Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli z tego co zrozumialem z posta Patricko czyli motyw zatrzymania czasu przed wjazdem to bylby dobry pomysl + do tego wlasnie wtedy minigierka i to bylby moim zdaniem swietny pomysl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minigierka w pitstopie bardzo mi się podoba. Została ona użyta w F1 2006 i bardzo dobrze to wyszło :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu mówię, że tutaj żadnej mini gierki nie będzie. Zjeżdżamy, pit-stop odbywa się automatycznie, i wyjeżdzamy.

Możemy sobie po prostu ustawić, żebyśmy sami jechali w pit-stopie oraz zjeżdżali do boxu i wyjżdżali, lub po prostu ustawić pełen automat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu mówię, że tutaj żadnej mini gierki nie będzie. Zjeżdżamy, pit-stop odbywa się automatycznie, i wyjeżdzamy.

Możemy sobie po prostu ustawić, żebyśmy sami jechali w pit-stopie oraz zjeżdżali do boxu i wyjżdżali, lub po prostu ustawić pełen automat.

Czyli to bedzie zalezec od zespolu w jakim jezdzimy ile Pit-Stop bedzie trwal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, ale kwestia pit-stopów póki co jest jeszcze owiana małą tajemnicą, a przynajmniej nie za wiele mówią o tym.

W każdym razie pit-stop zapewne będzie zawsze odbywał się w jakimś przedziale czasowym.

Zapewne jak będziemy mieli większe uszkodzenia, np. przedniego skrzydła to wtedy postoimy dłużej.

Poza tym CM powiedziało, że zdobywać będziemy doświadczenie i później wymieniać zdobyte punkty na różne nowości do bolidów.

Możliwe, że będzie też coś w rodzaju szybszego pit-stopu, lub coś takiego. Niby, że mechanicy są z wyścigu na wyścig coraz lepsi, co byłoby bardzo na miejscu.

Swoją drogą też tak wszystkiego wiedzieć nie chcę, bo potem nie będzie tej radochy z tych nowinek, których w grach CM jest zawsze zatrzęsienie.

Jak chociażby teraz kwestia przeprowadzania wywiadów przez naszego kierowce i odpowiedzi, które będą miały wpływ na wybór przyszłego teamu.

Ja w każdym razie mam zamiar spędzić sporo czasu u boku Roberta w Ren :D Co najwyżej potem pomyślę nad Ferrari, bo za Red Bullem jakoś nie przepadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redbull to na dzień dzisiejsza moja jedyna najlepsza ekipa ... Fakt Horner I Vettel to czują się jak Pan i Władca ... Szkoda mi Webbera... Ale wracając do gry ... Jakość nie przypadły mi te pkt expa... i np władowanie ich w mechaników, moim zdaniem my jako "kierowca" powinniśmy się zająć jazdą a nie mechanikami :P, może te pkt będzie można ładować w wytrzymałość albo inne rubryki.. To bardziej pasuje na ten "EXP"

Co więcej Ciesze się ze pitstopy będą dostępne od 20% dystansu :) i, że wyścig w Singapurze oraz Abu Dhabi będzie taki jak w rzeczywistości.. Zresztą ja już więcej newsów nie czytam chce wszystko sam odkryć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. no wiesz generalnie to bylo tylko przedstawienie tego ze on tam cos mowi o przegrzanu. Jesli faktycznie te jego slowa maja cos wspolnego z prawda to to jest ok. Jesli np w czasie wyscigu zbliza sie deszcz to on ci powie i wowczas mozesz zdecydowac czy z zjechac czy nie. To chyba wszystko co musi to radio robic. Przeciez taki jest wlasnie cel tego team radio. Ja jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie raczej chodzi o sposob w jaki koles to mowi a nie co przekazuje...troszke hałasu jakies szumy, tak jak w realu a on to tak mowi jakby siedzial z kierowca przy stoliku na kawie. A gameplay i generalnie calosc mi sie podoba.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że niektórzy chcą Radio takie jak w rzeczywistości, czyli g..o słychać i nie wiadomo o co chodzi?

Radio bardzo dobrze, krótko zwięźle i na temat. Nie chce mi się słuchać jego wywodów, itd.

Mówi co ma i się zamyka. Przynajmniej wszystko rozumiem.

Jedyne co to akcent dziwny, ale prawie każdy inżynier ma dziwny w F1, szczególnie Ci w Ferrari.

A gameplay świetnie się prezentuje. Widać, że poprawili ruchy kierownicą. Już nią nie macha jak kołem w traktorze.

Szkoda tylko, że po jednym okrążeniu wyszedł już na prowadzenie, ale pewnie to jakiś najprostszy poziom + wszelkie wspomagacze włączone.

W każdym razie nie mogę się już doczekać! Ta gra zmiecie wszystkie F1 :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio jest idealne ... krótko i na temat ... A nie jakieś wywody ... Jedno co mnie zastanawia czy ta prędkość była w milach? bo jeśli to km to coś wolno jak na długą prostą w Spa O.o ... Widać,że poprawiono co nie co, Jedno co mnie cieszy to ładna obrona AI :) .

Nowy Dev Diary ma być o otoczce kierowcy (wywiady, konferencje i etc)

Edit: Inżynierowie Ferrari gadaja dobrze? każdy inżynier dobrze gada

Edytowane przez Bagley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już było o tym tu pisane, ale zostało potwierdzone, że dema F1 2010 NIE BĘDZIE.

Niby nie zostało to oficjalnie potwierdzone, ale jeden z członków CM wyraźnie podkreślił, że po wydaniu F1 2010 od razu biorą się za F1 2011, i nie będą marnować czasu na demko.

Wg mnie dobrze, że chłopaki od razu skupiają się na F1 2011, ale demko mogliby chociaż to co na E3 było...

Mam nadzieję, że w nagrodę zobaczymy Safety Car przynajmniej w F1 2011 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko akurat inzynierowie z Ferrari gadaja dobrze. Ten angol od Massy i chyba hiszpan od Alonso sa spoko. Najgorzej dla mnie wypadaja ci z nowych teamow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie w grze będzie tylko jeden, ten którego słyszeliśmy.

Mi on w ogóle nie przeszkadza, tzn. ten akcent. Wręcz przeciwnie, dobrze że jest taki, a nie typowy angolski.

Nawet przez radio można poczuć się jak kierowca jak inżynier mówi coś do Ciebie łamaną angielszczyzną :)

Co prawda tutaj taką lekko łamaną, no ale zawsze to coś.

I tak coś z humorem co znalazłem na forum CM.

Porównanie w co kiedyś graliśmy i w co teraz gramy :D

F1oldie.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porownanie z tym w CO BEDZIEMY GRALI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahhh.. szkoda, że nie będzie oficjalnych prędkościomierzy takie jak zapodają w relacjach z wyścigów :confused:

Co do radia to jest git, chociaż szkoda, że nie wysilili się, żeby każdy team miał swój głos inżyniera (hiszpański/włoski akcent w Ferrari :teehee:)... chociaż przynajmniej da się zrozumieć ;)

BTW. Ale się ta grafika zmieniła... przypomniałem sobie jak kiedyś się zachwycałem licencjonowanymi rajdówkami i ich oficjalnymi paintjobami w 1szym Colinie, ostatnio z sentymentu zainstalowałem sobie i... ciężko było się skapnąć co to za model :laugh:

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby byla ta sama kolorystyka to by czlowiek zgadywal co jest co:)Rzeczywiscie gra jest piekna pod kazdym wzgledem juz zrobilem miejsce na ten tytul:)Jeszcze jak poprawia kolory to bedzie poprostu NIEBO!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest masakra :).. Gra czlowiek od lat w gry, widzi postep i wie ze gry beda coraz bardziej realistyczne, ale jak sie to widzi to szczena opada..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam masakra, pod względem odwzorowania torów i aut iRacing wiedzie prym, nie mówiąc o fizyce i FF, reszta leży i kwiczy ;)

Wszystko skanowane laserem

Real Track vs iRacing Track - kilka porównań :)

Zandvoort

Brands Hatch

Road Atlanta

Indianapolis

Mosport

Barber

Infineon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko niestety IR nie jest dostępny na konsole :P, a jak wiadomo jest abonament + trzeba płacić za "dodatki"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wspomniał, forum poświęcone konsoli, nie PC...

Poza tym abonament? Przy produkcie, w który gra garstka zapaleńców? Nie wiem, nie grałem.

Ale jeśli miałbym wybierać to poszedł bym w stronę rFactora, który większość rzeczy oferuje za darmo, a zapewne jakiejś kolosalnej różnicy nie widać między tymi produktami.

Z tego też co widzę to produkt bardzo amerykański. Także raczej czegoś "naszego" zapewne się nie doczekamy. Mam tutaj na myśli chociażby właśnie F1.

Również baza dodatków jest bardzo mała, o ile w ogóle jakaś istnieje. Tak tylko zerknąłem, popatrzyłem w google i nic nie znalazłem poza tymi oficjalnymi.

A czy gra jest dobra? Nie mówię, że nie...ale tylko PC, do tego abonament, oraz w porównaniu do rFactora czy już chociażby LFS'a, bardzo mała ilość graczy oraz w porównaniu do tamtych bardzo mała ilość modów.

Także na przyszłość odpuśćmy sobie porównywanie produktu z konsoli do produktu tylko i wyłącznie z PC.

To nie ma żadnego sensu, bo wiadomo że konsola to produkt skierowany to szerokiego grona odbiorców.

Ale jak ktoś bardzo chce to tutaj może zobaczyć porównanie F1 2010 z rFactorem z modem F1, tor SPA:

Pragnę też przypomnieć, że to jest materiał z demka E3, także już sporo rzeczy od tamtego czasu zostało poprawione (chociażby ruchy kierownicy).

Poza tym już na pierwszy rzut oka...grafika...wspaniała grafika w produktach Codemasters zawsze mnie zachwycała.

O czymś takim produkty jak rFactor, itd. mogą tylko pomarzyć. Ja wiem, że nie o to tam chodzi, bo tam fizyka stoi na pierwszym miejscu.

Sam lubię jak najlepsze odwzorowanie fizyki jazdy, ale do tego lubię także jak wszystko ładnie wygląda...dlatego czekam na F1 oraz Gran Turismo, które już do reszty zmiecie wszystko co do tej pory widziało światło dzienne.

Ehh...za bardzo się rozpisałem.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boje sie o to ze jak w tym roku wyjdzie F1 ktore bedzie stykac sie z gra "IDEALNA" to za rok bedzie to odgrzany kotlet z poprawkami:)Bo lepiej sie juz chyba nie da....

Nie dziwil bym sie gdyby z konkurencjii w "scigankach"zostalo samo Gt z F1 a NFS'y i reszta to juz byle co.Lata mijaja gry ida do przodu ,a my jestesmy coraz bardziej wymagajacy:)

Edytowane przez Propaganja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×