Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie aż tak bardzo tego nie przeżywam bo mam znajomego który dopiero zaczyna przygodę z PS3 i RDR więc ew będę miał z kim wbić ten 50 lvl raz jeszcze :) Ale to zapisywanie postępu multi na dysku konsoli to z lekka porażka :P .

A przy okazji to przejście na Legendę daje jakieś bonusy poza tym pucharkiem ? Odblokowuje jakieś skórki czy coś ? Bo jeśli dobrze pamiętam to też zeruje lvl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeruje bo lecisz wówczas 2 legendę :)

A tak to w sumie nic szczególnego - oprócz satysfakcji :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę cię niestety zmartwić lennox, ale gadasz bzdury. Sam grałem na multi z podstawki i po włączeniu multi w UN miałem wszystkie swoje statystyki, a nawet na wejściu wpadły ze dwa trofea. Roźnica struktury plików dotyczy tylko edycji GOTY. Multiplayer zarówno na płycie z UN jak i na płycie z podstawką jest wspólny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba jednak coś nie tedy kolego. Jak może być ten sam, skoro pudełkowa UN ma wszystkie dodatki multi ?

Zresztą jak pogrzebiesz w tym temacie to z rok temu (kiedy Cię nie było jeszcze na forum) było juz to wałkowane.

Ale idąc Twoim tokiem myślenia w Goty muti jest inny ?

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatki zgrywają się na dysk. Podstawowa wersja gry również je wykrywa. Mam obydwie płyty przy sobie i w każdej chwili mogę to sprawdzić. Co jak co, ale co do tego to jestem pewny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma piernik do wiatraka ? W podstawce DLC jest widziane jako dane dodatkowe, a w pudełkowej UN jako całość danych.

Ot cała polityka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale mówię tu o tym, że włączając multi przez UN będziesz miał zachowane statystyki z podstawki i nie ma potrzeby zaczynania wszystkiego od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie twierdze przeciwnie. Argument jest taki że pudełkowa UN instaluje się osobno, tworząc osobne pliki "Save" - sprawdź -> bo ja sprawdziłem u kumpla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i sprawdziłeś, ale chyba wiem co widzę? Od dwóch miesięcy mam UN i cały czas gram z tej płyty, i ciągle mam te same statystyki (znaczy miałem, bo formatowłem dysk i straciłem wszystkie savy). Nie wiem jak mam ci to udowodnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja jutro to sprawdzę i dam znać ;)

Na Ciebie liczę, bo osobiście nie mam jak tego zweryfikować i bazuję ludziach :)

Jeśli się okaże, że to ja nie mam racji, grzecznie przeproszę, a kolesia kopnę w d... za p...nie głupot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się okaże, że to ja nie mam racji, grzecznie przeproszę, a kolesia kopnę w d... za p...nie głupot.

Czekam :laugh:

Właśnie przed chwilą zrobiłem test. Nabiłem 3 poziom w UN i sprawdziłem staty w oryginalnym RDR. Statystyki są, ale co do dodatków się myliłem i przepraszam za wprowadzanie w błąd. Nie zgrywają się i w podstawce nie można ich używać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh - Firo sprawdzi i jutro się okaże :P

Co do dodatków to one się zgrywają Danken (wszystko w RDR jest instalowane na HDD), tle że należą do danych z pudełkowej UN a nie podstawki, dlatego ich nie widać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok sprawdziłem i rzeczywiście kolega Danken miał rację. Po odpaleniu multi z płyty z UN mamy cały postęp czyli lvl dodatkowo mamy dostęp do tych trybów z DLC jak wyścigi, poker itd. To teraz wypada się tylko umówić na Undead Overrun ew. Kingpina i UN zrobione w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok sprawdziłem i rzeczywiście kolega Danken miał rację. Po odpaleniu multi z płyty z UN mamy cały postęp czyli lvl ......

No to jeżeli tak faktycznie jest to zwracam honor i przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, z racji tego że dopiero rozpoczynam przygodę z RDR, mam kilka pytań i liczę na pomoc ekspertów ;p

1.Czy misje z przestępcami z plakatów pojawiają się "same z siebie" czy trzeba coś konkretnie zrobić? oraz co sie dzieje gdy nasz cel ucieka? misja przepada, czy szansa na zajęcie się nim jescze raz bedzie dostępna?

2.Czy można mieć tylko jednego konia? Przypisuje się on gdy zostaje przywiązany, ale czy jest możliwość korzystania z poprzednich wierzchowców?

3.Czy uzyskujemy coś za pomoc przy wydarzeniach losowych np. napad na miasto, na jakiś wóz, pomoc bitej kobiecie?

4.Co dają wyzwania?

5.Kampania w DLC jest nowa i osobna czy połączona z podstawką oraz na ile mniej wiecej starcza?

6.Pozostałe DLC z edycji GOTY są automatycznie zawarte w grze?

Liczę na rzetelną pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, z racji tego że dopiero rozpoczynam przygodę z RDR, mam kilka pytań i liczę na pomoc ekspertów ;p

1.Czy misje z przestępcami z plakatów pojawiają się "same z siebie" czy trzeba coś konkretnie zrobić? oraz co sie dzieje gdy nasz cel ucieka? misja przepada, czy szansa na zajęcie się nim jescze raz bedzie dostępna?

2.Czy można mieć tylko jednego konia? Przypisuje się on gdy zostaje przywiązany, ale czy jest możliwość korzystania z poprzednich wierzchowców?

3.Czy uzyskujemy coś za pomoc przy wydarzeniach losowych np. napad na miasto, na jakiś wóz, pomoc bitej kobiecie?

4.Co dają wyzwania?

5.Kampania w DLC jest nowa i osobna czy połączona z podstawką oraz na ile mniej wiecej starcza?

6.Pozostałe DLC z edycji GOTY są automatycznie zawarte w grze?

Liczę na rzetelną pomoc ;)

Cześć, więc po kolei:

1. Plakaty pojawiają się po wykonaniu jednego z pierwszych zadań, jeśli cel Ci ucieknie, to za jakiś czas dostaniesz plakat w zamian za nieudane schwytanie.

2. Jeśli zdobędziesz konia poprzez schwytanie go, to zmieniając na innego automatycznie zastępuje on starego konia. Jeśli zaś wykupisz certyfikat w sklepie, i będziesz miał owych certyfikatów kilka(różnych koni), to klikając :x: na certyfikat zmieniasz konia.

3. Uzyskasz pieniądze lub naboje(Undead Nightmare). Czasami gdy ktoś poprosi Cię o pieniądze i je dasz, w zamian otrzymasz prezent charytatywny.

4. Co dają wyzwania masz opisane pod nimi, są potrzebne do uzyskania w grze 100% i trofea.

5. Kampania jest osobna, ale występują te same postacie co w podstawce. Nie warto zaczynać od dodatku, tylko przechodzić chronologicznie.

6. Tak

Myślę, że pomogłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, z racji tego że dopiero rozpoczynam przygodę z RDR, mam kilka pytań i liczę na pomoc ekspertów ;p

1.Czy misje z przestępcami z plakatów pojawiają się "same z siebie" czy trzeba coś konkretnie zrobić? oraz co sie dzieje gdy nasz cel ucieka? misja przepada, czy szansa na zajęcie się nim jescze raz bedzie dostępna?

2.Czy można mieć tylko jednego konia? Przypisuje się on gdy zostaje przywiązany, ale czy jest możliwość korzystania z poprzednich wierzchowców?

3.Czy uzyskujemy coś za pomoc przy wydarzeniach losowych np. napad na miasto, na jakiś wóz, pomoc bitej kobiecie?

4.Co dają wyzwania?

5.Kampania w DLC jest nowa i osobna czy połączona z podstawką oraz na ile mniej wiecej starcza?

6.Pozostałe DLC z edycji GOTY są automatycznie zawarte w grze?

Liczę na rzetelną pomoc ;)

1. Pojawiają się same z siebie w różnych miastach w grze. Nie zdażyło mi sie nigdy żeby mi uciekł ale pewnie jest dalej możliwość wykonania tego.

2. W danej chwili możesz mieć tylko jednego konia który przypisuje się do ciebie jeśli go zapiszesz, przywiążesz przed domkiem albo przywołasz. W danej chwili możesz mieć tylko jednego konia. Możesz kupować tzw. glejty ( chyba tak to się nazywa ) na konia i wtedy kiedy go wybierzesz będziesz mógł go przywołać. PS. Konie to nie auta z GTA i nie ma dużej różnicy w podstawce z którego korzystasz. Pamiętaj też o trofeum związanym z niezmienianiem konia.

3. Chyba honor wzrasta. Możesz się też zaopatrzyć w amunicję i co nie co zarobić.

4. Odblokowuja m.in kostium który daje bonusy Bureau Uniform. Dodatkowo są naliczane do 100% gry. Np. złoto znalezione w treasure hunter można sprzedać. Osiągnięcie rangi 5 w którymś z wyzwań odblokowuje też kostium Legend of the West.

5. DLC to taki spinoff od głównej serii i poza przewijającymi się bohaterami z podstawki nie łączy się fabularnie.

6. Pozostałe to DLC głownie multi. Jest chyba jakiś dodatkowy koń ( war horse ? ). Polecam Ci go wybrać na samym początku i nie zmieniać dopóki nie wpadnie Ci trofeum o którym pisałem wyżej.

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dopisać, dodatki Myth and Maverick i jeszcze jedno darmowe DLC należy pobrać, bo nie ma ich na płycie.

Pomyłka ;)

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrzuciłbyś info co zawiera ten myth and maverick?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrzuciłbyś info co zawiera ten myth and maverick?

Maps/Modes (bolded locations are brand new to multiplayer)

Cochinay – Gold Rush, Shootout, Gang Shootout, Stronghold

Nekoti Rock – Gold Rush, Shootout, Gang Shootout

El Presidio – Gold Rush, Shootout, Gang Shootout

Plainview – Gold Rush, Shootout, Gang Shootout

Gaptooth Mine – Shootout, Gang Shootout

Pike’s Basin – Shootout, Gang Shootout

Perdido – Hold Your Own, Grab the Bag

Benedict Point – Hold Your Own, Grab the Bag

Beecher’s Hope - Stronghold

Torquemada - Stronghold

Armadillo - Stronghold

Chuparosa - Stronghold

Rio Bravo - Shootout, Gang Shootout

Tumbleweed - Stronghold

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dopisać, dodatki Myth and Maverick i jeszcze jedno darmowe DLC należy pobrać, bo nie ma ich na płycie.

Myths And Mavericks jest na Games Of The Year Edition :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×