Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Tophy - GO TEAM 

JEst ktoś chętny do ustawki na to trophy? Należy wygrać 4 razy z rzędu w gang match. Myślę, że da się to zrobić nawet w 2, tylko trzeba trafić na pusty server w gang i szybko kickować, gdy ktoś się pojawi. Brakuje mi tylko tego trophy do platyny, a ciągle trafiam do teamu słabiaków i ciężko wygrać 4 razy z rzędu. Mój psn jacekpie20 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja prosze o porade, a mianowicie moj stan gry wynosi 66,7% ,żeby nie psuc innym zabawy, powiem ze gram od niedawna nową postacią i odkad sie pojawila to chyba nie bylo nowej misji czyzby to był koniec? a jezeli tak to jak zrobić 100%, i jezeli nie to jak dostac nowe misje, moze ktos odpowie szybko to bym sobie jeszcze pograł dzisiaj :) :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobilem pare misji ze znakiem zapytania pojawily sie napisy koncowe , stan gry 70 % :wacko: , został mi jeszcze jeden znak zapytania , jest on w salonie gdzie jest gra w kości, ale jest tylko wybor czy chcem grac czy nie , i nie wiem jak wziasc ta misje, no i co z pozostałymi :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to w Thieve's Landing, to przyłącz się do gry, z tego co pamiętam zadanie polega na wyeliminowaniu jednego z graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobilem pare misji ze znakiem zapytania pojawily sie napisy koncowe , stan gry 70 % :wacko: , został mi jeszcze jeden znak zapytania , jest on w salonie gdzie jest gra w kości, ale jest tylko wybor czy chcem grac czy nie , i nie wiem jak wziasc ta misje, no i co z pozostałymi :wacko:

Pojawiły CI się napisy końcowe? Mi nie. Bo można dalej grać. Może nie ukończyłem gry, skoro nie mialem napisów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły CI się napisy końcowe? Mi nie. Bo można dalej grać. Może nie ukończyłem gry, skoro nie mialem napisów :P

Zagraj w te kości -(tego ta misja wymaga-jest ona poboczna)co do napisów końcowych napisz mi na pw uwaga duży spoiler kto nie grał bądź nie przeszedł nie czytać

jakim bohaterem grasz teraz w rdr zmienił się on może

70%to może się zgadzać poczytaj wcześniejsze posty co zrobić żeby mieć 100% gry-zaloguj (dobra dam ci link i zaloguj się tam i zobacz co konkretnie do 100% brakuje)-

https://socialclub.r...Fcommunity.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby były napisy po ukończeniu misji fabularnych trzeba jeszcze zrobić jedną misję strangera, która jest powiązana z głównym wątkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam radę dla nowych graczy RDR. Oglądajcie cut scenki itp. ja nie oglądałem i przeszedłem robiąc tylko misje do Meksyku w sumie gra mi się wogóle nie podobała (tzn. wiadomo grafa itp. na dobrym poziomie ale nie czułem tego klimatu i nie wiedziałem wogóle o co chodzi w grze po prostu chodziłem od misji do misji). Teraz zaczęłem grać od nowa i oglądać cut scenki - mówie Wam gra się o wiele lepiej wie się o co chodzi chce się dowiedzieć co jest dalej itp. po prostu gra bardziej wciąga :) Pozdrawiam !

@DOWN

Zaczęło się od tego, że mój kuzyn przyszedł oblukać grę, a że nie umie angielskiego to nie oglądał cut scenek no i ja po kilku takich przypadkach zagubiłem się w fabule więc postanowiłem już ich nie oglądać no ale się zebrałem w sobie i zaczęłem grać od nowa :)

Edytowane przez marol0v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam radę dla nowych graczy RDR. Oglądajcie cut scenki itp. ja nie oglądałem i przeszedłem robiąc tylko misje do Meksyku w sumie gra mi się wogóle nie podobała (tzn. wiadomo grafa itp. na dobrym poziomie ale nie czułem tego klimatu i nie wiedziałem wogóle o co chodzi w grze po prostu chodziłem od misji do misji). Teraz zaczęłem grać od nowa i oglądać cut scenki - mówie Wam gra się o wiele lepiej wie się o co chodzi chce się dowiedzieć co jest dalej itp. po prostu gra bardziej wciąga :) Pozdrawiam !

Jak mogłeś ich nie oglądać :sweat: przecież cut scenki to esencja gry :blink:

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłeś ich nie oglądać :sweat: przecież cut scenki to esencja gry :blink:

Mnie to powiedz, dwa lata temu byłem tak narwany na GTA, ze przeszedłem omijając 75% cut-scenek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znowu ja, mam kilka pytań: :rolleyes:

1.Jakie chwasty trzeba zerwac zeby ukonczyc misje dodatkowa dla takiego faceta

2,Czy zabojstwa zroznych typow broni i zabicie zwierzat sie sumuja z singla i multi?

3.czy mozna znalezc liste zabitych zwierzat.

4.Czy wszystkie miejsca do odkrycia sa na mapie dolaczonej w formie plakatu?

5.Jak wrocic po skonczeniu gry to dowolnej misji

6, czy konie potrzebne do trofea trzeba gdzies przywiazac, np kolo domu, bo wydaje mi sie ze dobre ujezdzilem, potem je wypuszczaklem a trofeum nie wpadlo

7.o co chodzi w grze w kosi bo nie kumam

8 Miskow zabilem okolo 30 i dopiero trofy a wpadło kiedy zaczolem obdzierac 16 miska ze skory

Fajne sa trofea bo mozna po skonczonej grze dobrze sie bawic chcac je zaliczyc, pozdrawiam i czekam na odp :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znowu ja, mam kilka pytań: :rolleyes:

1.Jakie chwasty trzeba zerwac zeby ukonczyc misje dodatkowa dla takiego faceta

2,Czy zabojstwa zroznych typow broni i zabicie zwierzat sie sumuja z singla i multi?

3.czy mozna znalezc liste zabitych zwierzat.

4.Czy wszystkie miejsca do odkrycia sa na mapie dolaczonej w formie plakatu?

5.Jak wrocic po skonczeniu gry to dowolnej misji

6, czy konie potrzebne do trofea trzeba gdzies przywiazac, np kolo domu, bo wydaje mi sie ze dobre ujezdzilem, potem je wypuszczaklem a trofeum nie wpadlo

7.o co chodzi w grze w kosi bo nie kumam

8 Miskow zabilem okolo 30 i dopiero trofy a wpadło kiedy zaczolem obdzierac 16 miska ze skory

Fajne sa trofea bo mozna po skonczonej grze dobrze sie bawic chcac je zaliczyc, pozdrawiam i czekam na odp :teehee:

1. Chodzi dokładnie o Red Sage (takie czerwone kwiatuszki rosnące w okolicach Rio Bravo)

2. Nie sumują się.

3. Masz to w statystykach.

4. Chyba nie, jak chcesz wszystko odkryć, to najszybszym sposobem na to jest kupno map w sklepach.

5. W menu gry wchodzisz bodajże w Stats -> Missions i wybierasz misję.

6. Mi wpadło bez przywiązywania.

7. Odsyłam do tego tematu, gdyż jest tam wszystko opisane.

8. Bo trofeum wpada dopiero po zabiciu i obdarciu ze skóry 18 niedźwiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jesli jest ktos chetny do gry w multiplayerze to zapraszam do mnie, moj nick to glober3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gry od rockstar są jakieś takie blade, wyblakłe, szare? Chodzi mi o kolory w grze. GTA 4 było jakieś takie szare, ta gra też mi się wydaje taka trochę jedno kolorowa. Dla porównania np. Bad Company 2 wali kolorami po oczach ;P

To tylko moje odczucie czy coś w tym jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gry od rockstar są jakieś takie blade, wyblakłe, szare? Chodzi mi o kolory w grze. GTA 4 było jakieś takie szare, ta gra też mi się wydaje taka trochę jedno kolorowa. Dla porównania np. Bad Company 2 wali kolorami po oczach ;P

To tylko moje odczucie czy coś w tym jest?

Kolory są bardziej stonowane przez co grafika staje się wyraźniejsza. W Bad Company oprawa nie zachwyca zbytnio. Radzę również poszeprać przy kontraśćie w telewizorze/monitorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy gry od rockstar są jakieś takie blade, wyblakłe, szare? Chodzi mi o kolory w grze. GTA 4 było jakieś takie szare, ta gra też mi się wydaje taka trochę jedno kolorowa. Dla porównania np. Bad Company 2 wali kolorami po oczach ;P

To tylko moje odczucie czy coś w tym jest?

nie wiem co ci sie w gta IV nie podoba ... przeciez masz opcje zmiany jasnosci kontrastu itp. w menu gry

w RDR nie sprawdzalem bo pożarlo mnie piekno meksyku i tej rwącej rzeki ale pewnie też , jutro dam ci znac czy jest taka mozliwość.

jedyny "wyblakly" rockstar jakiego ogralem to max payne czy gta III ale to zecz gustu

Edytowane przez astronom333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to, że mi się nie podoba... Po prostu mam takie odczucie jak po Bad Company 2 odpalam RDR to wszystko wydaje mi się szare, nienasycone barwami, co nie zmienia faktu, że grafika jest bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF:BC2  wydaje sie tak jaskrawe jak just cause 2 a RDR ma po prostu żywe i prawdziwe barwy  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na podsumowanie:

RDR nie rzucił mnie na kolana. Po namowach wielu osób, tj, panów redaktorów, a także szanownych osób z forum postanowiłem zakupić RDR. Od samego początku gra nie podobała mi się zbytnio - po prostu dowiedziałem się, że nie dla mnie są gry sandboxowe i dobrze im wcześniej tym lepiej (dla moich finansów oczywiście :P) . Grę polecam fanom westernów a także osobom lubiącym grać w sandboxy. Ja wolę singla w stylu U2. Wystawiłem aukcję z grą o 20:50 a o 21:38 już miałem szczęśliwego nabywce za 150zł :P Pozdrawiam !

Edytowane przez marol0v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak dla mnie, najlepszy sandbox jaki wyszedł a nawet zastanawiam sie czy nie najlepsza gra w jaka dotychczas grałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×