Skocz do zawartości
kill

Ostatnio obejrzany film.

Rekomendowane odpowiedzi

Uncharted!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O proszę, czyli o to chodziło :) bedzie co w robocie obejrzeć :p

tak z gęby to trudno mi lepiej kogoś dopasować do drake'a niż Nathan filion :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zombieland 2 !!!

https://m.filmweb.pl/news/Oficjalnie%3A+"Zombieland+2"+powstanie+z+oryginalną+obsadą-129006

Jeden z najlepszych (nie tylko licząc filmy o zombie, wśród których to jest absolutny top) i najśmieszniejszych filmów jakie widziałem w życiu wraca! Chyba na żadną kontynuację tak nie czekałem jak na to :)

oby trzymało poziom jedynki :) oryginalna obsada na pewno sobie poradzi, żeby tylko scenariusz nie zawiódł.

skrajnie rzadko chodzę na premiery, ale tu chyba wejdzie gładziutko :)

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, cwir napisał:

Uncharted!!!!

7:15 padłem ze śmiechu. Natomiast Elena z gęby do dupy niepodobna. Zabrakło im kasy na ładniejszą aktorkę?

Fan film a zostawia daleko w tyle nasze pełnometrażowe badziewia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam (jesli ktos jeszcze nie widzial) film "Dobrze sie kłamie w miłym towarzystwie". Swietny film do obejrzenia z drugą połówka:)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 16.07.2018 o 19:22, xavris napisał:

Zombieland 2 !!!

https://m.filmweb.pl/news/Oficjalnie%3A+"Zombieland+2"+powstanie+z+oryginalną+obsadą-129006

Jeden z najlepszych (nie tylko licząc filmy o zombie, wśród których to jest absolutny top) i najśmieszniejszych filmów jakie widziałem w życiu wraca! Chyba na żadną kontynuację tak nie czekałem jak na to :)

oby trzymało poziom jedynki :) oryginalna obsada na pewno sobie poradzi, żeby tylko scenariusz nie zawiódł.

skrajnie rzadko chodzę na premiery, ale tu chyba wejdzie gładziutko :)

Obejrzalem jedynke i jestem zachwycony. Jesli chodzi o humor to dla mnie jest to mala mieszanka deadpoola z kick-ass i ogolnie jeszcze nie widzialem komedii w tematyce zombie, dla mnie bomba :) sam poczatek z tymi zasadami, no mistrzostwo. Na dniach odpale sobie jeszcze raz, a 2 czesc w kinie to obowiazek :)

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Iniemamocni 2 - film potrzebuje czasu by się rozkręcić ale gdy to zrobi nie ma przebacz, nie bierze jeńców. Niestety mimo że to Elastyna wychodzi na pierwszy plan to jednak wątek Iniemamocnego jest znacznie ciekawszy i śmieszniejszy. Fronczewski wspina się na Himalaje aktorstwa dubbingowego a cały film kradnie JackJack. Scena jego konfrontacji z szopem dosłownie miażdży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi