Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Myths And Mavericks jest na Games Of The Year Edition :)

No to pomyłka z mojej strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam parę pytań odnośnie RDR.

1.Czy język angielski w grze jest cięzki? Ostatnio Uncharted 1 przeszedłem i nie miałem problemów.

2. Czy jest to gra dla osób, którzy lubię te klimaty dzikiego zachodu? Bo ja zabardzo nie przepadam ale gra wygląda super.

3. Jak długa jest gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Poziom języka w tej grze określam jako....gimnazjum...więc żadnych trudności mieć nie powinieneś...

2. Dla tych co lubią dziki zachód to ta gra jest w sam raz...dla tych co nie lubią dzikiego zachodu ale lubią gry w stylu GTA, ta gra powinna przypaść do gustu w jakimś stopniu...dla tych co nie lubią dzikiego zachodu i stylu GTA powiem tylko, trzymajcie się od niej zdala...

3.Zależy od stylu grania...czy grasz tylko główna kampanie,czy robisz misje poboczne,czy grasz dla platyny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Gra może nie przypaść do gustu jedynie osobom, które lubią nieustanną akcję. Sporo jest momentów, że się jedzie z A do B i można sobie popodziwiać krajobrazy, zapolować tu i ówdzie, pomóc jakiś NPCtom, poszukać skarbów, zagrać w pokera. Gra jest na tyle ładna i tak świetnie świat odwzorowany, że mi się nie nudziło. Ogólnie gra ma taki świetny, leniwy klimat przez sporą część czasu. Świetnie się bawiłem i ten leniwy klimat przeplatany jakąś szybszą akcją niesamowicie mi pasował. Jednak jak ktoś nie lubi takich atrakcji i zamiast jeździć na koniu, teleportuje się nieustannie (da się), to może się mu nie spodobać.

3. 100% robiłem ponad 60h nie śpiesząc się i nie miewając uczucia nudy (jak w moim ulubionym GTA strzelając do gołębi). Jakby przejść fabułę i trochę misji pobocznych to powinno stuknąć 30h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Poziom języka w tej grze określam jako....gimnazjum...więc żadnych trudności mieć nie powinieneś...

Rozumiem że masz na myśli włączone napisy -> wtedy faktycznie łatwo.

Ale jak czasem pojadą w grze akcentem Yankee (o czym już było kilkukrotnie w tym temacie) to ciężko zakumać tak na słuch.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że masz na myśli włączone napisy -> wtedy faktycznie łatwo.

Ale jak czasem pojadą w grze akcentem Yankee (o czym już było kilkukrotnie w tym temacie) to ciężko zakumać tak na słuch.

Tylko kto normalny mając jakieś wątpliwości do swojego angielskiego gra bez napisów? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Playstation Plus w natarciu, RDR darmową grę września. :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos powiedziec z autopsji czy save pudelkowy dziala z digital?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Później masz już tylko free game - trofea, wyzwania, itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz podogrywać misje poboczne, których nie zrobiłeś wcześniej. No i ogólnie się porozbijać po prerii. W sumie z nowych quest`ów nic nowego nie przybędzie.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy po zabiciu agenta federalnego Ross'a przez młodego, coś się w grze jeszcze dzieje? jakieś misje poboczne?

Ospojleruj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy teraz gramy tak jak wczoraj wieczorem ? Ja mógłbym dzisiaj wieczorem.

Masz w dziale Online napisane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomocy rdr chyba mi się zbugowal

wykonalem 54 misje i potem żadna się nie pojawila,a w grze jest 57 misji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomocy rdr chyba mi się zbugowal

wykonalem 54 misje i potem żadna się nie pojawila,a w grze jest 57 misji

Napisz (pod spoilerem oczywiście) co ostatatnio robiłeś w grze, może tak być, że masz coś do zrobienia czego nie ma na mapie.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem w sklepie psn Zestaw ze złotymi broniami do single player i nigdzie ich nie mogę znaleźć w grze .

Może ktoś wie o co ka man ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem w sklepie psn Zestaw ze złotymi broniami do single player i nigdzie ich nie mogę znaleźć w grze .

Może ktoś wie o co ka man ?

Złote bronie masz chyba do wyboru w ekwipunku czy jakoś tak jak sie mylę niech ktoś poprawi

Edytowane przez niklas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś coś opowiedzieć o dodatkach innych niż undead nightmare ? Jest paczka na przecenie i nie wiem, czy jest sens coś prócz zombiaków brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×