Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Dziasiejsze info o patchu przetłumaczone na polski przez jeden z serwisów:

Poprawki jakie wprowadza nadchodząca łatka:

źle zapisujące się stany gry;

AI nie zjeżdżało czasami na pit stop w wyścigach 20% i dłuższych

przetrzymywanie gracza zbyt długo w boksach

zmniejszona częstotliwość przebijania się opon

zawieszanie się kierowców AI podczas pit stopów

automatycznie aktualizująca się strategia w boksach

czas pierwszego okrążenia jest teraz liczony poprawnie

Usprawnienia gry: 

zmiany w wyświetlaniu różnic pomiędzy kierowcami w trakcie wyścigu

AI bardziej odczuwa zniszczenia po kolizjach

AI zjeżdża z toru jazdy podczas swoich okrążeń wyjazdowych i zjazdowych w trakcie kwalifikacji

więcej wspieranych kierownic

poprawienie wyglądu gry w deszczu i zachowania na wodzie

poprawione zniszczenia

zmiany w czasówce, zmieniona logika unieważniania okrążeń

zachowanie AI - nie realistyczne pozycje uzyskiwane przez kierowców

Zmiany dotyczące wyłącznie PC:

Dodana możliwość zapisywania powtórek

Patch doda wsparcie Direct X 11

F1 2010 będzie teraz wspierać więcej niż 1 monitor (minimum 3x1)

wsparcie większej ilości procesorów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy da się zmienić czas trwania kwalifikacji podczas gry online?

Edytowane przez michal333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu mamy długi post na oficjalenj stronie CM odnośnie patcha. Zaraz biorę się za czytanie.

Hi everyone,

It’s been a while since we last updated on the forthcoming F1 2010 patch so here is where things are at currently…

The team are hard at work, and have been since launch, building the patch. We’ve focussed on both fixes to the game and a number of gameplay improvements based on your feedback. Once the process has finished, we can then release the patch for submission which will take an additional couple of weeks until it is available for release. Here is a quick overview of the main issues which we’re addressing:

1. Corrupt Save Games - We have identified an over-zealous anti-cheating check that manifested as falsely identified corrupt saves, specifically the ones relating to practice and R&D upgrades, the save-games should now load without issue. However if any of you are experiencing corrupt saves outside of this then please continue to send your PS3 save game files to us (Xbox360 & PC saves aren’t of any use to us) and we can test these against the latest patch to see whether all instances of this issue have now been fixed

2. AI not pitting in dry races where a mandatory pit stop was required (20% or more) – This has been fixed.

3. Player held in pit-stop too long – We’ve improved exit logic so that it isn’t too cautious in holding players during a pit-stop.

4. Puncture frequency reduced – The likelihood of players suffering punctures has been reduced.

5. Pit-stop lock-ups - Fixed several instances which caused the pit crew to lock-up and not be able to service the cars.

6. Automatically updating race strategy – Selecting prime tyres from the tyre menu (over default option) now updates the strategy so that the pit-crew assign options during the pit stop as opposed to re-attaching another set of primes (in a dry race of 20% or more).

7. First lap calculates correctly – The lap time for the first lap of the race now calculates correctly, from the lights going out as opposed to the cars crossing the start line.

In addition to these fixes we’ve also made improvements to the game based on your forum feedback:-

1. OSD changes – showing split times rather than gap to leader – We’ve changed how the OSD timing information functions so that split times are now displayed on the OSD, showing race time and race time differences to the other cars – I.e. how far ahead/behind are at a sector boundary.

2. AI affected more by damage received – Damage sustained by an AI’s car will have a greater effect their handling characteristics, effectively slowing damaged AI down more. AI cars that cannot maintain a racing speed will naturally yield to faster cars & come into the pits for repairs. As before, If they receive too much damage, they will retire from the race.

3. AI yielding to other cars when not on flying lap in qualifying - Improved AI behaviour to move off the racing line or out of the player’s way when the player is on a flying lap.

4. Increased wheel support – Increased wheel support and force feedback tweaks (where applicable) for the following wheels; Thrustmaster Ferrari F430 Force Feedback (officially supported), Thrustmaster Ferrari GT Experience (officially supported), Thrustmaster RGT Force Feedback Pro Clutch (not officially supported but will work), Fanatec Porsche 911 Turbo S & GT3 RS2 (both officially supported).

5. Wet weather improvements - Rebalanced graphical and handling effect of cars driving on a wet track - the level of wetness has been increased as well as tyre trails being made more prominent.

6. Improved Damage Modelling – Tweaks to the damage system so that more damage is visible / received during lesser impacts.

7. Next lap invalidated time trial logic - In time trial the next lap is no longer invalidated for any offence committed in the 3rd sector. It is calculated per track and is predominantly based on the final corner.

8. AI: Driver Behaviours - Addressed some issues in driver behaviour balancing that were causing occasionally unrealistic finishing positions.

There have also been several PC specific improvements as well:-

1. PC 'replay saving' and playback – You will be able to save out the files to replay them later or share them with others.

2. DX11 – The F1 2010 patch will enable the game to run on DX11. All of the graphical improvements are configurable from graphical options when in DX11. Specifically, "ultra" settings for 'shadows' and 'postprocess'. (These options require a lot of processing power, and are only recommended for high-end graphics cards.

3. Eyefinity Support – F1 2010 now supports 3 x 1 or 3 x 2 monitor display setups (minimum requirement of 3 x monitors)

4. Optimisations – We have made better use of multi-core processors in general, which will lead to better framerates on higher end machines.

5. Additional Support - Support for SandyBridge processors, which also adds support for currently available 'modern' processors, like Core i7, which wasn't correctly detected previously.

This list is not exhaustive of the issues being addressed in the patch but a snap shot of the key improvements. Please keep your feedback coming though as it is invaluable both for the work on the patch and for the design of F1 2011.

Once the patch goes into submission, we’ll try to give you guys a heads up as to when it will be live and ready to download as soon as we know.

Thanks for your continued support & feedback.

The F1 2010 Development Team.

//Edit

Po przeczytaniu faktycznie jest na co czekać. Szkoda, że jeszcze kilka tygodni, ale miejmy nadzieję, że będzie warto.

Po polsku

http://www.ps3site.pl/co-poprawi-latka-do-f1-2010/55492/#more-55492

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze się podzielę dziwnym zachowaniem gry, jakie mnie wczoraj spotkało.

Wiem, że to co napiszę to kompilacja bugów, ale właśnie w taki sposób mogą one spowodować, że wyścig może być zepsuty.

Jechałem sobie GP Turcji.

To mój pierwszy sezon, poziom najtrudniejszy, wszystko na off, jadę Viginem, więc bolid monstrum prędkości nie jest.

Kwalifikuję się z czasem bodajże 1:31.xxx na 17 miejscu, z niespełna 4 sekundową stratą do pierwszego miejsca - mogłem szybciej pojechać, ale jakoś nie udało mi się wykręcić idealnego kółka w kwalifikacjach.

Tu pierwsza uwaga - bodajże pierwszy trening jeździłem z opcją "zużywanie opon" ustawioną na wyłączone. Kręciłem czasy w okolicach 1:28.xxx.

Rozumiem, że w kwalifikacjach, kiedy opony już miałem ustawione na "zużywanie", opony po przejechaniu kilku kółek mogą gorzej pracować, ale świeżutkie powinny trzymać jak ta lala.

Wygląda na to, że gra trochę w tym miejscu oszukuje, i po prostu gdy masz opony, które się nie zużywają, możesz jechać szybciej. Beee...

Wyścig.

Start niezły, ale powoli oddaję pozycję - komp jest szybszy. 18, 19, 20 miejsce. Po kilku kółkach (wyścig na 30%) pit-stop. Niestety, tam bug, więc musiałem poczekać zanim ktoś wyjedzie - spędziłem tam ok 9 sek.

Ale ok. Wyjeżdżam na 24 miejscu, ale super cisnę. Kręcę kilka idealnych kółek, czasy w okolicach 1:30.xxx (lepiej niż w Q), a zawodnika na 23 pozycji ani widu ani słychu.

Inżynier mówi mi, że Karun (23 miejsce) kręci kółka o 3 sek !!! lepsze ode mnie ?!? Czyli Karun, ostatni zawodnik, jedzie tempem Alonso czy Vettela z kwalifikacji?

Do tego, moja strata do Karuna to 30 sek.

Do tego, Karun i cały ogon stawki, nie zjechał do końca wyścigu do pitstopu!!!

Do tego, Karun i cały ogon - nigdy nie był w pitsopie!!!

Ręce opadają. Wynik - 24 miejsce.

Wyścig w moim wykonaniu niezły, nie popełniłem błędów, jechałem na tyle ile bolid pozwolił.

Ja nie mam problemu z osiągniętą pozycją. Wkurzałbym się nawet bardziej, gdybym Virginem plasował się w czołówce - nie o to chodzi.

Najbardziej wkurza mnie, że komputer w porównywalnym osiągami HRT udaje, że jedzie tempem, jakie w Q miała czołówka.

Że nie zjeżdża do pit-stopu. To boli

A, obyło się bez puncture'a :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Do tego, Karun i cały ogon stawki, nie zjechał do końca wyścigu do pitstopu!!!

Do tego, Karun i cały ogon - nigdy nie był w pitsopie!!!

Ręce opadają. Wynik - 24 miejsce.

Dobra rada. Poczekaj na patcha z zabawą w karierę lub jazdę GP.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam juz 3 sezon smigam i powiem wam ze AI kreci kosmiczne czasy w Q a takze na okrazeniach zjazdowych do pitsopu potrafi nagle po czasach porownywalnych do moich walnac kolko 4 czy 5 sekund szybciej. Szczegolnie Luzzi ma taka tendencje ze jak jedzie na twardzielach i ci przed nim zjada to zaczyna krecic czasy z kosmosu. Ogolnie teraz w mclaranie juz smigam po mistrzostwie w drugim sezonie i w q nie ma szans na PP. Czekam az wprowadza mi do bolidu FAST engine map, bo inaczej potrafi AI krecic o 1 sekunde lepsze czasy. Smieszne jest tez to ze tylko Alonso i Massa sa w stanie tak pojechac, reszta stawki powyzej sekundy straty do mojego czasu. W wyscigu AI juz szans nie ma bo na twardych oponach nie umieja dobrych czasow krecic, na softach jak zwykle kosmos jest grany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie dotyczące wyboru zespołu na początku kariery. Mam do wyboru tylko Lotusa Virgin oraz HRT a kolega (także angielska wersja językowa) ma dodatkowo Force India Saubera i Torro rosso . Może mi ktoś to wyjaśnić ?

Edytowane przez Biedron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie dotyczące wyboru zespołu na początku kariery. Mam do wyboru tylko Lotusa Virgin oraz HRT a kolega (także angielska wersja językowa) ma dodatkowo Force India Saubera i Torro rosso . Może mi ktoś to wyjaśnić ?

W zaleznosci od tego jak dluga kariere wybierasz takie zespoly masz do wyboru na poczatku, w momencie gdy dokonasz wyboru 7 letniej kariery zaczynasz od najslabszych zespolow: virgin, lotus by pozniej przebic sie do mocniejszych, 5 lat- dodatkowe zespoly do wybory itd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za szybką odpowiedz . No to trzeba zacząć od nowa tym razem 5 letnią kariere od Toro rosso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu wszystkich Waszych postów i opisów "wychodzi" mi,że ta gra to jedno wielkie nieporozumienie...

i tak niestety jest. Przejeździłem pierwszy sezon w Virgin, udało się uzbierać 75pkt w całym sezonie. Wśród konstruktorów Virgin zajęło 7 miejsce. Przedłużyłem kontrakt z tym samym zespołem na kolejny rok i pierwsze dwa wyścigi obecnego sezony zakończyły się pomyślnie (bodajże 7 i 5 miejsce po ostrej walce) co bardzo mnie ucieszyło, niestety jak się okazało tylko na krótko....

Trzeci wyścig sezonu, GP Malezji. Kwalifikacje zakończyłem na 17 miejscu. Start wyścigu, oczywiście opony z zielonym paskiem bo na twardych to nic się nie zdziała na nienagumowanym torze i z dużą ilością paliwa. Szybko awansuje na 11 pozycję, po kolejnych dwóch szybkich kółkach jestem już na 9 miejscu i na takim też miejscu zjeżdżam (z dosyć sporą przewagą) do boksu po nowy komplet twardych opon. Pit stop w miarę udany bo 5 sekund, wyjazd na tor i wielkie zdziwienie....

Wyjeżdżam na 22 miejscu, po chwili przesuwam się na 17 pozycje bo 5 bolidów które były przede mną, zmieniają opony i ich mijam.

Po kilku okrążeniach coraz bardziej się dziwię że dalej jestem na 17 pozycji i mimo iż cisnę na 100%, to i tak się okazuje że Buemi który właśnie wyjechał z boksu, kręci i tak okrążenia o 4 sekundy szybsze niż ja.....

Zdołowałem się w tym momencie i po efektownym dzwonie wyłączyłem konsolę.

Odnoszę wrażenie że w tej grze są tory tj: monako, catalonia, spa itp. na których nie ma możliwości nawiązania walki z AI na poziomie Legend...no chyba że cały czas pada deszcz...

Niech CM oddadzą Licencję na F1 komuś innemu, szkoda było wydawać taki kurwa shit, odnoszę wrażenie że oni tej gry w ogóle nie testowali :|.

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monaco do lykniecia jest, kwestia bolidu i taktyki. Spa to samo kwestia nie popelniania bledow, na prime'ach AI wcale tak szybko nie jezdzi przez pierwsze dwa 3 kolka i mozna ostro zyskac, chyba ze tak jak webber zazwyczaj jak zmiania to z option na option. Cataluni nawet w mclarenie nie da rady wygrac tutaj to juz kwestia tego ze w najwazniejszych zakretach dla czasu jest dosc nierowno i moj bolid podbija a AI jedzie jak po rowniutkim stole. 

Malezjia niestety taka jest ze AI po pitach dostaje kosmicznej predkosci, zaczyna sie nawet na okrezeniu zjazdowym juz ze kreca takie czasy ze sie w pale nie miesci.

Jak dla mnie gra jest bardzo zacna, gdyby nie te bledy spelniloba moja wszelkie oczekiwania a tak tylko czekac na patch i trenowac krotsze dystanse i online zeby dobic do 50 poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo granie kariery bez patcha to jakiś masochizm...ja już chyba od miesiąca nie dotykam kariery, jak nie dłużej.

Gram tylko online i robię sobie level, co by potem mieć z głowy jak patch się pojawi i poprawi wszystkie niedoróbki.

Radzę każdemu zrobić tak samo.

Jak wyjdzie patch, to restartuję karierę (i tak mam tylko 3 wyścigi ukończone) i jadę co najmniej 50% dystansu toru.

Teraz to nie ma żadnej zabawy, wręcz przeciwnie...granie kariery teraz to jest udręka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo granie kariery bez patcha to jakiś masochizm...ja już chyba od miesiąca nie dotykam kariery, jak nie dłużej.

Gram tylko online i robię sobie level, co by potem mieć z głowy jak patch się pojawi i poprawi wszystkie niedoróbki.

Radzę każdemu zrobić tak samo.

Jak wyjdzie patch, to restartuję karierę (i tak mam tylko 3 wyścigi ukończone) i jadę co najmniej 50% dystansu toru.

Teraz to nie ma żadnej zabawy, wręcz przeciwnie...granie kariery teraz to jest udręka...

Szkoda że nikt z CM nie napisał na pudełku z grą wiadomości o treści: "nie tykaj kariery bo i tak nie wygrasz, musisz czekać na pacza, którego nie wiadomo kiedy wydamy" wtedy bym się zastanowił, czy wydać 200zł na grę czy też nie.

Dla mnie osobiście, ta gra jest produktem wybrakowanym i nie powinno wydawać się gry na takiej licencji z tyloma błędami.

Ciekaw jestem, ile CM posmarowało czasopismom i portalom internetowym za tak wysoką ocenę tego produktu.

Co do wcześniejszego mojego posta, to dodam że pominąłem takie akcje jak nadmierne przebijanie się opon, nagłe przebudzenie np. Liuzziego gdy wybierzemy go na rywala (dziwnie jakoś zaczyna kręcić niesamowite czasy i zajmuje miejsca na podium). To samo Petrov który ownuje Kubicę w większości wyścigów.

Tak samo można odnieść się o kwalifikacji, które od normalnego wyścigu za bardzo się nie różnią i sporą ilość razy musiałem je powtarzać przez bezmyślność AI, gdy na szybkim okrążeniu komputer się ze mną ścigał :D

A wesoła ekipa Lotusa to już klasyk, jak widzę Kovalainena albo Trulliego na podium to nie wiem czy się śmiać czy też płakać...

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gra ma sporo błędów, to jest fakt, ale CM nie olało nas, a mogłoby bo zgarnęli już kupę szmalcu na premierze i mogli by się tłumaczyć, że robią F1 2011 i olać nas ciepłym moczem.

Ceni się, że dbają o klienta i tego nie można im zaprzeczyć, a to że sama gra wyszła jak wyszła to już zupełnie inna bajka.

Kontakt z graczami na forum CM ma bardzo dobry, jak nie najlepszy w porównaniu do innych producentów.

Należy pamiętać też, że F1 to pierwszy poważniejszy projekt Codemasters. Do tej pory robili głównie zręcznościówki, Coliny, DIRT, GRID, itd.

A F1 to pierwszy produkt na prawdziwej licencji, gdzie starali się dodać jak najwięcej aspektów symulacyjnych (nie zrobić symulatora! To co innego!).

Sama gra jest bardzo dobra i jak poprawią co mają to będę się z nią świetnie bawił i spędzał przy karierze sporo godzin. Ale MUSZĄ poprawić to co jest spaprane...czyli większość.

A jak Ci się gra tak bardzo nie podoba, to przecież możesz sprzedać. Nie odzyskasz całej sumy, ale większość bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie ostatnio zastanawialem po tym jak podali co patch bedzie zmienial, ze moze po prostu codemaster wiedzialo o tych wszystkich problemach przed premiera gry (to nawet jest raczej pewne) ale doszli do wniosku ze hype juz sie tak na ta gre nakrecil ze i tak sie sprzeda pomimo tego ze sama gra przypomina wersje beta, ze postanowili wydac to w terminie i nie opozniac premiery. Prace nad patchem zaczeli pewnie nawet jeszcze przed pojawieniem sie na polkach sklepowych tytlu. Prace ida pelna para, ludzie ktorzy kupili swoje sugestie wstawiali na forum, oni dorzucili pare zmian w samej grze(czytaj OSD) i sie ciesza ze hajsik wpadl pomimo ze gra jest moze warta polowe swojej ceny, a maniacy juz zacieraja raczki na patcha. 

To tak ostatnio po browarkach przemyslenie mnie naszly. Powiem wam ze kariere sobie jezdze bo juz sie przyzwyczailem do tych bledow i poprostu pitstop zjezdzam albo przed wszystkimi, albo po wszystkich. Jak lapie punctera to odrazu restart. Tylko zaluje ze nie moge pojechac 100% wyscigu, bo w takim toro rosso np. to bylo by wyzwanie ukonczyc wyscig na porzadnym miejscu przy duzym dystansie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przejechalem jeden sezon po jakis czasie włanczam gre i wykakuje komunikat dane uszkodzone miałem tak kilka razy juz chyba trzeci albo czwarty raz rozpoczynam kariere miał ktoś podobny przypadek???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nic innego Michał jak kolejny bug, z tego co wiem to problem z uszkodzonym savem jest dość powszechny. :whistling:

PS: czytaj stronę 72. tam jest lista poprawek jaką będzie zawierać patch.

Edytowane przez J.P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staraj sie pelne wyscigi jezdzic, znaczy jak zaczynasz dany weekend to jedz go od poczatku do konca. Ja juz jestem w 1/4 3 sezonu i zaden problem przy takim systemie jazdy sie nie pojawil z savem. Ktos pisal ze psucie sie saveow jest uzaleznione od tego ze jak jest weekend z testami nowych podzespolow do bolidow to trzeba oprocz samych testow pojechac jeszcze Q zeby wszystko bylo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu wszystkich Waszych postów i opisów "wychodzi" mi,że ta gra to jedno wielkie nieporozumienie...

To nie do końca tak jest... Błędy w grze, to wielkie nieporozumienie, ale po wyjściu patch'a powinno być OK. Gra sama w sobie jest bardzo dobra, tylko bugi zabijają całą przyjemność i frajdę z gry.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie do końca tak jest... Gra sama w sobie jest bardzo dobra, tylko bugi zabijają całą przyjemność i frajdę z gry.

Pozdr.

Z całym szacunkiem,ale nie rozumiem! Gra bądz co bądz wyścigowa,w której nie masz gwarancji,że w ostatnich kółkach "wrogowie" nagle nie zaczną kręcić czasów "z kosmosu"...albo nie możesz wyjechać z pitstopu...albo lapiesz gumę cztery razy...albo reszta stawki ma nieskończoną ilość paliwa i nie pituje...przecież to kpiny!!! I najmiodniejsza grafika tego nie przysłoni!!! To tak jakby w Batllefieldzie był bug powodujący,że jak trafisz jednego "wroga" to nastepnych trzech nie możesz...Sprzedawanie takiego produktu to kpina z klientów!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Monako, podczas kwalifikacji i treningów (jak inne bolidy stoją w boksie) gra masakrycznie zwalnia na przedostatniej szykanie co ma znaczny wpływ na uzyskanie dobrego czasu. To samo, tylko w mniejszym stopniu tyczy się Suzuki, a swoją drogą to na tym torze też ciężko nawiązać walkę z pierwszą 10.

Dodatkowo w grze, zdarzają się niekontrolowane przycięcia takie 3 krotne, głównie podczas treningów i kwalifikacji.

Niech wyjdzie już ten pacz, bo czeka mnie jeszcze do przejechania 6 sezonów...

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo reszta stawki ma nieskończoną ilość paliwa i nie pituje...przecież to kpiny!!! I najmiodniejsza grafika tego nie przysłoni!!!

Dla przypomnienia, w tym sezonie nie tankuje się bolidów na pit-stopie. Poza tym, w pewnym wieku już powinniśmy przestać się dziwić, że gry wychodzą z błędami... Bo tak jest i kropka. BF dla przypomnienia, też się ich nie ustrzegł. CM zadrwiło sobie z graczy i zamiast bety/dema z nas zrobiło sobie testerów. Ważne, że pracują nad łatką i oby wydali ją szybko. Powtórzę raz jeszcze, gra jest zacna i nie mam tu na myśli grafiki (o której nawet nie wspominałem). Na szczęście najważniejsze głosowanie odbywa się portfelem. Nie podoba się - nie kupuj.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia, w tym sezonie nie tankuje się bolidów na pit-stopie. Poza tym, w pewnym wieku już powinniśmy przestać się dziwić, że gry wychodzą z błędami... Bo tak jest i kropka. BF dla przypomnienia, też się ich nie ustrzegł. CM zadrwiło sobie z graczy i zamiast bety/dema z nas zrobiło sobie testerów. Ważne, że pracują nad łatką i oby wydali ją szybko. Powtórzę raz jeszcze, gra jest zacna i nie mam tu na myśli grafiki (o której nawet nie wspominałem). Na szczęście najważniejsze głosowanie odbywa się portfelem. Nie podoba się - nie kupuj.

Pozdr.

Ale oszukali ludzi trochę wydając grę z takimi i tyloma błędami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×