Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

R2 się strzela? Nie przeszkadza to ? Da się przyzwyczaić ? Bo kurczę, nie widzę jakoś tego specjalnie. R1 powinien być przyciskiem do oddawania strzału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grałeś w GTA IV? R2 o dziwo sprawdzało się bardzo dobrze. Będąc za osłoną, po lekkim naciśnięciu R2, bohater wychylał się zza osłony, a po wciśnięciu zaczynał strzelać. Bardzo dobre rozwiązanie imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A grałeś w GTA IV? R2 o dziwo sprawdzało się bardzo dobrze. Będąc za osłoną, po lekkim naciśnięciu R2, bohater wychylał się zza osłony, a po wciśnięciu zaczynał strzelać. Bardzo dobre rozwiązanie imo.

Grałem, ale nie na Ps3. Na X360 grałem.

Edytowane przez kill
Myślę, że to pytanie nie wymagało odpowiedzi... To teraz będziemy rozmawiać o GTA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a wspominałem że inteluje sie na dysku 600 MB ?

Słuchaj , ponoć to jest pierwszy sandbox z poziomami trudności .

Wiesz coś o tym ? Miałeś okazje porównać na czym polega różnica ?

Jak dla mnie to fatalny pomysł

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te poziomy trudności dotyczą pomocy w celowaniu więc dlaczego uważasz to za taki straszny pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zmieniać podczas gry Auto aim semi aim i bez auto aima , i oddzielnie regeneracje życia

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A czy jest pasek życia wokół mapki jak w GTA4 czy życie się regeneruje po kilku sekundach za osłoną? No i czy jest odpowiednik pancerza do kupienia gdzieś? Czy tylko życie jest? No i jak jest pasek to jak się go uzupełnia oprócz przespania?

Edytowane przez Suteq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja jest taka, nie zadawajcie pytań już,bo nie wiem jak wam,ale mi już to powoli zaczyna psuć zabawę. Na wszystko chcecie znać odpowiedź ? Po co, wytrwajcie do premiery i sami odkrywajcie różne rzeczy i sami sobie odpowiecie na te pytania, bo to powoli zaczyna tracić sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale te poziomy trudności dotyczą pomocy w celowaniu więc dlaczego uważasz to za taki straszny pomysł?

Obawiałem się klasycznego podziału na poziomy trudnośći jednak skrupulatny system podziału , który wymienił monobloss wprawia mnie w jeszcze większy zachwyt

Skończmy z pytaniami , dajmy monoblossowi odetchnąć chociaż

dzięki za info związane z grą :thumbsup:

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A czy jest pasek życia wokół mapki jak w GTA4 czy życie się regeneruje po kilku sekundach za osłoną? No i czy jest odpowiednik pancerza do kupienia gdzieś? Czy tylko życie jest? No i jak jest pasek to jak się go uzupełnia oprócz przespania?

TAk jest pasek życia obok mapki , nie ma pancerza , kupuje sie healing potiony jakieś lub można upolować sobie zwierzyne , pewnie zaraz padnie pytanie jak odnawia sie Dead eye? ODp: z czasem sam ale można kupić za 35$ Dead eye tabaco :)

Jedyne co mnie denerwuje to że niezdążyłem w ciagu 2h kupić sobie namiocik i rozłożyć w dziczy :P

Aktualny stream super jakość http://www.justin.tv/xerx_darkfallen#r=rFbhxj0~

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O M G Wczoraj to był Joke z RDR ... Ale teraz wyobrazcie sobie kumpel który wraca z UK co mi przywozi ? RDR !!!! i mało tego Ps3 ma exclusive content

Real foto tym razem nie fake :)

20100513140721.jpg

nie fake? czyli ty sam wlasnorecznie zrobiles to foto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie fake? czyli ty sam wlasnorecznie zrobiles to foto?

Wczesniej wyjaśniałem wszystko :P a ta fota to nie moja

Zauważyłem że cut scenki są ingame bo poraz 5 oglądałem misje z wiszącym gołym kolesiem i zawsze obracał sie inaczej :)

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko i córko... Obserwuje ten topik od dwóch dni i wierzyć mi się nie chce, ze kilka osób może sprowadzić dyskusję do poziomu parteru w tak krótkim czasie.

Przez ten spam, bo inaczej tego co się tu dzieje nie sposób określić, ochota na RDR mi przechodzi. Wątek powinien być zamknięty aż do premiery gry, inaczej będzie tu wyłącznie burdel. Osobiście temat RDR omijać bedę z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na youtube przecieka coraz więcej filmików z rozgrywki, pewnie nie nadążają z usuwaniem. Jedno co mnie urzeka na wszystkich filmikach udostępnionych do tej pory to wręcz genialne dopasowanie głosów postaci do ich wyglądu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ja mam pytanie odnośnie OST, można na jakiejś stronce odsłuchać? i czy będzie dodany na osobnej cd do wersji kolekcionerskiej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soul - nic dodać nic ująć - ze świecą szukać posta, lepiej obrazującego to jaki cyrk odwalili tutaj użytkownicy.

Nie mogę się nadziwić ludziom którzy nie potrafią wytrzymać 5-6 dni i chcą się zesrać żeby wiedzieć o grze wszystko.

Naprawdę, czy nie lepiej samemu odkrywać wszystkie smaczki, poznawać niesamowity świat ???

Całe dnie oglądacie live streamy z gry, poznaliście pewnie z 1/4 misji - co wam to dało? Tego nie potrafię zrozumieć.

Równie dobrze ktoś kto przejdzie grę może wam ją całą streścić i 200 zł w kieszeni - chyba o to chodzi? Bo innego wyjaśnienia nie widzę.

Wystrzeliliście 150 postów do człowieka który grę widział na screenach, filmikach i okładce. Dodawaliście go do friendsów żeby pooglądać jego ikonki trofeów - a on nie grał bo się bał bana....

Jego jeszcze potrafię zrozumieć - chęć poczucia akceptacji, znalezienia wirtualnych kolegów, bycie w centrum uwagi - ale was?!?

Nie mam zamiaru nikogo obrażać, czy się wymądrzać, ale stańcie na to z boku i popatrzcie na siebie - to jedyne o co proszę.

Tak jak wspomniał inny forumowicz wcześniej - spam w tym temacie, skutecznie wylał kubeł zimnej wody na moją głowę.

Dlatego do premiery tej (mam nadzieję świetnej gry), nie mam zamiaru tu wchodzić, a temat powinien zostać zamknięty - żeby Kill miał też coś z weekendu...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Możliwość stworzenia 'gangu' (tzw, posse) złożonego z ciebie i 7 Twoich przyjaciół by prowadzić różnego rodzaju rozgrywki na obszernej mapie RDR. Brzmi jak najlepszy co-op dotychczas. Najazdy na kryjówki innych łachmytów, jazgot do hs. Się będzie działo :D

Kto do mojego gangu? Palec pod budkę ;)

Pierwszy ! :thumbsup:

Co prawdą grę zgarniam przed samymi wakacjami , bo inaczej nie mam czasu by wcześniej pograć . Jednak do gangu z miłą chęcią się przyłącze . HS JEST

Tomisior

Za swego czasu R* nieco nadszarpał u mnie reputacje , stąd padły moje pytania . Masz racje co do cholernego napadu postów , jednak wśród nich znalazły się sprawy godne uwagi.Chociażby są osoby , które zastanawiały się nad wyborem pomiędzy obiema konsolami , płynność gry czy ewidentna różnica jakości mogła by skłonnić do wyboru gry już w dniu premiery .

Z drugiej strony jak teraz zaufać po takim hypie jakim był MW2? Wiele osób pozamawiało pre-ordery i dostali odgrzewany kotlet

Co tu poradzić , że niektórym nie wystarczy mieć zaledwie "nadzieję świetnej gry" :tongue:

Wstrzemięźliwość do premiery !

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak wyjaśniłeś, to że nie jesteś w posiadaniu przedpremierowej gry, zanim to jednak uczyniłeś zdążyłeś:

1. Sprowokować do strzelania pytaniami niczym z CKMu osoby bardziej nagrzane na RDR niż widok nagiej dzierlatki (sebek91 - ech)

2. Udowodniłeś swoją wiedzą peryferyjną, że łatwo potrafisz wiązać fakty i przekładać to co widzisz z filmików na realny gameplay licząc dzięki temu na chwilę poklasku forumowego, kilka plusów, dodanych przyjaciół, uścisk prezesa, sztama z Wojewódzkim i wsad z Jordanem.

Zmartwię Cię, ktoś już to robi, z większym polotem i wyraźnym sobie ironicznym gestem TUTAJ

3. Zamieniłeś ten dość poważny temat w spam-topic, który to Kill musiał opanować kasując bagatela 150 postów i rozdając warny niczym szalony lekarz rozdaje pawulonik hospitalizowanym w celach 'relaksacyjnych'.

4. Zyskałeś swego czasu ode mnie plusa, widać jednak, że strzeliłem nim nadaremno i tego żałuję najbardziej. Na przyszłość daruj sobie napędzanie sztucznego hajpu i skup się na tym co naprawdę wiesz. Wiarygodność w tym biznesie jest cnotą.

Wracając do tematu:

Ten tryb mnie interesuje najbardziej

Możliwość stworzenia 'gangu' (tzw, posse) złożonego z ciebie i 7 Twoich przyjaciół by prowadzić różnego rodzaju rozgrywki na obszernej mapie RDR. Brzmi jak najlepszy co-op dotychczas. Najazdy na kryjówki innych łachmytów, jazgot do hs. Się będzie działo :D

Kto do mojego gangu? Palec pod budkę ;)

Nikogo w błąd nie wprowadzałem a reszta to niestety prawda ( oprócz znajdywania kolegów bez jaj nie jestem no lifem lol ) ;/ , wszelkie moje info były zaczerpnięte z 2h grania w Gamestopie Koniec kropka temat uważam za zamknięty bo znowu spam sie robi !

Edit: I napisałem co wiem nic nie zmyślałem ( a plusa ci oddałem w cytowanym poscie )

Żeby nie było offtopu:

Lista potwierdzonych cheatów zaczerpnięta z reddeadnet:

List:

Invincibility

Infinite Dead Eye

Infinite Horse Stamina

Infinite Ammo

Every Shot Counts

Money

Donkey Rider

Horse

Coach

Diplomatic Immunity

Increase Bounty

Decrease Bounty

Clear Bounty

Gun Set 1

Gun Set 2

Gun Set 3

Gun set 4

Punchout

Famous

Who?

Good Guy

Bad guy

So So Guy

Change Weather

Beastmaster

Hitchcock

Old School.

Guns Blazing

Hic

Sharp Dressed Man

Man In Uniform

???

Lewis And Clark

Jack Attack

Right To Bear Arms

Rise up

Edit2: John MArtson w RL ( Czyli kto podkłada głos ) http://www.imdb.com/name/nm2147789/

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikogo w błąd nie wprowadzałem a reszta to niestety prawda ( oprócz znajdywania kolegów bez jaj nie jestem no lifem lol ) ;/ , wszelkie moje info były zaczerpnięte z 2h grania w Gamestopie Koniec kropka temat uważam za zamknięty bo znowu spam sie robi !

Edit: I napisałem co wiem nic nie zmyślałem ( a plusa ci oddałem w cytowanym poscie )

Żeby nie było offtopu:

Lista potwierdzonych cheatów zaczerpnięta z reddeadnet:

List:

Invincibility

Infinite Dead Eye

Infinite Horse Stamina

Infinite Ammo

Every Shot Counts

Money

Donkey Rider

Horse

Coach

Diplomatic Immunity

Increase Bounty

Decrease Bounty

Clear Bounty

Gun Set 1

Gun Set 2

Gun Set 3

Gun set 4

Punchout

Famous

Who?

Good Guy

Bad guy

So So Guy

Change Weather

Beastmaster

Hitchcock

Old School.

Guns Blazing

Hic

Sharp Dressed Man

Man In Uniform

???

Lewis And Clark

Jack Attack

Right To Bear Arms

Rise up

Edit2: John MArtson w RL ( Czyli kto podkłada głos ) http://www.imdb.com/name/nm2147789/

Lista potwierdzonych cheatów czyli co . ?będzie można normalnie tak jak na pc'cie włączyć jakąś konsolkę, i wpisać komendy? Sory, ale nigdy się z czymś takim na ps3 nie spotkałem... wytłumaczysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×