Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Tak myślałem takiego blura jak na obrazkach z neogafa nie uświadczymy nawet w słabej jakości lepiej to wygląda niż na tym porównaniu

Tak, oceniaj grafike po filmikach sredniej jakosci w okienku wielkosci reklamy internetowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, oceniaj grafike po filmikach sredniej jakosci w okienku wielkosci reklamy internetowej.

Odpaliłem na dużym okienku , a pozatym były lepszej jakości jak wspominałem wcześniej i aż takiego blura tam nie było .... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odpaliłem na dużym okienku , a pozatym były lepszej jakości jak wspominałem wcześniej i aż takiego blura tam nie było .... ;/

Na duzym okienku ten obraz sie tylko rozciaga co powoduje wieksza pikseloze, czlowieku, czy ty zamiast mozgu masz wbudowanego Cella ? Powaznie pytam >_< ...

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle...ostrzej przez ten brak aa:) płynnie chodzi co widać w streamach, naprawdę żadna różnica. Nie mam problemu z wer. PS3.

GTA IV też mi bardziej leżało na PS3 (gram ponownie na X) bo grafa imo ta sama ale pad "obcy" :) Ważne żeby woda nie opóźniła dostaw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na duzym okienku ten obraz sie tylko rozciaga co powoduje wieksza pikseloze, czlowieku, czy ty zamiast mozgu masz wbudowanego Cella ? Powaznie pytam >_< ...

Tak mam :D , Gameplay z gry 720p Ps3 ....

http://www.youtube.c...h?v=ze_s3n6Js-k

i jeszcze tu multi

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pax miedzy chrześcijany!

Gra na PS3 ma gorszą grafikę,to wiemy nie od dziś.jednak nie jest tak tragicznie, jak owo porównanie pokazuje.Zdecydowanie nie ma rozmycia w takim stopniu, jak zostało to pokazane na tych screenach.Framerate też jest na dobrym poziomie, nic nie chrupie i nie doczytuje(przynajmniej tyle ile ja widziałem).Na minus zaliczę sub-hd które niestety widać jak się ma 30 cali+.

Zapytacie skąd wiem, ano zagrałem dzisiaj 15 minut u kolegi w wersje na PS3.Zamówił w innym sklepie niż ja i już ma, szczęściarz. Ja do jutra popołudnia muszę czekać a i to pewne nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do rozdziałki, to jak to wygląda? Piszesz o sub-HD, a co napisano na pudełku? Jak wyglądało to w wypadku GTA IV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co do rozdziałki, to jak to wygląda? Piszesz o sub-HD, a co napisano na pudełku? Jak wyglądało to w wypadku GTA IV?

Ad1) Wygląda dobrze, aczkolwiek jak mówiłem widać że nie jest to pełne 720 i nie wiem jak to mam wyjaśnić, po prostu widać.

Ad2)Nie wiem, nie patrzyłem na pudełko, zerknąłem tylko na mapę dołączona do gry...

Ad3)Nie wiem, jak to wyglądało w przypadku GTA IV bo na PS3 nie grałem.

Edytowane przez OwlPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestańcie w końcu marudzić .Ta lepsz ,ta gorsza co za równica.będziemy grać tak samo:)podejrzewam ,że róznica będzie prawie nie widoczna .ja tam preordera złożyłem i nie moge sie doczekać .cena w sklepach to około 240zł masakra pytałem w empiku i zamówiłem przez internet.pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś chętny to zgłoś się do odpowiedniej osoby. EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 wersje różnią się minimalnie ostrością, i detalem ...ale nie jest to na tyle wyraźna różnica by robić takie halo, jak powiedziałem minimalne odstępstwa, przynajmniej na tych screenach, .. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę patrzył na jakość grafiki gry na X i na PS3, bo sobie będę zaprzątał tym głowę, a nie chcę, bo sensu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

obejrzalem sobie ten filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=ze_s3n6Js-k

i pierwsze co sie rzuca w oczy w tym multi ? LAGI

W trybie takim jak shootout (czyli last man standing = pro cool uber ziom) goscie sie nawzajem zabili (tu akurat byl gang shootout, ale wnioski nasuwaja sie same).

Albo moment 1.50s - 2 strzaly w glowie, i dopiero sekunde po drugim typek umiera, dziekuje za takie multi, tak jak myslalem, rockstar nie uczy sie na bledach.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzalem sobie ten filmik:

http://www.youtube.c...h?v=ze_s3n6Js-k

i pierwsze co sie rzuca w oczy w tym multi ? LAGI

W trybie takim jak shootout (czyli last man standing = pro cool uber ziom) goscie sie nawzajem zabili (tu akurat byl gang shootout, ale wnioski nasuwaja sie same).

Albo moment 1.50s - 2 strzaly w glowie, i dopiero sekunde po drugim typek umiera, dziekuje za takie multi, tak jak myslalem, rockstar nie uczy sie na bledach.

Ja tam żadnych lagów nie widzę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam żadnych lagów nie widzę....

Ja w multi na PS3 gram od 2 lat, i jestem na takie rzeczy na prawde mocno wyczulony, skoro ty nic nie widzisz, ewidentnie musisz rzadko grac (w multi rzecz jasna).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja w multi na PS3 gram od 2 lat, i jestem na takie rzeczy na prawde mocno wyczulony, skoro ty nic nie widzisz, ewidentnie musisz rzadko grac (w multi rzecz jasna).

Muszę cię mile zaskoczyć. Jakby faktycznie coś lagowało, to bym to zauważył. Też długo gram i wiem jak lag potrafi wyglądać.

Edytowane przez Salwik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alucardMZ a może przestaniesz już narzekać na rdr bo on paru postów piszesz tylko o wadach tej gry a to że wersja na ps3 jest gorsza a to że multi ma lagi ,myśl pozytywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alucardMZ a może przestaniesz już narzekać na rdr bo on paru postów piszesz tylko o wadach tej gry a to że wersja na ps3 jest gorsza a to że multi ma lagi ,myśl pozytywnie.

Alu - to se kup inną gre :)

a tak poważnie, na bank zrobią na to pacza, dobrze, że Cenega tego nie wydaje buahha

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto jak nie cenega? bo od początku wydawała gry r*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Muszę cię mile zaskoczyć. Jakby faktycznie coś lagowałom, to bym to zauważył. Też długo gram i wiem jak lag potrafi wyglądać.

To musisz grac jakos casualowo bo cie nie znam, a jesli wiesz jak lag potrafi wygladac, to nie ogladales chyba tego samego filmiku co ja :->

alucardMZ a może przestaniesz już narzekać na rdr bo on paru postów piszesz tylko o wadach tej gry a to że wersja na ps3 jest gorsza a to że multi ma lagi ,myśl pozytywnie.

jest czas na poztywne strony gry, ochy i achy, marzenie sobie jaka to bedzie bezbledna gra, ale jest tez czas na subiektywizm, moglbys sie oburzyc gdybym klamal ze wersja na X'a jest ladniejsza czy cos, ale jesli to sa suche fakty, mozesz darowac sobie takie posty, bo kolejnego warna dostaniesz za "bezsensowne bicie postow".

To nie tak ze ja gry nie kupie, spedze przy niej potworne ilosci godzin, ale bez przesady, o wadach tez trzeba podyskutowac za wczasu, bo bedzie tak jak w przypadku innych gier "kupilem i sprzedalem bo nie wiedzialem ze ..."

A myslec pozytywnie, to ja potrafie, tylko w sprawach gdzie fakty mi na to pozwalaja a nie jakies domysly i opieranie sie na czyms co 2 dni wczesniej od oszusta sie przeczytalo ;)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musisz grac jakos casualowo bo cie nie znam, a jesli wiesz jak lag potrafi wygladac, to nie ogladales chyba tego samego filmiku co ja :->

jest czas na poztywne strony gry, ochy i achy, marzenie sobie jaka to bedzie bezbledna gra, ale jest tez czas na subiektywizm, moglbys sie oburzyc gdybym klamal ze wersja na X'a jest ladniejsza czy cos, ale jesli to sa suche fakty, mozesz darowac sobie takie posty, bo kolejnego warna dostaniesz za "bezsensowne bicie postow".

To nie tak ze ja gry nie kupie, spedze przy niej potworne ilosci godzin, ale bez przesady, o wadach tez trzeba podyskutowac za wczasu, bo bedzie tak jak w przypadku innych gier "kupilem i sprzedalem bo nie wiedzialem ze ..."

Jasne,ylko ja bym się wolał wstrzymać do krytyki jak już będziemy mieli gre w napędzie... może te filmy to jeszcze były w wersji jakiejś bety? na gorszych serwerach?

t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mówie że ta gra nie ma błedów ma ich sporo no ale bez przesady,nie uważam cie za żadnego fanboya a ni nic z tych rzeczy widziałem to porównanie fotek są podobne i nie będe się kłócił o to która wersja jest lepsza ,ani niechce tutaj wszczynać nowych kłótni,pokój!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jasne,ylko ja bym się wolał wstrzymać do krytyki jak już będziemy mieli gre w napędzie... może te filmy to jeszcze były w wersji jakiejś bety? na gorszych serwerach?

t

Przyznam sie bez bicia, ze jesli tak wyglada "pozytwne myslenie" przecietnego czlowieka, to ja jednak wole pozostac "tym zlym gburem ktory pewnie gowno sie zna na grach" :)

Mnie to dziwi ze JUZ serwery nie wyrabiaja z lag-free rozgrywka kiedy liczba grajacych po necie jest minimalna - no, ale to moje PESYMISTYCZNE podejscie :>

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×