Skocz do zawartości
kill

Ostatnio obejrzany film.

Rekomendowane odpowiedzi

The Irishman 3,5h czas trwania :zygmunt: Scorsese zaszalał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos takiego pojawilo sie na glownej Netflixa to odpalilem. Jak to powiedzial Johnny Knoxville - ta sama matka, inni ojcowie. Dla mnie nitro circus bije jackassow bo tu nie ma totalnej glupoty jak przebijanie sobie policzka haczykiem od wedki i wskakiwanie do morza. Trzeba miec jaja, zeby celowo probowac pobic rekord np. w koziolkowaniu auta. Przyjemnie sie ogladalo :)
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.10.2019 o 21:41, bany® napisał:

The Irishman 3,5h czas trwania :zygmunt: Scorsese zaszalał

Dawno Temu w Ameryce wersja rozszerzona 253 minuty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The King od netflixa. Można oglądać bez obawień. Bardzo przyjemnie spędzone 2,5h. Gra dobra, zdjęcia dobre, muzyka dobra. Tylko tyle i aż tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Room - bez jaj ale na prawdę najgorszy film w dziejach kina lecz wpierw radzę zobaczyć Disaster Artist. Duża niespodzianka z kapitalnym Jamesem Franco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy właśnie z Jokera.... Jezusmarian.. nie jestem w stanie nawet opisać tego filmu. Tak przerażająco prawdziwego i przejmującego filmu nie widziałem chyba nigdy. Byłem po seansie tak roztrzęsiony, ze aż mi ręce latały i mówię serio. Coś niesamowitego... Zdecydowanie jeden z absolutnie najlepszych filmów jakie widziałem, jednocześnie nie wiem, czy chciałbym go obejrzeć drugi raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rozdział 2, bardzo fajnie się to oglądało po 1, ale jako film przygodowy że tak napiszę, bo horrorem bym tego nie nazwał.

 

W wysokiej trawie, kolejny twór na podstawie twórczości Kinga, film ma dwa cholernie mocne momenty, po za tym średnio na jeża.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Przebudzenie Mocy jest fabularnym remakiem Nowej Nadziei tak nowy Terminator fabularną kalką T1. Zasłużona klapa finansowa i jednoczesne pogrzebanie franczyzy na amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ostatnio trafił się na Netflixie Suburbicon, film Clooneya z 2017r na podstawie scenariusza braci Coen.  Hmm, film zapowiadał się nieźle, nawet bardzo dobrze, takie trochę Fargo, trochę Wes Anderson, utopijna wizja amerykańskiego idealnego życia z lat '50. Jest intryga, zapowiada się kryminał z dawką czarnego humoru. No i tyle. Z każdą minutą film rozłazi się coraz bardziej,  fabularnie nie zaskakuje, sztampowy wątek kryminalny  jest łatwy do przewidzenia, także na koniec otrzymujemy mocno średni film, który  tylko dobrze się zapowiadał... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terminator Dark Fate - ujdzie z braku laku ze względu na akcję, bo fabularnie to dno.

 

Rambo Last Blood - o wiele lepsze pożegnanie z rolą, Sylvek dał radę. bo Szwarcuś w Terminatorze niestety nie.

 

Lśnienie - :banderas: przypomnienie, bo Doktor Sen czeka na obejrzenie.

 

Frozen 2 - mała zachwycona, wizualnie oczojebna animacja,  jedna z najładniejszych jakie widziałem.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frozen 2 - mała zachwycona, wizualnie oczojebna animacja,  jedna z najładniejszych jakie widziałem.


Frozen 2 oglądaliście 3D? Bo moja młoda (6lat) uparła się na 3D a u mnie w mieście nie puszczają i musze jechać do Katowic:/ I nie wiem czy warto.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, krzyzak86 napisał:

Frozen 2 oglądaliście 3D

Nie w 2D, moja nie lubi 3D ( 8 lat), ale wizualnie film na pewno zrobi na niej wrażenie, chociaż w 3D będzie na pewno większe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Exit - tylko jedno ciśnie się na usta, qrwa koreańskie drzwi są nie do sforsowania przez 10 chłopa :FailFish:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pchali a trzeba było ciągnąć?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto przecierpiec te Marvele i inne gówna bo czasem wyjdzie Irlandczyk i znowu kino jest piękne. Scorsese też miewa spadki formy ale potrafi wrócić na wyżyny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojawila sie swiezynka na netflixie - 6 underground. Powiem, ze calkiem przyjemny film akcji i juz w pierwszych minutach mieli moje uznanie za jedna z ciekawszych scen poscigowych jakie widzialem (i ta Alfa Gulia z hydrolapa OMG! czlowiek, ktory wybieral auto powinien dostac oscara :obama: :banderas: a pozniej wchodzi rezyser Majkel Bej i jestesmy czestowani scena, gdzie samochod wjezdza w stragan z mandarynkami i nagle zaczyna koziolkowac, a dookola fajerwerki :)

Tak czy inaczej film na plus. Dobry soundtrack, ujecia i praca kamera, a go pro na silver tejpa bylo montowane w kazdym mozliwym miejscu.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, SkibaPL napisał:

Dzisiaj pojawila sie swiezynka na netflixie - 6 underground. Powiem, ze calkiem przyjemny film akcji i juz w pierwszych minutach mieli moje uznanie za jedna z ciekawszych scen poscigowych jakie widzialem (i ta Alfa Gulia z hydrolapa OMG! czlowiek, ktory wybieral auto powinien dostac oscara :obama: :banderas: a pozniej wchodzi rezyser Majkel Bej i jestesmy czestowani scena, gdzie samochod wjezdza w stragan z mandarynkami i nagle zaczyna koziolkowac, a dookola fajerwerki :)

Tak czy inaczej film na plus. Dobry soundtrack, ujecia i praca kamera, a go pro na silver tejpa bylo montowane w kazdym mozliwym miejscu.

 

Również oglądaliśmy z moją wczoraj ten film i obojgu nam się podobał. Potwierdzam wszystko co napisałeś. :P

W swojej kategorii film jest naprawdę dobry i pomimo tego, że trwa 2 godziny oglądało się go równie dobrze od początku do samego końca.

 

Od siebie dodałbym jeszcze tylko, że chyba w żadnym innym filmie akcji z pościgami itp. nie ginęło tylu postronnych/niewinnych ludzi co w 6 Underground. Aż się z moją momentami za głowę łapaliśmy jak statystom dostawało się rykoszetem, bo człowiek do tego nieprzyzwyczajony.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem też ze swoją lepsza połówką i film całkiem niezły, duży plus za początkową scenę pościgu, przesadzona jak to u Bay'a, ale bardzo widowiskowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały film przegięty do granic możliwości. Trzeba przyznać jedno: jak nikt w branży facet potrafi filmować kobiety. W jego filmach nawet średnio atrakcyjne babki wyglądają na modelki Victoria's Secret.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joker - po prostu wow... To nie jest film tylko arcydzieło. To co Joaquin odwalił na ekranie to się w głowie nie mieści. Genialna geneza zła można by powiedzieć. Tylko, że po obejrzeniu tego filmu zadajemy sobie pytanie, czy to wszystko miałoby miejsce, gdyby nie wredne otoczenie i ludzie, którzy doprowadzili chorego człowieka na skraj. Co prawda film w uniwersum DC, ale nie zmienia to faktu, że historia tak autentycznie opowiedziana i przedstawiona. Po pojawieniu się napisów końcowych autentycznie można współczuć Jokerowi. Chciałbym zobaczyć Jokera w wydaniu Joaquina kontra Batman, myślę że potencjał tutaj jest ogromny. DC aspiruje do naprawdę dojrzałych filmów. Byłoby świetnie gdyby pociągnęli temat i działali w takich klimatach. Dla mnie bankowy Oscar. Co prawda ta statuetka już dawno temu straciła sens, ale takie filmy powstają bardzo rzadko, a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwóch papieży - podczas oglądania tego przystępnego dla przeciętnego zjadacza chleba filmu z Anthony Hopkins'em w roli głównej włączył mi się szósty zmysł spiskowca i tak... 

 

1. Razinger był oskarżany o to, że jest nazistą

2. Naziści którzy ocaleli uciekli do Argentyny

3. Kolejnym papieżem po Niemcu został Argentyńczyk 

4. Faszyzm powstał we Włoszech, a nazizm to taki faszyzm na sterydach 

5. Film był między innymi produkcji Włoskiej 

 

Wniosek : Watykan wyłożył hajc na ocieplenie wizerunku kościoła 

 

Pytanie : kim był  w takim razie śp. JP2? 

 

Sorry, że wam wbijam takiego klina i zmuszam do myślenia i wyciągania wniosków ale nie mogłem obok tego przejść obojętnie...

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe Jumanji poprawna kontynuacja, do pięt te filmy nie dorastają oryginałowi z Robinem Williamsem, ale przyjemnie jak jedynkę i tą część obejrzałem. Córce się podobało, a to najważniejsze.

 

Zombieland 2 film bez fabuły że tak napiszę, zlepek gagów i eksterminacji zombiaków, ale zajebisty zlepek i przyjemny do bezmózgiego obejrzenia przy %.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że tak ostatnio Zombieland 2 oglądałem i tak powinno się go oglądać

 

Jedynka była lepsza, ale ta też trzyma poziom (coś w deseń strasznego filmu albo not another teen movie)

 

Oprócz tego, to dawno nie odpaliłem żadnego filmu

 

Bird Box był ok i trzymał w napięciu oraz Bright, który miał doby soundtrack i bardzo przyjemnie się go oglądało

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Star Wars - wróciłem niedawno z kina i na świeżo muszę powiedzieć, że nie była taka zła ta ostatnia część, a na pewno nie aż tak jak internet ją hejtuje. W sumie to nie wiem nawet za co za bardzo. Na pewno były dziury fabularne, ale nie aż takie, żeby jakoś mocno psuły cały odbiór filmu. Nie jestem jakimś mega fanatykiem uniwersum Star Wars, po prostu uwielbiam serię i lubię do niej wracać, ale nie interesuje mnie to czy drzewa na Endorze były zbyt wysokie czy X-Wing Luke'a zbyt mało zardzewiały. Dodatkowo brak pierdół typu Leia przebijająca statek w kosmosie niczym Superman. Myślę, że ten moment zasługuje na miano największego debilizmu w historii SW. Także 3 część z nowych części jest wg mnie najlepsza. Sporo się dzieje na ekranie, widz nie w sumie czasu na odpoczynek. Trochę pojechali miejscami na nostalgii, ale cała ta nowa seria to taki "nostalgia fest". Nie przeszkadzało mi to jakoś mocno, chociaż komputerowa Leia już zaczęła być lekko irytująca. Warto przejść się do kina chociażby dla samych efektów, bo te miejscami są naprawdę imponujące, szczególnie star warsowe udźwiękowienie. 

 

Poza tematem już, to byłem na seansie 3D i cholera jasna, ale kina są już obecnie tak do tyłu z technologią wyświetlania obrazu, że szok. Miejscami miałem wrażenie, że oglądam film w jakości maksymalnie 480p. Już nie wspominam o ciemnym obrazie przy 3D, bo to norma, ale nawet filmy 2D wyglądają już w kinach jak nieporozumienie. Nie wiem czy tak jest wszędzie, ale u mnie są kina Helios i CinemaCity. W obu jakość jest dramatyczna i domyślam się, że w innych miejscach jest podobnie. Gdyby nie darmowe bilety z roboty, to w życiu bym złotówki nie dał, żeby iść do kina na cokolwiek. Wolę poczekać na Blu-Ray'a, którego oglądam w jakości jak żyleta w domowym zaciszu. Długo moja noga nie postawi w żadnym tego typu przybytku.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Star Wars IX nie wiem o co ten ból dupy z tą częścią, zwykłe laserki blasterki jak w poprzednich odsłonach. Dużo nawiązań dla starych dziadów co za dzieciaka się jarali oryginalną trylogią. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×