Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, chciałbym się jeszcze do wiedzieć czegoś o V-Sync, jak to dokładnie działa i jakie są różnice z włączonym V-Sync i wyłączonym... bo wiem, że jest to coś wspólnego z odświeżaniem obrazu ale dokładnej wiedzy nie mam.

Co do pytań o grę to czy jeśli jest jakaś dziura lub urwisko i wlecimy tam koniem to jak to wygląda? Jest jakaś specjalna animacja czy po prostu spadasz z konia i kamera cwanie ustawiona jest tylko na Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kill racja :) . 

Nabrudziłem teraz posprzątam a więc :

eghmm  celem tego zamieszania było zwrócenie uwagi na tą gre :D 50 użytkowników tego jeszcze nie było :P A gre miałem dotykałem grałem ale niestety nie u siebie ( A potem nie mogłem oprzeć sie pokusie żeby powiedzieć że mam) ;( no ale jak bym powiedział że w gamestopie znajomy mi dał zagrać to napewno by nikt nie uwierzył więc wszystko co napisałem o grze było prawdą. A co do lapka mój trzyma 10h ..... netbook nie wciskajcie kita że takich nie ma Asus EeePC 1005P Grałem jak mówiłem przez 2h ;P wiele osób może poczuć sie oszykanymi no ale jak pisałem na gamefaqs że grałem w salonie to nie uwierzyli więc ...A prądu naprawdę nie miałem  ........ 

Jeszcze raz powtarzam info odemnie jest prawdziwe grałem równo 2h

jeszcze na temat srodowiska jak dlugie sa dnie i noce ? mozna gdzies spac ? itd.

Wczesniejszy post został skasowany na noc czeka sie około 30min można spać w swoich safehousach i w namiocie

Live stream   http://www.livestream.com/thevidyarage

Haha ziomek zabij konia spadając z urwiska i oskalpował go potem i jest bez skóry :) różowiutki

Koń potem wraca po jakimś czasie jak sie zagwizdze 

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie zupelnie z innej beczki pomijajac ta setke psotow wyzej -.- myslicie ze skoro R* reklamuje gre wiekszym contentem to znaczy ze postarali sie tym bardziej lepiej i framerate bedzie taki jak trzeba czy reklamuja po to zeby kupili pomimo 'kiepskiego' framerate'u? hm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja mam pytanie zupelnie z innej beczki pomijajac ta setke psotow wyzej -.- myslicie ze skoro R* reklamuje gre wiekszym contentem to znaczy ze postarali sie tym bardziej lepiej i framerate bedzie taki jak trzeba czy reklamuja po to zeby kupili pomimo 'kiepskiego' framerate'u? hm?

Ponoc moze chrupnac przy grubszych akcjach, poza tym wiesz, taki dodatkowy content to mozna sobie w dupe wsadzic, sadzac po nazwie obejmuje jakas 1 miejscowke na mapce z random eventem oraz stroj jednego z braci daltonow. Wiec to exclusive content to chyba tak zeby ladniej to wygladalo i zachecilo do kupna ^^

@up

nie pytaj tylko wrzucaj

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz każdy będzie pisał posta "tak ja też chce". Ludzie! Czy wam ktoś zabrał mózg? Przestańcie pisać takie krótkie posty bo już się zaczynam na poważnie wkurwiać! Od takich rzeczy jest PW i Shoutbox. Oczekuje, że w końcu zacznie się tu normalna dyskusja, a nie jakieś pseudo gadki jak na GG.

1210713378103.gif

Zabronione jest sztuczne nabijaniu postów w postaci kilku wyrazowych odpowiedzi
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1210713378103.gif

Zabronione jest sztuczne nabijaniu postów w postaci kilku wyrazowych odpowiedzi

WARN! X2

Edytowane przez kill
Więcej ostrzeżeń słownych nie będzie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja chcialem sie zapytac jeszcze raz o framerate. Jako, ze są ludzie dla ktorych gta 4 działa płynnie (wtf?OO) powiedz, jak oceniasz fr w gta 4 w skali od 1 do 6 (gdzie 6 oznacza, ze mamy slideshow) a potem uzywajac tej samej skali ocen FR w rdr :D I jeszcze jedno. Czy do wszystkich zabudowań mozna wchodzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

offtopica.gif

WARN!

Edytowane przez kill
Offtopic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z jakoscia tego ? Bo poprzedni gameplay to byla jakas totalna porazka, jakbym przez siatke foliowa probowal TV ogladac sie czulem.

Staraj sie umieszczac jakies oceny(AV) tych gamplayow zeby ludzie w ciemno nie sciagali niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Video bardzo kiepskiej jakosci. Malo co konkretnego widac. No ale thx za starania w miare mozliwosci... Ja moze dwa pytanka przyokazji. Czy moglbys porownac grafike jakos jak sie ma do np.U2? Bo w Juarez nie gralem... Duzo odbiega jakoscia ? A moze przegania? O reszte sie raczej nie martwie.. NO i oby z MULTI nie bylo zadnych problemow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika będzie/jest lepsza od GTA4, ale na pewno nie lepsza niż U2, bo U2 jest exem i jest programowany tylko na PS3, a RDR jest multiplatformowy. :) Ale IMO po grze Rockstar można być spokojnym. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

offtopica.gif

WARN!

Edytowane przez kill
Offtopic! Status wykasowanych postów 143.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Video bardzo kiepskiej jakosci. Malo co konkretnego widac. No ale thx za starania w miare mozliwosci... Ja moze dwa pytanka przyokazji. Czy moglbys porownac grafike jakos jak sie ma do np.U2? Bo w Juarez nie gralem... Duzo odbiega jakoscia ? A moze przegania? O reszte sie raczej nie martwie.. NO i oby z MULTI nie bylo zadnych problemow...

Jakościowo jest lepsze od AC2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakościowo jest lepsze od AC2

Co to znaczy jest lepsze od AC2? A od Quake 3D też? Rozwiń swoją wypowiedź. Tekstury ostrzejsze? AA jest? Jaka rozdziałka, kolory, animacja itd. No ludzie... Ręce opadają. Dorośli ludzie i nie potrafią skleić dwóch zdań złożonych by opisać grafikę.

Status wykasowanych postów 145 and counting...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elegancko to wygląda, tylko by się nie okazało że za pusto będzie na mapie :/

teraz tylko dylemat limitka czy normal B)

a jest limitka? Co wchodzi w jej skład? na znanym portalu aukcyjnym nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok roziwne sie.

Wersja na ps3 posiada 2x AA dosyć zauważalne w Ac2 krajobraz  (czyli jak  wejdziemy sie na wieżyczke) to aż tak nam sie oczy nie otworzą jak w RDR jest dużo mniej wyraźny , W RDR skala widoczności jest większy od wielkości całej mapy osiąga on około 95km2 to znaczy zakres widzianych z daleka teksturek . Obraz płynniej chodzi obracając kamerą z powodu vSync którego między innymi na Xa nie ma z Analizy wynika że framerate nie jest stały jest od 30-32 niewiedzieć czemu skacze ale nie zchodzi poniżej 30fps. podwyższające sie FPSy to pewnie za sprawą vSync którego w Xie brakuje ( X box ma stałe 30 fps)

Podam jeszcze w miare dokładne sterowanie:

STEROWANIE POSTACIĄ

- poruszanie sie: lewy analog, X to sprint (maszować, potem przytrzymać na odpowiadającej nam prędkości), kwadrat skok i wspinaczka

- kamera: prawy analog (R3 to Ded EYE)

- bronie: d-pad  czyli strzałki, L1 menu z brońmi, kółko wyciągnie broni z kabury

- strzelanie: R1 ukrycie sie za przeszkodą , L2 celowanie, R2 strzał, kwadrat  unik

- koń : d-pad strzałka do góry wołamy konia  , trójkąt wsiadamy

STEROWANIE NA KONIU

- zejście z konia: trójkąt

- poruszanie się: lewy ananalog, X zwiększanie prędkości (maszujemy ile chcemy potem trzymamy), R1 naciągamy lejce (czyli zwalniamy)

- strzelanie: L1 wyciągamy broń, L2 celujemy, R2 strzelamy

- kamera: R3 Dead eye

http://www.livestream.com/thevidyarage  ( leci już 24h :PPP ) i cały czas nadaje

GAmeplay HD http://www.youtube.com/watch?v=2RHU7kX_fIU

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a są jakieś gameplaye z multiplayera? Bo single singlem, ale mutli też zapowiada się ciekawie(free roam, levele, wolny świat itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a są jakieś gameplaye z multiplayera? Bo single singlem, ale mutli też zapowiada się ciekawie(free roam, levele, wolny świat itp.)

Trudno raczej o jakikolwiek gameplay z multi skoro tak niewiele osób posiada kopię RDR i w dodatku grywa przed premierą

Ok roziwne sie.

Wersja na ps3 posiada 2x AA dosyć zauważalne w Ac2 krajobraz  (czyli jak  wejdziemy sie na wieżyczke) to aż tak nam sie oczy nie otworzą jak w RDR jest dużo mniej wyraźny , W RDR skala widoczności jest większy od wielkości całej mapy osiąga on około 95km2 to znaczy zakres widzianych z daleka teksturek . Obraz płynniej chodzi obracając kamerą z powodu vSync którego między innymi na Xa nie ma z Analizy wynika że framerate nie jest stały jest od 30-32 niewiedzieć czemu skacze ale nie zchodzi poniżej 30fps. podwyższające sie FPSy to pewnie za sprawą vSync którego w Xie brakuje ( X box ma stałe 30 fps)

Wszystko to co tutaj piszesz mówi nam coraz bardziej , że doczekamy się murowanego hitu . Jednak jedna rzecz mnie nurtuje , która pozbawiła mnie dalszej ochoty przy grze w Grand Theft Auto IV . Mianowicie czy od gry czuć jak cholera klimat , który dopiero po zamknięciu pudełka z płytką gaśnie ? :biggrin:

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno raczej o jakikolwiek gameplay z multi skoro tak niewiele osób posiada kopię RDR i w dodatku grywa przed premierą

Wszystko to co tutaj piszesz mówi nam coraz bardziej , że doczekamy się murowanego hitu . Jednak jedna rzecz mnie nurtuje , która pozbawiła mnie dalszej ochoty przy grze w Grand Theft Auto IV . Mianowicie czy od gry czuć jak cholera klimat , który dopiero po zamknięciu pudełka z płytką gaśnie ?  :biggrin:

Jeżeli jestes fanem westernów i tej epoki no to klimat cie powali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×