Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

No tak Malakay... Dziki Zachód to to samo co połowa XXw. i gangsterskie porachunki tylko, że zamiast aut są konie :rolleyes: Te gry są całkiem inne, tak jakby porównywać inFamous z AC2 pod względem klimatu :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak Malakay... Dziki Zachód to to samo co połowa XXw. i gangsterskie porachunki tylko, że zamiast aut są konie  :rolleyes:  Te gry są całkiem inne, tak jakby porównywać inFamous z AC2 pod względem klimatu  :pardon:

człowieku oczywiście ze pod względem klimatu będą inne, to nawet nie ulega żadnej dyskusji, ale pod względem mechaniki 'la parkur" obceny w obydwu, zresztą jakbyś dobrze poszperł dowiedział byś się ze kowboje żyli do XX wieku a gangsterzy zmienili tylko warte :D 

powiem inaczej, chodzilo mi bardziej, ze obydwa tytuły będą miały do zaoferowania kawał świetnej hostori pokazanej bardzo filmowo, obydwa to shootery osadzone w epoce, oba maja otwarty swiaty w ktorym nie tylko chodzimy i strzelamy ale takze wykonujemy inne czynnosci, cos w rodzaju rodzaju symulacji zarowno gangstera jak i kowboja ... 

i osobiście po tych materiałach co widziałem, chodzi mi o gameplaya, wydaje mi się ze to właśnie Rockstar games robi coś, co przewyższa konkurencję ... a Rockstar chyba juz raz rywalizował GTA3 z Mafią, ale z tego co pamiętam to jednak Mafia, lepiej zapadła w pamięci graczą .... no nie wiem, 2 super tytuły na pierwszy kwartał roku się szykują. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się super, od razu widać kto stoi za jej produkcją. Mimo bardzo silnej konkurencji może to być kandydat do gry roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się super, od razu widać kto stoi za jej produkcją. Mimo bardzo silnej konkurencji może to być kandydat do gry roku.

O to już będzie baaardzo trudno. Ale jestem przekonany, że gra będzie bardzo dobra. tylko, że wychodzi tyle perełek w 2010, że nie ma raczej sensu prognozować przed zagraniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 zauważył ktoś ten pomysł zerrzniety z CoJ? mianowicie,  gość wycelował we wrogów zaznaczył miejsca a potem wypuścił grad kul ;P ..  ... z innej kamery pokzanae, ale pomysł to czyste ksero. ale, z drugiej strony jak pożyczać to od najepszych  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jeden kłopot. To CoJ ściągnęło patencik, a nie na odwrót. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jeden kłopot. To CoJ ściągnęło patencik, a nie na odwrót. ;)

a tego to nie widziałem, sugerowałem się bardziej tym ze CoJ juz chwile jest po premierze, a tego jeszcze n.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam gdzie to dokładnie wyszło, ale był taki wątek na Polygamii traktujący o RDR i CoJ. Podano jakieś odnośniki, cytaty i wyszło na to, że faktycznie R* byli pierwsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam gdzie to dokładnie wyszło, ale był taki wątek na Polygamii traktujący o RDR i CoJ. Podano jakieś odnośniki, cytaty i wyszło na to, że faktycznie R* byli pierwsi.

takie cos jest nic niewarte, bo teoretycznie moze i zgapili polacy, ale praktycznie Rockstar, a wiadomo co w tym swiecie sie bardziej liczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokopałem się. Wcześniejsza gra z seri, czyli "Red Dead Revolver" miała taki system, a ten, naturalnie, dziedziczy następczyni, czyli RDR. CoJ skopiował patent z RDD. wink.gif Słowem, myliliśmy się obaj.

BTW "co bardziej się w tym świecie liczy?

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokopałem się. Wcześniejsza gra z seri, czyli "Red Dead Revolver" miała taki system, a ten, naturalnie, dziedziczy następczyni, czyli RDR. CoJ skopiował patent z RDD. wink.gif Słowem, myliliśmy się obaj.

BTW "co bardziej się w tym świecie liczy?

skoro tak ma sie sprawa, to faktycznie, praktycznie i teoretycznie zerzneli polacy, niestety malo kto o tym bedzie wiedzial :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza o to, chciałem tylko sprostować. ;) Liczę na dobrą grę i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i takim oto sposobem mamy najładniejszą grę na konsole ... nie wiem jak z mimiką twarzy, ale napewno jakość tekstur, fizyka, czy animację postaci zostawiają daleko w tyle te choćby nawet z U2, dodajmy do tego otwarty świat, i zmienne warunki pogodowe ... i mamy takie cacko, jak samochód ojca dyrektora :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i takim oto sposobem mamy najładniejszą grę na konsole ... nie wiem jak z mimiką twarzy, ale napewno jakość tekstur, fizyka, czy animację postaci zostawiają daleko w tyle te choćby nawet z U2, dodajmy do tego otwarty świat, i zmienne warunki pogodowe ... i mamy takie cacko, jak samochód ojca dyrektora :D

Może poczekamy do premiery z takimi osądami... Ocenianie gry po screnach rzuconych przez developera kilka miesięcy przed premierą to IMO nie najlepszy pomysł. Gra zapowiada się świetnie ale na dzień dzisiejszy porównywanie grafiki do u2 czy do czegokolwiek jest bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i takim oto sposobem mamy najładniejszą grę na konsole ... nie wiem jak z mimiką twarzy, ale napewno jakość tekstur, fizyka, czy animację postaci zostawiają daleko w tyle te choćby nawet z U2, dodajmy do tego otwarty świat, i zmienne warunki pogodowe ... i mamy takie cacko, jak samochód ojca dyrektora :D 

HAHAHAHA pewnie, dostaniemy sandbox na miare GTA z grafika lepsza od U2 AHAHAHHAHAHAHAHA ...

jakbys nie zauwazyl te screeny nie sa z rozgrywki ;) obejrzyj sobie filmik na ktorym jest gameplay to zmienisz zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHA pewnie, dostaniemy sandbox na miare GTA z grafika lepsza od U2 AHAHAHHAHAHAHAHA ...

jakbys nie zauwazyl te screeny nie sa z rozgrywki ;) obejrzyj sobie filmik na ktorym jest gameplay to zmienisz zdanie.

Grafika w sandboxach nigdy nie pojawi się taka, jaka była w U2 przynajmniej w tej generacji.

Według mnie gra prezentuje się wspaniale, może nawet śmiem twierdzić ze jest lepsza niż GTA IV. A nie mieliśmy dobrego sandboxa na dzikim zachodzie xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHA pewnie, dostaniemy sandbox na miare GTA z grafika lepsza od U2 AHAHAHHAHAHAHAHA ...

jakbys nie zauwazyl te screeny nie sa z rozgrywki ;) obejrzyj sobie filmik na ktorym jest gameplay to zmienisz zdanie.

nie wiem stary, moze ty masz jakieś sokolo oko które to odróżnia, dla mnie to jedno i to samo, czy zdjecia czy filmik, takiej jakości tekstur U2 napewno nie miał. Fakt w U2 mozna było zauważyć, grafikę w wyższej rozdzielczości podczas oglądania cut scenek, ale prezentowała ona bardzo zbliżony poziom do tej w gameplayu, więc sądze ze tutaj jest tak samo. Znaczy, ze screenshoty są z gry, a nie jakieś wyrenderwane na potrzeby, może kadry są inne ... ale raczej nie jest to ściema. 

p.s ... co to jest sandbox? nie orientuje się tak w slangu graczy wyjadaczy - więc proszę o wyjasnienie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i takim oto sposobem mamy najładniejszą grę na konsole ... nie wiem jak z mimiką twarzy, ale napewno jakość tekstur, fizyka, czy animację postaci zostawiają daleko w tyle te choćby nawet z U2, dodajmy do tego otwarty świat, i zmienne warunki pogodowe ... i mamy takie cacko, jak samochód ojca dyrektora biggrin.gif

Aha...

Może poczekamy do premiery z takimi osądami... Ocenianie gry po screnach rzuconych przez developera kilka miesięcy przed premierą to IMO nie najlepszy pomysł. Gra zapowiada się świetnie ale na dzień dzisiejszy porównywanie grafiki do u2 czy do czegokolwiek jest bez sensu.

Otóz to.

p.s ... co to jest sandbox? nie orientuje się tak w slangu graczy wyjadaczy - więc proszę o wyjasnienie wink.gif

PIASKOWNICA. ;) Łazisz gdzie chcesz i robisz co chesz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha...

Otóz to.

PIASKOWNICA. ;) Łazisz gdzie chcesz i robisz co chesz. ;)

czyli skalpuje, kradne i gwałce? super  :thumbsup: ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli skalpuje, kradne i gwałce? super :thumbsup: ...

Po wypowiedzi widać żę kolega jednak prawdziwy wyjadacz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p.s ... co to jest sandbox? nie orientuje się tak w slangu graczy wyjadaczy - więc proszę o wyjasnienie ;) 

Jeśli ktoś nie wie jeszcze co to jest SANDBOX to znalazłem odpowiednie wytłumaczenie TUTAJ :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wypowiedzi widać żę kolega jednak prawdziwy wyjadacz...

 mów mi wuju  :biggrin: .... 

 mów mi wuju   :biggrin: .... 

SouL, dla mnie to wasze Cool słownictwo, może nie istnieć ;) ... równie dobrze brzmiało by Bum Box ;) ...

A propo, słownictwa, przypomniało mi się coś /// kiedyś tam, na jakimś forum dotyczącym CoJ na pc, ktoś wpadł na pomysł, zeby założyć Klan, i jakoś tak wyszło ze Moderator zaapelował o propozycje nazw, więc różne "Dzika Banda" "Młode Strzelby" itd ... zaczeły napływać, i w końcu ten Moder (jeden z Techladnu, jego podobizna tam na jakimś liście gończym widniała :D) sam się dołączył, i wyjechał z "Gang Bang" ;P ... jak dla mnie to mówiło samo za siebie, nie jak w przypadku jakiegoś Sandbox phiiii ... co ziom, zamerykazowane nazewnictwo, to je to .. masz racyje oł jeee ... 

Sandbox to tez moze być kuweta dla kota  :biggrin: ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malakay nabijasz posty nic nie wnoszące do tematu. A sandbox to jest gra z rozległym światem, w którym możesz wykonywać misje które chcesz i do tego możesz wykonywać różne zadania poboczne. Sandbox to ,,gra piaskownica" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×