Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

i dlatego ze to bedzie sandbox to obawiam sie ze gra znudzi mi sie po jakims czasie, nie jestem fanem sandboxow, chyba zadnego do konca nie przeszedlem, zawsze mnie nudzily po jakims czasie, poprzedni westernowy hicior czyli GUN nie byl charakterystycznym sandboxem i mi sie fajnie gralo, skonczylem i git. no ale pozyjemy zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

91 dni i wszystko będzie jasne Mam nadzieję, że tytuł da radę, bo na chwilę obecną zapowiada się smakowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nieukrywaną przykrością muszę stwierdzić, że gra mi sie podoba. Niestety, bo odkąd mam ps3 to koszmarne ilości kasy wypływają mi z portfela :smile:

RDR może być bardzo ciekawą "piaskownicą" - mnie się podoba idea otwartego świata z dziesiątkami/setkami lokacji, questów, npc-ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne, nawet bardzo fajne. Chociaż jeżeli chodzi o sandboxy to wciąż bardziej czekam na Mafie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko że Mafia II to tak nie dokońca sandbox. Przynajmniej piewsza mafia taka nie była bo choć otwarta przestrzeń to poza jazda w kółko nic wiecej sie zrobić nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się bardzo smakowicie. Z zajawki na zajawkę oraz bardziej się na ten tytuł napalam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam obawę że gra się znudzi przez tak duży świat ale uwielbiam te klimaty i zaryzykuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Juarez się nie nudził, choć to nie był sandbox. Jeśli ktoś lubi klimat Dzikiego Zachodu, przeszedł CoJ'a, a sandboxy go nie nudzą to ta gra będzie dla niego świetna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - rozmawiamy tutaj o grze od Rockstar, więc o nudzie na pewno nie będzie mowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem Call of Juarez: Więzy krwi. Wspaniała gra! Polak potrafi! :)

Stworzę grę z najprawdziwszym klimatem dzikiego zachodu! Jest to rozwiązanie wprost z GTA.

Jedną z podstawowych inspiracji twórców był film "Aż poleje się krew".

Nie mogę już doczekać Red Dead Redemption. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy Rockstar da rade przenieś GTA na dziki zachód...

mysle, ze bez problemu :) zwlaszcza, ze oni wiaza duze nadzieje z ta gra :) pewnie chcieliby kolejna marke a'la GTA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - rozmawiamy tutaj o grze od Rockstar, więc o nudzie na pewno nie będzie mowy wink.gif

Czy to ta firma od nuuudnego GTA? Chodzi mi część 2 i nowsze , z wyłaczeniem najnowszej, w ktrą nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to ta firma od nuuudnego GTA? Chodzi mi część 2 i nowsze , z wyłaczeniem najnowszej, w ktrą nie grałem.

Nie, R* to firma od promocji rzepaku na rynki wschodnio-europejskie. Na cholerę komentujesz jak nie znasz dobrze developera i nawet nie ogarnąłeś dobrze tematu GTA IV. Oni nie robią nudnych gier tylko ROZBUDOWANE, a sandboxy mają do siebie elementy tułaczki/nudy, jednak wynagradzając nas poczuciem swobody. LA Noir wychodzi spod ręki Rockstar i tam dużo więcej postawili na narrację, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie - niestety gra wychodzi pod koniec roku (o ile w ogóle bo coś zamulają z tą grą :P ).

O RDR się nie przejmuję, wygląda to jak GTA na dzikim zachodzie a sama koncepcja jest 'fpytkę', więc węszę sukces :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tylko martwie o port, mam nadzieje ze nie bedzie takich spadkow animacji jak w przypadku GTA4 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RDR zapowiada się rewelacyjnie, ale "nuda" i tak będzie. BTW Soul, nie przejmuj się takimi prowokacjami. Chciałem się wyzłośliwić i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mysle, ze bez problemu :) zwlaszcza, ze oni wiaza duze nadzieje z ta gra :) pewnie chcieliby kolejna marke a'la GTA

Ta gra ma juz markę od ps2 Pierwsza cześć nazywała sie Red dead Revolver i to byla świetna gra o nie wielu grach mogę powiedzieć ze ma klasę jak ta.

( nie ma się co dziwić ścieżkę dźwiękową komponował sam Enio Moricone i inni) Klimat bił na głowę wszystkie produkcje tego typu GUN to byl gówniarz w porównaniu do RDR a nawet Polski CoJ nie daje jak dla mnie takich emocji jak RDR.

Szkoda ze nowy RDR nie będzie kontynuacja pierwszej części i szkoda ze cala akcja sie dzieje juz u schyłku Dzikiego Zachodu ponieważ pojawia sie pojazdy typu ciężarówka i bronie typu C96 Mauser.

Ale jestem spokojny ze tym projektem zajmuje się Rockstar Sandiego (oni nie robili GTA) która zrobiła genialnego Red Dead Revolver, Smuggler's Run i serie Midnight Club.

Edytowane przez Musashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Nowy trailer mnie rozwalil... Po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra zaczyna prezentowac się coraz lepiej. Każdy nowy trailer pokazuje nam, że realia gry są bardzo zbliżone do tego co prawdopodobnie miało miejsce w tamtym czasie w USA. Ostatecznie szeryf to taki twardziel z odznaką. Walcząc z bydłem, sam staje się jemu podobny. Podoba mi się to, że R* nie stara się nam wciskać pięknej, romantycznej bajeczki o Dzikim Zachodzie, która kończy się oklepanym ujęciem jeźdźca odjeżżającego ku zachodzącemu słoncu.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może to i dobrze, że gra nie będzie nawiązywać do poprzedniej części i nie będzie powiązana wątkowo, wtedy ci co nie grali w 1 spokojnie mogą zasiadać do nowego tytułu, bez obawy, że nie zrozumieją o co w grze chodzi. (zupełnie odwrotnie niż w przypadku mgsów) oby tylko premiery nie przesuwali jak w przypadku GT5, bo to już lekka frustracja. Czekajmy więcna RDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Rockstarowi udało się połączyć grywalność GTA z klimatem westernów rodem z dzikiego zachodu - szykuje się nie lada gra(tka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak. Gra wygląda ładnie ale wieje nuudą... być może dlatego że nie kręci mnie dziki zachód. Wolałbym futurystyczną przyszłość. Ale to oczywiście moje zdanie i nie mam na celu denerwować nim miłośników tytułu. Po prostu jakoś ... nie oglądam (i nie kwestionuję wielkości tytułów) rio bravo czy rio grande czy w samo południe, ale wole świat z "Wyspy" np, dlatego raczej ta gra nie trafia do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam z niecierpliwością na RDR. Lubię takie klimaty westernowe, myślę że ta gra będzie podobna do naszego polskiego Call of Juarez: Więzy Krwi. No i dobrze bo uważam że to najlepszy polski tytuł jaki kiedykolwiek wyszedł. Może mierzyć się z czołówką tytułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle że gra będzie świetna, szkoda tylko że nie jest dedykowana na ps3 wtedy z pewnością by wyglądała dużo lepiej bo silnik widać że ma duże możliwości i jest całkiem inny niż w gta, a tak zrobią tylko tle ile xklocek pociągnie i to samo dadza nam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×