Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Multi w RDR padło chyba, da się uruchomić ale jest nie grywalne - nie widać przeciwników (tylko na radarze). Ciekawe czy R* coś z tym zrobi czy wyłączy juz online na amen.

Na PSNprofiles jest info, że coś tam jakaś grupa znowu majstrowała.

Pewno lada dzień wszystko wróci do normy. Nie pierwszy raz występuje taka sytuacja.

Często gram w multi wiec znam temat z tej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RDR skończony , mimo że płytkę posiadałem od okolic premiery. Ba, nawet zaskoczyłem się zakończeniem. 5 lat i nikt mi nie zaspojlował  ^_^

Mizeria na obecną generację, pozwoliła mi skończyć kolejny zaległy topowy tytuł z pastgena  :P

 

O grze już wszystko zostało powiedziane, R* znowu zrobił genialną grę, trzeba trzymać kciuki za pełnoprawną kontynuację,...

choć wróć zdecydowanie wolał bym setting z pół lub nawet cały wiek wcześniejszy. Taki bardziej dziki zachód, a nie ucywilizowanych Indian.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ktoś tam kiedyś (R*) mówił, że kontynuacja ma być osadzona między Red Dead Revolver a Red Dead Redemption.

Nawet jakiś tytuł roboczy był. Red Dead Rebelion. Ale oczywiście na gadaniu się zakończyło.

Niemniej wypatruję jakiegokolwiek info (opartego na faktach) z wywalonym jęzorem.

Może się doczekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ktoś tam kiedyś (R*) mówił, że kontynuacja ma być osadzona między Red Dead Revolver a Red Dead Redemption.

Nawet jakiś tytuł roboczy był. Red Dead Rebelion. Ale oczywiście na gadaniu się zakończyło.

Niemniej wypatruję jakiegokolwiek info (opartego na faktach) z wywalonym jęzorem.

Może się doczekam.

 

Fajnie by było jakby nic nie mówili, a tu nagle info w stylu: mamy gotowe, premiera za kwartał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli by chociaż oficjalnie potwierdzić, że gra powstaje:) (albo zrobili to a ja nie jestem w temacie) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli by chociaż oficjalnie potwierdzić, że gra powstaje:) (albo zrobili to a ja nie jestem w temacie) :)

 

Niestety do dziś oficjalnego info brak. Coś tam przebąkiwali swojego czasu ale żadnych konkretów nie podali.

Także na nasze nieszczęście, wszystko pozostaje póki co w kategoriach życzeń i mrzonek ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC master race jeszcze czekają na GTAV, potem jakieś dodatki z 6-9 miesięcy i dopiero można liczyć na dużą zapowiedź gry od R*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest w promocji Undead Mam na płycie podstawkę. Którą trza kupić tą za 15 czy 8 PLN? Czy może obie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekspertem nie jestem, ale w tej za 15 jest napisane, że nie potrzeba podstawowej wersji gry, więc raczej styka ta za 8,40 zł. Tylko musisz sobie sprawdzić czy masz zgodną wersję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie może być sequela, bo RDR zakończył wątek dzikiego zachodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich plotek na temat RDR 2 czy innych nazw było już sporo, ale fajnie by było jakaś wreszcie stała się choć trochę prawdą, bo to jedna z lepszych gier jakie powstały.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj z ciekawości odpaliłem multi w RDR. 

Zdziwiłem się, gdy zabiłem jednego gościa a dostałem trofeum za zabicie 500 przeciwników z repeater'a :D dodam, że jestem na samym początku fabuły i nie ma bata żebym ubił wcześniej 499 gości ;)

Ktoś miał podobny przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać serwery są dalej hakowane, kiedyś można było w 5 minut wbić pucharek za osiągnięcie 50 poziomu w rankingu, nie zdziwiłbym się, gdyby dalej była taka możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm właśnie zauważyłem że jak stałem w miejscu to poziom sam mi wzrastał (pasek doświadczenia się zapełniał i był przy tym dziwny dźwiek + ekran jakoś sie trząsł) - pomyślałem ze to jakies lagi i wyszedłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym się cieszył gdyby tak było, bo jeśli o mnie chodzi to ta gra to absolutnie TOP 3 ever.

Ale ... niestety takich informacji, że coś - ktoś gdzieś słyszał lub podsłyszał było już kilka. Dlatego właśnie podchodzę sceptycznie do tematu takich newsów.

Aczkolwiek, że gra wyjdzie to raczej pewne. Pytanie tylko kiedy. Póki R* konkretnie nie powie "co, jak i kiedy" nie ma się co męczyć ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w newsie jest znak zapytania, czyli to plotka.

 

Ale nie ukrywam, że chciałbym aby ta plotka okazała się prawdą. Mielibyśmy do czynienia z jedną z najlepszych gier ever, bo R* nigdy nie zawodzi.

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam nadzieję, że ich następna gra nie skupi się na multiplayerze przepełnionym mikrotransakcjami. GTA Online odniosło ogromny sukces pod tym względem. Sami w jednym z wywiadów mówili, że jest to dla nich bardzo opłacalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multiplayer w takich grach zawsze traktuje jako nie obowiązkowy dodatek. Oby wątek fabularny miażdżył jaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×