Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś każdego Colina Codemasters umiało urozmaicić, Toce tak samo, DIRT'a również, jeszcze w kolejce czeka GRID...więc w przypadku F1 nie będzie inaczej.

Już teraz można powiedzieć, że pewnie w wersji 2011 dodadzą pełną stawkę w online, safety car, okrążenie formujące, itd.

Także mają co dodać, i mimo że F1 2010 będzie grą wspaniałą to kilka elementów zostało tam jeszcze pominiętych.

Poza tym co będzie w F1 2011 będę się martwił jak już obgram do cna F1 2010, a to troszkę zajmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mowie ze w kolejnym F1 beda tylko poprawki i to jest akurat typ takiej gry w ktorej jak sie zrobi juz raz cos porzadnie to nastepna czesc to to samo lecz ulepszone:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W F1 2010 nie ma być safety car ? :shok:

Nie :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga ciekawy jestem czy lotus Virgin i HTR tez beda tak odstawac od czolowki? Chcialbym bowiem Senna wygrywac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie aż tak jak w prawdziwych wyścigach, ale na pewno będą to zespoły słabsze od Ferrari, Red Bulla czy McLarena.

Tak było w F1 06 czy też w F1 CE, że np. Torro Rosso (wtedy) było o wiele wolniejsze od najlepszych zespołów i jestem pewny, że tak samo będzie tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w F1 CE mimo, że grałem na najtrudniejszym poziomie z powyłączanymi wspomagaczami, to byłem w stanie taki Toro Rosso dostać się do czołówki podczas kwalifikacji.

Potem wyścigu sprawa wyglądała już inaczej, bo trzeba było się już tylko bronić, ale tak czy siak sam fakt, że byłem w stanie nawiązać walkę.

Mam nadzieję, że tutaj będzie już tak że takim HRT czy Lotusem, mimo iż będziemy wypruwać z siebie siódme poty, to i tak wciąż będziemy kilka sekund mieli do czołówki.

Dlatego mowie ze w kolejnym F1 beda tylko poprawki i to jest akurat typ takiej gry w ktorej jak sie zrobi juz raz cos porzadnie to nastepna czesc to to samo lecz ulepszone:)

Nie martw się...Codemasters dobrze wie jak robić kontynuacje. Skup się na obecnej części...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze jak będzie wyglądał online??tez będą kwalifikacje czy jakos inaczej będzie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj prawdopodobnie tak, nie wyobrażam sobie aby mogło być inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic takiego nie czytalem ani nie slyszalem ale jak kolega wyzej nie moze sie obejsc bez niej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra juz jest ? Bo Zientarski na Polsacie "daje" mozliwosc wygrania PS3 z gra Formula One 2010.

A gry chyba jeszcze nie ma.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe gry jeszcze nie ma gdybys "wygral" to raczej doszlo by Ci gdzies pod koniec wrzesnia.Pamietam ze kiedys byla kierownica lub telewizor z Ferrari:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest konkurs, gra wyjdzie podczas grand prix Singapuru 24-25 września, więc trochę polsat kasy ściągnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już wspominaliśmy o radiu, to ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz: czy w tej grze będą team orders?:D

To już byłby realistyka na 1000%.

Żarty żartami, ale chyba już niedługo powinniśmy dostać jakieś nowinki na temat dema, w końcu premiera coraz bliżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dostaliśmy - dema nie będzie ;) Patricko już o tym pisał :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak sie nie czyta lub czyta ale ostatnie 3 posty;p Wedlug mnie lepiej ze nie bedzie bo zajma sie bardziej cala gierka a nie wydawaniem jakies czegos co nie ma nic zwiazanego z gra:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak sie nie czyta lub czyta ale ostatnie 3 posty;p Wedlug mnie lepiej ze nie bedzie bo zajma sie bardziej cala gierka a nie wydawaniem jakies czegos co nie ma nic zwiazanego z gra:)

Co jak co, ale jak produktu nie pokażesz (tutaj: nie dasz przetestować) to zyski masz mniejsze. Po demku miałbym swoja opinie, czy warta czy nie 200zł. A tak to w ciemno (bo filmiki a grywalność wiemy jak sie maja) to raczej gry nie kupię.

Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale jak produktu nie pokażesz (tutaj: nie dasz przetestować) to zyski masz mniejsze. Po demku miałbym swoja opinie, czy warta czy nie 200zł. A tak to w ciemno (bo filmiki a grywalność wiemy jak sie maja) to raczej gry nie kupię.

Szkoda.

Naprawdę uważasz,że sukces F1 2010 przez brak dema będzie znikomy? .... Zresztą po co Ci demo jak możesz kupić jakąkolwiek czasopismo czy to Cd-action czy to PSX extreme i przeczytać recenzje?

Jakbym miał podchodzić do gier .. nie ma dema i nie kupię to by nie miał tyle gier co posiadam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bedzie znikomy czy nie, bo jak wiemy wiekszosc sie napala po samych filmikach na gierke. Co mi da recenzja CD-A ? Jak pogram to zobacze czy mi odpowiada gra. A 200zl w ciemno wydac to ja do takich juz nie naleze. Wystarczy mi ze po swietnych recenzjach kupilem GTA IV i zagralem w sumie 5 razy w to. Dla mnie okazalo sie to badziewiem i gorsza czescia od poprzedniczki.

Demko F1 poprzedniej czesci sciagnalem i srednio mi podeszlo, ale grafika z F1 2010 zachwyca. No wlasnie, grafika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie cena dość przystępna, ale ja pozostanę wierny tradycji kupowania kilka tygodni po premierze. F1, GT5 - oj chyba w tym roku kupię kierownicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena naprawdę ciekawa, z mojej strony poszło już zamówienie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, ja wróciłem z wakacji także wracam do udzielania się w tematach ulubionych :)

Na dzień dobry, a raczej dobry wieczór link do Dev Diary 5 :D

http://uk.gamespot.com/xbox360/driving/f12010/video/6271513/f1-2010-exclusive-developer-diary-5?hd=1&tag=topslot;thumb;2

Właśnie obejrzałem i po prostu....opadła mi kopara do samej ziemi...

Ta F1 będzie najbardziej rozbudowaną F1 od strony zaplecza jak i samej gry!

Ja po prostu nie mogę się doczekać...aż mnie rozrywa! No nie doczekam się normalnie :P

Co do pre-order'a to też się chyba skuszę, tym bardziej, że cena jest przystępna.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiem czy to takie super eksyctujace to gadanie z mediami. Nie mniej podoba mi sie to ze pod kazdy tor mamy podane dobre ustawienia. Jedyne nasze zadanie to albo troszeczke cos zmienic albo walczyc na takich ustawieniach. Bardzo dobra koncepcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×