie BC2, cos czuje ze mag nie bedzie mial szans w starciu z BC2, ale mam nadzieje ze bedzie inaczej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha, na poczatku sie zdziwilem, ze tylko 40 mb :D Teraz straaaaasznie wolno sciaga mi pozostale 1800 xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do tej beaty też potrzeba mieć klucz??

nie potrzeba klucza zadnego sciagasz plik 37 mega z pss zalaczasz gre jest aktualizacja na 1.50 cos kolo 30 mega i pozniej uruchamia sie gra i w grze sciaga sie cala gra ok. 1900 mega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie spoko, tylko zamieszanie straszne. Na początku jest tylko opcja sabotaż, żeby odblokować resztę musisz być na 10 poziomie. Super sprawa z leczeniem i zdobywaniem punktów, które możesz rozdzielić na rożne umiejętności. Życzę mile sieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się już kończy ściągać, mam nadzieje że było warto czekać od godziny 15... jeszcze tylko 2% i miejmy nadzieję, że do zobaczenia,oby działało :tongue:

ryohazuki21.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, gra okazała się naprawdę fajna, i wbrew pozorom nie ma strasznego chaosu, jakoś się bazę utrzymuje :) Gram ze snajperką, króra wg. mnie jest trochę za dobra :( Mapy są strasznie duże, i siedząc w krzakach można zarobić masę punktów. Zobaczymy jak będzie dalej, ale narazie OK.

PS. - grafika :(

PS 2- A tak wogóle na początku nie mogłem połapać się co i jak, tyle opcji :)

Edytowane przez Miszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, gra okazała się naprawdę fajna, i wbrew pozorom nie ma strasznego chaosu, jakoś się bazę utrzymuje :) Gram ze snajperką, króra wg. mnie jest trochę za dobra :( Mapy są strasznie duże, i siedząc w krzakach można zarobić masę punktów. Zobaczymy jak będzie dalej, ale narazie OK.

PS. - grafika :(

PS 2- A tak wogóle na początku nie mogłem połapać się co i jak, tyle opcji :)

Dla mnie gra jest jak najbardziej ok i gra sie przyjemnie, a jesli chodzi o grafike to jest bardzo dobra i nie trzeba lepszej mało tego myslalem ze bedzie gorsza przy pierwszym podchodzeniu do tej gry w czasie gdy była jeszcze closed beta wiec ludzie niespodziewajcie sie grafiki na miare crysisa i zeby jeszcze pociągneła te zapowiadane 256 graczy bo takie rzeczy to tylko w Erze :P Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie spędziłem sobie godzinkę przy tym demie i muszę powiedzieć, że póki co, bez rewelacji. Multi MW2 dużo lepsze i ma jakoś więcej opcji ulepszenia broni, bo w miarę jak dokupywałem sobie ulepszenia do snajperki, to jakichś ogromnych różnic nie widziałem. W każdym razie, mam nadzieję, że ostateczna wersja będzie nieco lepsza, choć ogromnego skoku nie oczekuje. Jako przerywnik w nauce - jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem raz i mnie wywaliło cały czas jakiś błąd. Działa to czy nie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem raz i mnie wywaliło cały czas jakiś błąd. Działa to czy nie??

Zapomniałem o tym napisać. Faktycznie denerwujące jest to, że czasem wywala. Raz mnie wywaliło od razu, a raz po 5 rozgrywkach. Coś się chłopakom sypie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×