Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

pogram z polakami

 

nick: bagzi86

 

Nie dość, że temat pomyliłeś, to jeszcze w Święto Niepodległości narodowość przekręciłeś  :no:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie zamówiłem ten tytuł i mam nadzieję, że się nie zawiodę. Ogółem konsole mam dopiero rok i żałuję, że tak rzadko na niej gram... Teraz mam w planach przerzucić się z PC na PS3 (jak przyjdzie czas to na PS4) i mam nadzieję, że ta gra mi pomoże. :) Ogółem siamanko wszystkim bo nie pamiętam, żebym się przedstawiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie zamówiłem ten tytuł i mam nadzieję, że się nie zawiodę. Ogółem konsole mam dopiero rok i żałuję, że tak rzadko na niej gram... Teraz mam w planach przerzucić się z PC na PS3 (jak przyjdzie czas to na PS4) i mam nadzieję, że ta gra mi pomoże. :) Ogółem siamanko wszystkim bo nie pamiętam, żebym się przedstawiał.

Nie zawiedziesz się. Jeśli jakiś tytuł może Cię przekonać że warto grać na konsoli to właśnie m.in RDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie zamówiłem ten tytuł i mam nadzieję, że się nie zawiodę. Ogółem konsole mam dopiero rok i żałuję, że tak rzadko na niej gram... Teraz mam w planach przerzucić się z PC na PS3 (jak przyjdzie czas to na PS4) i mam nadzieję, że ta gra mi pomoże. :) Ogółem siamanko wszystkim bo nie pamiętam, żebym się przedstawiał.

 

Wszystkich przepraszam serdecznie za offtopic.

 

galaretka007 - ja konsole mam od stycznia 2013 - ot kaprys kupilem sobie na urodziny / 3 dni po kupnie konsoli w ciemno bralem PS+.

Powiem Tobie tak - jest cala masa zacnych gier - i jak wiele osob mi tutaj mowilo - ehh ty to masz fajnie tyle gier mozesz ograc na PS3....

I to jest fakt - mnie PS3 na nowo pozwolila odkryc radosc z grania.

 

Milego grania :)

 

 

U mnie RDR czeka w kolejce ale po sporej ilosci godzin w innej grze z otwartym swiatem to widze ze RDR jeszcze troche poczeka.

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak wygrać w Blackjacka? Mam już 97 % gry, zostało mi parę skrawków strojów, 2 rare guny i 2 minigierki.

 

Ogarniam grę w Blackjacka (dojść do 21 wartości) ale można grać w nieskończoność i nie wiem jak na tym zarobić, by zaliczyło skrawek ubrania i minigierkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak wygrać w Blackjacka? Mam już 97 % gry, zostało mi parę skrawków strojów, 2 rare guny i 2 minigierki.

 

Ogarniam grę w Blackjacka (dojść do 21 wartości) ale można grać w nieskończoność i nie wiem jak na tym zarobić, by zaliczyło skrawek ubrania i minigierkę.

 

Nie trzeba trafić oczka, wystarczy pokonać rozdającego karty i być na plusie tzn. wygrać chociaż jednego dolara. Jeśli uda Ci się to za pierwszym razem to wystarczy opuścić mini grę i zadanie z Outfits zostaje zaliczone. Jeśli zaczniesz przegrywać to musisz odrobić stratę plus cokolwiek zarobić. Ta mini gra jest tak skonstruowana, że można grać w nieskończoność. Próbuj zrobić za pierwszym razem a jak się nie uda to wyjdź z mini gry i zagraj ponownie. Bo jak zaczniesz seryjnie przegrywać to wyjść na prostą jest już ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę.

 

Druga sprawa:

 

mam do kupienia 2 rare guny. Kiedyś robiłem trofeum za 5k bounty i zrobiłem przez przypadek challenga sharpshooter i mi się autosave włączył :) Także honor na max ujemny. Bronie drogie. Ostatnio polowałem na skunksy w Armadillo i przez przypadek kogoś tam zabiłem, potem robiłem dla zabawy masakrę i wróciłem do skunksów. Przed tym mnie zabili i złapali. Teraz patrzę: 0 dolarów. A miałem 3 tysiące, które miały iść na bronie. Jak zarobić? Polować na niedźwiedzie i sprzedawać skóry w Thieves Landing?

 

Jeszcze jedno. Jak zrobić strój za wyczyszczenie kryjówek gangów w 24 h? Jakieś rady do tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę.

 

Druga sprawa:

 

mam do kupienia 2 rare guny. Kiedyś robiłem trofeum za 5k bounty i zrobiłem przez przypadek challenga sharpshooter i mi się autosave włączył :) Także honor na max ujemny. Bronie drogie. Ostatnio polowałem na skunksy w Armadillo i przez przypadek kogoś tam zabiłem, potem robiłem dla zabawy masakrę i wróciłem do skunksów. Przed tym mnie zabili i złapali. Teraz patrzę: 0 dolarów. A miałem 3 tysiące, które miały iść na bronie. Jak zarobić? Polować na niedźwiedzie i sprzedawać skóry w Thieves Landing?

 

Jeszcze jedno. Jak zrobić strój za wyczyszczenie kryjówek gangów w 24 h? Jakieś rady do tego?

 

ad. 1 Sprzedaj wszystkie skóry i skarby z ekwipunku, i tak nie jest Ci to do niczego potrzebne. Jak umiesz grać w pokera, możesz też spróbować szczęścia w hotelu w Blackwater gdzie są najwyższe stawki (jak masz kryjówkę to hotel jest po drugiej stronie ulicy w lewo), żeby zagrać trzeba mieć na sobie Gentelman's Attire. Możesz też polować na poszukiwanych listami w Blackwater lub Manzanicie Post, tam dają najwięcej kasy. Albo zdzieraj skórę z niedźwiedzi  :)

 

ad. 2 Pike's Basin, Twin Rocks, Fort Mercer, Tumbleweed, Gaptooth Breach - w takiej lub odwrotnej kolejności. Kup sobie wcześniej kilka: medicine - odnawia zdrowie, horse pills - odnawia staminę konia i moonshine - odnawia dead eye.

Używasz tylko konia, jedź na maksa. Nie panikuj, nie daj się zabić, używaj właściwej broni we właściwych sytuacjach (Evans Repeater, Carcano Rifle, High Power albo Mauser Pistol) a spokojnie się wyrobisz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wyczyścić Gaptooth Breach? W kopalni nie mogę znaleźć skarbu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tą grę. Widocznie mi te klimaty nie podchodzą, bo gra była dla mnie nudna jak flaki z olejem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tą grę. Widocznie mi te klimaty nie podchodzą, bo gra była dla mnie nudna jak flaki z olejem.

 

Jak powiedział jeden z bohaterów "Pewnego razu na Dzikim Zachodzie": There are many things you'll never understand.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po skończeniu wątku głównego mogę bez problemu zaliczyć misje poboczne i trofea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po skończeniu wątku głównego mogę bez problemu zaliczyć misje poboczne i trofea?

Tak. Jedyne trofeum do przeoczenia to Spurred to Victory gdzie trzeba wykonać 20 misji nie zmieniając konia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

właśnie przeszedłem The Last of Us, i w oczekiwaniu na DLC chciałbym kupić Red dead redemption, jednak nie mogę znalezc nigdzie tej gry. Gdzie najlepiej dałoby radę ją kupić? Czy może gdzieś na Internecie?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

właśnie przeszedłem The Last of Us, i w oczekiwaniu na DLC chciałbym kupić Red dead redemption, jednak nie mogę znalezc nigdzie tej gry. Gdzie najlepiej dałoby radę ją kupić? Czy może gdzieś na Internecie?

 

Pozdrawiam

 

Wystarczy na allegro wejsc, dostaniesz juz za jakies 30zl cena smieszna za tak dobra gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Czy warto jest kupić grę z dodatkiem Undead Nightmare (oczywiscie subiektywnie)?

Czym różni się wersja GOTY od zwyklej (o ile taka istnieje) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Undead Nightmare to taki wykładnik jak się powinno robić dodatki. Kapitalna rzecz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Undead Nightmare to taki wykładnik jak się powinno robić dodatki. Kapitalna rzecz.

 

Jeśli o mnie chodzi, to jest to chyba najlepsze DLC jakie kiedykowiek powstało na PS3.

Mistrzowska sprawa. Kto nie grał ma czego żałować.

Czym różni się wersja GOTY od zwyklej (o ile taka istnieje) ?

 

Wersja GOTY ma wszystkie dodatki jakie wyszły do tej gry.  Masz wszystko ja jednej płycie i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzuć mu w twarz rękawicą

Edytowane przez niklas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przy okazji długiego weekendu! Niestety nie udało mi się jeszcze nawet włączyć konsoli, ale raczej uda się to nadrobić :)

 

Mam w planach kupić oczywiście używane RDR być może w wersji GOTY jeżeli jest tego warta. Moje pytanie brzmi: Czy jeżeli uważam GTA IV za wybitnie nudną grę (skończę ją pewnie tylko dlatego, że zacząłem i na początku była świetna a później...) i obawiam się, że RDR może być podobna. Jak z fabułą w RDR? Czy wciąga jak bagno, czy jest ciekawie i sprawniej prowadzona niż w GTA IV? Czytałem, że wielu ludzi GTA IV uważa za tragedię a GTA V już nie gdyż jest znacznie ciekawsza. Co z tym RDR?:)

 

P.S.

Mam również oba dodatki do GTA IV, czy są lepsze? Kupiłem Complete Edition w PSN na promocji za ~30zł więc warto sprawdzić jeżeli są tego warte :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RDR ma bardzo dobrą fabułę, która co prawda dość długo nabiera rozpędu ale za to jak już nabierze to ciężko się oderwać od pada. GTA4 VS RDR to ziemia a niebo. 

 

z tymi dodatkami do gta4 też jest podobnie- fabuła, postacie itd. są lepsze niż w podstawce-4.  W/g mnie dodatek ballada... jest lepszy od the lost (który i i tak jest lepszy od 4).
 W każdym razie uważam, że te gry to pozycje obowiązkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RDR ma bardzo dobrą fabułę, która co prawda dość długo nabiera rozpędu ale za to jak już nabierze to ciężko się oderwać od pada. GTA4 VS RDR to ziemia a niebo. 

 

z tymi dodatkami do gta4 też jest podobnie- fabuła, postacie itd. są lepsze niż w podstawce-4.  W/g mnie dodatek ballada... jest lepszy od the lost (który i i tak jest lepszy od 4).

 W każdym razie uważam, że te gry to pozycje obowiązkowe

Dzięki za odpowiedź, a co z dodatkiem o zombie do RDR? Warto? Nigdy nie lubiłem zombie, ale po TLOU wprost je kocham :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem ci, że ja sobie odpuściłem :D 

 

zombie ja tylko w tlou akceptuję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×