Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

PATCH

Oczywiście ja także będę twardo wypatrywał tego patcha, ale ja panowie podchodzę do tego z duuużym dystansem :)

Wolę się mile zaskoczyć, niż wielce rozczarować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko liczę na poprawę kapci z kosmosu i pit-stopów, ewentualnie zachowania AI po zderzeniach, itd.

To jest priorytet i myślę, że to zostanie naprawione.

Jak to naprawią co napisałem to granie kariery znów będzie miało sens i sprawiać będzie przyjemność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie slyszalem o takim "tricku" i jednoczesnie sposobie przejscia sezonu na poziomie ekspert, a mianowicie

podczas jazdy mozna wlaczys z powrotem wszystkie asysty ale przed koncem mety czy wyscigu nalezy je z powrotem wlaczyc

tylko nie gwarantuje ze jest to 100 % pewne

dlatego bylbym wdzieczny jesli ktos napisal czy to naprawde dziala, bo sam nie sprawdzalem

Co za gość... Tylko powiedz - po co?? A może odkryjesz taki "trick", że od razu pojawią ci się napisy końcowe...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli faktycznie będzie naprawione to wszystko co jest do bani dopiero wtedy kupiętą grę ... oby ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaje ktoś z was dziwne zaproszenia do wspólnego grania od kolesia o nicku CM-AM?? Do mnie wysyła ale przeważnie jak jestem offline ;o

A ogólnie nie mam kolesia nawet na liście znajomych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli faktycznie będzie naprawione to wszystko co jest do bani dopiero wtedy kupiętą grę ... oby ...

Ja też....zresztą przekonałem się już że kupno gry natychmiast po jej ukazaniu się - jest błędem! Wyjątkiem był BC2-do dziś nie żałuję ani złotówki w ceny,jaką zapłaciłem!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy - nowe informacje w sprawie patcha -> tutaj

A, jak komuś się nie chce klikać to poniżej przeklejone:

Update: The team have been hard at work and as a result we have now completed all internal testing on the patch.

The patch is now in submission with Microsoft and Sony for all 3 platforms, and once this process has been successfully completed the patch will be released, ready for you to download. Keep an eye out on the forums, facebook, and twitter, as we’ll let you know as soon as it’s ready to download.

Cóż, wygląda na to, że jest szansa, że kolejny wyścig (7.11.2010) pojedziemy już z patchem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może na kolejny wyścig z patchem bym nie liczył, ale myślę, że Chiny już będą na patchu :)

Ale może się zdziwię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może na kolejny wyścig z patchem bym nie liczył, ale myślę, że Chiny już będą na patchu :)

Ale może się zdziwię :)

Mam pytanie odnośnie zmiany teamu. Czy jak jeżdże w HRT za Chandoka i przejde do Force India. To Chandok wraca i znika Liuzzi. Potem, jak przechodzę do Renault znika Pietrov a pojawia się z powrotem Liuzzi ?

Czy może są transfery między team'ami ? ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma transferów między teamami, tak samo jak nie zmienia się Twój numer na bolidzie po ukończeniu sezonu.

To była jedna z restrykcji nałożonych przez FOM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak wam, ale mi w kazdej grze f1 brakowalo mi samochodu safety car

uwazam ze bylby to fajny bajer, a majac takie mozliwosci i przy takim czasie mogli by sie wreszcie o to postarac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby zrobili wszystko w 1 grze to po co by mieli wydawac f1 2011?

W f1 2011 dolarza pare elementow i tak co rok jeslsi dostana licencje nstepne, podobnie jak w fifie.

Chociaż najlepiej mi sie gra w fife 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem nowy na forum i chcialem sie dowiedziec wiecej o graniu online na F1 mam taki problem ze chcąc grac online czekam z 10 minut i czasami podłacza sie z 2 lub 3 osoby poczym znikaja i takie granie czy ja musze cos zmienic w ustawieniach tylko ze szukałem i nic nie znalazłem z góry dzieki

robertgorski.png

Edytowane przez szkorbut77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czekaj tylko kliknij: znajdz wyscig, po chwili szukania wrzucu Cie do jakiegos pokoju z graczami i wio!

Edytowane przez Buchenko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robie tak i wchodze na nastepna strone z 12 wolnymi miejscami i musze czekac az ktos sie pojawi robertgorski.png

Edytowane przez szkorbut77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz tak robić aż w końcu trafisz na jakiś pokój z ludźmi. Niekiedy za 5 albo i więcej wskoczy dopiero do pokoju z ludźmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz coś z natem. zobacz czy masz open w ustawieniach w połoczeniu z internetem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkorbut

Tu chłopaki dają Ci rady, a nikt nie zapytał jaki odpalasz tryb gry :)

Jeśli szukasz "Własnych GP", to może tak być, że nic nie będzie, a jak będzie to z jedną czy trzema osobami.

Jeśli sam założysz sobie taką własną grę, to też możesz czekać i czekać. Dla szybkiego pościgania się dajesz "szybką grę" i "znajdź/szukaj". Jak połączy Cię z pokojem, gdzie zobaczysz np. tylko 3 osoby, to możesz to opuścić i jeszcze raz dać "znajdź" i znajdzie Ci nowy pokój, gdzie może siedzieć 8 osób, a może i 12.

Więc jeśli wejdziesz do pokoju, gdzie jest malutko osób, to nie znaczy, że jesteś zmuszony z nimi grać. Wychodzisz i szukasz nowego.

No i jeśli grasz nocami, to może tak być, że nie znajdziesz tłumów na serwerach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z netem jest wszystko w porzadku poniweaz gralem w pes i nie było problemu bylo tylko bam i bam i juz gralem w tej grze jest ciezko moze z 5 razy trafilem na pokoj z 11 ludzmi a naj czesciej siedze sam i czekam na ludzi. robie to tak jak piszecie mam ang wersje ale to nie ma róznicy wchodze online "quik game " no i pózniej "find race". widocznie tak musi byc .rzeczywiscie ja gram wieczorami i nocą no ale nie wierze ze jestem samotnym nocnym graczem na całym swiecie jeszcze raz dzieki za rady.

Edytowane przez szkorbut77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]najczesciej siedze sam i czekam na ludzi[...]

[...]nie wierze ze jestem samotnym nocnym graczem na całym swiecie[...]

Nie siedź sam i nie czekaj :)

Widzisz, że jesteś sam, albo z dwoma graczami, to wyłaź szybko, by gra nie poszła w ruch i szukaj następnego pokoju.

Ja czasem przelecę ze 20 takich pomieszczeń, aż znajdę pokój z liczną ekipą. Taki pokój zagwarantuje Ci jazdę z wieloma graczami przez parę wyścigów. Mało kto odchodzi i jedzie kolejne wyścigi. Jeśli wyjdą dwie osoby, to wejdą nowe.

Ja także przeważnie gram nocą i wiem, że nie da się trafić od razu załadowanego pokoju, ale takie pokoje są na bank. Szukaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×