Skocz do zawartości
kill

Ostatnio obejrzany film.

Rekomendowane odpowiedzi

Upadek, Der Untergang - 7/10

Film opowiada o 12 ostatnich dniach z życia Hitlera na podstawie relacji jego osobistej sekretarki. Osobiście polecam, gdyż przedstawia Fuhrera w troche innym świetle niż większość filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avengers

Crap jakich mało. Nie polecam. Jeszcze z dubbingiem oglądałem. Tragedia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem iść do kina na Hobbita, a przez nadgodziny w pracy skończyło się na obejrzeniu w domu: Reaktor Strachu - straszne badziewie, genialna tematyka jaką jest Prypeć i elektrownia w Czernobylu została całkowicie sp*****a. Innego słowa nie potrafię użyć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po seansie Skyfall. Kompletnie nie rozumiem tych zachwytów i jakim cudem tyle luda poszło na to do kina. Nuda porównywalna do To Nie Jest Kraj Dla Starych Ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ trzeba być ignorantem żeby porównywać kino rozrywkowe jak "Skyfall" do ambitnego dzieła Coenów...

Skyfall to nie żadna rewelacja i wolę bournowską trylogię od trylogii Bonda, ale Mendes nakręcił naprawdę fajną sensację.

Ja wczoraj obejrzałem Tajne przez poufne i uważam film za perfekcyjny pod każdym względem. Kreacje aktorskie, dialogi, muzyka, scenografia, operowanie groteską- wszystko z górnej półki. Duet braci nawet z tak lekkiego gatunku jak komedia kryminalna potrafią wykrzesać 110%. Polecam wszystkim cierpliwym widzom, odradzam ludziom chodzącym do kina nażreć się popcornu czy nachosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ trzeba być ignorantem żeby porównywać kino rozrywkowe jak "Skyfall" do ambitnego dzieła Coenów...

Wybacz ale na tym ambitnym dziele Coehnów zasnąłem trzy razy. Skyfall okrzyknięto najlepszym Bondem trochę na wyrost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie kolejny film z fabułą pełną nieprawdopodobnych zwrotów akcji i czarno-białymi postaciami. Do tego filmu trzeba cierpliwości i nie można oczekiwać wartkiej akcji czy sprośnych żartów... To nie ten rodzaj kina.

"Skyfall" to dla mnie najlepszy Bond, ale to totalnie subiektywna opinia, nikomu jej nie narzucam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabić,jak to łatwo powiedzieć- film dobry ale do Tarantino czy braci Coen nieporównywalny. Świetna rola Brada Pitta polecam

Tajne przez poufne- super film oglądałem na sylwestra powtórke. Świetna komedia kryminalna, drewniany Clooney nie pasuje, ale Pitt jest super.

plan_b nie zauważyłem twojego postu, sorry ale widać że obaj lubimy braci Coen

Edytowane przez kottowrog2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarnobyl...

Proszę nie sugerować się oceną tego filmu szczególnie na filmwebie. Byłem dość sceptycznie nastawiony z powodu w/w recenzji, ale na szczęście udało się obejrzeć i mogę z czystym sumieniem polecić. Daje 7/10.

Edytowane przez jakubub99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ostatnio ''Mokra robota'' i zabawny jest ten film. Praktycznie chyba najgorszy film w jakim wystąpił Bruce, 50cent jakoś świetnie też nie zagrał. Film od samego początku bardzo przewidywalny po kilkunastu minutach trzeba się powstrzymywać żeby nie usnąć.Koniec był dla mnie tak tandetny że .. fifti ganiał cały film ''zabójcę'' który wyglądał jak homoseksualista i władował mu kulke w stopę i wszystko... Szczerze nie wiem na co poszedł na ten film tak duży budżet bo nie ma w nim jakiś świetnych akcji, soundtrack też nie był jakiś świetny.

Nie polecam oglądania tego filmu moja ocena 3.5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezniszczalni 2. Ogólnie film dobry, w którym występują znani aktorzy kina akcji. Fanem kina akcji nie jestem ale kto lubi filmy tego typu to się nie zawiedzie, jest dużo akcji, mordobicia, strzelaniny w starym dobrym stylu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dystrykt 9 - 8.5/10 Fabuła i efekty mnie wgniotyły początek troche przynudza ale , na koniec się wzruszyłem czekam na kontynuacje <3

Hobbit - 9.5 Film świetny , świetny dubbing akcja fabuła wgniata (nie czytałem książki) świetna gra aktorów , oby czekać na drugą część

Ted - 8.0 Film dobry , śmieszny , świetna animacja misia , fabuła fajna choć nie najlepsza

Pitch Perfect - 7.0 Śmieszny , dobry film dla młodzieży

Batman Mroczny Rycerz Powstaje -10.0 Zdecydowanie świetny , powalająca akcja , efekty , wgniatająca fabuła . (CZEKAM NA KONTYNUACJĘ !!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Recrevision, "Dystrykt 9" to jak dla mnie najlepszy film sci-fi XXI wieku (obok "Moon", które równie szczerze polecam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hobbit - 9.5 Film świetny , świetny dubbing akcja fabuła wgniata (nie czytałem książki) świetna gra aktorów , oby czekać na drugą część

Gdybym miał oglądać Hobbita z dubbingiem wolał bym palnąć sobie w głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał oglądać Hobbita z dubbingiem wolał bym palnąć sobie w głowę.

True. Ja wybieram się jeszcze przed weekendem. Zrezygnowałem z 3D, bo jakoś 3 h. siedzenia w okularach trochę mnie męczy. Ale 2D + napisy to raczej sensowna mieszanka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć 3D jest lepsza niż te całe 2D. Film był właśnie robiony pod 3D i o wiele lepiej się prezentuje. Ja sam obecnie byłem na 2D i nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"The Man With Iron Fists"...czyli film Tarantino i RZA xD no cóż moge powiedziec...ogląda się fajnie mimo że jest głupi jak stado galopujących gwoździ...ten film to takie stare chinskie filmy w nowym wydaniu xD

Każdy kto widział Hero,House Of Flying Daggers,Pijanego Mistrza albo pierwsze części Policyjnej Opowieści z uśmiechem obejrzy ten film przypominając sobie te wspaniałe tytuły :)

4/10 ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukaszek79, oświeć mnie czym z wyglądu różni się homoseksualisty od hetero?

@TRaCeGuitar, to na pewno film Tarantino, bo imdb ani filmweb nic o tym nie wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up yup...zaraz na samym początku filmu jest napis "Quentin Tarantino Present"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Closer - czyli jak rozkleiłem się na filmie po raz pierwszy od Brokeback Mountain. Polecam słodko-gorzki dramat obyczajowy wszystkim dla których film to nie tylko "bang-bang! zabili go i uciekł!", nietuzinkowa rola Clive'a Owen'a.

POLECAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Cabin In The Woods"...film zacny pokazujący trochę inne podejście do horrorów...no i lekko komediowy ;D polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psy 2. :D Przed tym filmem Psy. Kto nie oglądał to bardzo polecam. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubbing w Hobbicie jest bardzo dobry. Byłem na nim z córką i nie żałuję.

Sam film jest dobry. Oczywiście nie zaskakuje wizualnie tak jak Władca bo to dokładnie to samo. Może początek jest trochę rozwleczony ale dokładnie tak samo było z Drużyną która była wstępem do całości. Zawodzi końcówka w której szlachtują stwory komputerowe. No i Armitage to nie charyzma Mortensena. Mimo to mocne 8+ i czekam na jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×