Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety w multi gra teraz mało ludzi ;/

Dziś o 5 grało jakiś 4 na free roomie, a później nikogo już nie było. . .

Ale dopisz sobie mnie do znajomych, PSNid : Babcia_D2

To zależy. Czasem trafiam na pełen 'pokój' a czasem że jest kilka osób. Na free roam'ie rzadko gram to nie wiem. Ale sam z chęcią pogram z rodakami ^^

Headset mam

psnid: gumeko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, na free roam czesto sa pustki, bo ludzie ograni juz wchodza tam tylko po to zeby przyfarmic na hideoutach. Polecam wszelkie team game'y, zwłaszcza mapki z najnowszego darmowego DLC. Pełno ludzi.

Edytowane przez Joxer TeaMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wyjdzie GOTY (jeśli pamięć mnie nie myli 14.X) i graczy przybędzie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałem sobie o tym Hardcore Mode z GOTY i zajrzałem na stronę R* - okazało się że od tygodnia wisi tam informacja o tym jakież to zmiany ten nowy poziom trudności wprowadzi. Idzie tak:

- celowanie ustawione na Expert na stałe.

- maksymalne zdrówko zmniejszone o połowę...

- ... a do tego wolniej się regeneruje, ponadto by w ogóle zaczęło się regenerować potrzeba odczekać dłużej niż wcześniej.

- Dead Eye w ogóle nie regeneruje się samo - trzeba samemu je zarobić poprzez zabijanie przeciwników lub użycie przedmiotów

- jeżeli w tym trybie zginie nam koń, nie można odczekać chwili i zagwizdać by mieć nowego, potrzeba sobie konika samemu skombinować, ukraść lub okiełznać dzikiego po czym przywiązać i dopiero można na niego zagwizdać. Nadal można jednak kupić papierek na konia ale kosztuje on 2 razy tyle co normalnie.

- przedmioty w sklepach są droższe a sprzedawcy zapłacą nam mniej za to co sami chcemy im sprzedać.

- zmniejszona wartość łupów, zarówno pieniądze jak i ilość amunicji.

- listy ułaskawiające (Pardon Letters) nie występują już tak często.

- otrzymujemy mniej honoru i fame'u niż normalnie.

- wkupne w mini-gry zostały zmniejszone by pasowały do zmniejszonych dochodów gracza.

DLC:

- Deed na konika z DLC - War Horse - trzeba teraz kupić i kosztuje on bagatela 10k $.

- skoro nie ma automatycznej regeneracji Dead Eye, to ubranie Deadly Assassin zwiększa bonus otrzymywany za zabijanie przeciwników.

- tryb dotyczy tylko głównej opowieści, nie dotyczy kampanii z zombiakami.

To sporo zmian, ale nie sądzę by sprawiały trudność, można się szybko przystosować i najwyżej wydłużą rozgrywkę troszkę na siłę by dodać nieco realizmu. Tryb ma być niestety dostępny wyłącznie w GOTY, żadnej łatki wprowadzającej go do standardowej wersji, trochę szkoda. Domorosłe tłumaczenie zmian przeze mnie, oryginał znajdziecie o TUTAJ.

Edytowane przez Siriondel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ogarniam w ogóle pojedynków w tej grze... może ktoś mi pomoc i napisać instrukcje? byłbym wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naciskasz R2 dopiero wtedy, gdy pokaże się symbol na ekranie. Zauważ, że celownik się zmniejsza i zmienia kolor z czerwonego na biały. Jeśli jest biały, oznacza strzał dobrej jakości i wtedy właśnie musisz nacisnąć ponownie R2. Najlepiej strzelić w tors kilka razy, lub w broń przeciwnika - wtedy wystarczy raz.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam taki problem - chce zebrać Reye;s Rebels Outfit i robię Scrap 4 czyli Love is the Opiate. Mam znaleźć konika white stillon. Pojechałem na północny-wschód, tam gdzie na mapie są zaznaczone konie. Złapałem jednego i kiedy wracałem do chinczyka spotkałem po drodze kobietę w opałach. Musiałem zawieźć ją do Chuparosa. Kiedy ją odstawiłem white stillon zniknął. Teraz natomiast nie ma wg koni tam gdzie go ostatnio dorwałem. Wie ktoś może gdzie on jeszcze może być? Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda bardzo ładnie popatrzcie

12481us.jpg

3088dtx.jpg

28lrnld.jpg

2m510d1.jpg

tu macie dodatek do tej gry na PS3

14ju54l.jpg

Edytowane przez Dawid390

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda bardzo ładnie popatrzcie

12481us.jpg

3088dtx.jpg

28lrnld.jpg

2m510d1.jpg

tu macie dodatek do tej gry na PS3

14ju54l.jpg

Kiedy premiera? :D

Edytowane przez Snafu
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dawid390

Chłopie, uspokój się. W każdym możliwym temacie od kiedy się zarejestrowałeś nabijasz posty (często z bykami) które zawierają twoje jednozdaniowe "recenzje", bądź też pakujesz w nie obrazki które ludzie zainteresowani widzieli już od jakiegoś czasu. Wyobraź sobie że widzieliśmy jak wygląda okładka tej gry (-,-). Pisz wtedy gdy masz coś do powiedzenia, a nie po to żeby zwiększyć sobie licznik postów.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupować GOTY za dodatkowe 3 dychy?

Myślę, że tak. Dodatek Undead Nightmare, jest naprawdę dobry, a jego cena na PSN wynosi 45zł. Dodatkowo otrzymujesz wszystkie dodatki, tylko do multi które również, do najgorszych nie należą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam taki problem - chce zebrać Reye;s Rebels Outfit i robię Scrap 4 czyli Love is the Opiate. Mam znaleźć konika white stillon. Pojechałem na północny-wschód, tam gdzie na mapie są zaznaczone konie. Złapałem jednego i kiedy wracałem do chinczyka spotkałem po drodze kobietę w opałach. Musiałem zawieźć ją do Chuparosa. Kiedy ją odstawiłem white stillon zniknął. Teraz natomiast nie ma wg koni tam gdzie go ostatnio dorwałem. Wie ktoś może gdzie on jeszcze może być? Z góry dzięki za pomoc!

Kup tego konia w sklepie. Potem przywołaj i już :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup tego konia w sklepie. Potem przywołaj i już :thumbsup:

Dzięki za odp! Nie zorientowałem się że nazywa się Hungarian half-blood czy jakoś tak sweat.gif Pozdro!

Wie ktoś czy kod na Deadly Assasin Outfit można wykorzystać na kilku kontach?

Edytowane przez Zomos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zastanawiam się nad kupnem RDR i pojawia się pytanie, co zapewni mi więcej (dłuższy czas gry) rozrywki: RDR czy RDR Unded Nightmare. Cenowo wychodzą podobnie, a gdzieś na forum wyczytałem, że przy UN jest tylko 4 godziny singla.

Zombie mnie strasznie kuszą, ale czy warto, czy nie lepiej za te same pieniądze kupić podstawę, w którą się dłużej pogra.

Doradzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że podstawka. Nie ma dwóch zdań. UN to tylko dodatek. Świetny co prawda ale historię Johna Marstona trzeba poznać całą i od początku... RDR to świetna zabawa na kilka długich wieczorów a jeśli lubisz multi to do wiosny ci starczy :biggrin: Poza tym jeśli kupisz UN z PSN to bez podstawki jej nie uruchomisz.

Edytowane przez Przemek_07
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za szybką odpowiedź.

Planowałem kupować i tak pudełkową. A możesz jeszcze coś napisać o czasie grania? Lepiej podstawę bo można poznać historię, czy do tego dochodzi dłuższa fabuła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do czasu grania to zależy czy będziesz grał tylko misje główne by ukończyć fabułę czy będziesz robił 100%. A rzeczy pobocznych jest tutaj do roboty od groma. Generalnie nie lubię szacować czasu gry bo po prostu jest on różny dla każdego gracza. Napewno nie skończysz jej w dwa lub trzy wieczory. Bierz śmiało bo fabuła jest niesamowicie ciekawa i grę niemal "czyta" się ja dobrą książkę. Mieć PS3 i nie zagrać w RDR to grzech i profanacja :biggrin:

Edytowane przez Przemek_07
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agreed. RDR to po prostu jedna z najlepszych (o ile nie najlepsza?) gier w jakie możesz zagrać na PS3. Rządzi, powiadam, pod względem wszystkiego. I singla, i multiplayer, i grywalności i udźwiękowienia, itd. A jeśli ukończysz podstawę i Ci się spodoba (I think so!) to bierz Undead Nightmare. Też coś świetnego.

Jeszcze jeden fakt, którym lubię się przy możliwej okazji chwalić; w tą grę razem z dodatkami grałem w sumie 183 godziny wg Social Clubu. Licząc singiel i multi. I wiesz co? Nie znudziło mi się.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Kupilem podstawke z drugiej reki i jak tutaj jest z multikiem? Sam bym sprawdzil no ale po ukonczeniu singla jakos tak nawet nie pomyslalem o tym ;) potrzebny jest online pass czy bez problemu sie laczymy? I ogolnie z rzeczy mozliwych do dokupienia do RDR jest tylko dodatek UN czy sa jeszcze jakies ukryte koszta?

Tak na marginesie dla tych co sie zastanawiaja nad kupnem... Wedlug mnie jest to najlepsza gra w jaka gralem, nie mowie o ps3 ale i o PC. Szanse to przecib moze miec jedynie Diablo 2 lub GTA V w najblizszym czasie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passów nie trzeba, normalnie łączy, rzadko się zdarzaja jakies bledy, i to nie dlatego ze gra jest z drugiej reki (no chyba ze plytka porysowana :)). Sa jednak czasami dluzsze ladowania, i moze sie ciezko laczyc z gra, ale nie zawsze tak jest. A UN jak kupisz pudełkowe to masz w sumie wszystko odfajkowane, bo oprocz tego to na plytce sa wszystkie dodatki (procz najnowszego, M&M, ale on jest darmowy na pss). Generalnie, polecam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz. Juz poszla na forum oferta kupna ;) co to generalnie M&M? I jesli ktos bylby zainteresowany wspolna gra to zapraszam do znajomych bo pewnie na dniach bede z tym ruszal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×