Skocz do zawartości
ONE

Call of Juarez: Więzy Krwi

Rekomendowane odpowiedzi

Po odpaleniu płytki patch z polską łatką automatycznie się ściąga i instaluje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro zaczynam swoje wojaże z tą grą :)

Choć jak dziś szybko się uwiniemy z RDR to może nawet dziś wystartuję :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do każdej wersji BLES ? np. z UK ?

 

 

Z tego co pamiętam jak gra miała premierę to wychodziła tylko w wersji angielskiej podobnie jak RDR. Dopiero chyba ten patch wprowadził dodatkowych kilka języków w tym PL. Nie powinno być problemu, ja grę kupiłem w Irlandii. Jak odpaliłem jakieś 2 miesiące temu po prawie 2 latach to patch ściągnął się automatycznie po włożeniu płytki.

 

 

Ja jutro zaczynam swoje wojaże z tą grą :)

Choć jak dziś szybko się uwiniemy z RDR to może nawet dziś wystartuję :)

 

No Vulcan już wczoraj wymiatał, zrobić trofik za 2000 killi w jeden dzień to trzeba mieć wenę  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Vulcan to zaparty gracz  :)

147 lvl w jeden weekend w RDR dużo mówi :biggrin:

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra skończona, w końcu wymęczyłem :) prawie  18,5 h na liczniku. 

 

Z tych co grałem to najlepsza polska gra na PS3, graficznie nawet się trzyma, dobra mechanika, jedynie historia nie najwyższych lotów

Za 26,10 zł dobry zakup

 

Ciesze sie ze sie jednak skusiles :biggrin:, no i tak jak mowilem, obok Wieska, najlepsza polska produkcja, oczywiscie drogą eliminacji, na PS3 na pewno najlepsza :).

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, skończyłem Gunslingera który mi się baaardzo podobał i po filmikach na Yotubie widzę, że Więzy krwi jest podobną grą. Warto kupić tą część? Czy wciąga tak jak Gunslinger?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, skończyłem Gunslingera który mi się baaardzo podobał i po filmikach na Yotubie widzę, że Więzy krwi jest podobną grą. Warto kupić tą część? Czy wciąga tak jak Gunslinger?

 Grałem tylko w demko Gunslingera i Więzy krwi oczywiście i powiem tak. To tak jakbyś najpierw zaliczył Uncharted 2, a dopiero potem część pierwszą. Będziesz widział, że kilka rzeczy jest słabsze niż w nowszej części, ale klimat daje radę. Więc zachęcam, a zwłaszcza za takie pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki, takiej wiadomosci oczekiwalem :) czas na zakup 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest wyśmienita. Lubię klimaty Dzikiego Zachodu, też filmy.

Chrome Engine 4 oferuje naprawdę ładne efekty HDR. Grafika jest przyjemna

i można nawet znaleźć parę ciekawych krajobrazów. Niezła fabuła.

 

Bardzo przyjemnie mi się strzelało. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe metro i knife of Dunwall czekaja w kolejce bo gunslinger wciagnal mnie totalnie..ta gra to sam miod!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest wyśmienita. Lubię klimaty Dzikiego Zachodu, też filmy.

Chrome Engine 4 oferuje naprawdę ładne efekty HDR. Grafika jest przyjemna

i można nawet znaleźć parę ciekawych krajobrazów. Niezła fabuła.

 

Bardzo przyjemnie mi się strzelało. :)

 

No mnie jako maniaka totalnego RDR - ta gra też mega wciągnęła.

Fakt, poziomem od RDR odbiega  i to znacząco (co nie dziwi), ale i tak jest wyśmienita :)

Ja ją oceniam 8/10 :)

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakieś kody na zawartość dodatkową (te wpisywane w menu gry) ? Znalazłem jakiś w necie i zadziałał :D Pewnie jeszcze jakieś są...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakieś kody na zawartość dodatkową (te wpisywane w menu gry) ? Znalazłem jakiś w necie i zadziałał :biggrin: Pewnie jeszcze jakieś są...

 

Kody owszem działają, ale żebyś się nie zdziwił jak za niedługo dostaniesz koda zwrotnego, który usunie Ci cały zapisany profil gracza. Pozostaną Ci tylko trofea, które zdobyłeś do tego czasu, a cały postęp w grze łącznie z grą sieciową przepadnie. Zawartość dodatkowa w Więzach Krwi jest dostępna tylko dla tych, którzy zakupili wersję gry exlusive w preorderze. To, że ktoś udostępnił to w necie nie znaczy, że możesz z tego korzystać bez konsekwencji. Nie ma się co łakomić na dodatkowe 40 000 $ czy złote bronie dostępne w singlu tylko w dwóch pierwszych rozdziałach. Jeśli wpisałeś już taki kod w menu gry, to radzę Ci usunąć grę i zainstalować jeszcze raz. Lepiej zrobić to teraz niż pod koniec gry zaczynać wszystko od nowa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:ohmy: dzięki za info :ohmy:

 

 

E: czytam po forach i nikt nie dostał żadnego "kodu zwrotnego", a kod umieszczony jest na kliku dużych serwisach i forach...

Skąd masz takie informacje ?

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:ohmy: dzięki za info :ohmy:

 

 

E: czytam po forach i nikt nie dostał żadnego "kodu zwrotnego", a kod umieszczony jest na kliku dużych serwisach i forach...

Skąd masz takie informacje ?

 

Z życia wzięte :P Też się na to skusiłem, bo jak sam piszesz na wielu dużych serwisach pisali o tych kodach, że działają, są legalne, można z nich korzystać bez obaw. Dopiero po fakcie doczytałem, że kody na zawartość dodatkową były dostępne tylko dla osób, które zamówiły wersję ekskluzywną Więzów Krwi w preorderze. Seria była limitowana. Pierwszy i ostatni raz się na coś takiego złapałem. Życie uczy, że jak coś nie jest oficjalnie potwierdzone przez twórców gry, jak np: kody Rockstara za ukończenie Social Club Challenges to nie warto z tego korzystać. Te kody tak naprawdę dają nie dużo. 40 000 $ spokojnie nabijesz w multi przez godzinę gry, a frajda z tego dużo większa. 

 

Na wpisanym kodzie przeszedłem grę prawie dwa razy, raz Rayem, drugi raz kończyłem Thomasa. Pod koniec drugiego razu konsola w trakcie gry mi się zwiesiła. Po ponownym uruchomieniu gry niespodzianka: gra zaczęła się od ustawienia opcji TV jak po jej instalacji. Po wejściu do gry zniknęło wszystko poza już zdobytymi trofeami :shok: Zniknął odblokowany tryb very hard, wszystkie sekrety, postępy w trofeach i zapis w grze :sad:  Potem wszedłem w zapisane dane gry na konsoli i tam znalazłem pliczek nad zapisem profilu gracza o tytule będącym ciągiem cyfr zbliżonych do wpisanego wcześniej kodu. Dziękuję za takie niespodzianki :wallbash: Never ever żadnych kodów :no: 

 

Zainstalowałem grę jeszcze raz. Przeszedłem raz Thomasem na easy, raz Rayem na Very Hard. Pozbierałem drugi raz wszystkie sekrety. Wbiłem w multi samodzielnie większość trofeów online i 500 000 $. Na ustawce ze znajomymi dobiłem drugie 500 000 $ i trofik Unforgiven. Platyna wpadła :) Uczciwie też się da, choć pewnie ktoś by mi zarzucił, że skoro na ustawce to nieuczciwie :P 

 

Nie wpisuj tych kodów, nie warto  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że ponad miesiąc już temat nie odświeżany... a co tam :)

wczoraj odpaliłem gierkę i przyznam że zdecydowanie za późno... pożyczyłem ją od kumpla i przeleżała w stanie spoczynku ze 2 miechy... jakoś się przybrać nie mogłem.

Mimo iż jeszcze jej nie przeszedłem nawet w 30% to już mogę ją polecić tym, którzy się jeszcze nie zdecydowali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×