Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli grasz na 21 calowym zlomie to 640p a 720p moze nie miec dla ciebie znaczenia, dla mnie jest to ogromna roznica poniewaz gram na ogromnym tv i jesli wersje nie beda sie mega roznic graficze (czego jestem praktycznie pewien) to rozdzialka przewaza, dodaj do tego sterowanie, jestem juz nawet pewien :), place raz na rok 120 zl - majatek :D (stac mnie na obie konsole i gry na nie wiec zaplacic tyle raz na rok to na prawde pikus) - a co do oficjalnych przeprosin, tyczylo sie to chyba grafiki takiej jak na screenach, niestety taka nie jest, definitywnie i bezapelacyjnie nie jest.

Ja do dzis pamietam jak TY pisales ze ta grafika zmiazdzy Uncharted 2 (czy jakos tak) - srogo sie zdziwisz :)

Red Dead Redemption zniszczy U2 graficznie? Hahaha, Malakay wiesz czemu to niemożliwe? Bo RDR jest sandbox'em a U2 strzelaniną.

Mi spokojnie wystarczy żeby gra wyglądała jak wygląda w końcu to sandbox, nie ma co czepiać się grafiki i tak wygląda dobrze, najważniejsze to żeby gra dostarczała dużo fun'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

motyw z zakonnicą mnie rozbawił, a szczególnie koniec ... :blink: :pardon:

...a ten koń to chyba też się chciał pod pociąg rzucić :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a ten koń to chyba też się chciał pod pociąg rzucić :biggrin:

...jak zobaczył co jego właściciel robi z kobietami przeraził się xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z R* zapowiadają swoją obecność na serwerach PSN.

Red Dead Redemption Multiplayer Session with Rockstar

Platform: PSN

Date: 5.21.10

Time: 4-7 PM ET

A co do V-sync, na PS3 brak, na X360 podobno nieznaczne problemy.

PS3

http://www.youtube.com/watch?v=W6UKF967GOs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Dead Redemption zniszczy U2 graficznie? Hahaha, Malakay wiesz czemu to niemożliwe? Bo RDR jest sandbox'em a U2 strzelaniną.

Mi spokojnie wystarczy żeby gra wyglądała jak wygląda w końcu to sandbox, nie ma co czepiać się grafiki i tak wygląda dobrze, najważniejsze to żeby gra dostarczała dużo fun'u.

i co z tego ze sandbox? Uncharted 2 wygląda pięknie ale nie realistycznie - leciał plastikiem na kilometr, lokacje miał bardzo małe liniowe, wyglądały jak scenografie z amerykańskiego komercyjnego filmu typu Transformers czy tam jakiś inny chłam 2012 - Indiana 4, RDR ma bardziej realistyczne tekstury, lokacje są z 10 000 razy wieksze, i nie ma tego ubocznego efeltu klaustrofobi, a całość ma klimat! więc, ...  a tak na marginesie, to najlepsza grafika do tej pory w grze jaką widziałem to bezapelacyjnie Heavy Rayne, były takie chwile że można pomylić z filmem, .. i o to chyba chodzi, zeby zacierać tą granice, ... 

AlucardMZ gram na 37 - 42' ... i jakoś nie obawiam się ze się grafika rozsypie zresztą różnica 80ciu jednostek nie jest jakaś kolosalna - do tego wiesz wersja na ps3 podobno ma jakieś lepsze AA i cieniowanie, a tobie zazdroszcze kondycji no i portfela, jakbym miał kupować oryginały na obie konsole, no i na bierząco wszystko np. Alan Wake teraz, to bym chyba pier**lca dostał! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie z R* zapowiadają swoją obecność na serwerach PSN.

Red Dead Redemption Multiplayer Session with Rockstar

Platform: PSN

Date: 5.21.10

Time: 4-7 PM ET

ciekawe tylko ilu z nas uda sie z nimi pograc :P moze bedzie jakis trofek za gre z nimi :D hmmmm w jakiejs grze juz cos takiego widzialem.... 

ale znajac zycie to w piatek wszyscy rzucimy sie na singla :P a multi dopiero stanie przed nami po 2-3 dniach :D

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co z tego ze sandbox? Uncharted 2 wygląda pięknie ale nie realistycznie - leciał plastikiem na kilometr, lokacje miał bardzo małe liniowe, wyglądały jak scenografie z amerykańskiego komercyjnego filmu typu Transformers czy tam jakiś inny chłam 2012 - Indiana 4, RDR ma bardziej realistyczne tekstury, lokacje są z 10 000 razy wieksze, i nie ma tego ubocznego efeltu klaustrofobi, a całość ma klimat! więc, ...  a tak na marginesie, to najlepsza grafika do tej pory w grze jaką widziałem to bezapelacyjnie Heavy Rayne, były takie chwile że można pomylić z filmem, .. i o to chyba chodzi, zeby zacierać tą granice, ... 

AlucardMZ gram na 37 - 42' ... i jakoś nie obawiam się ze się grafika rozsypie zresztą różnica 80ciu jednostek nie jest jakaś kolosalna - do tego wiesz wersja na ps3 podobno ma jakieś lepsze AA i cieniowanie, a tobie zazdroszcze kondycji no i portfela, jakbym miał kupować oryginały na obie konsole, no i na bierząco wszystko np. Alan Wake teraz, to bym chyba pier**lca dostał! 

po pierwsze chyba nie zrozumiales calej sprawy... no wiec gra ktora jest zamknieta, liniowa itd taka jak U2, dodatkowo dedykowana jednej platformie (PS3) zawsze bedzie lepsza graficznie niz jakikolwiek sandbox. END OF STORY. a jesli ci sie nie podobal styl graficzny U2 (plastic? WTF?!) to trudno, ale technicznie to jest istny majstersztyk. i pisze sie RAIN, heavy RAIN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie BRAK RÓŻNIC NA OBU KONSOLACH !!!!

oficjalnie to moze sobie Rockstar cos stwierdzic, a nie jakas stronka w poszukiwaniu hitow... :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie BRAK RÓŻNIC NA OBU KONSOLACH !!!!

Cos mi sie zdaje ze zapomnieli rozwinac te "While some games suffer platform-specifc differences" do konca, np podzial ktore ma jakis tam stopien v-sync a ktore nie, ktora smiga w 640p a ktora w 720p - mimo iz jestem pelen nadziei ze poza rozdzialka obie wersje beda identyczne, o tyle nie bede ufac komus na "tekst"(slowo) bez zadnych potwierdzen, w koncu co to za problem dla nich zrobic porownanie wiarygodne - czyli np screen ps3 vs screen x360.

Ale wierze ze R* sie postaralo, oby tylko bylo plynnie (to dla mnie najwazniejsze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe tylko ilu z nas uda sie z nimi pograc :P moze bedzie jakis trofek za gre z nimi :D hmmmm w jakiejs grze juz cos takiego widzialem....

ale znajac zycie to w piatek wszyscy rzucimy sie na singla :P a multi dopiero stanie przed nami po 2-3 dniach :D

Jest trofeum jak się któregoś zabije !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej, zabij gracza którego brat zna i zabił didżeja którego matka zastrzeliła jakiegoś pracownika Rockstar ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

i co z tego ze sandbox? Uncharted 2 wygląda pięknie ale nie realistycznie - leciał plastikiem na kilometr, lokacje miał bardzo małe liniowe, wyglądały jak scenografie z amerykańskiego komercyjnego filmu typu Transformers czy tam jakiś inny chłam 2012 - Indiana 4, RDR ma bardziej realistyczne tekstury, lokacje są z 10 000 razy wieksze, i nie ma tego ubocznego efeltu klaustrofobi, a całość ma klimat! więc, ... a tak na marginesie, to najlepsza grafika do tej pory w grze jaką widziałem to bezapelacyjnie Heavy Rayne, były takie chwile że można pomylić z filmem, .. i o to chyba chodzi, zeby zacierać tą granice, ...

AlucardMZ gram na 37 - 42' ... i jakoś nie obawiam się ze się grafika rozsypie zresztą różnica 80ciu jednostek nie jest jakaś kolosalna - do tego wiesz wersja na ps3 podobno ma jakieś lepsze AA i cieniowanie, a tobie zazdroszcze kondycji no i portfela, jakbym miał kupować oryginały na obie konsole, no i na bierząco wszystko np. Alan Wake teraz, to bym chyba pier**lca dostał!

I co z tego ze sandbox? Hmmm... Bo jak do tej pory nikt nie stworzył takiej gry, która by miała tak wielką przestrzeń i tak świetną grafikę jak w U2,RE5 czy GoW III gdzie chodzi się od punktu A, do punktu B.

PS: U2 nie ma plastikowej grafiki tylko kolorową :).

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludziska, koniec tych klotni ;) Recenzja od szwedkiego Gamereactor przetlumaczona na angielski:

http://www.gamereactor.eu/reviews/3704/Red+Dead+Redemption/?sid=b3789c4c59b9c219f5e506c89a178c55

Oni sa zawsze szczerzy i dosyc ostrzy co do ocen (7/10 dla Uncharted 2, co bylo "lekkim" szokiem dla wszystkich), wiec dziesiatka to juz cos sporego. Poza tym, nie wpominali nic o roznicach w grafice pomiedzy oba wersjami wiec raczej takowych nie ma. Nauczka po GTAIV? Chyba tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś sobie jeszcze troszkę w to pograłem. Jest zaganianie bydła, ujeżdżanie koni, na lasso można zawinąć każde zwierze, nawet psa !!! Oskórowanie byków itd jest też możliwe. Można też się pobawić w Assasyna ^^. Fizyka też genialna jak wspomniałem w moim poprzednim poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy czekacie na premierę gry, a ja już sobie od 3 dni w to pogrywam w domku na PS3 (wiem wiem, nie jest moje. PS3 jest pożyczone na 2 tygodnie by przetestować) ^^. Gra działa poprawnie bez błędów. Jest troszkę liniowa ale tylko 40 % gry jest liniowe. Wielki świat. Nawet 20 % nie zobaczyłem ^^. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ciśniecie o tej rozdzielczości, a jak się przyjrzycie to wyraźnie (no może nie aż tak wyraźnie ;) ) jest napisane na pudełku z grą RDR (PS3)

HD Video Output

720P

http://www.youtube.com/watch?v=AhOKqlyVcXY&feature=related

Wy czekacie na premierę gry, a ja już sobie od 3 dni w to pogrywam w domku na PS3 (wiem wiem, nie jest moje. PS3 jest pożyczone na 2 tygodnie by przetestować) ^^. Gra działa poprawnie bez błędów. Jest troszkę liniowa ale tylko 40 % gry jest liniowe. Wielki świat. Nawet 20 % nie zobaczyłem ^^. Pozdrawiam.

Pozwól, że sobie to poukładam. Grasz od 3 dni, nie zobaczyłeś 20% świata, który jest tak olbrzymi i twierdzisz że 40% gry jest liniowe ?

Albo Twoja matematyka skończyła się na dodawaniu, albo ja źle zrozumiałem przesłanie tego postu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obie konsole maja ta sama rozdzielczosc z tego co widze :) wiec koniec o to klotni!!! :) Alu kupuje gre na PS3, a my sie cieszymy, ze mamy kolejnego do teamu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ciśniecie o tej rozdzielczości, a jak się przyjrzycie to wyraźnie (no może nie aż tak wyraźnie ;) ) jest napisane na pudełku z grą RDR (PS3)

HD Video Output

720P

http://www.youtube.com/watch?v=AhOKqlyVcXY&feature=related

Nawet gry upscalowane do 720p jak np Modern Warfare mają na pudełku napisaną tą właśnie wartość więc to nic nie znaczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet gry upscalowane do 720p jak np Modern Warfare mają na pudełku napisaną tą właśnie wartość więc to nic nie znaczy ;)

a skad wiadomo, ze na X hula to w idealnych 720? moze tez na pudelku wprowadzaja w blad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skad wiadomo, ze na X hula to w idealnych 720? moze tez na pudelku wprowadzaja w blad

ale gdzie ty wyczytałeś w mojej wypowiedzi że sugeruję że na Xboxie 'hula' w idealnych 720?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×