Skocz do zawartości
ONE

MAG

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde sam juz nie wiem jak zaczynalem grac w maga ta gra wydawala mi sie bardziej taktyczna byly to wczesne wersje teraz wydaje mi sie ze jest to zwykla strzelanka nikt nie wykonuje rozkazow itp moze akurat w zlym zespole gram zobacze jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dużo zalezy od Team-u, wczoraj z jakimiś angolami z klanu HIV grałem, no kurde, jaka organizacja, rozkazy , wszyscy mielismy Headseta, wtedy dopiero doceniłem ten tytuł - za to jak panuje chaos na mapie, biore snajpera i likwiduje z daleka, też fajnie, bo dragunow nieźle się spisuje w tej grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś porównanie z wcześniejszymi betami? Jest lepiej gorzej? Grafikę poprawili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gram w Mag Beta od paru dni i mam takie pytania.

Podobno w grze bierze udział 256 graczy po 128 na stronę jednak gdy patrzę na mapę to mam wrażenie że tych 128 tam nie ma.

Widzę max 32 kropki w tym 8 z mojego składu. to gdzie jest reszta. Jak mamy zdobyć 4 wieże to powinno być po 32 do jednej

przynajmniej tak mi się wydaje ,a jest max 8 może 16?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy beta już się skończyła?? Żaden tryb nie jest dostępny?? Wiadomo coś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta dzisiaj się kończy (albo się skończyła) bo data była 4.12.2009r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  ma ktoś jeszcze koda na bete maga? Ewentualnie mogę się wymienić na kod US bc2 beta ? Proszę pisać na PW 

Edytowane przez misiek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  ma ktoś jeszcze koda na bete maga? Ewentualnie mogę się wymienić na kod US bc2 beta ? Proszę pisać na PW 

przeczytaj post nad Twoim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy macie cos takiego ze jak ja uruchamiam MAG-a to pojawia sie tylko pierwszy screen i dalej nic sie niewłacza czyli oznacza to ze koniec bety ?? powinien byc jakis komunikat czy cos a nie zwiecha na pierwszym screenie i tak mozna czekac do usranej smierci ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy macie cos takiego ze jak ja uruchamiam MAG-a to pojawia sie tylko pierwszy screen i dalej nic sie niewłacza czyli oznacza to ze koniec bety ?? powinien byc jakis komunikat czy cos a nie zwiecha na pierwszym screenie i tak mozna czekac do usranej smierci ;/

Ja pierdziele! Przeczytaj 2 (słownie DWA) posty nad swoim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki wielkie nieprzeczytałem mój bład troche juz chyba słabo na oczy widze bo cały dzien gram w BF:BC2 Beta :D jeszcze raz sorki za mój głupi post wstydze sie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Styczeń ? Cholera, beta była tak słaba, że wątpię aby z mocnego przeciętniaka zrobili dobry tytuł mając czas do stycznia. Szkoda, ale wciąż trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Styczeń ? Cholera, beta była tak słaba, że wątpię aby z mocnego przeciętniaka zrobili dobry tytuł mając czas do stycznia. Szkoda, ale wciąż trzymam kciuki.

słaba? to chyba w inną bete grałeś - grafika , owszem , nie zachwycała, ale drużynowy gameplay - super - po 1 dniu, miałem mieszane uczucia , ale już po jakiś 3 dniach wciągnęła mnie i to bardzo - podstawa? drużyna z headsetami i gra drużynowa - to nie jest arkadowy CoD i zabawa w rambo , ta gra jest robiona pod zespoły i cieszę się z tego bardzo

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaba grafika, paskudne animacje (od animacji poruczania się, upadania czy przeładowywania broni) słaby dźwięk broni (w szczególności wybuchy granatów) chaos, sterowanie (głównie chodzi o rzucanie granatem) Z tą gra jest coś takiego jak z Left 4 Dead, mam wrażenie że gram w grę z poprzedniej generacji (z tą różnicą, że L4D dostarcza jakiegoś fun'u) Na dzień dzisiejszy jest to dla mnie słaby tytuł i nie chciał bym go nawet za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko znajdź dobry zespół, które będzie zawsze dostępny i chętny do gry... Mi się coś nie widzi MAG, beta była słabiutka, choć strzelało się w miarę. Na horyzoncie już pojawia się BC2 i wolę na ten tytuł wydać pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no , nie mówię, że to hicior, ohów i ahów nie szczędząc, ale w zespole gra się dużo przyjemniej niż w niejednej super produkcji - nie mieliście zgranej paczki , to się nie dziwie, akurat moich 2 kumpli miało keye i się nam super grało - CS też nie ma grafiki i dźwięku, a ludzie do dziś pocinają, bo gra to nie tylko supr tekstury i odjazdowa muzyka - a zero lagów , to w tej becie było po prostu mistrzosto świata, jak na konsolowe multi, genialne

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra w ogóle mi się nie podobała, chaos, chaos i jeszcze raz chaos. Jak dla mnie to za dużo się dzieje na ekranie telewizora i jest niezła rozpierducha. Nawet żal mi jest tych 2 giga na dysku na taki tytuł. No ale poczekajmy do stycznia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na USPSS dostepna jest beta do sciagniecia!!!

Racja, ale start zgodnie z zapowiedziami dopiero 4 stycznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie znalazłem wczoraj na uss psn beta MAGa ściągnąłem plik ważył prawie 300 mb, po odpaleniu gry pojawia się kolejny upload ale waży prawie 2giga czy tak ma być ? wszyscy którzy grali w betę musieli tyle ściągać ? bo trochę się tego przeraziłem i dałem sobie na razie spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×