Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Lagi trzeba obadać organoleptycznie, są różne przyczyny :) Bazując na YT i streamach trudno stwierdzić że te różnice są tak widoczne. Wyraźniejsze cienie widać i że ostrzej na PS3 ( AA ) wcale nie jest gorzej. Poczekamy...zobaczymy :) No panic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiesz - tyle tu tego gówna, że gdzieś tam koń musi być,

poza tym nie uważam się za przeciętniaka a na grach się wogole nie znam. Gram tylko jakieś 24 lata już i nie daję wiary filmom z sieci przed premierą, szczególnie, że multi zamknięte jeszcze dla mas...

Bad COmpany 2 też nie pociągnęło tematu i w kilka dni to naprawili.

Peace

Edytowane przez turbodynamo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma neta 10mb, więc pewnie są te twoje "lagi". Dla mnie lag to jest potworne opóźnienie animacji, a tam nie zauważam nic szczególnego, więc nie wiem w czym problem. Gra jeszcze nie wyszła, a większość na nią już "szcza" za przeproszeniem. Dajcie jej szansę. Jak wam nie pasuje, że są jakieś błędy czy coś to pograjcie w szachy na kurniku albo w tetrisa, tam bugów nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie do multi przekonała jedna akcja którą widziałem grupka graczy rozwaliła jakiś gang a potem bronili sie przed najazdem wrogów z każdej strony niby nic szczególnego ale dla mnie to zajebiście wyglądało oby więcej takich akcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie do multi przekonała jedna akcja którą widziałem grupka graczy rozwaliła jakiś gang a potem bronili sie przed najazdem wrogów z każdej strony niby nic szczególnego ale dla mnie to zajebiście wyglądało oby więcej takich akcji

a mnie do multi przekonała jedna akcja którą widziałem grupka graczy rozwaliła jakiś gang a potem bronili sie przed najazdem wrogów z każdej strony niby nic szczególnego ale dla mnie to zajebiście wyglądało oby więcej takich akcji

a mnie do multi przekonała jedna akcja którą widziałem grupka graczy rozwaliła jakiś gang a potem bronili sie przed najazdem wrogów z każdej strony niby nic szczególnego ale dla mnie to zajebiście wyglądało oby więcej takich akcji

Spokojnie słyszymy cie :D , mi sie multi podoba tylko szkoda że nie jest na więcej graczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie do multi przekonała jedna akcja którą widziałem grupka graczy rozwaliła jakiś gang a potem bronili sie przed najazdem wrogów z każdej strony niby nic szczególnego ale dla mnie to zajebiście wyglądało oby więcej takich akcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Macie tu porównanie

Wersja na PS3 jest ogołocona i okrojona wizualnie. Preria to wykoszona trawa w porównaniu do wersji z x360. Ogólna bieda. Nie wiem dlaczego wersja na PS3 otrzymuje prawie takie same oceny jak na xksa

upper: 360

lower: PS3

http://www.neogaf.co...6&postcount=704

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bodajże stronę dalej jest to samo porównanie czytaj forum,sory za moje poprzednie posty pomieszało mi się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonuje mnie to porównanie. Faktycznie coś jest na rzeczy. Osobiście wydaje mi się, że X Box wypiera Ps3...

ALe i tak w tej grze te różnice graficzne schodzą chyba na dalszy plan? pamiętajmy, że na oslode dostaniemy kilka dodatkow premium czy jak to zwal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie tu porównanie

Wersja na PS3 jest ogołocona i okrojona wizualnie. Preria to wykoszona trawa w porównaniu do wersji z x360. Ogólna bieda. Nie wiem dlaczego wersja na PS3 otrzymuje prawie takie same oceny jak na xksa

upper: 360

lower: PS3

http://www.neogaf.co...6&postcount=704

jeśli tak to wygląda to na prawdę porażka... nie jestem zwolennikiem porównań bo liczy się fun z gry ale jeśli faktycznie jest taka różnica to coś im się porąbało... a zdawało mi się że ps ma dużo większe możliwości technologiczne niż xbox... ale tu chyba zawiniło lenistwo programistów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam z dodatkami. wolalbym bujna trawe.. jesli to porownanie pokazuje wersje ps3 gotowa do sprzedazy a nie jakas bete to kiszka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma możliwości ale czy komuś chce się je wykorzystać ,co do gry dla mnie liczy się fun a ten będzie przeogromny jak dla mnie nie mogę się doczekać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ee tam z dodatkami. wolalbym bujna trawe.. jesli to porownanie pokazuje wersje ps3 gotowa do sprzedazy a nie jakas bete to kiszka..

Ręce opadają. DO WSZYSTKICH MALKONTENTÓW I CASUALI: GRYWALNOŚĆ > Grafika. Reszta jest milczeniem.

Jeśli ktoś z powodu 'tych drobnych' różnic w grafice, woli chwycić za bulwę ziemniaczaną imitująca pada na X(tfu)boxa to proszę bardzo. Dla mnie najważniejszy jest gameplay, a ten z tego co słyszałem JEST TAKI SAM w obu wersjach.

Ogarnijcie się ludzie bo nie chce się czytać tych dyrdymałów.

Przypomnijcie sobie czasy, gdy gry wyglądały tak i jakoś nikt nie płakał, a cieszył się z tego co ma. ;P

calgames.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie mario i adventure island na pegazusa to najlepsze gry w jakie grałem i chce mi się ryczeć jak o nich myśle a teraz nie co się dzieje np. nie kupie tej gry bo widze piksela na drzewie,masz racje soul.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko wyrazam zdanie co do oprawy wizualnej. a wyglada ona beznadziejnie (jak zreszta wiekszosc gier na ps3 w porownaniu z x). a to czy kupie to juz inna para kaloszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie grafika moze byc taka jak na obrazku, ktory zapodał soul. Byle tylko nie spierd$% frameratu bo nic tak nie potrafi popsuc zabawy i wybic z rytmu gry jak pokaz slajdów. Przy gta 4 rockastar to wybaczyłem. Przy rdr jak pojawi sie cos podobnego to mają u mnie kreche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde.... swoją drogą to to wygląda fatalnie.... Faktycznie, jakby się dobrze przyjrzeć to jest jakaś katastrofa jeśli chodzi o "bujność" traw. jakieś rozmazane pixele. Pamiętam podobnie było z grą Risen na X360. Na Xboxa to wyglądało o wiele gorzej niż w wersji na PC, gdzie trawa była naprawdę bujna i piękna...

Mam nadzieję, że dadzą nam jakiś patch, który poprawi to "coś".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ręce opadają. DO WSZYSTKICH MALKONTENTÓW I CASUALI: GRYWALNOŚĆ > Grafika. Reszta jest milczeniem.

Jeśli ktoś z powodu 'tych drobnych' różnic w grafice, woli chwycić za bulwę ziemniaczaną imitująca pada na X(tfu)boxa to proszę bardzo. Dla mnie najważniejszy jest gameplay, a ten z tego co słyszałem JEST TAKI SAM w obu wersjach.

Ogarnijcie się ludzie bo nie chce się czytać tych dyrdymałów.

Przypomnijcie sobie czasy, gdy gry wyglądały tak i jakoś nikt nie płakał, a cieszył się z tego co ma. ;P

calgames.png

Płace 200 zł - wymagam. Wydaja na stworzenie gry grube miliony, ponoc ponad 100mln $ a nie chca ruszyc dupy i poprosic kogos o pomoc jesli sobie nie radza z ps3.

I prosze bardzo, grafika moze byc gorsza, ale niech za tym idzie nizsza cena. A tak robia klientow w wała.

Takie rozmycia nie mają też dobrego wpływu na oczy na dluzsza mete. Jaka masz ustawiona ostrosc w tv? 0? watpie;)

Niedlugo beda sprzedawac Ci gry za grube pieniadze w SD i tez bedziesz zadowolony, bo liczy sie grywalnosc...

Sam przekladam ja nad grafa, ale z drugiej strony nie lubie jak przez czyste lenistwo, brak kompetencji czy wiedzy ma placic klient.

Edytowane przez Azifrael

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SouL

Wiadomo że grywalnośc jest najwazniejsza. Tylko że nie chodzi tu o grafikę ale że wersja na PS3 jest poobcinana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie. Gra kosztuje tyle co na xboxa , PS3 jest droższe i lepsze , ale jest poniewierane. I coraz większy żal mam do Sony , że o nic się nie stara. Wiem że to nie grafa się liczy ale na litość boską. Ta różnica jest OGROMNA! Naprawdę jest baaardzo duża przepaść jakościowa! Mało że R* poleciało sobie z użytkownikami PSek to jeszcze Sony o nic się nie stara. Wiedzą że wyjdzie hicior to zamiast wysłać jakiegoś experta co to pomoże tym z R* to oni siedzą na skosnookich dupskach i myślą w jakim kolorze dać dildoloty i jaką opłatę za premium PSN uiścić!

Tekken , FFy - wszystko idzie w pizdu , a Sony lache kładzie na nas... :/

Edytowane przez winiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie każdy ma neta 10mb, więc pewnie są te twoje "lagi". Dla mnie lag to jest potworne opóźnienie animacji

eee... wtfalski?

@SouL

Po czesci sie z toba z gadzam, i po czesci nie, Azifrael dobrze napisal, place -> wymagam...

Z jakiej paki mam placic wieksze pieniadze za GORSZA wersje PS3 ?

Jak juz mowilem, grafike moge przelknac bez popitki, ale nie faktu, ze framerate nie jest nawet ciut lepszy od tego ktory wystepowal w GTA IV (ten tekst sie pojawia juz praktycznie wszedzie).

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płace 200 zł - wymagam. Wydaja na stworzenie gry grube miliony, ponoc ponad 100mln $ a nie chca ruszyc dupy i poprosic kogos o pomoc jesli sobie nie radza z ps3.

I prosze bardzo, grafika moze byc gorsza, ale niech za tym idzie nizsza cena. A tak robia klientow w wała.

Takie rozmycia nie mają też dobrego wpływu na oczy na dluzsza mete. Jaka masz ustawiona ostrosc w tv? 0? watpie;)

Niedlugo beda sprzedawac Ci gry za grube pieniadze w SD i tez bedziesz zadowolony, bo liczy sie grywalnosc...

Sam przekladam ja nad grafa, ale z drugiej strony nie lubie jak przez czyste lenistwo, brak kompetencji czy wiedzy ma placic klient.

Zgadzam się w pełni z tą wypowiedzią. Płaci się niemałe pieniądze to powinno być wszystko tak jak należy. Skoro wydaję na grę 199zł to wymagam, by była ona nie mówię "zajebista co do cala", ale bez przesady.... Mamy już 2010 rok i tego typu niedopracowania są jak dla mnie niedopuszczalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli te fotki są z gry już gotowej do sprzedaży to, to... ja nawet nie wiem co powiedzieć... no k**** nie możliwe żeby tak spie****** port z X'a... jak patrze na te screeny to płakać mi się chcę... Do tego jeszcze to

- PS3 CELL's SPUs Usage - 0% usage
no K****! To już nie chce się płakać tylko ryczeć... 200zł za port i to jeszcze tak zj*****... -.- Ale i tak zagram i tak... ;d Jednak niesmak pozostanie, a jak ktoś wyżej napisał
Płacę 200zł - Wymagam
tak więc wszystko powinno być jasne. Edytowane przez Skreedi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te screeny nie są do końca jasne jak dla mnie, bo trzeba to zobaczyć, grając w grę, czy faktycznie jest tak jak na zamieszczonym obrazku. Ale jestem przekonany, że R* da jakąś łatkę i będzie wszystko grało. Bo po paru tygodniach, a może nawet po tygodniu internauci napiszą co im się nie podoba i może coś z tym zrobią. Xbox360 to jest dla mnie fail. Konsola ta ma parametry z 2005 roku, czyli tam 512mb ram, czy nie mniej, procesor 1,8ghz.... no to jest jakaś porażka jak PS3 ma wszystko praktycznie 3x lepsze,a wygląda jak wygląda....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×