Skocz do zawartości
ONE

Call of Juarez: Więzy Krwi

Rekomendowane odpowiedzi

A dlatego że chcę bezstresowo zrobić resztę trophies. Very Hard zrobię jak nabije trofea z multi.

PS. Denerwuje mnie młody ksiądz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to powodzenia w tym bezstresowym pokonaniu gry. Przy Very Hard rozwalić szafę padów :( Techland się nie popisał z poziomem trudności. Tego Very Hard'a to skończę chyba za rok ;/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej niż Uncharted! Podobnie do COD5. Niestety ja utknąłem na III rozdziale podczas jazdy na powozie, jesteśmy tam wystawieni jak kaczki i tam zawsze ginę dziś 2h się męczyłem i odpuściłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o przyjemnej platynce ^_^ Tzn. O przyjemnej platynce ofc.

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z CODem sie zgodzę, Veteran to jakaś kpina, ale uncharted?! Toz to jedna z prostszych platyn, szczerze nie wiem czy mam gracza we friendsach ktory nie ma platyny w tejze gierce :) Na crushing sa takie patenty ze wiekszosc lokacji mozna przejść bez draśnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Posiadam TV 21" który nie ma za dobrego kontrastu i jak szukam serwerów w CoJ'u to wogóle nie mogę przeczytać ilu jest graczy na serwerze oraz aktualnego wykresu pingu (myślę, że jest to spowodowane tym, że gra robiona jest na większe telewizory). Czy nie można zmienić tego jakoś w opcjach (chodzi mi o większe literki w grze)? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie lagów brak i to mi się najbardziej podoba :) Zdarzyły mi się 2 może 3 gry gdzie stawałem na 2 sekundy, ale teraz jest idealnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram Call of Juarez Wiezi Krwi w multi. Servery beznadziejne, straszne lagi i często rozłącza. Nie zalicza mi trophy. :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie zaliczyło D-Day - potwierdzeniem tego iż wszystkie tratwy sie ustrzeliło jest to ze żaden obcy nie tańczy nam przed lufą?

Nie mam lagów w multi

A i czy można przechodzić grę na Very Hard selektywnie wybierając Chaptery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, gdyż w menu trophies masz napisane jakie chaptery musisz przejść na Very Hard żeby dostać złoty puchar :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lagów żadnych nie uświadczyłem a troszkę w multi już pograłem no i problemów z trofeami tzn. przy ich "wpadaniu" także nie miałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko. Co oznacza komunikat "You can now afford to upgrade Gunsmith" podczas grania w multi? Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanko. Co oznacza komunikat "You can now afford to upgrade Gunsmith" podczas grania w multi? Z góry dziękuję

Oznacza, że możesz podwyższyć sobie w tej rundzie umiejętności postaci Gunsmith.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oznacza, że możesz podwyższyć sobie w tej rundzie umiejętności postaci Gunsmith.

I jak to robić? Jak pokaże mi się ten komunikat to naciskam START i tam są tylko jakieś gwiazdki i nic dalej nie mogę zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w menu postaci i naciskasz L1. Wyskakuje okienko i dajesz OK :)

Edit: Kto chce się ustawić na Goldrush? Potrzebujemy 4 osoby żeby wbić to trofeum!

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w menu postaci i naciskasz L1. Wyskakuje okienko i dajesz OK smile.gif

Edit: Kto chce się ustawić na Goldrush? Potrzebujemy 4 osoby żeby wbić to trofeum!

witam ja sie moge ustawic. bede dzisiaj kolo 23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też moge się ustawić, tylko podajcię datę i godzinę  :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×