Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

No pierwsza część Red Dead z ps2, dostępna jako klasyk na ps3.

 

Edit: Chociaż nie mogę go teraz odszukać na pss, musieli go zdjąć. Był po 39 zł swego czasu w klasykach ps2.

Edytowane przez kovacs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś gdzieś to napisał ale na PSS jest RDR z dlc UN oraz z jakimiś mniejszymi packami za 42 PLN. Undead Nightmare Collection - Combines the Undead Nightmare Pack, Liars and Cheats Pack & Legends and Killers Pack.

Taka cena to rozumiem, niedługo zaczynam zabawę z RDR :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za taką kasę taką perłę radze łykać i się nie zastanawiać. 

Zwłaszcza, że po przeniesieniu serwerów multi chodzi stabilnie jak niegdyś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie zacząłem męczyć multi i to fakt co pisze kolega wyżej jednakże trzeba trochę poćwiczyć i zabawa jest przednia szczególnie jak nie ma pełnego serwera ;).

Niestety w multi przez ostatnie ok 10 godz grania dwa razy zawiesilo mi konsole. Czy to norma w RDR MP?

Nie jest to częste ale raz na jakiś czas freez się pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się zdarza nawet podczas grania w SinglePlayer, gierka dość dużo wymaga od konsoli. Jak nie będziesz grał kilku godzin non-stop to nie będzie frezów. ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację ale właśnie miałem powieche nr 3. Po kolejnych ok 3 godzinach grania. Troszkę irytująca sprawa zaczyna się robić.

Zastanawiam się czy nie ma to jakiegoś związku z tym bugiem co inny gracz może Ci zawiesić konsole (nie wiem czy się z tym spotkałeś).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich "hakierów" chyba nie ma żeby ktoś komuś mógł zawiesić konsolę. : ) Tych 3h chyba nie spędzasz w Blackwater? Te miasto na północy najbardziej męczy podzespoły PS3, przy szybkiej jeździe na koniu z innego miasta do Blackwater nawet mogą się tekstury wczytywać z opóźnieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację ale właśnie miałem powieche nr 3. Po kolejnych ok 3 godzinach grania. Troszkę irytująca sprawa zaczyna się robić.

Zastanawiam się czy nie ma to jakiegoś związku z tym bugiem co inny gracz może Ci zawiesić konsole (nie wiem czy się z tym spotkałeś).

 

hmm, ja spędziłem dotychczas w RDR jakieś 300h (100% + granie w multi for fun).

Przez ten czas konsola zawiesiła mi się może raz lub dwa.

Nie wiem co może u Ciebie być przyczyną, patch żaden nie wyszedł ostatnio wiec tym bardziej się zastanawiam.

Jak pisze Kolega wyżej raczej nie ma opcji by inny gracz zawiesił Ci konsole. Raczej by Was rozłączało.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Pomijając fakt że w multi grają sami wyjadacze i nie przebiegniesz 2 metrów bez deada ;)

To włącz sobie tryb gdzie nie ma PVP. Wtedy zabiją Ci conajwyżej wierzchowca, bo do Ciebie nawet jak strzelą to bez efektu i wtedy możesz na spokojnie pograć, polevelować, zdobywać kryjówki, a jak okrzepniesz to sobie przejdziesz do trybu normalnego lub hardcore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cziczaki, Lennox - nie jest jednak tak źle. Na liczniku ponad 25h a zawiechy były może z trzy, od ostatnich z 10h bez problemu wiec jest ok.

Co do hacka z powieszeniem konsoli to jest taki bug w grze i raz mnie to spotkało, grałem z kumplem i jeden cziter powiesił nam obu konsole :). Z resztą można o tym bugu w necie poczytać i na YouTube zobaczyć, całe szczęście to rzadkość ale jednak jakieś haxy są w MP RDR i zapewne miało to jakiś związek z moimi trzema zawiechami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, no nie wiem. Nie słyszałem o tym bugu. 

Ale skoro mówisz, że tak było to Ci wierzę. 

Tak czy owak ja jak wspomniałem wcześniej problemu z tym nie miałem i nie mam. 

Może to od czegoś zależy ... nie wiem co tam hakery w tych internetach wymyślają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka

mam pytanka:
1. jak robię nightwatch job to tego typa co pies znajdzie musze zabijac? tzn juz raz zrobilam te misje i zabilam typa. Czy trzeba go żywego przyprowadzać czy co?
2. o co chodzi z tym duel challange? musze typa zabijac czy postrzelic jakos?
3. jak robie te zabojstwa albo przechwytywanie to jak goscia zaladowac na konia jak postrzele go w nogi? 
4. wytlumaczy ktos jak grac w horseshoes?

Edytowane przez anitkatomadrala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. "Strzel" do niego ze sznura, podejdź i go zwiąż, po animacji związania stań przy nim i go podnieś, następnie podejdź do konia i go na nim połóż. (Wyświetlą się w rogu podpowiedzi który przycisk trzeba wcisnąć by coś zrobić) Włala!

4. To coś jak bule tyle że zamiast rzucać piłeczki jak najbliżej musisz to zrobić podkową, najlepiej jeszcze żeby zahaczyła o pręta, po kilku próbach będziesz wiedziała jak się tym steruje i będziesz najwięcej punktów wbijać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka

mam pytanka:

1. jak robię nightwatch job to tego typa co pies znajdzie musze zabijac? tzn juz raz zrobilam te misje i zabilam typa. Czy trzeba go żywego przyprowadzać czy co?

2. o co chodzi z tym duel challange? musze typa zabijac czy postrzelic jakos?

3. jak robie te zabojstwa albo przechwytywanie to jak goscia zaladowac na konia jak postrzele go w nogi? 

4. wytlumaczy ktos jak grac w horseshoes?

1. za żywego jest wiecej kasy

2. no ale Ty albo on, więc musisz zabic.

3. musisz go najpierw zwiazac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka

mam pytanka:

2. o co chodzi z tym duel challange? musze typa zabijac czy postrzelic jakos?

 

 Można mu wystrzelić rewolwer z dłoni tyko to wymaga niesamowitego refleksu i skilla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Można mu wystrzelić rewolwer z dłoni tyko to wymaga niesamowitego refleksu i skilla :)

 

Jest jedno czy dwa zadana w których trzeba to zrobić :) 

Gdzieś na początku misja od Dickens`a.

A potem w Mexico.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy DLC w wersji pudełkowej GOTY są na płycie czy w formie kodu? Bo nie wiem czy brać używkę czy nówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi w RDR padło chyba, da się uruchomić ale jest nie grywalne - nie widać przeciwników (tylko na radarze). Ciekawe czy R* coś z tym zrobi czy wyłączy juz online na amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co się dzieje z serwerami RDR od kilku miesięcy lepiej byłoby żeby już wyłączyli te serwery na dobre. xD Chyba tylko PSN na PS4 działa gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, jeszcze z miesiąc temu grało się w RDR na prawdę super.

Przed chwila wskoczyłem z lvl 22 na 50 w godzinę. Co tam się za cuda dzieją ciężko opisać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×