Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawości - da się grać multiplayer z dodatkiem undead nightrame(te tryby zombie),nie mając podstawowej wersji gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak, sądzę że tak. Bo niby co miałoby to uniemożliwiać? Na chłopski rozum, to jeśli kogoś interesuje jedynie multiplayer, to powinien kupić sobie tylko tańszy dodatek w wersji płytowej, heh :)

Edytowane przez Joxer TeaMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to w ogóle wygląda w UN w multi startujemy od zera czy mamy lvl z RDR ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to w ogóle wygląda w UN w multi startujemy od zera czy mamy lvl z RDR ?

W UN multi wygląda tak, że w kilka osób trzeba odpierać ataki hord zombi.

i tak chyba do 15 poziomu. Generalnie zajmuje to ok 20 min :)

I w zasadzie to tyle jeśli chodzi o multi w UN :)

Ale samo DLC jest REWELACYJNE i polecam :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Firo jeśli już zaczęliśmy grać w podstawowego RDR, to tak, lvl przechodzi do DLC.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o szybką odpowiedź. Czy Red Dead Redemption Undead Nightmare jest osobnym dodatkiem, nie wymagającym posiadania podstawowej wersji gry? Bardzo zależy mi na czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o szybką odpowiedź. Czy Red Dead Redemption Undead Nightmare jest osobnym dodatkiem, nie wymagającym posiadania podstawowej wersji gry? Bardzo zależy mi na czasie.

W wersji pudełkowej TAK - odpalasz jak zupełnie odrębną grę. W wersji z PS store NIE - wymaga posiadania podstawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W UN multi wygląda tak, że w kilka osób trzeba odpierać ataki hord zombi.

i tak chyba do 15 poziomu. Generalnie zajmuje to ok 20 min :)

Nie jestem pewien na 100% ale tych poziomów jest więcej :rolleyes: tyle tylko, że za dotrwanie do 15 poziomu jest trofik :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że jest więcej, one się nie kończą, chyba że na jakimś setnym poziomie, który jest zapewne praktycznie nieosiągalny dla śmiertelników. Już do 15-20 poziomu dotrzeć do troszkę wprawy i zgraną ekipę trzeba mieć :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@ Hektor i Joxer - macie rację :)

Faktycznie poziomów (lvl ) jest więcej :) sugerowałem się trofikiem :P

Ale i tak na tym kończy się rozgrywka w multi UN ;) Nie jest rozbudowana o inne misje co - op :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, dokładnie. Jedyna jeszcze korzyść w multi z tego dodatku to pakiecik skórek zombiakowych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych do przejścia misje Co-op w multi, najlepiej wszystkie na gold, żeby pucharki wpadły :) do ustawek na multi, robienia trofeów i wspólnego pogrania jestem chętny, kto ma ochotę pograć, zapraszam PSNid: Nazarro19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie dostałem RDR. Czy wam też przy tej grze tak głośno napęd pracuję? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale konsola ma tak czasami, mi się takie głośne mielenie płyty zdarzyło przy inFamous 2. Musisz pograć trochę, przejść parę początkowych misji i powinno przejść.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie koniecznie. U mnie od samego początku napierdziela tą płytą, że strach bierze o sprzęt.

Przeszedłem grę, do platynki niewiele zostało, a hałas jak był, tak dalej jest.

Tak już pewnie ma. Myślę, że może jest to winą wypalonej płyty, a może nie jest idealnie wyważona.

W każdym razie, to jedyna gra, która tak mieli.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie koniecznie. U mnie od samego początku napierdziela tą płytą, że strach bierze o sprzęt.

Przeszedłem grę, do platynki niewiele zostało, a hałas jak był, tak dalej jest.

Tak już pewnie ma. Myślę, że może jest to winą wypalonej płyty, a może nie jest idealnie wyważona.

W każdym razie, to jedyna gra, która tak mieli.

Pozdrawiam B)

No mam to samo, prawie nie idzie grać. Da się z tym coś zrobić ??

Inne gry mi w miarę normalnie chodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam to samo, prawie nie idzie grać. Da się z tym coś zrobić ??

Inne gry mi w miarę normalnie chodzą.

Przetrzeć płytę, dać "odetchnąć"(tj. tak aby w konsoli był przewiew, żeby nie była obstawiona z obu stron) konsoli.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No u mnie tez mieli ale bez przesady ;)

Wcale tak głośno nie jest - choć przyznam że zwróciłem na to uwagę :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się z tym nic zrobić. Moja konsola miała przebieg od nowości może z 15 godzin, jak pierwszy raz włożyłem płytkę z RDR.

Myślałem, że może tak ma być, ale inne gry cichutko wirują. Tak czy inaczej, grać się da, tylko szkoda mi troszkę czytnika, silniczka, nie wiem w sumie,

co to może spowodować, ale rzęzi konkretnie.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A niech se mieli tą płyte ile chce. Inni też tak mają i nie narzekają ;)

Tak czy inaczej od grania w RDR na pewno nie uszkodzisz sobie konsoli :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić, co należy zrobić, aby wygrać pojedynek rewolwerowy? Ja celuję po ciele przeciwnika i szybko wciskam R2, ale nie mam pojęcia od czego zależy powodzenie. wygrywam mniej więcej co drugie starcie, ale wolałbym wiedzieć co i jak.Przepraszam, jeśli to pytanie już było, ale nie sposób jest przejrzeć 185stron forum o tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić, co należy zrobić, aby wygrać pojedynek rewolwerowy? Ja celuję po ciele przeciwnika i szybko wciskam R2, ale nie mam pojęcia od czego zależy powodzenie. wygrywam mniej więcej co drugie starcie, ale wolałbym wiedzieć co i jak.Przepraszam, jeśli to pytanie już było, ale nie sposób jest przejrzeć 185stron forum o tej grze.

Z tego co pamiętam, to musisz najpierw wyciągnąć broń z kabury, a dopiero potem możesz oddać strzał.

Tylko nie pytaj mnie jak to się robi, bo nie grałem jeszcze w RDR, tylko znajomy grał i miał ten sam problem i potem mi powiedział, że nie wyciągał broni i przez to nie wychodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli wyjmiesz broń po komendzie wtedy bedziesz miał migatujący celownik ( biały i czerwony). Celujesz gdy celownik jest w białym kolorze wciskając R1. Jeśli przycelujesz idealnie w głowe albo rękę (broń) automatycznei wygrywasz pojedynek. Gdy celujesz w inne częsci ciała o zwycięstwie decydyje pasek który napełniasz celując. Wygrywa ten kto szybciej zapełni pasek. Jeśli wyjmiesz broń wcześniej celowanik cały czas masz na czerwono i trudniej jest zapełnić pasek lecz masz więcej czasu na celowanie. Ot cała filozofia. Mam nadzieję że w miare czytalenie to wyjaśniłem. To jest naprawdę proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć durny problem. Po zrobieniu pierwszej misji dla Marshalla wziąłem z Armadillo plakat i poszedłem po przestępcę. Zabiłem jego ludzi , złapałem go lassem. I tu problem , jak go zarzucić na konia , bo nie potrafię tego zrobić? Wam też trudno cokolwiek zarobić w minigrach? Mógłby ktoś wyjaśnić jak grać w pokera? Przepraszam , za te podstawowe pytania , ale jeśli chodzi o PS3 to jestem nowicjuszem , ukończyłem dopiero jedną grę. Za pomoc z góry wielkie dzięki. thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowie mi ktoś jak zagrać na mulit ze wszystkimi?Coś trzeba ustawić czy wystarczy wejść normalnie od razu na free room?Bo ja wchodzę tam to nikogo nie ma.To znaczy jest taka tabelka i jestem w niej tylko ja.Nikt już w to nie gra czy coś ja źle robię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×