Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Patricko łatwo powiedzieć "polecam DFGT".400 zł to za dużo,nie wiem jak Ty ale ja nie śpie na pieniądzach,jakbym miał kupić jakąś kierownicę to w normalnej cenie,byleby była kompytabilna z ps3 i dało się na niej grać.A to co ja mam ciekawe kto kupi na allegro i za ile?

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta kierownica co Ci podał Patricko do przyjemnego grania to jest chyba minimum. Jak chcesz sobie kupić kierownice za 100 zł to sobie odpuść bo to nie jest gra. Ewentualnie coś z Thrustmaster F430, ale to też wydatek rzędu 380zł.

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko łatwo powiedzieć "polecam DFGT".400 zł to za dużo,nie wiem jak Ty ale ja nie śpie na pieniądzach,jakbym miał kupić jakąś kierownicę to w normalnej cenie,byleby była kompytabilna z ps3 i dało się na niej grać.A to co ja mam ciekawe kto kupi na allegro i za ile?

Wiesz, chciałem napisać, żebyś to na śmietnik wywalił bo nic już z tego nie będzie, ale przecież zawsze dostać trochę grosza za to niż nie mieć nic, prawda?

No nie wiem, ale jeśli kwota 400zł to spanie na pieniądzach to jestem milionerem, bo jeszcze sobie stojak zafundowałem pod tą kierownicę.

Nie przesadzajmy, jak ktoś chce i mu zależy na porządnym kole to zawsze znajdzie te parę groszy na to. Albo przyrobi sobie gdzieś dorywczo, albo przyoszczędzi, itd. Metod jest wiele, ale samo na pewno nie wpadnie (no chyba, że masz urodziny, to warto wykorzystać okazję).

400zł to jest minimum jeśli chodzi o konkretną kierownicę do PS3. Nie kupuj nic poza markami Logitech, Fanatec i Thrustmaster. Tzn. możesz kupić, ale na własną odpowiedzialność, bo na 99% Ci nie będzie działać z PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką kierownice doradzicie ktora posiada łopatki i ewentualnie stojak. Ponieważ gram na ps3 na Tv i niemam żadnego biurka, żeby przyczepic kierownice i dlatego musze miec stojak jakis. Bo na padzie średnio się gra, ale nie jest aż tak zle xD.

Oczywiscie do F1 2010-2011.

Będę wdzięczny za odp.

Oj chyba nie ten temat,dopiero teraz znalazłem inny odnośnie właśnie kierownic. Sorki ;)

Edytowane przez Biegal22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierownice to masz wyżej czyli DFGT, a stojak do niej to Wheel stand pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką kierownice doradzicie ktora posiada ŁOPATKI...

Kryman gdzie ty w DFGT widzisz ŁOPATKI, ja szukam i nie ma. Ponowie prośbę o czytanie treści przed odpowiedzią, bo wygląda to tak jakbyś chciał ponabijać jak najwięcej postów. A stojak jest kwestią tylko jaką kierownice się zakupiło.

Biegal jeśli chodzi o kiery z łopatkami to tylko kwestia budżetu, z tych tańszych nada się Thrustmaster F430. Z droższych mamy Logitecha G25 i G27, Thrustmastera T500 RS. W Fanatecach można bodajże zamontować sobie łopatki. Na pewno do F1 nie potrzebne będzie ci 900 stopniowa kierownica bo i tak Codemasters ograniczy do jakichś 180 może trochę więcej. Stojaki kwestia jest tylko jakiej firmy kiere kupisz, jak Logitecha lub Thrustmastera to wheel stand pro, jak Fanateca to lepiej zamówić od razu ze stojakiem od nich. Masz temat w dziale o gran turismo gdzie ludzie opisują wrażenia z różnych kierownic, tylko trzeba poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok thx i sorki że w tym temacie pisałem.

Moge max wydac 1.4k zl na kierownice i stojak ale najabardziej mi zalezy na łopatkach i stabilnym stojaku. Thx za odp przedtem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOWI ale DFGT łopatki w postaci guzików jako takie ma. Jak grałem u znajomego to grało mi się przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że przy odrobinie sprytu można takie łopatki w DFGT dorobić samemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli twoim zdaniem przyciski=łopatki to życzę powodzenia. Z reszta skończmy tutaj ten temat bo zaraz Patricko wpadnie i zmiecie wszystko jak tornado :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalsza część rozmowy nt. kierownic została przeniesiona do Paddocku.

Proszę o powrót do tematu czyli F1 2010 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję rady odnośnie czy warto teraz (przy premierze F1 2011) kupowac F1 2010 za połowę kwoty najnowszej odsłony czy lepiej jest poczekac z miesiąc dwa na obniżkę i zakupic odrazu nowszy tytuł ? Nie wiem poprostu czy bug z pit stopem oraz inne nie zepsują frajdy z grania w F1 2010 bo jeśli chodzi o składy to czołówka została bez zmian z wyjątkiem braku Kubicy a właśnie jego obecnośc oraz język PL (spolszczenie ustawień bolidu) bardziej przemawiają za zakupem poprzedniej odsłony. Jakie jest wasze zdanie odośnie różnic miedzy grami oraz sensem wyboru wersji gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymaj się na razie z zakupem i zobacz jak się rozwinie F1 2011 i kup nową edycje za jakieś 2-3 miechy jeżeli nie masz parcia. Model jazdy jest o wiele wiele lepszy, dzięki czemu jest więcej frajdy z jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wypowiedzi KOWI' ego dodam, że oprócz modelu jazdy lepsza jest też grafika i dźwięk. Na pewno znajdzie się więcej rzeczy :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka... tak sobie jezdze juz pol roku na automacie... i czasem chce sobie utrudnic i przejde na manual ale mecze sie a gra mi ma sprawiac frajde po pracy, odstresowac i zazwyczaj po kilku probach znow wracam do automata,

probowalem tez wylaczyc kontrole trakcji, i tutaj chce juz powiedziec ,ze mam do was szacun, bo wlasciwie wszyscy jak widze jezdzicie na all off a ja na sredniej kontroli trakcji robie baczka na kazdym zakrecie i probie wyjscia z niego, to nawet nie probuje na off, czasem mysle czy to mozliwe zrobic wogole bezbledny przejazd bez kontroli trakcji?

jezdze tylko online i mam juz 45 level na automacie i wlasciwie nawet jak ktos jest na manualu to bardziej efektywna jest bezbledna jazda niz all off...

dzis jednak zaskoczyl mnie jeden gostek z niskim levelem (zreszta to o niczym tez nie swiadczy) ale mial piorunujace przyspiesznie, przez pol roku nie widzialem czegos takiego, zeby nawet na starcie na manualu ( bo to slychac ) tak ktos mi odjechal... stad pytanie, czy sa jakies extremalne ustawienia pozwalajace na takie przyspiesznie, na pewno odpada manual, odpada tez kontrola trakcji na off na prostej nie daje to wg mnie przewagi, abs na off nijak sie ma do przyspieszenia... jakies sugestie, pozdr.

ps. czemu tak malo polakow jest online? ja rozumiem lige macie, ale zeby polaka spotkac online to jest cud... sami angole, hiszpanie, japonce... z czego to wynika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam osoby do boostowania lvl-u mój id:fabjanos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździ jeszcze ktoś ? Może w tym tyg bd miał swój egzemplarz...

btw. jakie bugi najczęściej występują w tej grze ;>

a jakie w f1 2011 którą następną kupię ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. jakie bugi najczęściej występują w tej grze ;>

a jakie w f1 2011 którą następną kupię ;>

Przeleć oba tematy to wszystkiego się dowiesz :) Rzeczy wałkowane non-stop do upadłego przez masę ludzi.

A jest co poczytać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy w moim życiu wyścig ukończony, dzisiaj dostałem swoją płytkę F1 2010!

Pierwsze wrażenia: bezcenne! Już teraz wiem dlaczego tak wielu z Was jest zafascynowanych tą grą, dołączam do Was! :)

Mam kilka pytań odnośnie gry! Jestem w trybie kariery, ale nie wiem czy:

-w każdym wyścigu trzeba zjeżdżać do pit stopu? bo często jestem pierwszy, ale nie chcę ryzykować dyskwalifikacji i zjeżdżam na wymianę kół

-czy koła trzeba zmieniać zgodnie z obowiązującymi zasadami: miękkie/twarde i odwrotnie?

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Sam od niedawna mam psp3 no i ta grę.

Nie ma lepszych wyścigów. Wszystkie GT czy inne do pięt nie dorastają F1 :)

Od miesiąca jeżdzę już 3 sezon w trybie kariera.

Jestem jeszcze zielony, ale jeśli jest możliwość chętnie bym s kimś powalczył on line... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Sam od niedawna mam psp3 no i ta grę.

Nie ma lepszych wyścigów. Wszystkie GT czy inne do pięt nie dorastają F1 :)

Od miesiąca jeżdzę już 3 sezon w trybie kariera.

Jestem jeszcze zielony, ale jeśli jest możliwość chętnie bym s kimś powalczył on line... :)

Witam.Gra ktos jeszcze w f1 2010?Jak tak to zapraszac mozna pograc.

krzys_iek35 lub gg.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie GT czy inne do pięt nie dorastają F1 :)

mam nadzieje ze to zart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, chce podpytac w sprawie tworzenia wlasnego grand prix online i sesji

-co oznacza opcja car (bolid) "rowny" lub "2010"

ciekawi mnie to 2010 bardziej ;)

jesli chcialbym zrobic sesje na mistrza predkosci z 5 torow to jakie byscie

wybrali ?

Spa, Hockenheim, Turcja... co jeszcze?

to samo mistrz zrecznosci... wybralbym na pewno monte carlo i singapur...

i jakie jeszcze?

czy tworzac sesje, nie ma opcji koniecznego stopu, zmiany opon?

bo nie widze i niejako wymuszam na uzytkownikach pit stopy

zaznaczajac min 10% wyscigu aczkolwiek da sie na miekkich a juz na pewno

na twardych cale 6-7 okrazen...

lepszym pomyslem jest 20% ale ludzie nie chca brac udzialu w dluzszych wyscigach.

dzieki za sugestie i pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowny oznacza ze wszystkie bolidy maja takie same osiagi.2010 oznacza ze bolidy maja osiagi z tego sezony czytaj HRT najwolniejsze red bull najszybszy.

Przykusowy pitstop jest od 20% dlugosci wyscigu tutaj nic nie poradzisz.

Co do torow to tylko kwestia wyboru, wszystkie tory maja odcinki szybsze i wolniejsze i tylko od ciebie zalezy co wybierzesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×