Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Lag, ping, i kwestia odległości od serwera... Też doświadczam takich przyjemności... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grają ogólnie jeszcze w tę grę?:D

Wczoraj zamówiłem i się zastanawiam czy nie będę żałować. Na ile czasu starczy mi single?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grają...

Z 20-30 godzin - żałować nie będziesz, gra jest świetna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jak grasz mi single starczył na ponad 50 godz. Dużo jeździłem, zwiedzałem itd. Poprostu ten świat, te krajobrazy i muzyka tak wciąga że ciężko się oderwać. Dla mnie jedna z najlepszych gier tej generacji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...... Dla mnie jedna z najlepszych gier tej generacji.

Najlepsza Firo :) .... Najlepsza :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem teraz na etapie przechodzenia i powiem ze gra ogolnie jest super ale troche czasami mecza te podroze koniem za duze sa odstepy,narazie misje takie sobie jestem w momencie porwania tej babki no i nie moge sie skoncentrowac zabardzo na fabule za duzo watkow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady jazda na koniu zwłaszcza w dzień i o zachodzie słońca to jeden z najlepszych elementów gry :) Przez całą grę nigdy nie korzystałem z taksówek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały klimat tej gry polega na przemierzaniu na koniu dzikich i niebezpiecznych pustkowi :) Ja również spędziłem fantastyczne 40 godzin w grze maksując ją na 100 %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały klimat tej gry polega na przemierzaniu na koniu dzikich i niebezpiecznych pustkowi :) Ja również spędziłem fantastyczne 40 godzin w grze maksując ją na 100 %

Nie żebym się czepiał ale ? (Ja również spędziłem fantastyczne 40 godzin w grze maksując ją na 100 %) NO NO tylko pozazdrościć :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy łatwa jest platyna w tej grze ?

Nawet bym powiedział że bardzo łatwa. Trudne są co prawda trofea online ale jest i na nie sposób. Ogólnie trofea online lepiej wykonywać na ustawkach zwłaszcza to z asystami ( Pozdro. Lars ;) ) i Posse Up. Jeśli komuś jeszcze brakuje jakiś pucharków online to mogę pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle łatwa, co wymagająca czasowo - zwłaszcza dobicie do 50 lvl i ubicie 500 osób działem/armatą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle łatwa, co wymagająca czasowo - zwłaszcza dobicie do 50 lvl i ubicie 500 osób działem/armatą...

Tu trzeba czekać na eventy 3xexp i idzie szybko. Inaczej zdecydowanie może się to przeciągnąć ;) Można też pobrać darmowe DLC z misjami coop fajna zabawa i przy okazji kilka pucharków więcej a i exp leci.

500 osób z armatą najlepiej wykonywać po ukończeniu fabuły kiedy już jakiś tam % tego mamy. To max godz roboty.

To że wymagająca czasowo to się zgadzam ale to czysta przyjemność. Sam nie gram dla pucharków i platynuję tylko te gry które dają mi dużo frajdy a RDR zajmuje tu wysokie miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 lipca ma być event z większym doświadczeniem...

No właśnie Co-Op to chyba najlepsza sprawa w całym multi, bo na reszcie trybów raczej wieje nudą - ciężko nawet Posse Up'a strzelić...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to praktycznie co 2 tygodnie w weekend jest Triple XP.

Co do pytania odnośnie platynki w RDR to dodam od siebie, że z podstawki jak wspomnieli koledzy wyżej nie ma większych problemów, ale jeśli chce się mieć wszystkie 91 pucharków (podstawa + DLC) to już trzeba się troszkę wysilić (Adv co-op itp.)

Ustawka ustawką, ale jak wiem z autopsji i tam niektóre trofea nie są banalne do zrobienia.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to praktycznie co 2 tygodnie w weekend jest Triple XP.

Co do pytania odnośnie platynki w RDR to dodam od siebie, że z podstawki jak wspomnieli koledzy wyżej nie ma większych problemów, ale jeśli chce się mieć wszystkie 91 pucharków (podstawa + DLC) to już trzeba się troszkę wysilić (Adv co-op itp.)

Ustawka ustawką, ale jak wiem z autopsji i tam niektóre trofea nie są banalne do zrobienia.

Tu masz racje bo dotrwanie bez dobrej i zgranej ekipy do 15 fali w Undead Overrun jest bardzo trudne do zrobienia, ekipa także ma znaczenie w trofeum Kingpin gdzie trzeba mieć 9 osób, a najnudniejsze to Pa Pa Poker Ace z tym że tu po zebraniu 6 osób do stołu 4 z nich mogą wyjść a pozostałe dwie muszą przy nim siedzieć 30 min do max stawki. Co-op ma tylko dwie trudne misje: na barce i w Tesoro Azul. Ponownie zgrana ekipa i za którymś razem powinno sie udać. Ja wbiłem te 100% i szczerze powiedziawszy to przy RDR najlepiej spędziłem czas wbijając trofki choć sama gra jest epicka i mi jak i każdemu kto w nią grał zapadnie głęboko w pamięć. Wg mnie MUST HAVE !!!!!

Edytowane przez sebo939
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz racje bo dotrwanie bez dobrej i zgranej ekipy do 15 fali w Undead Overrun jest bardzo trudne do zrobienia,

Nie powiedziałbym. Zdobyłem to trofeum podczas mojej drugiej gry w tym trybie. Wystarczyły 3 osoby. Ja grający w to drugi raz w życiu, jeden średnio ogarnięty gracz i trzeci całkiem dobry :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym. Zdobyłem to trofeum podczas mojej drugiej gry w tym trybie. Wystarczyły 3 osoby. Ja grający w to drugi raz w życiu, jeden średnio ogarnięty gracz i trzeci całkiem dobry :happy:

też dużo zależy od tego jak wykorzystujesz dynamit czy wodę święconą bo dzięki temu łatwo można sie pozbyć kilku zombiaków w tym samym momencie ale to też trzeba umieć rzucić w takie skupisko. Tu najlepszą strategią jest jak najszybsze udanie sie do trumny która daje nam amunicje. Jedna osoba idzie a reszta osłania, w taki sposób ja to zdobyłem za 3 podejściem więc też sie nie męczyłem specjalnie lecz miałem ogarniętych ludzi. Mam nadzieje że jakoś pomogłem tylko pamiętajcie by być blisko siebie i nie oddalać sie !!

Edytowane przez sebo939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale musicie Panowie wziąć pod uwagę, że gracze reprezentują różny poziom. Dla jednego coś jest banalne, dla drugiego ciężkie.

Mnie osobiście najwięcej kłopotów przysporzył Advanced Co-Op.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro wieczorem ustawka, spis w forum "poradniki" w temacie o RDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji jak działa multi w RDR w przypadku kiedy mam RDR i UN na osobnych płytach ? Czy np. żeby wbić 50k exp muszę grać z płyty z UN ( bo na niej jest to DLC ) czy on przy instalacji UN wgrywa tą zawartość na dysk i nie ma znaczenia z której płyty odpalę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest znaczenie.

Rozumiem że masz podstawkę osobno i pudełkową UN + pozostałe DLC.

Jak wbijesz 50 lvl na płycie z UN to na płycie z podstawką nie będziesz go miał. To wynika z tego, że jest inna struktura danych na płycie a tym samym inny plik "Save".

Ale to nie ma problemu, po prostu do multi (za wyjątkiem trofików z podstawki) używaj tej płyty z UN - tam i tak masz wszystkie DLC.

Kumpel tak miał, więc info pewne.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie żartuj że UN mam zaczynać od osła. 50 lvl mam wbity z płyty z podstawką a multi z płyty z UN jeszcze nie odpalałem. Jutro to sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firo - a co ja mam powiedzieć, ze gdy wymieniłem na Game Of The Year Edition, 50 lvl poszedł się je...ać bo też "Save" nie te :biggrin:

Już się z tym pogodziłem :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×