Skocz do zawartości
ONE

MAG

Rekomendowane odpowiedzi

Do premiery jeszcze dużo czasu, a w samych Stanach złożono już 70 tysięcy preorderów! Zapowiada się ciepłe przyjęcie przez graczy, a ja nadal nie mogę przekonać się do tej gry, może jakieś demko?

http://news.vgchartz.com/news.php?id=5669&mp=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zły duch mnie podkusił, żeby sobie MAGa odpalić. Ściąga się update 37 mega, gra się uruchamia.... i leci od nowa ponad 2,5 giga :shok: No żesz kur*** :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce a nie ma to Polygamia rozdaje jeszcze klucze- Link

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem dziś co nieco w tą betę i chetnie podzielę się moimi spostrzeżeniami. Po pierwsze, grafika jest mocno przeciętna żeby nie powiedzieć brzydka (ale można to usprawiedliwić ilością graczy). Po drugie wszelkiego rodzaju animacje (przeładowywanie broni, upadanie przeciwników itd.) są paskudne. W grach sprzed 10 lat wygląda to o wiele lepiej. Po trzecie odgłosy broni wypadają średnio (okropnie brzmi wybuchający granat). I to chyba na razie tyle, jeszcze dużo pracy przed twórcami bo na razie nie chciał bym tej gry nawet za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobne poniekąd wrażenia, jak Turus, jednak 2 miłe zaskoczenia mnie spotkały: język polski już w becie :) oraz zero lagów, a graliśmy 70 na 70 bodajże (przez co właśnie ta grafika jest uboższa) Jest kucanie, leżenie (co jest miłe, brakowało mi tego w serii BF na konsoli), dźwięki są średnie, ale znośne, no postaci też trochę sztywno biegają - ale jak te wszystkie niedociągnięcia przemnożymy przez mega wielkie mapy i na prawdę tłumy osób bez lagów na serwerze to moim zdaniem tytuł wart uwagi - w wersji finalnej dopracują klika szczegółów i może wyjść z tego przyzwoita gra multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grafy,zgodzę się z poprzednikami,słaba,ale miejmy nadzieję że dopracują. Mnie podoba się personalizacja postaci,jednak fajnie gdyby w pełnej wersji była jeszcze bardziej rozwinięta.

Język polski w becie-piękna rzecz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja tez bardzo bym prosił jezeli ktos ma o przesłanie kodziku najlepiej na moje gg lub podanie info gdzie mozna jeszcze o ile to mozliwe takie dostac poniewaz bardzo mi zalezy aby wyprubowac ta gre bede bardzo wdzieczny z góry dziekuje i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeżeli ma ktoś kodzik na zbyciu to proszę o wysłanie mi go na forum lub na gg:7386014 Z góry dziękuje za wspomogę:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu to demko sie tak masakrycznie dlugo sciaga ? Jakies oblezenie serwerow nastapilo czy jak ? Doprawdy w 4h zassalo mi moze z 700mb. Przy Becie BC2 trwalo to kilka minut, tu sie ciagnie w nieskonczonosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś miał na zbyciu jeden key to można napisać na prv z góry dzięki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jakoś długo ściągało, coś około 3 h. Ale dało się jakoś wytrzymać, obejrzałem sobie w między czasie mecz Barcelony z Interem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze sam juz niewiem ktora gra lepsza na poczatku myslalem ze BC2 ale jak pogralem troszke dluzej to gra tez wciaga i to bardzo wiem ze graficznie gorsza ale przy takiej ilosci graczy to jest wybaczalne no i zero lagow to jest po prostu piekne.Jakie sa wasze wrazenia z gry??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz, bf bc i bc2 to dla mnie majstersztyki, ale też zauważyłem , że mając 2 bety jednocześnie, chętniej gram w MAG-a, cholercia , czymś mimo słabszej grafiki nafaszerowali tą grę, że wciąga faktycznie - lagi , to fakt, zero, bardzo przyzwoicie i szybko się namierza wroga, no gra ma potencjał, oj ma, a jak jeszcze dopieszczą wersję finalną - jak nic będzie u mnie na półce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu kiedy zagrałem w bete BC2 odłożyłem na bok inne tytuły gra jest naprawdę super ! Moim zdaniem naprawili wszelkie niedociągnięcia 1 części :thumbsup: ale mimo wszystko bardzo chętnie przekonałbym się co beta MAG'a ma do zaoferowania.

Jeżeli ktoś ma jakiś niepotrzebny kod to byłbym wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio BF: BC2 wciągnął mnie strasznie że zapomniałem o Uncharted 2 (wróciłem naszczęście), chciałbym spróbować MAG'a więc jak ktoś ma wolny kod to do mnie PM proszę bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jeżeli ktoś dysponuje wolnym kodem do MAG'a to ja chętnie przyjmę.

W zamian mogę oferować europejski klucz do bety BF:BC2

Proszę pisać na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kod z polygamii, ściągnąłem bete, zagrałem i mogę powiedzieć jedno: zmarnowałem kod, oraz 4 godziny z życia konsoli poświęcone na ściąganie. Zupełnie do mnie nie przemawia ta gra. Jest to zupełnie inna półka (niższa) niż Bad Company 2. Jest w niej jakieś takie... wewnętrzne "fuj", które mnie odpycha ;)

Takie jest moje zdanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz sznurek , mając youtube, można wszystko przecież przed zagraniem obczaić, ja z pełną świadomością wykorzystałem swój kluczyk, bo mając grę, gdzie w bojach uczestniczy 256 osób i są tak duże mapy, to nawet najsilniejszy PC by nie dźwignął z super grafiką - chyba nie spodziewałeś się czegoś w stylu Crysisa? Jest ubogo, ale detale otoczenia są na poziomie BC1, fizyka postaci jest uboższa (z wiadomych celów), a sama gra im dłużej się z nią obcuje, tym bardziej staje się wciągajaca - jak się do tego dołoży brak lagów, ta pozycja staję się ciekawym tytułem - a do premiery jeszcze troche czasu i sporo mogą dodać - to tylko beta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

83B8-7EBM-R2TJ to jest kod z forum maga pisany o 15.24 czasu polskiego tylko niewiem czy wersja eu czy us moze ktos przetestowac jak chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet jak sprawdzę filmiki na youtube to i tak wolę sobie w daną grę ograć aby ocenić. MAG mnie nie kręci i na dzień dzisiejszy nie dał bym jej oceny wyższej niż 6. Chociaż liczę, że twórcy jeszcze ostro popracują nad tym tytułem i dostarczą nam solidny tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja kurde zagralem tylko raz i ciagle mnie wywala czekam a jak sie polacze  to wywala mi server i wyskakuje kod 13:5 wie ktos co to oznacza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to jakiś problem u ciebie, z internetem czy coś, bo mnie jeszcze ani razu z MAG'a nie wywaliło, zawsze wszystko działa dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×