Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedno pytanie.

Jak np. przejdę do Red Bulla to Webber wtedy przechodzi do innego zespołu jak ja np. będę jezdzil w Vetellem.

Nie Webber zniknie z powieszchni ziemi :laugh:

RandyOrtonRKO dobrze napisał, on po prostu tak jakby znika ;P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma transferów, bo licencja na to nie pozwala.

Post kolegi może śmieszny, ale prawdziwy.

Po przejściu Webber po prostu robi zapewne za testowego :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do rozgarnietych czy istnieje koierownica przeznaczona wylacznie do gier o tematyce f1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co masz na myśli jeżeli o kierownicę w kształcie F1 to jest jakieś gówno Apollo za 100zł, a tak po za tym niektórzy ludzie przerabiają sobie G25 lecz tego nie można kupić, chyba że ktoś taką przeróbkę sprzedaje ale to wtedy kosztuje krocie.

Masz tu przykład takiego wynalazku :

http://www.youtube.com/watch?v=depHmb0S1pk&feature=related

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy na forum i jak tak je czytam to zachcialo mi sie kiere kupic. Do wydania mam okolo 700zl tak wiec moze macie jakies sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza kierownica to DFGT

I zostanie ci jeszcze 300zł w kieszeni :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stojak zawsze się przyda :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak kupie używaną grę, to czy będę mógł grać online ? Czy będę zmuszony kupić jakiś pass ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz mógł grać bez problemu.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam pooglądać jeśli ktoś by miał by wątpliwości jak się NIE ZACHOWYWAĆ w grze online

Edytowane przez Kryman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, tak sobie gram amatorsko online i ciekawi mnie pare spraw:

zaciekawilo mnie takie cos jak "wykop" otoz pare razy wygralem i podejrzewam,ze komus to sie nie podobalo i zastosowal wobec mnie wykop ( naprawde gram fair i staram sie trzymac odstep, a jak zawinie to oddaje pozycje), jako ,ze bylo nas ok. 7-8 uzytkownikow nie wiedzialem od kogo ... i moje pytanie czy nie mozna dowiedziec kto konkretnie chce cie wykopac?

Podejrzewam,ze jednak sa sposoby... gdyz byl jakis czas temu jakis kierowca,ktoremu pomylily sie gry i walil namietnie w kazdego, dalem mu wykop, i za sekunde mialem to samo pod swoim adresem, mysle ,ze od niego... ale skad on wiedzial ,ze dostal go ode mnie? Czy ja tego nie dostrzegam gdzies? To samo jest z wyborem tras, ktos tam chcial zmiany trasy, dalem sprzeciw i za chwile wykop... skad wiedzial,ze to wlasnie ja sie sprzeciwilem?

No i skoro juz tu jestem i wam truje to dopytam o osiagi auta online w szybkim wyscigu, co jeszcze znaczaco wplywa na predkosc auta poza umiejetnosciami ma sie rozumiec i wylaczeniem automatu hamowania? dzieki i pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie w online z randomami mija się z celem...i to w każdej grze.

Ludzie będą Cie wywalać za wszystko, bo przeważnie po drugiej stronie siedzi jakiś dzieciak z problemami emocjonalnymi bo rodzice mu dali na obiad zupę zamiast kotleta...

Również widząc Twoją flagę będą Cie wywalać. Bynajmniej nie mówię, że nie lubią Polaków, ale po prostu jak widzą kogoś "nie swojego" to od razu wywalają i tyle.

A jak w dodatku wygrasz z takimi to już w ogóle możesz zapomnieć o graniu z nimi.

Jedyna metoda na normalnie granie w online to ze znajomymi. Masz osobny temat na ustawki, na pewno znajdziesz chętnych do jeżdżenia.

Do ligi się nie pakuj, bo teraz to już za bardzo sensu nie ma, bo nie dość, że są w połowie to i tak zanim zdobędziesz doświadczenie zmieni się gra na F1 2011.

A co do ustawień bolidu, to oczywiście wszystko powyłączane, ewentualnie kontrola trakcji włączona i tyle.

Ja tam objeżdżałem wszystko randomów w online bez problemu, ale co z tego jak zaraz jedzie za Tobą jakiś kretyn i robi Ci wjazd w dupsko.

A jak Ty mu odpłacisz pięknym za nadobne to masz potem wiązankę na PSN...ale przynajmniej można wtedy zaraportować gościa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W F1 2010 grało mi się bardzo przyjemnie jak trafiłem na ogarniętych ziomków lub grałem ze znajomymi. Prawie nigdy nie miałem lagów, jeździło się na prawdę miło. Z randomami bardzo rzadko dało się grać. Kluczem było przetrwanie sajgonu w pierwszym zakręcie. Ja zawsze albo zjeżdżałem na trawę, albo hamowałem o wiele przed zakrętem. Cała patologia wylatywała, a ja dojeżdżałem na 1 pozycji. Szkoda, że 80% wyścigów wyglądało jak destruction derby. Mam nadzieję, że wersja 2011 będzie miała bardziej rozbudowany system lobby. Gra ze znajomymi, bez asyst, na full sim dawała masę frajsy, także trzymam kciuki za kolejną edycję. Mam nadzieję, że w nową odsłonę pogra więcej poważnych ludzi i będzie można porywalizować. Angielskie dziecko jak przegrało to robiło rage-quit i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Opłaca się kupować F1 2010 czy lepiej poczekać na 11-stke?

Z góry dzięki za pomoc.thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ja już bym poczekał na Twoim miejscu, bo F1 2011 będzie pod koniec września.

No chyba, że naprawdę chcesz koniecznie pograć w F1 od zaraz to bierz F1 2010, teraz już jest tanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam 2010 i czekam na 2011. Bardzo chcę grać w F1, ale wolę poczekać nad lepszą produkcją. Zresztą w tym miesiącu kupuje G27 :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu podczas grania zauważyłem u siebie przycinki nie długie, ale nie umilają one grania. Problem o tyle dziwny, że wcześniej nie miałem takiego czegoś. Przycinki najczęściej mam na Monako, czego wcześniej nie było. Miał ktoś może taki problem? Jak go rozwiązał? Może to wina kurzu?

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i kurz... A może też mikrofalowe promieniowanie tła. Nigdy nie wiadomo.

A tak serio, to już dawno bardzo dużo osób sie na to skarżyło. U mnie przycinka zaczęła występować po patchu na Monako w 3 sektorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Nie mam zamiaru kupować bieżącej f1,poczekam do jedenastki,ale mam pytanie odnośnie sterowania padem.Da się na tym jeździć w miarę dobrze?Będę kręcił dobre czasy?

Mam też starą kierownice Apollo (uhuhu,z 5-6 lat będzie miała,jak nie więcej,ale wciąż na chodzie :D ).Ma ona wejście USB i wejście pod ps2.Pamiętam jak jeszcze na PSX na niej grałem :P.Działa ona również na kompie.Obecnie nie mam żadnej wyścigówki żeby ją wytestować (miałem GT5 ale sprzedałem,nie leżało mi.nie pomyslalem wczesniej zeby kierwonice sprawdzic).Powinna działać na ps3? model do bodajże mx-09 czy mv-09 cos takiego,nie wiem gdzie ona teraz dokładnie leży żeby spisać jej model.

UPS,chyba nie ten temat,dopiero teraz znalazłem inny odnośnie właśnie kierownic.Przepraszam :P

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Nie mam zamiaru kupować bieżącej f1,poczekam do jedenastki,ale mam pytanie odnośnie sterowania padem.Da się na tym jeździć w miarę dobrze?Będę kręcił dobre czasy?

Mam też starą kierownice Apollo (uhuhu,z 5-6 lat będzie miała,jak nie więcej,ale wciąż na chodzie :D ).Ma ona wejście USB i wejście pod ps2.Pamiętam jak jeszcze na PSX na niej grałem :P.Działa ona również na kompie.Obecnie nie mam żadnej wyścigówki żeby ją wytestować (miałem GT5 ale sprzedałem,nie leżało mi.nie pomyslalem wczesniej zeby kierwonice sprawdzic).Powinna działać na ps3? model do bodajże mx-09 czy mv-09 cos takiego,nie wiem gdzie ona teraz dokładnie leży żeby spisać jej model.

UPS,chyba nie ten temat,dopiero teraz znalazłem inny odnośnie właśnie kierownic.Przepraszam :P

Weź to chłopie sprzedaj na allegro, bo na PS3 to tego w życiu nie odpalisz. Kierownica taka jak Thrustmaster Ferrari F430 ma problem z niektórymi grami, a co dopiero ten Twój wynalazek.

Na 101% nie pograsz na nim na PS3, także jak koniecznie szukasz kółka pod konsolę to odwiedź temat w dziale Gran Turismo 5.

Ale już teraz mogę Ci polecić jedną kierownicę - Logitech DFGT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

czy obecna wersja F1 2010 nadaje się do w miarę "bezstresowej" gry w singlu? Chodzi mi o wszechobecne bugi, które pamiętam jeszcze z okresu tuż po premierze (np. brak zjazdów AI do pit-stopu; zbyt długie oczekiwanie w pit-stopie na przejazd pozostałych; zawiechy; itp.). Naprawili je jakąś sensowną łatką? Zastanawiam się nad sprawieniem sobie tej wersji F1, ze względu na kierownicę, którą ostatnimi czasy nabyłem i żeby trochę pojeździć dla funu, poznać tory... A w momencie kiedy pojawi się F1 2011 żebym mógł się przesiąść w miarę płynnie na nową Formułkę bez konieczności oswajania się ze wszystkimi torami od zera.

Dzięki!

Edytowane przez nitz808

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

czy obecna wersja F1 2010 nadaje się do w miarę "bezstresowej" gry w singlu? Chodzi mi o wszechobecne bugi, które pamiętam jeszcze z okresu tuż po premierze (np. brak zjazdów AI do pit-stopu; zbyt długie oczekiwanie w pit-stopie na przejazd pozostałych; zawiechy; itp.). Naprawili je jakąś sensowną łatką? Zastanawiam się nad sprawieniem sobie tej wersji F1, ze względu na kierownicę, którą ostatnimi czasy nabyłem i żeby trochę pojeździć dla funu, poznać tory... A w momencie kiedy pojawi się F1 2011 żebym mógł się przesiąść w miarę płynnie na nową Formułkę bez konieczności oswajania się ze wszystkimi torami od zera.

Dzięki!

Niby naprawili pit-stop, ale i tak jak zjeżdża więcej bolidów to będziesz stał i czekał i tracił pozycje. Ja już potem zjeżdżałem zawsze okrążenie wcześniej przed wszystkimi bo mnie krew zalewała.

A gra nie jest bezstresowa, czy to w singlu czy online działa tak samo na nerwy...

Na Twoim miejscu poczekałbym już na F1 2011. Aż tak wymagająca ta gra nie jest, żeby specjalnie trzeba się z nią oswajać. Poza tym F1 2011 będzie miała zmienioną fizykę jazdy, także i tak trzeba będzie na nowo się uczyć jazdy, hamowania, wchodzenia w zakręty, itd.

Szkoda kasy już teraz na F1 2010 jak za niecałe 2 miesiące wychodzi F1 2011. Poczekaj tą chwilę, a do kierownicy to polecam Ci Gran Turismo 5. Tutaj idealnie wykorzystasz cały potencjał swojego kółka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×