Skocz do zawartości
kill

Ostatnio obejrzany film.

Rekomendowane odpowiedzi

A czy trylogia to nie 3 filmy ?XD a ty podałeś cztery ;D

Tak czy siak filmy kozackie :) też polecam ;D

Może i masz rację :D, to ewentualnie saga lub seria? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ip Man/ Yip Man (2008) - 9/10

Szczerze polecam fanom kung fu. Historia oparta na faktach, opowiada o życiu mistrza Bruce'a Lee zaraz po drugiej WŚ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Se7en - Klasyka. Freeman, Pitt, Paltrow, Spacey. Obsada genialna, film genialny ;) za kamerą David Fincher :) 9/10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokłosie- w czasach gdy w polskich kinach królują takie chu... , wróć produkcje ;) jak "wybacz mi kotku " i jakieś inne romansidła przed szereg wybija się ta oto produkcja którą, każdy powienien obejrzeć. Film kontrowersyjny , bo i taki miał być, z resztą wywołał w mediach spore zamieszanie. Nie będę przyblizał fabuły bo strasznie łatwo jest zepsuć film. Polecam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Układ Zamknięty - 1,5 godziny po seansie, a ja nadal zastanawiam się jak można było zmarnować taki potencjał. Świetna historia na film niestety nieudolnie wykorzystana. Sam film jak i gra aktorska zbliża się do poziomu polskich seriali. 6/10 tylko za historię, która ratuje ten film.

Edytowane przez furo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avengers, szkoda że zdecydowałem się na wersje z dubbingiem bo naprawdę teksty były żałosne momentami. I tak w połowie filmu usnąłem, dziś będę musiał dokończyć. 6/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idy Marcowe, świetny film w którym można zobaczyć że prezydent USA jest zwykłym produktem. Serial House of Cards będący dowodem że prezydent USA jest niczym bez swoich ludzi.

Zarówno film jak i serial świetnie się uzupełniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lęk wysokości - świetna rola Stroińskiego i Dorocińskiego :) Ukazana trudna relacja ojca schizofrenika z synem. 7/10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jagten ( Polowanie ) - 7/10. Kilka rzeczy mnie tam wkurzyło, bo według mnie głupota ludzka nie jest aż tak daleko posunięta, chociaż kto wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jagten ( Polowanie ) - 7/10. Kilka rzeczy mnie tam wkurzyło, bo według mnie głupota ludzka nie jest aż tak daleko posunięta, chociaż kto wie...

Wiem, że nie powinno się komentować, ale nie mogłem się powstrzymać. Einstein powiedział, że tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Choć nie jest pewien tej pierwszej. :)

Ja z kolei polecam najlepszą od bardzo dawna niermonatyczną komedię - Poradnik pozytywnego myślenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam ostatnio oglądałem "Friends With Benefits"...bardzo przyjemny film, takie 7/10. Warto obejrzeć nawet jeżeli ktoś nie jest przekonany do J.Timberlake'a jako aktora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Haunted House polecam doskonała parodia serii "Paranormal Activity" Marlon Wayans wymiata! 8/10

Edytowane przez mere

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem 3 bardzo fajne filmy.

Flight 7/10, warto obejrzeć.

Gyakuten Saiban 8/10, bardzo fajny film na podstawie gry z NDS'a.

Rurouni Kenshin 8/10, bardzo fajny film na podstawie mangi o tym samym tytule który łączy w dobry sposób kilka wątków zawartych w mandze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogówka - dobry film, wszystko realistycznie pokazane, świetne role Topy i Jakubika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realistycznie czyli uważasz, że tak naprawdę dzieje się w policji czy używasz słów, których nie rozumiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realistycznie czyli uważasz, że tak naprawdę dzieje się w policji czy używasz słów, których nie rozumiesz?

Drogówka - dobry film, wszystko realistycznie pokazane, świetne role Topy i Jakubika.

Realistycznie pokazane, czyli dialogi i zachowania bohaterów są realistyczne, czyli podobne jak w prawdziwym życiu prawdziwych ludzi, a nie oderwane od rzeczywistości jak np. w Ojcu Mateuszu. Fabuła to wiadomo, jest przerysowana i nie oddaje w pełni rzeczywistości ale w jakiejś części na pewno tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drive- dobry film :akcja, pościgi, strzelanki, muzyka a'la 80's i napisy w stylu GTA VC.

Szpieg - dobra historia, dobry Gary Oldman.

Artysta - ciekawy. Mnie jedynie wkurzał obraz 4:3, no ale jak tak ma być. Trudno. Ale film jako film przyjemny. Przynajmniej coś innego w hollywoodzkim kinie.

A więc wojna - średniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPRING BREAKERS- błyskotliwa satyra na naszą neonową, plastikową popkulturę. Angaż disneyowskich gwiazdeczek był strzałem w dziesiątkę, trzeba mieć tupet żeby "zagrać" nastolatkami znanymi z MTV w filmie pokazującym debilizm pokolenia MTV. Świetnie dobrany soundtrack, ostry montaż i bajeczna gama kolorów to kolejne plusy tego filmu.

OSTRZEŻENIE: nie dla polaczków oburzających się na widok cycków, ani dla gimbazy idącej na ten film jedynie dla cycków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybki cash ,kryminał z 2010 ,jest to całkiem niezła szwedzka produkcja ,druga część też dobra 7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogówka - dobry film, wszystko realistycznie pokazane, świetne role Topy i Jakubika.

całkiem podobnie w duzej mirze licza sie tylko statystyki ;)

i nie ma czegos takiego jak brak mozliwosci wystawienia mandatu - masz znajomosci to wszystko mozesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×