Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Wielkie juz wszystko rozkminilem !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale Codemasters ma nas graczy, klientów gdzieś! Poprawili kilka błędów jednym patchem, a resztę zostawili.

Szczególnie irytujący jest bug związany z pit stopem bolidu Force India w trybie multiplayer. Błąd został zgłoszony

na forum producenta, ale nic z tym nie zrobiona, a nawet ukrywa się, że coś takiego występuje. Jeden użytkownik

został zbanowany za rzekomy trolling, a tylko domagał interwencji w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja siępochwalę, jako od niedawna stałem sięposiadaczem F1 wklejam link ze zdjeciem mojego "siodła

dsc03737i.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale Codemasters ma nas graczy, klientów gdzieś! Poprawili kilka błędów jednym patchem, a resztę zostawili.

Szczególnie irytujący jest bug związany z pit stopem bolidu Force India w trybie multiplayer. Błąd został zgłoszony

na forum producenta, ale nic z tym nie zrobiona, a nawet ukrywa się, że coś takiego występuje. Jeden użytkownik

został zbanowany za rzekomy trolling, a tylko domagał interwencji w tej sprawie.

Dlatego F1 2011 poczekam na pierwsze RZETELNE recenzje (bo jak wszyscy pamiętają, pierwsze recenzje były ładnie opłacone przez CM), bo jeśli zmienią tylko kolory bolidów i kilka torów, to niestety, ale chyba zrezygnuję z zakupu.

Drugi raz pakować się w to samo łajno to niestety nie mam zamiaru.

Pierwsze informacje na temat F1 2011 mają pojawić się podczas GP Australii, czyli za równe 2 tygodnie....zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem kupic F1 ale z tego co czytam to wole pograć w gt5 i ferarri chalenge na mojej g25 ,przynajmniej nie musze się wpieniać na bugi. pozdro all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie jak zobaczyłem to zdjęcie - ''o ku*wa muszę to mieć!''

Jednak jak pomyślałem ile to musi kosztować to nawet przestałem marzyć. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przerobiona wersja kierownicy G27, a siedzisko rzeczywiście robi wrażenie. Największym problemem takich konstrukcji jest brak regulacji oparcia pod plecy. Sam jeżdżę na konsoli w fotelu kubełkowym i po godzinie gry czuje się jakbym dostał pałą po plecach. Ale tego sprzedawca Ci nie powie :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i fajne tylko wydac 950 ojro na sam stojak plus do tego kiera oddzielnie to lekka przeginka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Czy kierownica DFGT dobrze współpracuje z F1 2010?

Zastanawiam się nad kupnem tej kiery do gt5 a potem być może do F1 2011.

Wiem, że wyjdzie dopiero za pół roku ale chcę wiedzieć czy dobrze współpracuje z DFGT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Czy kierownica DFGT dobrze współpracuje z F1 2010?

Zastanawiam się nad kupnem tej kiery do gt5 a potem być może do F1 2011.

Wiem, że wyjdzie dopiero za pół roku ale chcę wiedzieć czy dobrze współpracuje z DFGT.

Bardzo dobrze. Sam ją używam w tych dwóch tytułach GT5/F1

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DFGT bardzo dobra kiera, swietnie nadaje sie do f1 nie mowiac o gt5, jakosc wykonania ogolnie tez bardzo dobra ale po roku uzytkowania plastiki zaczely trzeszczec, wy tez macie cos takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie po bardzo mocnej sesji z GT5 kierownica mocno się podgrzała i plastiki zaczęły wydawać w środku taki dziwny dźwięk przy kręceniu, jakby jakaś zębatka chodziła dużo głośniej.

Nie ma to żadnego wpływu na grę, itd., wszystko działa jak należy.

Ale na gwarancje się to nie nadaje, no bo produkt nie ma żadnej usterki, a sam nie będę grzebał w środku póki jest gwarancja, bo nie wiadomo co może się jeszcze stać.

Jak się skończy to od razu zajrzę do środka i ewentualnie nasmaruje to co trzeba.

Ale nie ma co panikować, niestety ale taki sprzęt robi się dzisiaj.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja siępochwalę, jako od niedawna stałem sięposiadaczem F1  wklejam link ze zdjeciem mojego "siodła

dsc03737i.jpg

Uploaded with ImageShack.us

I jak się sprawuje? Warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak się sprawuje? Warto?

Warto na pewno jak ktos fan wyscigówek :) F1 to gra pod kiere i chyba tak naprwde jedyna GT i dirt spokojnie na padzie sie przejedzie ale tutaj mimo wielu bugów ( mniejmy nadzieje ze 2011 bedzie juz tym na co czekamy) to jest fun nie do opisania ,a minusy tylko dwa cena ... i kobieta czy poizwoli takie cos postawic :D

Edytowane przez celticmurano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialbym kupic te gre ale nie sledze tematu. Czy dalej jest sporo bledow, np. z pit-stopami czy byl jakis patch poprawiajacy bugi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie czekałem i nie żałuje innymi słowy KUPUJ :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie?

W jakim teamie jezdzicie?

Ja aktualnie jezdze w BMW Sauber, a następnie podpisałem kontrakt z Force India.

Jeszcze jedno pytanie.

Jak np. przejdę do Red Bulla to Webber wtedy przechodzi do innego zespołu jak ja np. będę jezdzil w Vetellem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie.

Jak np. przejdę do Red Bulla to Webber wtedy przechodzi do innego zespołu jak ja np. będę jezdzil w Vetellem.

Nie Webber zniknie z powieszchni ziemi :laugh:

@down

chłopie czego ty chcesz, napisałem prawdę a poczucia chumoru nie masz ?

Edytowane przez RandyOrtonRKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie wiesz to się nie udzielaj.

Nawet odpowiedzi dobrej nie potrafisz napisac.

Jescze raz zadam to pytanie.

Czy jak będę jeździł w Red Bullu to Webber przejdzie do innego teamu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×