Skocz do zawartości
ONE

Call of Juarez: Więzy Krwi

Rekomendowane odpowiedzi

Impresje po demie :P

Przyjemna pozycja. Trochę drewniana (dosłownie i w przenośni), ale gra się fajnie, a to najważniejsze. Ciekawe patenty jak koncentracja czy pojedynki. Na minus zaliczyłbym grafikę. Potworny screen tearing i bardzo niska rozdzielczość tekstur tła (widać to doskonale przy scenkach gdy krawędzie wręcz wylewają się na nas z ekranu). Nie przeszkadza to jednak w odbiorze gry a poza tym maskowane jest efektownym rozmyciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Impresje po demie :P

Przyjemna pozycja. Trochę drewniana (dosłownie i w przenośni), ale gra się fajnie, a to najważniejsze. Ciekawe patenty jak koncentracja czy pojedynki. Na minus zaliczyłbym grafikę. Potworny screen tearing i bardzo niska rozdzielczość tekstur tła (widać to doskonale przy scenkach gdy krawędzie wręcz wylewają się na nas z ekranu). Nie przeszkadza to jednak w odbiorze gry a poza tym maskowane jest efektownym rozmyciem.

Faktycznie grafika nie stoi na najwyższym poziomie ale gra się całkiem przyjemnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę 3 dni temu i tylko ją rozpakowałem, nawet pudełka nie otworzyłem... Musze się zmobilizować, przejść FEAR2 i czym prędzej odpalić CoJ'a, po Waszych wypowiedziach nie mogę się doczekać odpalenia tej gry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dziś godzinke i nabiłem 20 tyś dolarów.Troche lamilem , ale jak sie do gry przyzwyczaje to pewnie wiecej nabije. Wiec trophy nie jest takie trudne tylko czasochlonne ;D btw singla nawet nie zaczalem bo mi sie tak multi podoba.

Ja w jednej rundzie nabiłem 20k (mój rekord). A wy, ile max kasy nabiliście w rundzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja max w rundzie nabiłem 500k ^_^ Rano skończyłem Very Hard'a i zostały tylko

-znajdzki

-Sharpshooter Destruction

-Catcher in the Rye (próbuje i próbuje ubijam 5 i potem nie mogę znaleźć 6)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja max w rundzie nabiłem 500k ^_^ Rano skończyłem Very Hard'a i zostały tylko

-znajdzki

-Sharpshooter Destruction

-Catcher in the Rye (próbuje i próbuje ubijam 5 i potem nie mogę znaleźć 6)

Chodziło mi o zwykłą rundę, a nie taką z nabijaniem golda  :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem demko. Kolejny FPS, który może pochwalić się animacją wrogów i głównej postaci prosto z poprzedniej generacji. Po premierze KZ2 strasznie jestem na to wyczulony. Graficznie przeciętnie. Ogólnie jest tak sobie, demko mnie nie przekonało do zakupu tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem demko. Kolejny FPS, który może pochwalić się animacją wrogów i głównej postaci prosto z poprzedniej generacji. Po premierze KZ2 strasznie jestem na to wyczulony. Graficznie przeciętnie. Ogólnie jest tak sobie, demko mnie nie przekonało do zakupu tej gry.

Podzielam twoje zdanie. Gra niby ok, ale ma się wrażenie, że to produkcja rodem z poprzedniej generacji konsol. Cóż, czekam na Red Dead Redemption.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie czekajcie :) Najlepszy western, animacja może i ciut sztywna, ale grafika stoi na wysokim poziomie! Nie możemy porównywać każdej gry do Killzone'a 2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie czekajcie :) Najlepszy western, animacja może i ciut sztywna, ale grafika stoi na wysokim poziomie! Nie możemy porównywać każdej gry do Killzone'a 2...

Halo i Killzone 2 wyznaczyło nowe standardy jeśli chodzi o FPS-y i niestety ale kolejne będą do nich właśnie porównywane... A sam CoJ ma trochę wspólnego z KZ2 - piękna oprawa, cover system...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, a ja jestem piękna Helena spod Troi. W sumie to CoJ jest klonem KZ2! Czemu na to wcześniej nie wpadłem...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema zakupilem dzisiaj C.O.J gra fantastyczna :) 1 -sza czesc juz byla bardzo wciagajaca hehe... Wielki Szacunek dla Programistow . Mistrzowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie czekajcie :) Najlepszy western, animacja może i ciut sztywna, ale grafika stoi na wysokim poziomie! Nie możemy porównywać każdej gry do Killzone'a 2...

To, że tą grę masz, nie oznacza, że jest ona najlepsza. Mi się nie podoba, a z wielką chęcią poczekam sobie na produkt od Rockstara. Nigdzie się nie śpieszę. Mam w co grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja początek miałem tez taki, co za gówniana grafika, lecz jak sobie pogralem fabula mnie wciągneła, podoba mi sie grywalność i ogólnie gra spoko. I ja fpsów nie porównuje to killzone bo killzone mial beznadziejny singleplayer, fabyla byla zenujaca, grafika tego nie nadrabia, choc multi ma genialne. Osobiscie CoJ bardzo mi sie podobał wciągnał mnie, ale bardzo krótki jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na normalu przejscie zajelo mi 6h.Wg mnie gra warta pieniedzy ktore za nia dalem , b. wciaga , ciekawa fabula, strzelanie mi sie podoba , mozna wybrac brata ktorym chce sie grac - dla mnie gra super ! Grafika nie jest zla ,ale np. jak padniemy i postac leci na podloge , to podloga wyglada gorzej niz z mario.... lub tez jak zloto lezy na kupce to wyglada strasznie plasko-jak z psone. No ,ale gameplay dla mnie najwazniejszy gra bardzo ciekawa. POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam twoje zdanie. Gra niby ok, ale ma się wrażenie, że to produkcja rodem z poprzedniej generacji konsol. Cóż, czekam na Red Dead Redemption.

A czego się spodziewałeś po polskiej produkcji z 3 świata?? Ja po wiedźminie omijam z daleka wszystkie polskie gry :).

A co do samego CoJ, nie grałem i nie mam zamiaru grac, no może w wolnej chwili ściągnę tylko demko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że nie ma pociągu. Hahaha... :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że 'COJ" to graficznie nie "Killzone 2" i nikt chyba od tej produkcji tego nie oczekiwał

Pytanie jest takie czy żeby zagrać warto zapłacić ?

Jak sobie przypomnę wywiad i gadanie głupot o polskiej czcionce w grach to trochę mnie to powstrzymuje aby kupić pełną wersję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co w tej grze najlepsze, to klimat dzikiego zachodu. Ten, kto lubi westerny, z pewnością tą grę doceni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co w tej grze najlepsze, to klimat dzikiego zachodu. Ten, kto lubi westerny, z pewnością tą grę doceni.

Dokładnie, analogicznie jak np w Ghostbusters gra jedzie na klimacie i robi to świetnie. Jak ktoś czytał Karola Maya z zapartym tchem jak był mniejszy to śmiało niech atakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewałeś po polskiej produkcji z 3 świata?? Ja po wiedźminie omijam z daleka wszystkie polskie gry :) .

A co do samego CoJ, nie grałem i nie mam zamiaru grac, no może w wolnej chwili ściągnę tylko demko.

c oto znaczy po wiedzminie? wiedzmin to rewelacyjna gra, na poziomie zachodnich produkcji. a co do CoJ to pogralem w demko i hmmm... graficznie nie ma zle, nie jest to jakas rewelacja ale utrzymuje poziom. denerwuej mnei natomiast poprawnosc polityczna, w to mozesz strzelac a w to nie. a no i system oslon... jakkolwiek jest milo zaprojektowany i ciekawie wyglada to jesli trzymamy cos dluzszego niz colt w lapie ewentualnie robimy reloada to po prostu wnikaja nam rece w ta oslone, bleh :/ jak stanieje do 100 to sie skusze pewnie ze wzgledu na to ze uwielbiam dziki zachod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma dwa minusy. Pierwszy to kosmicznie daleko niekiedy rozsiane checkpointy, a drugi, gdy się zginie trzeba nacisnąć start, żeby "spróbować ponownie"... Jak by nie mogli dać tego pod X... Denerwuje to po dwudziestej próbie zabicia jakiegoś kolesia który jest przed następnym checkpointem, gdy przed nim jest 20 ludzi... Gram na VeryHard i zaczyna mnie dobijać, jak biegnę ta samą lokacje po raz n-ty... A poza tym, to gra jest świetna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma dwa minusy. Pierwszy to kosmicznie daleko niekiedy rozsiane checkpointy, a drugi, gdy się zginie trzeba nacisnąć start, żeby "spróbować ponownie"... Jak by nie mogli dać tego pod X... Denerwuje to po dwudziestej próbie zabicia jakiegoś kolesia który jest przed następnym checkpointem, gdy przed nim jest 20 ludzi... Gram na VeryHard i zaczyna mnie dobijać, jak biegnę ta samą lokacje po raz n-ty... A poza tym, to gra jest świetna ;)

widocznei masz nei wystarczajace umiejetnosci na very hard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NewNick najlepiej jest grać Thomasem i wypuszczać Ray'a do przodu. On wtedy wybija wszystkich, a ty czekaj spokojnie i kryj się za osłonami i czasem ustrzel kogoś. Powinno być dobrze, Very Hard pękł w jakieś 9h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze grać Rayem, bo Thomasem na hardzie grałem :D Kupiłem nowe bronie to już lepiej mi idzie, ale dzięki za rade ;) c00kiemonstah, zagraj na VeryHardzie i dopiero się wypowiadaj o skillu... VeryHard, a VeryHard innej gry nie jest równy... Pierwsze dwa lvle były dla mnie bardzo trudne.. Jestem teraz w piątym i raz zginąłem :D

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×