Skocz do zawartości
kill

Ostatnio obejrzany film.

Rekomendowane odpowiedzi

Intouchables...jeden z najlepszych filmów jaki widziałem w życiu...totalne 10/10...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos lubi klimaty angielskiej gangsterki oraz dobrej muzy to polecam ,,Manors'' jak dla mnie 9/10.

,oglądałem tez ostatnio całkiem niezły horror o egzorcyzmach ,co ciekawe demon który opętał mała dziewczynke mówi po polsku ) ,,Kronika opętanych'' 7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie "iLL Manors" przypadkiem? Jeśli chodzi Ci o ten film to kompletnie się nie zgadzam z przypięciem mu łatki filmu gangsterskiego. Jest to bowiem dzieło mówiące o degradacji wartości moralnych, demoralizacji młodzieży i brutalnie prawdziwe odzwierciedlenie dramatu młodych ludzi, którego do końca nie jesteśmy świadomi.

Żeby nie było że offtopuję, "Clockwork Orange"- czysty geniusz. Kubrick jest wielki. Mnogość przesłań filmu, niesamowici bohaterowie, wpisujący się w pewne archetypy, ale przy tym tak inne, tak ludzkie, muzyka, brutalność jaką szokuje, perfekcyjny scenariusz! Każdy, powtarzam każdy, fan dobrego kina MUSI zobaczyć to jakże aktualne dzieło, mimo że starsze ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec chrzestny III, genialny film, może nie tak dobry jak poprzednie części ale nadal trzyma poziom. Lubię takie klimaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie "iLL Manors" przypadkiem? Jeśli chodzi Ci o ten film to kompletnie się nie zgadzam z przypięciem mu łatki filmu gangsterskiego. Jest to bowiem dzieło mówiące o degradacji wartości moralnych, demoralizacji młodzieży i brutalnie prawdziwe odzwierciedlenie dramatu młodych ludzi, którego do końca nie jesteśmy świadomi.

przykro mi, święte prawo zostało pogwałcone, jak śmiesz łotrzyku nie sznować prawa i polemizować? No trudno, prawo jest prawo, kacie czyń swą powinność :biggrin: :rofl:

__________

Prometeusz- mi si ę spodobał, chyba warunkiem koniecznym do pozytywnej opinii jest nie bycie w gronie fanów trylogii o Obcym. Mnie ona ani ziębi ani grzeje, ot ganiania się z przerośniętym robakiem (cóż za obrazoburczosć! :biggrin:). Prometeusz intryguję tajemnicą: wyprawa do korzeni człowieczeństwa której wieńcem laurowym ma być kontakt z Demiurgiem, początkiem stworzenia.

Ok, rozwiniecie odzierane z każdą sceną z początkowej magii jaką niesie tajemnica, jest juz poniżej oczekiwań. Suma sumarum jednak 4/6

Edytowane przez Celt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 godzin 6/10

Mega przewidywalny film ale muszę przyznać dość ciekawy.

Wojownik 10/10

Rewelacja, ten film jest niesamowity, gra aktorska (miodzio), dzisiaj go obejrzalem i mogę zaliczyć go do moim ulubionych filmow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe - 7/10

film katastroficzny, tsunami, ta 7-ka wyłącznie za efekty, sama fabuła troszkę za cukierkowata, sporo rzeczy, które raczej nie zdarzyły by się w realu, coś za dużo farta w jednym miejscu ;) , no i to zakończenie jak z hollywood

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja dzisiaj z małżonką obejrzałem sobie Straż Sąsiedzką . Komedia z marnym scenariuszem,a momentami nawet śmieszna :P Dla odmóżdżenia można oglądnąć :biggrin:

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio w oczekiwaniu na kolejne odcinki The Walking Dead obejrzałem francuski film o zombiakach "Horda". Nie jest to jednak jak się okazało jakieś wielkie dzieło. Jeśli jednak ktoś ma ochotę na filmy o zombie to warto spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos lubi klimaty angielskiej gangsterki oraz dobrej muzy to polecam ,,Manors'' jak dla mnie 9/10.

,oglądałem tez ostatnio całkiem niezły horror o egzorcyzmach ,co ciekawe demon który opętał mała dziewczynke mówi po polsku ) ,,Kronika opętanych'' 7/10

Faktycznie w tym filmie demon posługuje się językiem polskim :) Dziwnie się ogląda horror rozumiejąc język demona, czasami aż mnie ciary przechodziły mimo, iż tak straszne to nie było... Polecam obejrzeć film po prostu z ciekawości, typowy amerykański horror z kilkoma niedoróbkami, aczkolwiek na niedzielne wieczory jak znalazł.

Polecam film 'Tideland' pol. Kraina traw, film taki psychodeliczny, pokazujący wg mnie świat oczami dziecka, dość kontrowersyjny, aczkolwiek polecam, ponieważ mało jest takich filmów - od razu mówię, że produkcja nie dla każdego. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scary Movie III dzisiaj wieczorem IV obejrzę, kurde nie mam już co oglądać niech ktoś poleci jakiś dobry film :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio obejrzałem Jason Becker: Not Dead Yet...smutna historia prawdziwego wirtuoza który przez swoją chorobę stracił szansę zostania prawdopodobnie jednym z najlepszych gitarzystów świata...

A druga pozycja to Nightmares & Dreamscapes Stephene Kinga...czyli ekranizacja kilku opowiadań..

http://www.youtube.com/watch?v=8amAsg0I-os

Obie pozycje wg. mnie warte polecenia...z czego pierwsza pokazuje że tak naprawdę jeżeli chce się coś osiągnąć to nic nie jest w stanie powstrzymać człowieka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyfall - w 4 częściach.

4/10 - ocena zawyżona ponieważ generalnie lubię filmy o Bondzie.

Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Fabuła przewidywalna, Bond za stary, ogólni za dużo gadania. Oglądałem przez 3 ostatnie wieczory i za kazdym razem usnąłem - dziś może uda mi się dokończyć - zostało mi około 20 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe - 7/10

film katastroficzny, tsunami, ta 7-ka wyłącznie za efekty, sama fabuła troszkę za cukierkowata, sporo rzeczy, które raczej nie zdarzyły by się w realu, coś za dużo farta w jednym miejscu ;) , no i to zakończenie jak z hollywood

ten film jest na faktach, matka z tej rodziny w wywiadzie powiedziała, że jedynie kolor piłki się nie zgadza....

Wiesz może dlaczego ten film nazywa się Niemożliwe....?!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Dark Knight - film mi się podobał, moim zdaniem lepszy od poprzedniej części, świetnie zagrana rola Jokera

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Les Miserables - film genialny i nie obejrzeć go to grzech ( jeżeli lubi się oglądanie filmów ), fabuły nie muszę nikomu mówić ponieważ ( chyba ) wszyscy mieliśmy Nędzników w szkole przerabianych...10/10

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gangster squad - 8/10

Super film, pełno słabych opinii ale dla mnie bomba, uwielbiam takie gangsterskie klimaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exit Through A Gift Shop- film stworzony przez legendarnego Banksy'ego- mistrza streetartu, który nie ujawnił swej tożsamości. Jest to quasi-dokument opowiadający o Thierrym... i tyle, jeśli opowiem więcej nie będzie po co oglądać. Tak czy siak, ja bardzo polecam. Ode mnie 8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Flight / Lot - 7/10

dramat, katastrofa lotnicza, pilot (w tej roli Denzel Washington) i jego rozterki - bohater czy winny ? - te klimaty, daje radę

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resident Evil Retrybucja 4/10 SZIT JAKICH MAŁO!!! zdecydowanie odradzam :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Good Day To Die Hard...czyli nasza Szklana Pułapka...niestety 3/10...a jako żeby nie pisać więcej po prostu wkleje sobie recke tego filmu z którą się zgadzam w pełni.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

360.

Opis dystrybutora nieco mylacy, film do obejrzenia w domu, nie ma akcji ale postaci dosc dobrze sa przedstawione. Niemniej mam problem z ocena tego filmu z jednej strony fajnie prosto zrobiony, z drugiej no sa pewne minusy o ktorych nie bede pisac zeby nie bylo spojlerow.

Mam problem z ocena czyli albo 6+ albo 7- na 10.

Mozna obejrzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

DROGÓWKA

Uwielbiam polskie filmy jednak nie ma co ukrywać, że w ostatnim czasie kręcimy wyroby filmopodobne z szycem, karolakiem i resztą pseudo aktorów.

O Drogówce nie czytałem wcześniej nic, poszedłem nie licząc na nic. Myślałem sobie, że to będzie kolejny polski gniot. Film wgniótł mnie w fotel! Od Nietykalnych żaden film nie zrobił na mnie takiego wrażenia!!! Fantastyczny! 2 godziny w kinie minęły jak 5 minut.

Za to, że polski, za to, że mnie zaskoczył i za to, że pokazuje wszystko w tak bezpośredni sposób zasłużone 9/10!

Edytowane przez furo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj obejrzałem dwa filmy:

Will - czyli coś dla fanów piłki nożnej i nie tylko. Historia, której tłem jest pamiętny finał Ligi Mistrzów z sezonu 04/05. Prywatnie jestem fanem Liverpool'u, więc wiadomo dlaczego sięgnąłem po ten tytuł. Z czystym sumieniem mogę go jednak polecić pozostałym wielbicielom tego sportu, jak i również miłośnikom kina rodzinnego. Film w sam raz do obejrzenia z całą rodzinką. Z mojej strony 7/10.

Bękarty Wojny - uwielbiam filmy Tarantino i aż mi wstyd, że dopiero teraz nadrabiam zaległości. Jak większość filmów Quentina, tak i również Bękarty zaczynają się jak każdy inny, zwykły film, by po kilkunastu minutach dać upust fantazjom reżysera :) gdybym obejrzał ten film, nie wiedząc, kto za nim stał, to i tak zgadłbym w ciemno hehe. 8/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś pisał o tym filmie wcześniej, ale polecam film "Lawless" polski tytuł Gangster, a jakże. Dobre kino osadzone w klimatach prohibicji, i prowincji. Świetnie zagrane i nakręcone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×