Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

a czy przeniesienie do strefy DMZ poskutkuje rozwiązaniem problemu z rozłączeniami z serwerem? Ogólnie grać mogę, tylko np na 5 Free Roamów mogę grać tylko na 3, bo z 2 mnie wywala po chwili

Możliwe, bo wtedy będziesz miał NAT Typu 2, który może się połączyć NATem 1, 2 i 3. Natomiast 1 może się łączyć z tylko z 2, a 3 z 3 i 2. (nie jestem pewien co do tych dwóch ostatnich.)

Edytowane przez Flisek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że ja mam NAT 2, od zawsze. Chodzi mi o to wywalanie z free roam i innych trybów multi przez jakąś niezgodność. Chyba, że to po prostu serwery R* tak reagują.

Więc jest na to jakaś rada? Ogólnie to tak bardzo nie przeszkadza, po prostu zwykle dopiero 2-3 free roam pozwala na normalne granie i wtedy moge na nim siedziec ile chce, niezależnie od ilości osób na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwalanie Gang Hangoutów jest nudne ale Gang Matche i Free for all miażdży , aż chce się grać ! ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwalanie Gang Hangoutów jest nudne ale Gang Matche i Free for all miażdży , aż chce się grać ! ^^

Zgadzam się z przedmówcą. Ale niestety lvl najszybciej wbija się właśnie na rozwalaniu Gang Hangoutów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W RDR każdy znajdzie coś dla siebie, np. jak widze staty gdy ktoś kilka tysięcy razy targał kogoś na lasso za koniem...to mówi samo za siebie. Kocham RDR, dodatek planuję kupić w ciągu tygodnia, trofea do końca tygodnia chcę wbić...cud, miód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra super. Czasem łapałem się na tym, że zamiast grać to oglądałem sobie widoczki, trochę piach dla starego chłopa:) Teraz męczę multi i trochę to dla mnie wygląda słabiej. Zawsze wracam do U2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Ale niestety lvl najszybciej wbija się właśnie na rozwalaniu Gang Hangoutów.

Kij w level , mam już Calaka więc dla mnie liczy się dobra zabawa :D

21 września nowe DLC , oby trofea były rajcujące :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grę dostałem i jestem z niej bardzo zadowolony , gierka wciąga na amen.Pozdrawiam

No singiel jest dobry, szczególnie, gdy zaczynamy grać i dopiero "wkręcamy" się w świat dzikiego zachodu. Multi jak dla mnie trochę zbyt monotonne, ale i tutaj jest dużo zabawy.

Mimo tego, że fabuła bardzo mi się podobała, nie sądzę żebym jeszcze kiedyś przeszedł ją w całości. W pewnym momencie misje stają się bardzo monotonne. Musiałem jeszcze raz zrobić około 30 pierwszych misji, żeby wbić trofeum i było naprawdę ciężko przez nie przebrnąć. Kiedyś narzekałem na fabułę w GTA IV, mimo to skończyłem ją całą cztery razy i to z przyjemnością. Może kiedyś wrócę do RDR, jednak na razie mam jej dość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie, czy misje stranger są zrobione pod

johna i jacka? Bo jednak mają inne głosy i stranger missions można robić w czasie fabuły jako john a potem jako jack. Czy R* zrobił po prostu 2 wersje filmików/głosów pod te misje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie, czy misje stranger są zrobione pod

johna i jacka? Bo jednak mają inne głosy i stranger missions można robić w czasie fabuły jako john a potem jako jack. Czy R* zrobił po prostu 2 wersje filmików/głosów pod te misje?

nie jestem pewien bo dawno nie grałem ale raczej są dwie wersje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakis sposob na "wywolanie" bounty huntingu po zakonczeniu watku fabularnego? skonczylem gre ale mam 99.5% ze statsow wynika ze brakuje mi kilku bounties w New Austin i w Mexico. pomimo ze stale kursuje miedzy Chuparosa, Escalera, Armadillo, MacFarlane's Ranch i Rathskeller Fort to w zadnym z tych miejsc nie pojawiaja sie plakaty z nowymi mordami do ustrzelenia, w kazdej miejscowce jestem od 6 do 12 rano nie raz i caly dzien siedze i czekam i nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj przed południem stanąć w okolicach ściany, na której wywieszane są listy gończe, powinien pojawić się jakiś przedstawiciel prawa i wywiesić plakat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gre od kilku dni i jest zaje..... klimat i wykonanie super:) Jak zdobyć kostiumy a zwlaszcza ten długi płaszcz :D ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menu gry masz outfits - podane są tam wymogi, jakie musisz spełnić, żeby odblokować dane ubranie. Jeśli akurat tego stroju nie ma, musisz poczekać, z czasem wraz z postępem gry na pewno się pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gre od kilku dni i jest zaje..... klimat i wykonanie super:) Jak zdobyć kostiumy a zwlaszcza ten długi płaszcz :D ??

W menu outfit jest wszystko ładnie napisane, jak nacisniesz kółko to Ci dodatkowo zaznaczy gdzie należy wykonać jedno z kilku zadań potrzebnych do odblokowania konkretnego stroju (fioletowe kółko na mapie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że właśnie odkryłem w sieci Stranger questa "I know you" i muszę zrobić trofeum z 20 misjami na jednym koniu postanowiłem ponownie przejść fabułę i dopiero wtedy robić 100%. W sumie dobrze, bo dziś kupiłem dodatek i będę mógł urzywac tomahawk (chyba jest tez dostepny w single wlasnie^^) Także John'ie Marston, witam ponownie ^^

PS. Czy po usunięciu save z danymi multiplayer lvl i odlblokowane rzeczy w multi przepadną?

Edytowane przez kotfilon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakis sposob na "wywolanie" bounty huntingu po zakonczeniu watku fabularnego? skonczylem gre ale mam 99.5% ze statsow wynika ze brakuje mi kilku bounties w New Austin i w Mexico. pomimo ze stale kursuje miedzy Chuparosa, Escalera, Armadillo, MacFarlane's Ranch i Rathskeller Fort to w zadnym z tych miejsc nie pojawiaja sie plakaty z nowymi mordami do ustrzelenia, w kazdej miejscowce jestem od 6 do 12 rano nie raz i caly dzien siedze i czekam i nic...

problem rozwiazalem - jakby ktos mial ten sam problem to rozwiazaniem jest wszczynanie bojek (bez strzelania!), najlepiej popychac przechodniow i potem krotka walka na piesci, po jakims czasie pojawi sie szeryf i wywiesi plakat (oczywiscie trzeba byc w odpowiednim miescie!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że właśnie odkryłem w sieci Stranger questa "I know you" i muszę zrobić trofeum z 20 misjami na jednym koniu postanowiłem ponownie przejść fabułę i dopiero wtedy robić 100%. W sumie dobrze, bo dziś kupiłem dodatek i będę mógł urzywac tomahawk (chyba jest tez dostepny w single wlasnie^^) Także John'ie Marston, witam ponownie ^^

PS. Czy po usunięciu save z danymi multiplayer lvl i odlblokowane rzeczy w multi przepadną?

przejście misji stranger "i know you" nie jest potrzebne do zrobienia 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przejście misji stranger "i know you" nie jest potrzebne do zrobienia 100%

wiem, ale jest to taki smaczek, który chcę mieć w swoich statystykach ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z RDR. Skończyłem wątek fabularny i posiadam 98% ukończenia gry. Poszedłem do miasta Escalera po "bounty hunting", po przeczytaniu pojawił się cel. Po przybyciu na miejsce nie było nikogo chociaż na mapie wyraźnie było widać czerwoną czaszkę. Zbadałem cały ten teren i nic! No dobra, odpuściłem, zapisałem i zresetowałem konsole. Wczytuje save, po wczytaniu od razu wchodzę w ekwipunek i czytam "bounty hunting", czekając aż cel pojawi się na mapie... Nic się nie dzieje, na mapie brak celu, a moja postać nie może się poruszyć!!! Trzyma ten plakat i jedyne co mogę zrobić to obracanie kamerą i włącznie menu gry.

Nie chcę mi się odnowa przechodzić singla, więc jeżeli ktoś spotkał się z podobnym problemem lub zna rozwiązanie tego BUGU to proszę o pomoc.

Pozdrawiam: stiepan87

stiepan87.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z RDR. Skończyłem wątek fabularny i posiadam 98% ukończenia gry. Poszedłem do miasta Escalera po "bounty hunting", po przeczytaniu pojawił się cel. Po przybyciu na miejsce nie było nikogo chociaż na mapie wyraźnie było widać czerwoną czaszkę. Zbadałem cały ten teren i nic!

mialem podobna akcje stymze dodatkowo zniknal mi caly HUD (mapa, zdrowie itp) i nie moglem wybrac broni ani nawet wejsc do ekwipunku czy do menu, buga "rozwiazalem" wchodzac na chwile do wody - na tyle zeby zadac obrazenia ale nie zginac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy już przejde w Multi na odznake " Legend " to wbijanie kolejnej 50 , jest trudniejsze ? czy zajmuje tyle samo czasu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też już kończe grę powoli.Przy okazji udało mi się gre zawiesić 2 razy w jednym miejscu.

Ta cicha misja z pociągiem gdzie dostajemy noże do rzucania,sprobujcie tym nożem walczyć w zwarciu (wbijać nóż w plecy) przy próbie z pierwszym stróżującym skończyło się totalnym freezem konsoli. 2 razy w tym samym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem podobna akcje stymze dodatkowo zniknal mi caly HUD (mapa, zdrowie itp) i nie moglem wybrac broni ani nawet wejsc do ekwipunku czy do menu, buga "rozwiazalem" wchodzac na chwile do wody - na tyle zeby zadac obrazenia ale nie zginac

Właśnie to samo mi się dzieje. Tyle, że po przeczytaniu wchodziłeś do wody czy przed czytaniem? Bo u mnie po przeczytaniu jak bohater nie jest na koniu, to już nim nie ruszę, muszę wczytywać save lub resetować konsole, bo często przy wczytywaniu konsola się zawiesza:(. Na koniu to jeszcze może się poruszać. No i jak zrobić żeby wejść do wody i dostać obrażenia nie ginąc, bo gdy wchodzę głębiej to bohater od razu ginie.

Wkurza mnie ta sytuacja, bo nie mogę zdobyć trofea nie z mojej winy tylko jakiegoś BUGU!!!

Edytowane przez stiepan87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×