Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

noo wlasnie skonczylem :) co to byla za gra!!! :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo wlasnie skonczylem :) co to byla za gra!!! :wub:

To więcej niż gra , wg mnie tytuł roku wraz z nadchodzącą Mafią II - mam taką nadzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy z tą grą roku. Świetny tytuł, ale co za dużo to niezdrowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Gra genialna, napewno jeden z precedensów do tytułu roku, ale coś jej brakuje. Zobaczcie jakie genialne gry wychodzą zaraz, Mafia II to murowany faworyt do najlepszej gry 2010 roku. Ja wszystko postawię, że to Mafia II będzie tytułem roku.

PS: Sorry, za mały offtopic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia II tytulem roku? You have to be kidding. Przeciez ta gra wyglada jak pierwsza czesc tylko, ze w HD i z realistycznym niszczeniem otoczenia z Nvidia Physix. Cos wiecej? Nie wydaje mi sie, ale mam nadzieje, ze sie myle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbt pochopnie to napisałem ,ale Red Dead ma ogromne szanse i niejeden mój znajomy jest podobnego zdania. Wg mnie gra pobiła wszystkie pozostałe produkcje R*. W tym roku ma ukazać się wiele dobrze zapowiadających tytułów , ale mimo wszystko RDR zapadnie mi w pamięci stąd takie pochopne stwierdzenie co powyżej :biggrin:

Pierwsza częśc Mafii była genialna , więc skoro dwójka ma niewiele odbiegac w klimacie oraz historii od pierwowzoru to rzeczywiście zostaje głównym pretendentem do gry roku :wink:

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia II tytulem roku? You have to be kidding. Przeciez ta gra wyglada jak pierwsza czesc tylko, ze w HD i z realistycznym niszczeniem otoczenia z Nvidia Physix. Cos wiecej? Nie wydaje mi sie, ale mam nadzieje, ze sie myle.

a GTA4 to GTA3 tylko z havokiem, Gran Turismo 5 to przecież Gran Turismo 1 z psx tylko w HD ... że już nie wspomne o MGS4 który jest przecież rozwinięciem pierwszej części z psx o kilka epizodów i poprawieniem grafiki do współczesnych standardów, czy się myle? :teehee:

zawsze mi się wydawało że serie tak mają, iż charakteryzują się rozwinięciem pomysłów z odsłony wcześniejszej, jakby było inaczej to dzisiaj Diablo w trzeciej części było by mordobiciem a Max Payne 3 wyścigami samochodowymi :teehee:

mi się wydaje że jest oczywiste że Mafia2 będzie jednym z kandydatów, RDR to gra niemalże idealna jednak ton powagi, jak i sposób narracji taki momentami trochę jak z GTA groteskowy, no zobaczymy :biggrin: .. liczę że 2Kczech dobrze odrobiło zadanie domowe i że dostaniemy ciężką i gorzką historię gangstera, ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 no tak.... rockstar sie postarał przy RDR

ale ja uwazam GTA IV za totalne dno.......

misje monotonne i nasz caly w rosterkach Nico bellic i jego przyglopi kuzynek Roman :( ale co innego epizody

a wlasnie co z max payne 3 ?

zapowiadali na III lub IV kwartal a tu ani widu ani slychu :(

Edytowane przez astronom333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem z koleszka w RDR i jak on mi wysłał Invite i jak ja próbowałem dołączyć to mi błąd wywalało, jak ja mu wysłałem, jemu też wyskakiwał błąd w znalezieniu czy połączeniu.. też tak macie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem z koleszka w RDR i jak on mi wysłał Invite i jak ja próbowałem dołączyć to mi błąd wywalało, jak ja mu wysłałem, jemu też wyskakiwał błąd w znalezieniu czy połączeniu.. też tak macie ?

Czasami tak sie zdaża - wszystkiemu winne NATy, poblokowane porty, firewall'e. Zależy jaki sie ma internet (od kogo)

Poszukaj w google pewnie są jakieś tabele portów do konkretnych gier jakie nalezy odblokować

Ja sie w to niebawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś pomóc jak dać PS3 do strefy DMZ? Trochę coś tam zrobiłem, ale potrzebuję pomocy w jednym. Najlepiej to by się przydał cały opis czy wszystko dobrze zrobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie co z max payne 3 ?

zapowiadali na III lub IV kwartal a tu ani widu ani slychu :(

Póki co cisza , poszukaj w temacie Maxa może tam coś dodali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a GTA4 to GTA3 tylko z havokiem, Gran Turismo 5 to przecież Gran Turismo 1 z psx tylko w HD ... że już nie wspomne o MGS4 który jest przecież rozwinięciem pierwszej części z psx o kilka epizodów i poprawieniem grafiki do współczesnych standardów, czy się myle? :teehee:

GTA4 jak najbardziej, ale dwa inne porownania sa chyba bardzo bledne. Z GT5 to nie wiemy jak jest, ale z tego co tworcy mowia to bedzie to kilkanascie razy wiecej tego niz co bylo dostepne w jedynce. A MGS4? Mozliwe, dla mnie trojeczka niszczy czworke, ale nie mozna odmowic poprawek. A Mafia II?

Prosze mi wymienic chociazby 5 rzeczy, ktore mnie zacheca do zakupu. Bo nie chce grac w ta sama gre co kiedys tylko ze w HD. Mi na tym nie zalezy. Bo jezeli wszystko ma byc to samo, tylko ze ladniej to dziekuje bardzo ;) Innym sie spodoba, ale osobom ktore maja jedynke za soba (i to zakonczenie.... mniam) to powinny poczekac az gra stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze mi wymienic chociazby 5 rzeczy, ktore mnie zacheca do zakupu. Bo nie chce grac w ta sama gre co kiedys tylko ze w HD.

W pierwszej MAFII przecież była rozdzielczość "HD" 1280x1024 :whistling: Nie rozumiem takiej argumentacji - jeśli wsadziliby inwazję kosmitów dwójka byłaby Twoim zdaniem ciekawsza i skłoniłoby Cię to do zakupu ? To, że założenia się nie zmieniają i gra będzie "taka sama" jak poprzedniczka, która była jedną z najlepszych gier na PC w jakie grałem to dla mnie nie jest to minus...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej MAFII przecież była rozdzielczość "HD" 1280x1024 :whistling: Nie rozumiem takiej argumentacji - jeśli wsadziliby inwazję kosmitów dwójka byłaby Twoim zdaniem ciekawsza i skłoniłoby Cię to do zakupu ? To, że założenia się nie zmieniają i gra będzie "taka sama" jak poprzedniczka, która była jedną z najlepszych gier na PC w jakie grałem to dla mnie nie jest to minus...

A czy ja mowie ze to jest minus? ;d

Ja mowie, ze dwojka mnie niczym nie przekonuje do zakupu. Ja lubie innowacje i cos nowego ciekawego, a widzac ze Mafia II oferuje po prostu Physix jako nowosc nie przekonuje mnie do zakupu. Nie mowie, ze to bedzie zla gra, ale od razu GOTY? Uh-uh, I don't think so. Gre na pewno kiedys kupie by sprawdzic czy w ogole dorasta do piet jedynki, ale na chwile obecna nie przekonuje mnie i w starciu RDR vs MII, RDR by wygralo tytul GOTY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są osoby które są twojego zdania, ale są też takie które uważają że Mafia będzie GOTY.. tylko nie wiem na jakiej podstawie oni to oceniają, po GamePlayach z youtuba ? Najpierw niech ta gra wyjdzie, kupcie ją, przejdźcie i dopiero mówcie że to będzie Game Of The Year, a nie tak w ciemno. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak w Black Jacka i Texas Hold'ema wygrywam to tak poradzeniu sobie z questem na nowy outfit -chodzi mi o Lair's Dice... nie wiem jak to wygrać naprawde... pomózcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak w Black Jacka i Texas Hold'ema wygrywam to tak poradzeniu sobie z questem na nowy outfit -chodzi mi o Lair's Dice... nie wiem jak to wygrać naprawde... pomózcie!

Uff, w zeszły poniedziałek kupiłem. Dzisiaj rano skończyłem 100%, zostały mi wyzwania - 500 killów z station weapon i zabicie wszystkich gatunków w grze, a potem biorę się za multi.

Co do Lair's Dice, też tego nie ogarniałem. Najłatwiej wykonać to gdy przy stole siedzi jedna osoba.

Przykład:

masz 2x 6, 2x 2, 1x 1. Nie binduj 2x 6 bo NPC może przebić i wtedy jesteś na straconej pozycji. Najlepiej doprowadzać do sytuacji w której to NPC calluje blef. Przy grze 1 vs 1 jak krzykniesz 3x coś to powinien callnąć.

W zasadzie jak straci 1 czy 2 kostki to potem nie ma już szans.

Przy grze z więcej niż jednym przeciwnikiem najlepiej zacząć od krzynięcia 2x lub nawet x3, pozostali będą w kropce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mowie ze to jest minus? ;d

Ja mowie, ze dwojka mnie niczym nie przekonuje do zakupu. Ja lubie innowacje i cos nowego ciekawego, a widzac ze Mafia II oferuje po prostu Physix jako nowosc nie przekonuje mnie do zakupu. Nie mowie, ze to bedzie zla gra, ale od razu GOTY? Uh-uh, I don't think so. Gre na pewno kiedys kupie by sprawdzic czy w ogole dorasta do piet jedynki, ale na chwile obecna nie przekonuje mnie i w starciu RDR vs MII, RDR by wygralo tytul GOTY.

Na co zmieniać coś co przypomina rzecz bliską ideału? Jeżeli twórcy będą trzymać się pierwowzoru to Mafia II zostanie grą roku tym bardziej , ponieważ premiera poprzedniczki zmiażdżyła wtedy scenę :wink:

Panowie, jak w Black Jacka i Texas Hold'ema wygrywam to tak poradzeniu sobie z questem na nowy outfit -chodzi mi o Lair's Dice... nie wiem jak to wygrać naprawde... pomózcie!

Ten quest z gamblingu sprawił mi najmniej trudności , po prostu nie wychylaj się , graj spokojnie i wyczekuj na potknięcia graczy. Oczywiście lukaj w kości , po nich poznasz jakie jest prawdopodobieństwo blef. Im mniej zostaje kości graczu tym mniejsze szanse na to że jego typ jest prawdziwy

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są gdzieś tłumaczenia do tych wyzwań zeby odblokować Outfity ? mam już połowę gry za sobą ( jestem w Meksyku) ok. 35% gry mam w statsach, i słabo znam angielski, więc nie odblokowałem jeszcze żadnego stroju ;( ew. mógłby ktoś przetłumaczyć wyzwania, jednego z pierwszych Outfitów do odblokowania ? u mnie chyba w 3 albo 4 outficie mam pokazane wyzwania.. 2 zrobiłem przypadkowo, a reszty nie rozumiem ;( wiem że mogę użyć translatora albo poszukać, ale może ktoś zna jakąś dobrą stronkę ew. mógłby do jutra przetłumaczyć ? ;) w końcu kto pyta nie błądzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co zmieniać coś co przypomina rzecz bliską ideału? Jeżeli twórcy będą trzymać się pierwowzoru to Mafia II zostanie grą roku tym bardziej , ponieważ premiera poprzedniczki zmiażdżyła wtedy scenę :wink:

Siur, niech nie zmieniaja. Ale wtedy niech nie maja pretensji, ze osoby ktore nie maja tyle kasy by kupowac sobie kazda gre, nie wydadza kasy na Mafie II bo nie jest innowacyjna i jest "powtorka z rozrywki". Ja wlasnie dlatego nie kupilem GTAIV, bo to bylo doslownie to samo. Zaraz sie znajda ludzie pokazujacy mi ze mozna jezdzic taksowka i to i tamto i siamto, ale co mnie to! Chodzi o sam gameplay! Wszystko jest identyczne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem na PW poradnik, w którym masz opisane, co jest niezbędne do odblokowania danego stroju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wysłałem na PW poradnik, w którym masz opisane, co jest niezbędne do odblokowania danego stroju.

 ja tez poprosze   :rolleyes:

na pw

Edytowane przez astronom333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×