Skocz do zawartości
ONE

Call of Juarez: Więzy Krwi

Rekomendowane odpowiedzi

No to mamy 4 :) Kto założy serwer? Bo ja niestety coś mam z łączem i po 10min. hostowania wywala mnie :/

Robimy zgodnie z tym filmem

Najpierw ktoś nabije bounty, a potem ktoś będzie go zabijał :) Kto kogo to się jeszcze dogadamy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka ale ja o 23 nie mogę (nie to, że już muszę iść spać czy coś, ale idę do kolegi) więc ja proponuję 21, góra 22. Ok? Aha i jeszcze jedno, kto ma headseta (ja niestety nie)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to nie zabrzmiało :tongue:

Też nie mam headseta. Ja jestem cały czas na PSN wiec jak cos pisać

A dodał byś kolege ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że szymek wraca z pracy około 23. Pododawajcie mnie do listy friendów, johnny zaraz zaakceptuje. To jak robimy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem całą noc - fajnie jak by wpadło dziś to trophy.

Jeżeli Barti17 dziś nie da rady to może znaleźć zapasową osobe?

Edytowane przez johny_85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam czas do 1. Ale muszą być 4 osoby, bo inaczej przekładamy na niedziele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, ja nie mam hedaseta więc radzę dobrze przestudiować filmik, jak coś to będziemy gadać na SB.

Kto założy grę i kto pierwszy nabija kasę?

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nabija dla drużyny nie indywidualnie co ? Filmik przestudiowany. To o 23 ? Jak by coś wcześniej było pisać bo ogladam serial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak graliście dzisiaj? Bo jeżeli nie to ja chętnie zagram jutro lub w niedzielę :)

Graliśmy i łapiemy juz o co chodzi. W jednej serii mozna zrobić 500k :) wiec tak dwie 3 serie na gracza i jest złoto. Ja mogę jutro zagrać a inni niech sie wypowiedzą. A w ogóle takie ustawki może przeniesiemy do odpowiedniego tematu ? tj do tematu o Gry/Trofea

Proszę moda o czystkę w topiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze pytanie odnośnie tego upgrade'owania postaci podczas gry. Czy jest to upgrade tylko na tą runde w której aktualnie gram czy na zawsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobyłem Goldrush 1ml $. :D Gram na very hard. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dziś godzinke i nabiłem 20 tyś dolarów.Troche lamilem , ale jak sie do gry przyzwyczaje to pewnie wiecej nabije. Wiec trophy nie jest takie trudne tylko czasochlonne ;D btw singla nawet nie zaczalem bo mi sie tak multi podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj demo w naszym sklepiku, wiec w końcu zobaczę to cudo polskich programistów :)

Serio :woot: ? No to trzeba będzie sprawdzić rodzimą produkcję. W CoJ jedynkę grałem niedawno na PC więc będę miał porównanie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się przekonamy :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co do tej gry. Czy ta gra to jest typowy shooter czy to raczej gra w stylu GTA4 typu chowanie się za ścianami gdzie nie liczy się szybkie celowanie? Nie jestem wytrawnym graczem na PS3 i nie umiem idealnie na tym celować a gry mają mi dostarczać rozrywki a nie nerwów że nie mogę grać przez to że za wolno celuję. Chciałbym wiedzieć czy w tą grę da się grać bardziej na spokojnie czy jednak powinienem sobie odpuścić ten tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można grać na spokojnie jak najbardziej :) Na Easy gra się bardzo przyjemnie! Jest tu system osłon więc możesz się chować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymur nabiles juz goldrusha? Bo chcielisbysmy z kumplem zrobic to trophy ,a brakuje nam 2 osoby , bo potrzeba 4. Jesli moglbys nam pomoc/znasz kogos kto pomoze to z checia ; P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę pomóc. Mam dopiero 190k także do miliona jeszcze daleko. Tylko dajcie znać kiedy byście chcieli to zrobić

PS: Ze znalezieniem 4 osoby nie powinno być problemu, mam kilku znajomych na pewno któryś pomoże :)

Edytowane przez emsi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×