Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Czy moge grac z kolega na 2 w domu? Bo kiedy wchodze w multiplayer i LAN moge scigac sie tylko z AI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurcze, nie da się tej zasranej Katalonii na poziomie Legend przejechać normalnie, moje czasy w granicy 1.27 a reszta 1.22 - to jest istna kpina.

Na miękkich oponach, gdy zjechałem do boksu na 6 okrążeniu - po wyjeździe, czołówka już mnie dublowała :o.

To samo w online, też się normalnie pograć nie da bo masa dzieciarni tylko czeka by załatwić Cię na pierwszym zakręcie, a jak się nie uda na pierwszym to na kolejnych - tylko czekają by zahamować na Twoim bolidzie...

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurcze, nie da się tej zasranej walencji na poziomie Legend przejechać normalnie, moje czasy w granicy 1.27 a reszta 1.22 - to jest istna kpina.

Na miękkich oponach, gdy zjechałem do boksu na 6 okrążeniu - po wyjeździe, czołówka już mnie dublowała :o.

To samo w online, też się normalnie pograć nie da bo masa dzieciarni tylko czeka by załatwić Cię na pierwszym zakręcie, a jak się nie uda na pierwszym to na kolejnych - tylko czekają by zahamować na Twoim bolidzie...

Tak samo mam na tym torze. Tylko, że gram na poziomie trudny i komp robi czasy 1;25, 1,24 i naprawdę ciężko jest coś zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kurcze, nie da się tej zasranej walencji na poziomie Legend przejechać normalnie, moje czasy w granicy 1.27 a reszta 1.22

Nie jechałem tam jeszcze żadnego GP, ani time trialów... W każdym razie nie jechałem tam z AI.

Napisz mi na jakim poziomie grasz i jakich używasz asyst, a sprawdzę co jest grane ;]

To samo w online, też się normalnie pograć nie da bo masa dzieciarni tylko czeka by załatwić Cię na pierwszym zakręcie

[...]

To zależy z kim się gra. Ja zazwyczaj grywam późnymi wieczorami, zahaczając o noc. Niektórych graczy to się już rozpoznaje i wie się z kim można pojeździć. Nie ma dzieciarni i ludzie się szanują na torze. Jak dojdzie do kraksy to się wszyscy przepraszają.

Jechałem dzisiaj w nocy Walencję online i była niemal czysta i wyrównana walka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jechałem tam jeszcze żadnego GP, ani time trialów... W każdym razie nie jechałem tam z AI.

Napisz mi na jakim poziomie grasz i jakich używasz asyst, a sprawdzę co jest grane ;]

To zależy z kim się gra. Ja zazwyczaj grywam późnymi wieczorami, zahaczając o noc. Niektórych graczy to się już rozpoznaje i wie się z kim można pojeździć. Nie ma dzieciarni i ludzie się szanują na torze. Jak dojdzie do kraksy to się wszyscy przepraszają.

Jechałem dzisiaj w nocy Walencję online i była niemal czysta i wyrównana walka.

Gram na najwyższym poziomie trudności (Legend), 7 letni tryb kariery. Z asyst to mam tylko włączoną automatyczną skrzynie biegów i linie optymalnego toru jazdy na samych zakrętach.

Na prostej start meta, bolidy: HRT, Torro Rosso i Lotusa wyprzedzają mnie tak jak by przejęły właściwości jezdne z bolidów Ferrari, Red Bull i Mclarena.

Masakra jakaś... nie wiem o co w tej grze chodzi...

Mały Edit bo pomyliły mi się tory, oczywiście chodzi mi o Katalonię.

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest powazna roznica, na kataloni tak jest. Nawet jak w karierze mclarenem jechalem to nie dalo nic wiecej ugrac jak 4 miejsce, drugi sektor jada strasznie z kosmosu. Pierwszy i trzeci jestem w stanie powalczyc, ale w drugim trace ponad 2,5 sekundy. W pierwszym sezonie bodajrze 11 bylem ale to po ciezkiej walce i ostrej kolozji jaka stworzylo sobie AI a ja przejechalem obok  :biggrin: Niestety sa takie tory ze nie da sie powalczyc. Dodam ze jezdze na expercie (legend) ze wszystkim na off.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem to GP i nigdy więcej tam nie chcę wracać. Ukończyłem wyścig na miejscu 16, wszystko spoko tyle że za mną już nikt nie jechał, bo reszta nie dojechała do mety :D

Podejrzewam że spowodowane to było tym iż AI nie przepuszczało szybszych kierowców i przez to zostali zdyskwalifikowani ^^

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej sie rozwalili  :tongue: to czeste na tym torze jak jeden szykane zle przejedzie to potem ze 3 samochody za nim w niego wjezdzaja i maja problem zeby ominac miejsce kraksy  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem to GP i nigdy więcej tam nie chcę wracać. Ukończyłem wyścig na miejscu 16, wszystko spoko tyle że za mną już nikt nie jechał, bo reszta nie dojechała do mety :D

Podejrzewam że spowodowane to było tym iż AI nie przepuszczało szybszych kierowców i przez to zostali zdyskwalifikowani ^^

A masz włączone zużycie paliwa, bo słyszałem że jak się ma włączone to wtedy ty zawsze startujesz z pełnym bakiem a reszta ma sporo mniej więc są szybsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdobyl ktos z was to trophy za 41 i wiecej wygranych kwalifikacji ??

ja juz mam prawie 50 a wraz trophy mi nie wpadlo

i czy ktos juz zdobyl trophy za wygrany sezon na poziomie ekspert ?? i czy ma jakies rady dla innych ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim do trophy jest odpowiedni temat

to trophy o 41 kwalifikacji to chyba trzeba jeszcze wygrać ten wyścig w którym masz p1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo mam na tym torze. Tylko, że gram na poziomie trudny i komp robi czasy 1;25, 1,24 i naprawdę ciężko jest coś zrobić.

tez mam ten problem w trakcie 1 sezonu (Lotus)... tylko że to ja kręce czasy 1:25 a oni 1:23 (kwalifikacje) a gram na poziomie "średniak"... coś tu jest nie tak - błędnie określili AI na tym torze chyba...

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Update: The team have been hard at work and as a result we have now completed all internal testing on the patch.

The patch is now in submission with Microsoft and Sony for all 3 platforms, and once this process has been successfully completed the patch will be released, ready for you to download. Keep an eye out on the forums, facebook, and twitter, as we’ll let you know as soon as it’s ready to download.

PATCH w końcu zrobiony!

Czekamy teraz na wypuszczenie go do sieci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PATCH w końcu zrobiony!

Czekamy teraz na wypuszczenie go do sieci :D

To już bliżej niż dalej do cieszenia się w pełni z tej zaje****j gierki! Oby wypuścili go do końca października...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że może w przyszłym tygodniu zobaczymy w końcu przed uruchomieniem gry napis "Patch is requried" :D

Podobno Microsoftowi zatwierdzenie zajmuje od 2 do 3 dni, nie wiem jak z SONY. Także może nawet weekend?

Ale tak jak mówisz, najważniejsze, że już bliżej niż dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tak jak mówisz, najważniejsze, że już bliżej niż dalej.

Zaraz po pierwszej ekscytacji z ciarami na plecach dopadła mnie niepewność, czy aby NA PEWNO udało się im poprawić to wszystko, co tak pięknie spieprz***?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna i ostateczna lista będzie w momencie zatwierdzenia patcha, tak powiedział jeden z członków CM, także musimy jeszcze uzbroić się w cierpliwość na jakiś czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, żeby już następne nasze GP pojechać bezstresowo. Bez kapci x4, kar z dvpy i reszty kwiatków... Panowie z CM - macie czas do 7.XI :psbutton:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie slyszalem o takim "tricku" i jednoczesnie sposobie przejscia sezonu na poziomie ekspert, a mianowicie

podczas jazdy mozna wlaczys z powrotem wszystkie asysty ale przed koncem mety czy wyscigu nalezy je z powrotem wlaczyc

tylko nie gwarantuje ze jest to 100 % pewne

dlatego bylbym wdzieczny jesli ktos napisal czy to naprawde dziala, bo sam nie sprawdzalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×