Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

czy jest jakas szansa ustrzelic bobry przed dostaniem sie do 3ciego obszaru (tego na polnocny-wschod od Thieves' Landing)? Chcialbym zrobic questa dla kolesia ktory chce polatac swoja lotnia i on potrzebuje bobry ;] a dopiero co wlazlem do Meksyku ;]

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

czy jest jakas szansa ustrzelic bobry przed dostaniem sie do 3ciego obszaru (tego na polnocny-wschod od Thieves' Landing)? Chcialbym zrobic questa dla kolesia ktory chce polatac swoja lotnia i on potrzebuje bobry ;] a dopiero co wlazlem do Meksyku ;]

dzieki

Nie, a przynajmniej mi się nie udało. Byłem koło rzeki w najbliższym miejscu ich siedliska po drugiej stronie, o porze o której jest ich najwięcej i żadnego nie znalazłem <_<. Próbowałem je nawet zwabić tą buteleczką, ale również bez skutku. Najlepiej spokojnie przechodzić grę i poczekać, quest nie ucieknie ;).

Gdzie mogę znaleźć : bizony, byki, owce?

Edytowane przez bzykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie mogę znaleźć : bizony, byki, owce?

dokladnie to samo pytanie co kolega ale jeszcze zalezy mi na spotkaniu oko w oko z niedzwiedziem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie to samo pytanie co kolega ale jeszcze zalezy mi na spotkaniu oko w oko z niedzwiedziem

Niedźwiedzie są w Tall Trees.Pełno ich tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz błądzić, odszukaj Bearclaw Camp w Tall Trees, niedźwiedzie same przyjdą.

Jeśli chodzi o byki i owce, nie zwróciłem na nie szczególnej uwagi, więc musiały wpaść mimochodem. Nie są to dzikie zwierzęta, więc przetrzepałbym zagrody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , moze ktos powiedziec czy sitnieje opcja przemieszczania sie po miejscowosciach nie jezdzac ciagle na koniu tnz jakos automatycznie( nie chodzi mi o dylizans) bo to mnie irytuje tak samo jak w gta, gra calkiem fajna gdyby nie to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fast travel możesz wykorzystać właśnie w dyliżansie, jak i rozpalając ognisko (jedynie na wolnych przestrzeniach). Możesz wybierać spośród okolicznych miejscowości, lub też dowolnego miejsca na mapie (zaznaczasz krzyżykiem Waypoint) Jeśli chodziło Ci o automat typu klik i pojawiasz się gdzie indziej, to nie, nie ma czegoś takiego.

Edytowane przez Kuba_K_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre i to , a jak rozpalic ognisko?:)

Select i tam będzie odpowiednia opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Select a potem raz naciskasz R1 i X.

A co do miśków. To bestie  :shok:! Ciężko jest przeżyć jak się chce na nie popolować.

Ta chatka co kolega zamieścił filmik też jest pomysłem ale potem jest problem bo jak zostawisz konia na zewnątrz to potem już możesz o nim zapomnieć a wracać do jakiegoś miasta z tamtąd nie jest ciekawie. :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misie są o tyle trudne, że podbiegają po cichu i przy takim kącie widzenia ciężko je dostrzec. Na szczęście dosyć często przy dużych zwierzętach typu niedźwiedź i dzik koń zaczyna się płoszyć i po tym można poznać, że zaraz będzie nieciekawie :) Jeśli nie zależy komuś na trofeach, to z koniem też nie ma problemu, na pierwszej lepszej polance można rozłożyć biwak i jazda :)

Przy polowaniu można wykorzystać to, że zwierzęta nie wchodzą do chatek i tych wyznaczonych obszarów w multi z amunicją i dead eye.

Edytowane przez Kuba_K_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Select a potem raz naciskasz R1 i X.

A co do miśków. To bestie :shok:! Ciężko jest przeżyć jak się chce na nie popolować.

Ta chatka co kolega zamieścił filmik też jest pomysłem ale potem jest problem bo jak zostawisz konia na zewnątrz to potem już możesz o nim zapomnieć a wracać do jakiegoś miasta z tamtąd nie jest ciekawie. :down:

Lol przecież odczekujesz chwilke i nowy koń przybiega LMAO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do miśków. To bestie  ! Ciężko jest przeżyć jak się chce na nie popolować.

Ta chatka co kolega zamieścił filmik też jest pomysłem ale potem jest problem bo jak zostawisz konia na zewnątrz to potem już możesz o nim zapomnieć a wracać do jakiegoś miasta z tamtąd nie jest ciekawie.

  po 1 drogi kolego strzelajac do miska w trybie koncentracji (R3) to pada jak kroliczek a po 2 to zostawisz konia np. na farmie u tej blond  laseczki i pojdziesz zalozmy na piechote do armadilo to wystarczy przywolac konia marston zagwizdze i kon jest

Lol przecież odczekujesz chwilke i nowy koń przybiega LMAO

przybiega nowy jak twoj zdechnie a jak go zostawisz gdzies to tylko trzeba przywolać

Edytowane przez astronom333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak masz 4 miśki na plecach i masz chwilkę odczekać to naprawdę każda sekunda mija jak godzina.

Nie napinaj się tak koleś. Moim zdaniem miśka ciężko jest w tej grze ubić. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przybiega nowy jak twoj zdechnie a jak go zostawisz gdzies to tylko trzeba przywolać

Jak masz Deed na to samo wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jak masz 4 miśki na plecach i masz chwilkę odczekać to naprawdę każda sekunda mija jak godzina.

Nie napinaj się tak koleś. Moim zdaniem miśka ciężko jest w tej grze ubić.

wiesz czterech miskow to jeszcze nie widziałem ale napijesz sie plynu za 25 dolcow za sztuke  koncentracja rosnie

mozesz nawet dziesiec miskow wtedy ubić koleś   :biggrin: celuj w leb spadnie jak orzeszek

Edytowane przez astronom333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że o miśkach mowa. No więc kiedy szukałem ich by zdobyć trofeum za zabice 18 czy iluś tam to nie mogłem znaleźć. Biegałem po tych górach i nic. A jak już to dostałem, to po drugiej stronie ulicy, pomiędzy dwoma naszymi domami zaatakowało mnie 6! Wszystkei oczywiście ubiłem. Z niedźwiadkami w tej grze jest jak z samochodami w GTA, wciskasz na sekunde widok do tyłu a tu przed tobą misiek :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no miśki są niezłe lol

ja jestem zaskoczony zakończeniem gry. W życiu bym się nie spodziewał że tak się skończy. Mogli by jeszcze zrobić że syn Johna mści się za śmierć ojca( było by parę misji więcej)

Edytowane przez SouL
Spoiler chłopcze kolorowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, mógłbyś oszczędzić spojlerów innym, po drugie, jedź na stację kolejową do Blackwater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze, mógłbyś oszczędzić spojlerów innym, po drugie, jedź na stację kolejową do Blackwater
 jak ktos czyta ze zrozumieniem to wie ze to spoiler   dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem gre w anglii przeszedlem cala i chcialem pograc w multi i zawsze gdy wchodze na multi nikogo nigdy nie widze :/ nie wiem dlaczego ciagle chodze sobie sam :/ ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem gre w anglii przeszedlem cala i chcialem pograc w multi i zawsze gdy wchodze na multi nikogo nigdy nie widze :/ nie wiem dlaczego ciagle chodze sobie sam :/ ehh

Prawdopodobnie masz pecha i na nikogo nie trafiłeś, no chyba, że twoja konsola jest odłączona od neta :tongue:. Tak na marginesie, też sobie z Anglii sprowadziłem grę ;).

Ps. Chciałbym pograć trochę online i pozaliczać trofea, ktoś chętny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie masz pecha i na nikogo nie trafiłeś, no chyba, że twoja konsola jest odłączona od neta :tongue:. Tak na marginesie, też sobie z Anglii sprowadziłem grę ;).

Ps. Chciałbym pograć trochę online i pozaliczać trofea, ktoś chętny?

ja jestem chetny moj nick to Glober3 zapraszam z checia pogram na multi

tak w ogole to jesli jest ktos do gry na multi to zapraszam do mnie :P

Edytowane przez Glober3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×